Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.2.2010   #1
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default Tiskovka ALTP8 BABY GTR 4. ve?er

Pišt? své pocity a dojmy, radujte se, nadávejte, chvalte, d?kujte, kritizujte

Snad nevadí, že jsem založil:-)
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: myslel som, ze na tejto trati mam na viac, nakoniec z toho bol klasicky stred pola
R1: Vsetko islo relativne podla planu, po jednej chybe som si upravil odklon PP kolesa, ale nebolo to velmi citit, tak som jazdil v pohode dalej asi na 8. mieste. Potom prisla druha chyba, druhykrat takmer strecha, ale skoncil som "iba" s upravou geometrie a uz som zacal stracat vo vyjazde na rovinku. Predbehol ma AG_Tomas a az do konca som sa ho snazil dohnat, ziskaval som v sikane za rovnikou, ale stracal som vo vyjazde na tu istu rovinku, takze som sa nedokazal poriadne priblizit a bolo z toho 9. miesto, no v ramci moznosti to bolo moje maximum.
R2: Po starte som nejake to miesto stratil, potom na konci rovinky sa vedla mna pekne presmykol Puma (tebe v EGT pribalili nejake turbo? ), potom zas nejaka chyba a ostal som za Rodo-m na 12. mieste. Citil som, ze som rychlejsi, ale Rodo vyborne branil niekolko kol az ma vyprovokoval k chybe a predbehol ma aj WT_Tomas, asi za 4 kola som ich dobehol, predbehol Tomasa a vzapati to Rodo otocil na strechu. Bolo 20. kolo a na dalsieho jazdca som stracal asi 6 sekund, ktore som na konci stiahol asi na 2-3. Vysledne 11. miesto ma neuspokojilo, najlepsi cas kola som mal asi 5. spomedzi vsetkych, ale bohuzial v preteku treba vediet aj predbiehat
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2010   #3
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Trening:Celý týdem presvedcenej ze pojedu R4 no Slow Jarda m? p?ekecal a dal instrukce(za což mu moc d?kuju)..

Q:Salto spec a start s posledniho

R1:Bezva sett od jardy z posledniho na TS3ce EGT tak jedeme n?jak jsem jel(ani newim jak) a skon?il 11.tej

R2:start z 11.týho klid a n?jak jsem p?edjel vše okolo a jsem za Masterfoollem(nevím ak se pise) dohaním a najednou mi ujedde 1vterinu na kolo na TS slysim ,,Ho Puma neho? je to starej mazák,šet?i gumy" Uposlechnu a najednou sliším že se kmn? blíží nebezpe?n? rychlej OMR_PEPO ok nádhernej fairplay souboj a p?edjel m? (trvalo mu to asi 5kol(sneci obrana )) jedeme jedem a zluta spomalime a Jarda a masterfool hodiny a já obrubník a s radostí jsem se k nim p?idal takže m? p?edjel ješt? Baby a ?íká ,,Pojed ja te pustím"?íkám ,,Ne, až další kolo" další kolo jedu a a oni znova v sobe takže Baby na urovni Mastera a ja jsem dojel Jardu... Baby bojoval s Masterem a last T master salto (asi na nej znova prisla manzelka) já to poílám Jardovy pro slávu šnek? a on hle m? i se zdemolovanym autom nakonec predjel a 8(nebo 9)misto spokojenost velká p?ímo obrovská te? jen doufat že se mi to nezdálo.....


D?kuju kluk?m na TS za velkou podporu a EGT za organizaci a hlavn? Jardovy za sety p?ece.


T?ší se na další závod Puma
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2010   #4
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default se ti za to omlouvam

tak na tento zavod sem moc netrenoval, jelikoz uz mi opravdu dosluhuje volant, ale kktci mi porad neposlali ten novej z reklamace, no i tak sem se do toho vrhnul.

