Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.11.2006   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default Tiskovka ALML, round4, div1

"Super" závod:

quali: 3. flek, pro m? super

sprint: vzal jsem si špatný set , takže jsem m?l jedni?ku dlouhou jak tejden -> hned p?i rozjezdu propad na 5. místo, to jsem držel, jeli jsme v p?knym vlá?ku, za náma trošku mezera, takže v poklidu a najednou LOST CONNECTION

long: start z prvního, za?al jsem ujížd?t, 40 minut nudy, náskok celkem slušnej. Pak jsem sice trefil vnit?ek nejpomalejší vrace?ky a musel jsem couvat, ale na t?ch zbylých 20min náskok po?ád luxusní - a jak si to tak maluju, že když nuda závod bez p?edjížd?ní, tak aspo? moje první vít?zství, tak najednou prd do sluchátek a ?umim na menu - LOST CONNECTION

(možná nebyl nejlepší nápad zajížd?t nový server ligovým závodem )
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2006   #2
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

u me bylo vsechno spatne a hlavne set, protoze po par kolech jsem PP pneu dostal na 80 stupnu a uz neschladla. K tomu jsem pridal "par" ran do svodidel a mel jsem temer "idealni" setup
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2006   #3
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Red face

celkom sa to dalo :

qual : nevyslo mi to, asi 3x mi niekto volal na mobil, takze som bol nesustredeny :/
takze 4. flek

sprint : vdaka Pablovej prevodovke 3. miesto, celkom fajn zavody

long : ooomg, prvych 20-25minut sama zapcha, zatial co "tlupa" na prvych prieckach nam utekala... po cely cas som v blizkosti Itara, bolo nejakych par fajn predbiehaciek s Chaosom a ostatnimi...
od cca 20.minuty narazeny tlmic a nechcene zmeneny odklon, takze sa to dost vlieklo, predbehol ma Duuku, ale ked uz som si zacal zvykat na "novy setup" , tak som svojho kolegu zacal dobiehat a tak ma pustil (diky ti !)

ospravedlnujem sa Sliderovi za kontakt a jeho naslednu koliziu pri vyjazde na rovinku, ale snazil som sa ist najcistejsie ako som mohol a uz som mal viac nez dostatocny "overlap"

kazdopadne sorry

tak dik vsetkym za zas raz skvele zavody...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2006   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

quali: tusim 7. 0,01 za svym pb

sprint: tradicne jsem podelal uplne vsechno, 12.

long: na startu jsem udrzel 3. misto za Misakem, ten mi kousek ujel, pak jsem ho po nejake dobe dotahl a predjel a od te doby jsme jezdili v max. 1,8s rozestupu. V poslednim kole se na nas navic dotahl Jarda Polma, takze nervy na zaver....1. Jenom skoda, ze to koplo Pabla. :-( Dneska jsem na nej nemel a vitezstvi by si zaslouzil.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 9.11.2006 at 16:01.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Na to ze jsem uz tradicne nemel nic natrenovano, me velmi potesilo 2. misto v quali a to navic o par setinek pred Jardou...

Sprint byl start cil na 2. miste, obcas nejaka drobna chyba pramenici z nenatrenovanosti tohoto komba.

Long: prvni polovina zavodu paradni, v pocatecni zacpe jsem se docela propracovaval dopredu nez jsem narazil na DoNa kterej moc pekne branil svoji pozici. Pak si pamatuju souboje s Jardou, asi 2x jsem ho s vyp?tím sil p?edjel, abych mu vzapeti svoji pozici prenechal zadarmo nejakou svou pitomou chybkou... chybky me staly zaveseni, takze jsem se ho pak asi 20min dokazal uz jen drzet na 2s, ale pak jsem se opet az moc kamaradil se svodidlama, takze jsem uz mel zavesy na pravy strane uplne v haji (ramena poskozeny jedno tak 40% druhy tak 65%, tlumic predni znicenej na 70% zadni na 50%)... poslednich 15 min jsem sice jel co to slo ale eraser me presto svizne stahoval... nakonec me ale dojet nestacil, pac byl nastesti konec zavodu... bejt tak o 2 kola delsi, tak jsem svou 4. pozici neuhlidal...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #6
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

quali - jako tradi?n?, rozklepanej , ale poslední kolo mi to vyšlo

sprint - už si dávám pozor na to turbo p?i startu, žádná chyba 1 flek

long - zase jsem trochu p?ifouk p?ední pneu , teplota kolem 87 stup??, za?alo mi to jezdit až když bylo 15 minut do konce , stáhl jsem náskok vedoucích jezdc?, ale na p?edjetí to bylo už málo, tak 3 flek

líbí se mi jak celá miniliga probíhá, žádný zbyte?ný ?e?i, fr?í to jak na koloto?i, prost? super závod?ní:-)))
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #7
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

QUAL: ani nevím kolikátý jsem dojel, ale je to nepodstatné

Sprint: Nakonec 4., po útrapách a celkem p?kném závod? s Pablem (Až do chvíle, co ho to koplo )

Long:Hr?za a d?s, první p?lka jakš takš dobrá, pár dobrých manévr? s Eraserem a spol. potom už jenom pár chyb a nudná jízda tuším na 7. míst? až do cíle.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #8
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
ospravedlnujem sa Sliderovi za kontakt a jeho naslednu koliziu pri vyjazde na rovinku, ale snazil som sa ist najcistejsie ako som mohol a uz som mal viac nez dostatocny "overlap"

kazdopadne sorry
joo v pohode kdyz to neni umyslne tak to neresim navic ja longy neumim ptz na ne neumim udelat setup a tak je jedu spis poklidnou jizdou tak me to ani moc nevadilo vic by me to nastvalo ve sprintu kde sem ale v posledni zatacce nedobrzdil a 2 me púredjeli docela smula no
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.