Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.2.2007   #1
Bacil
Newbie
 
Join Date: 20.2.2007
Posts: 21
Default Mam mys, jak nastavit zataceni a ...

mackani tlacitka plyn (pouzivam levej na mysi), abych nestradal na vjezdech a vyjezedch ze zatacky? Kdyz to dam hodne tak se mi po vyjezdu ze zatacky "zadek" pretoci a trada uz jsem ve sterku (ci v bariere). Je mi jasny ze nesmim drzet porad plyn na podlaze, taky to nedelam, ale nekdy se hold unahlim a zmacknu tlacitko driv nez bych mel!! Kdyz to mam na malo tak jsem pomalej. Prosim poradte
Bacil is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2007   #2
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Když jsem jezdil na myši já, tak jsem to m?l nastaveno takto : Plyn + brzda na tla?ítkách klávesnice, ?azení na pravém a levém tla?ítku myši a otá?el jsem normáln? myší. Myslím, že je to nejlepší zp?sob, který používá v?tšina lidí.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2007   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no s plnym se jezdit da, hlavni je spojeni kolik davas plynu a kolik zatacis... takze kdyz davas plyn, tak automaticky ubrat kolik zatacis... chce to cvik...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2007   #4
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Ja jezdil na mysi chvilku, razeni apod. na klavesnici a mys levy tlacitko plyn, pravy brzda, kdyz hcces zrychlovat ale ne uplne tak klepej na tlacitko...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2007   #5
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

ja jezdil na mysi skoro 3 roky a nemyslim ze uplne spatne, dlouho jsem to mel jak pise spangler, ale pak jsem si to zmenil na verzi co psal Thor a je to urcite o mnoho lepsi, protoze je lepsi pro vetsi presnost nemit mys zatizenou neustalym drzenim plynu nebo brzdy, kdezto pri razeni to je jen jeden klik. pak si jeste pohrat s rychlosti stisku tlacitka, uvidis co ti bude vic vyhovovat a pak hlavne hodne trenovat
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2007   #6
Bacil
Newbie
 
Join Date: 20.2.2007
Posts: 21
Default

no me taky docela zajima jak ste meli ( mate) nastaveni tu rychlost stisku, jestli spis malou rychlost, nebo vetsi rychlost?
Bacil is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.