Q: celou dobu nic moc ale posledni dve kola zajety 2krat PB a z toho 11 misto

R1: zavod celkove peknej i nejaky souboje nastaly, mrzi me ze sem kontaktil s wt-Tomasem a zadelali sme se o par mist, jeste jednou se ti za to omlouvam.Pak se jentak krouzilo a celkove 10 flek.¨

R2: super zavod, opet tvrdy souboje, Tomas a Gothar mi totalne propotily pyzamo , branil sem jak sem moh a kdyz sem si konecne udelal naskok tak sem to profesionalne hodil na boudu . Ale i tak to byl super zavod, zatim asi kde sem si nejvic zazavodil.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2010   #5
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: ze za?átku pár kol, ale po?ád to nebylo vono, pak jsem v p?lce p?evrátil Pacha na st?echu (ješt? jednou se omlouvám) a dobrovoln? jsem odstoupil.... 14. místo

r1: super, probíjel jsem se polem kup?edu a kup?edu, p?kny souboje s Jardou, Masterfulem, Pedropanem a víc už si nepamatuju ... p?edemnou byl Jirka, ale byl už hodn? daleko, takže 3. místo

r2: start asi ze 7., suprovi p?ejížd?ní op?t s Masterfulem, Jirkou, Franckem, Jardou a Ag Tomášem, nakonec jsem jim ujel a 2. místo

po dlouhé dob? zase závod, který jsem si naplno užil

a ješt? dík Jigrovi za hladky p?edjetí na modrou

edit: a ješt? gratz Pumovi za ten skv?lej výkon, to sem ne?ekal
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 21.2.2010 at 22:51.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2010   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak kvalda mi vyšla na 10. místo,tak jsem po?ítal že bych se mohl v R1 na 10. míst? udržet,ale poda?ilo se mi dostat na 8.místo a držel jsem ho zuby nehty p?ed Gotharem,toužil jsem startovat z 1. místa a splnilo se.

V R2 super start a s Jardou jsme ujeli celému poli.Sám jsem se divil,že jsem udržel první místo dlouhých 15 kol a odolával Jardovi,pak p?ifr?el Francek a nem?l se mnou moc práce:-).Pak jsem bojoval o druhé místo s Jardou,kterému dýchal na záda Jirka.
Jarda pak m?l nehodu s Masterfullem a byl za mnou Gepas a Jirka.Gepas m? samoz?ejm? p?edjel stejn? jako Francek na rovince a nem?lo smysl n?jak bojovat v poslední šikan? a riskovat kolizi.A v posledním kole m? p?edjel i Jirka.
Jsem sám p?ekvapen s umíst?ním v obou závodech,Jirka jel skv?le a moje 8. a 4. místo je super.Op?t se mi vyplatila má defenzivní jízda a t?ší m? že i rychlejším jezdc?m jsem dokázal odolávat a ješt? více m? t?ší pochvala od Vás Ufon? za dobrou jízdu.
Super závod :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 21.2.2010 at 23:32.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2010   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trénoval jsem opravdu dost, setupy byly tentokrát hotové b?hem 1. dne tréninku, takže jsem jen d?lal malé úpravy, v?d?l jsem co auto dokáže, kde má limity atd.

Q: Cíl byl jasný - dojet 1. mezi normálními lidmi a to se mi taky poda?ilo. Zárove? jsem dle plánu zajel pod 1:21 (1:20.94), takže jsem si na 2. místo v Q nemohl st?žovat. Lehce za p?lkou Q jsem to odstavil v boxech a doufal, že n?kdo velice rychlý p?edemn? nep?jde.

Trochu m? d?silo p?ipojení, Francek hlásil, že laguju, tak jsme vypli mumble (Zkusíme TS3?), d?lám testy p?ipojení, vše OK, pro jistotu restartuju modem. P?ípojím se a jde se na závod.

Race 1: Škoda mluvit... Na startu šli p?eedm? TeeDee a Jirka... TeeDeeho jsem udolal v 1. šikan?, docela to bylo na t?sno a hodn? nás to rozhodila... za to omluva. Takže jsem jel 3. a na záda dýchal masterful a Gepas. Oba šli p?edem? a já nejel co jsem pot?eboval. Nevím pro?, ale PP se pálila a dotahoval se Peppo. Já si ?íkal, že to nev?stí nic dobrého, pá? Peppo je takový m?j Kat. No ale tenktorát zabil sám sebe, v posledním vracáku šel na boudu, já se docela dlouho usmíval a nahodilo m? to pozitivní psychickou sílu a za?al jsem jezdit co jsem pot?eboval. Stahoval jsem Gepase i Masterfula a to docela výrazn?, ale k Masterfulovi chyb?lo kolo, možná dv?... takže 5. místo.

