Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 26.6.2006   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Jak jezdit s r?znými diferenciály?

Zdravím,
mám tak trochu problém. Pot?eboval bych v?d?t, co d?lám špatn?. Jde o tohle - jakmile jedu se samosvorným diferenciálem, tém?? vždy se mi auto p?i bržd?ní do zatá?ky p?eto?í. Nep?eto?í se jen tehdy, když jezdím s uzam?eným diferenciálem. Jsem nová?ek v S2 a t?eba když jezdím s XRT nebo FZ5 (prost? s auty, která nemají tak brutální výkon), tak je to s uzam?eným difer. v pohod?. Ale mam prost? problém s formulema a GTRkama. Když se mi s nima povede n?jak zázra?n? dobrzdit do zatá?ky, tak je výjezd se samosvorem pro m? prost? leh?í. Ješt? v tom nemam ten správnej cit, se zam?eným diferákem na silném aut? umím jen 2 druhy projetí zatá?kou - 1) pomalý (doslova se bojim šlápnout na plyn abych to nep?eto?il), 2) hodiny. Se samosvorem je to prost? snažší, ale zas n?jak nezvládam to dobržd?ní. Jestli se to n?kdy nau?im, možná budu s uzam?eným diferákem jezdit normáln?, ale takhle na za?átku mi to n?jak nejde.
Poradí mi n?kdo co d?lam blb?? Si p?ipadam v závodech pon?kud mén?cenej... Na rovince t?eba i n?koho p?edjedu, st?edem zatá?ky projedu t?eba i rychleji, ale na výjezdu mi to hned každý vrátí (teda až na n?jaký lamy ).

P?edem díky.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.