Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.11.2010   #21
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
jinak rek bych ze prvni dve mista celkove jsou asi jasny, ale o ten 3. flek jeste bude asi solidni boj , Nicame, du po tobe , halvne nesmime nechat Bavoraka aby nas dobeh, a to bude dobrej orech
ja zas nemusim ist kazdy zavod...aj ked ten na ky2r by som hrozne rad isiel lebo gtal zavod na tejto trati vysiel velmi dobre
bavorak is offline  
Old 22.11.2010   #22
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

joo nic moc v?era, v 20:03 sem se probudil a zapl pc, kvali mi n?jak nešla, kolem 14. místa, první závod sem cht?l na osmé, ale byl sem "jen" devátej, naprd, druhej závod sem uhán?l dop?edu až tak moc, že sem se z osmé pozice v T2 oto?il o 360 a p?i rozjezdu se bavil, jak m? ti za mnou vidí na poslední chvílu a hrr jeden doleva a hrrr druhej doprava pak sem to ješt? n?kde ro****l a byl 14 a tím pro m? závod skon?il...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 22.11.2010   #23
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Tak na WE jsem si nedaval zadne velke ambice.Chtel jsem hlavne dokoncit oba 2 race a dojet aspon pro nejakej bodik.
V Q jse mi moc nedarilo.nejak jsem nemoh trefit stopu a kdyz uz ano tak me pribrzdily jine okolnosti na trati.Urcite bylo na lepsi nez 16 misto.Ale aspon byl stred pole takze nejaka sance na umisteni tu byla.
Ale hold jsem doplatil na kolizi Bonda.byl jsem na vyjezdu ze sikany a uz sem zpozoroval ze tam nekdo tancuje.vydel jsem jak jse vraci zpet na trat a tak jsem to chtel vzit vnitrni stopou abych se jim vyhnul.ale vse bylo tak rychle a na vyjezdu ze sikany nebylo stejne kam porade strhnout volant.takze jsem to krasne poslal mezi kluky a bylo vymalovano.Samozdrejme jsem zustal na boku a pak uz spec.
R2:start z 27 fleku...cil byl jen dojet zavod a udelat par pozic.nakonec z toho bylo krasne 13 misto.Takze doufam ze priste uz se me vyhne smula a dojedu zas na bodech.Aspon si povezu prazde autojupii
Lubik is offline  
Old 22.11.2010   #24
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

sorry pre EGT Puma a Baby za sposobenie nehody v R1, stratil som pritlak a vynieslo ma to do gum

2Rodo: no pekne si ma poslal do steny v prvom kole R2, ano bol to jemny tuk, ale XR nie je FX s ktorym to mozes reza? hlava nehlava

2Baby: ukazkove zostrelenie z trate v 3. kole sa musi uznat , ale asi to nebola tvoja chyba, ak by na trati neboli gumy (Rodo ), tak sa nic nemuselo stat
__________________
K0Z3L_43V3R is offline  
Old 22.11.2010   #25
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
jinak rek bych ze prvni dve mista celkove jsou asi jasny, ale o ten 3. flek jeste bude asi solidni boj , Nicame, du po tobe , halvne nesmime nechat Bavoraka aby nas dobeh, a to bude dobrej orech
No já jsem celkov? na 3. míst? snad jen díky tomu, že jsem zatím odjel úpln? všechny závody.
Zdá se mi, že jezdím pomaleji a pomaleji. Né naopak , myslím si, že jezdím dob?e, ale hromada ostatních jezdí prost? ješt? daleko lépe . A to je dob?e, alespo? je po?ád co zlepšovat a s kým závodit.

V?era jsem se fakt snažil, ale tra? m? zatím n?jak nesedí a p?ez veškeré trápení v kvalifikaci až 19. místo.
Na tu bídu m?žu být vlastn? rád za 11. a 9. místo v závodech.
Jinak souboje byly p?kné, nebudu jmenovat, bylo jich hodn? a n?kte?í kluci už to tu popsali.
Jen m? mrzí ten kontakt s Bavorákem, ale jsem rád, že nevzal n?koho dalšího sebou a vcelku to ustál, hold profik .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.