Race 2: P?ed závodem jsem pro jisotu ubral p?ední péra, aby se to neh?álo, kdyby se stalo n?co neo?ekávaného a šlo se na v?c.
1. Startoval Tomáš a musím ?íct, že 1. 10 kol jel opravdu skv?le. D?lal mi tím radost, pá? on pat?í mezi tu partu lidí z damo, ze Zacleru a najednou jsme se mlátily o 1. flek, takže moc p?kný pocit. Ovšem zbytek sv?ta tahal a to docela hodn?... V?bec celý závod se jel ve vysokém tempu. Dotáhl se Francek, Gepas a Jirka. Byla to paráda, všechno velcí kamarádi a najednou se ?ežem o 1. 5 míst. Byl to p?kný souboj, do kterého se p?ipletl i Masterful. Situace byla po pár kolech taková, že Francek byl fu?, Gepas taky poodjel a Já, Jirka, Tomáš a Masterful jsme se mydlily... Ovšem tento souboj dopadl hroziv?. P?i nájezdu do 1. šikany do m? štrejchl Jirka a já to prolet?l pískem, v?d?l jsem, že je zle, zadupl jsem brzdu a modlil se, a? to kluci neschytaj. Bohužel jsem to moc neubrzdil a narval Masterfula, fakt se omlouvám, ale moc jsem d?lat nemohl.... P?ehnal se p?es nás Baby, Mastera jsem nechal jet a zjiš?uju, že je geometrie v hajzlu, strašn? to lítalo, ale moc m? to nespomalilo. Master nejel na 100%, tak jsem ho v poslední kole cht?l dojet a v nájezdu na protilehlou rovinku jsem cht?l jít p?ed n?j, ale chyba, vzal jsem moc obrubník a jedu po dvou, chci to vybrat a zase rána do Mastera....... v tu chvíli jsem si fakt už cht?l nafackovat, pá? se dotahoval Puma, ale toho jsem p?edjel v posledním vracáku a dojel až 7.

Puma: Není za co, dokázal si, že na to máš jezdit rychle a jednou nás budeš porážet

Jinak ze závodu jako celku jsem fakt sklamanej.... pokaždý se mi n?co zvorá... Nevybral jsem si té sm?ly už opravdu dost?....

Last edited by Fast Jarda; 21.2.2010 at 23:21.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #8
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Trening:Celý týdem presvedcenej ze pojedu R4 no Slow Jarda m? p?ekecal a dal instrukce(za což mu moc d?kuju)..

R2:.....(trvalo mu to asi 5kol(sneci obrana )) jedeme jedem a zluta spomalime a Jarda a masterfool hodiny a já obrubník a s radostí jsem se k nim p?idal takže m? p?edjel ješt? Baby a ?íká ,,Pojed ja te pustím"?íkám ,,Ne, až další kolo" další kolo jedu a a oni znova v sobe takže Baby na urovni Mastera a ja jsem dojel Jardu... Baby bojoval s Masterem a last T master salto (asi na nej znova prisla manzelka) já to poílám Jardovy pro slávu šnek? a on hle m? i se zdemolovanym autom nakonec predjel
Trochu to zní jako týmová režie :-)