Last edited by Nicam; 22.11.2010 at 16:24.
Nicam is offline  
Old 22.11.2010   #26
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by johny View Post
2Baby: ukazkove zostrelenie z trate v 3. kole sa musi uznat , ale asi to nebola tvoja chyba, ak by na trati neboli gumy (Rodo ), tak sa nic nemuselo stat
JJ v druhem zavode jsem si blbe najel a tak, tak se tam vesel, ale bohuzel tam byly jeste od nekoho gumy, a ty me uz .... takze jsem tam sel nejak nekontrolovane, ...

No a v prvnim jsem tam vzal Pumu, co se tam placal po kolizi s nekym

Proste ja to rikam porad = beton misto gum a bude klid a kdo se tam netrefi ... vyhrava hlavni cenu o netrefila...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 22.11.2010   #27
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

2 JOHNy :

za to prvni stouchnuti se omlouvam, ale bylo to fakt jemny a neumyslny, mrzi me ze te to poslalo pryc, ale ty gumy to je joke ne , snazil sem se ject na krev a nevysla mi zatacka, Baby tam ale mel spoustu prostoru, prakticky byly na stejnym miste, jenom lezely, a hlavne ty kdyz si videl babyho ve smyku tak si to nemusel vyjizdet az tesne pred nej ale dat si trochu misto a ject trchu vic vlevo, bohuzel se to stalo, omlouvam se ale jedem dal, taky sem v tomto zavode doplatil na cizi kontakty
Rodo is offline  
Old 22.11.2010   #28
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Po nejakym tom vahani jsem vzal ne moc ozkouseny set od bavoraka a vyplatilo se. Uz z kraje jsem si zajel PB (s vahou) a nakonec z toho byla pekna 7. pozice.

R1: Vcelku nuda. Za zminku stoji snad jen souboj s Klouczkem. Byl totiz kousek za mnou, kdyz se po startu ustalila situace. Byl v kazdem kole o fous rychlejsi, ale na predjeti by to nebylo, kdyby... Kdybych se po puli zavodu nezacal kuli prehratym pneu trochu prat s autem. Hlavne v poslednim sektoru jsem ztracel. Dostal se preze me napodruhe, po peknych soubojich. V cili 8. flek a spokojenost.

R2: Start se mi vubec nepoved. Diky obracenemu poradi jsem mel pole pos. Bylo mi jasny, ze minimalne Klouczek pujde ze 2. mista dopredu. Chtel jsem se vyvezt za nim, ale vjel tam jeste nekdo dalsi a zpatky do sve stopy jsem nemoch, protoze i tam se hned nekdo nacpal. Lehounce jsme se potukali, ztratil jsem tak trochu rychlosti a spadl jeste o par mist dozadu. Pak jsem svedl souboj s Ghostem, ale i kdyz jsem jel na krev, predjel me. Nejaka mista jsem prubezne dostal po chybach souperu. Vzruso jsem mel az pri braneni pozice pred Jardou. Ten mel ale rychlostne dost navrch, takze se mnou moc prace nemel. Vysledne 5. misto nebylo vzhledem ke startovni pozici moc fajn, ale se svym vykonem jsem spokojeny.

Jsem tak trochu rad, ze je to ted za mnou. Tendle vikend se mi sesly hned dva zavody (spolu s GTAL) a teda musim priznat, ze mi trenovani (a ladeni) dalo zabrat Za 14 dni se jede KY2R, coz (jak uz psal bavo) se jelo v ramci GTAL, takze treniku a ladeni nebude potreba tolik No a za dalsich 14 dni pak zas pojedu 2x Fern Bay - to bude asi kruty
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 23.11.2010   #29
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default EGT GTR CUP 2010 druhá polovina

Jen n?co málo,

máme za sebou polovinu ze závodní série EGT GTR Cupu 2010/2011. V dalším závod?, který se jede na 15 kol se jezdci musí b?hem krátké doby p?esunout ze západní ?ásti Anglie na Japonské Kyoto. Malinko si okruh v Japonském Kyotu p?edstavíme.
masterful is offline  
Old 23.11.2010   #30
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Jen n?co málo,

máme za sebou polovinu ze závodní série EGT GTR Cupu 2010/2011. V dalším závod?, který se jede na 15 kol se jezdci musí b?hem krátké doby p?esunout ze západní ?ásti Anglie na Japonské Kyoto. Malinko si okruh v Japonském Kyotu p?edstavíme.
cool
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.