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Race 2: ..... Byla to paráda, všechno velcí kamarádi a najednou se ?ežem o 1. 5 míst. Byl to p?kný souboj, do kterého se p?ipletl i Masterful. Situace byla po pár kolech taková, že Francek byl fu?, Gepas taky poodjel a Já, Jirka, Tomáš a Masterful jsme se mydlily... Ovšem tento souboj dopadl hroziv?. P?i nájezdu do 1. šikany do m? štrejchl Jirka a já to prolet?l pískem, v?d?l jsem, že je zle, zadupl jsem brzdu a modlil se, a? to kluci neschytaj. Bohužel jsem to moc neubrzdil a narval Masterfula, fakt se omlouvám, ale moc jsem d?lat nemohl.... P?ehnal se p?es nás Baby, Mastera jsem nechal jet a zjiš?uju, že je geometrie v hajzlu, strašn? to lítalo, ale moc m? to nespomalilo. Master nejel na 100%, tak jsem ho v poslední kole cht?l dojet a v nájezdu na protilehlou rovinku jsem cht?l jít p?ed n?j, ale chyba, vzal jsem moc obrubník a jedu po dvou, chci to vybrat a zase rána do Mastera....... v tu ch
V první chvíly jsem si myslel že vysko?ím z toho auta a ....... , al e pak jsem se vyhcladil no záznam jsem si prohlédl a protest se konat samoz?ejm? nebude
masterful is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #9
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
R2:start z 11.týho klid a n?jak jsem p?edjel vše okolo a jsem za Masterfoollem(nevím ak se pise) dohaním a najednou mi ujedde 1vterinu na kolo na TS slysim ,,Ho Puma neho? je to starej mazák,šet?i gumy" Uposlechnu a najednou sliším že se kmn? blíží nebezpe?n? rychlej OMR_PEPO ok nádhernej fairplay souboj a p?edjel m? (trvalo mu to asi 5kol(sneci obrana )) jedeme jedem a zluta spomalime a Jarda a masterfool hodiny a já obrubník a s radostí jsem se k nim p?idal takže m? p?edjel ješt? Baby a ?íká ,,Pojed ja te pustím"?íkám ,,Ne, až další kolo" další kolo jedu a a oni znova v sobe takže Baby na urovni Mastera a ja jsem dojel Jardu... Baby bojoval s Masterem a last T master salto (asi na nej znova prisla manzelka) já to poílám Jardovy pro slávu šnek? a on hle m? i se zdemolovanym autom nakonec predjel a 8(nebo 9)misto spokojenost velká p?ímo obrovská te? jen doufat že se mi to nezdálo.....
Teze gratuluji a smekam pred souboji s OMR. Zezadu jsem jen smutne pokukoval a tise zavidel bojovne srdce. Na konci jsem plan pockat ty 2s, rychle prehodnotil a doufal, ze kdyz zatlacim na ty dva "pochroumane" predemnou, tak se vysypou oba. Coz zvaldli i beze me I kdyz jsem se pak torchu zalekl Mastrfulova planu dojet do cile na me strese )

Jinam to vypada ze na Masterfula "nevlitla manzelka", ale Jarda (jen vtipek... neber to osobne )
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #10
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Trochu to zní jako týmová režie :-)
JJ mas pravdu... touha odmenit mladeho za super vykon v druhem zavode byla vetsi .. nez dojet pred nim Kdyby se nesnazil brzdit z kopce dolu a vyhnout se vam... tak bych nemel sanci se k nemu ani priblizit. Ale cekani by bylo dlouhe, navic z mapky to vypadalo, ze se k nemu blizi dalsi = ohrozil bych tim pak asi i je...

No jo ... bojovne srdce me asi fakt chybi
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 22.2.2010 at 08:55.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #11
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
JJ mas pravdu... touha odmenit mladeho za super vykon v druhem zavode byla vetsi .. nez dojet pred nim Kdyby se nesnazil brzdit z kopce dolu a vyhnout se vam... tak bych nemel sanci se k nemu ani priblizit. Ale cekani by bylo dlouhe, navic z mapky to vypadalo, ze se k nemu blizi dalsi = ohrozil bych tim pak asi i je...

No jo ... bojovne srdce me asi fakt chybi
V pohod?, jo jinak sem t? poslal do moc p?kného drftííííku, sorry, ale super si to ustál.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
V pohod?, jo jinak sem t? poslal do moc p?kného drftííííku, sorry, ale super si to ustál.
Ja se nejdrive lekl, ze jsem ti to moc zavrel... az z replay jsem si vsiml, ze byl jnej problem
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #13
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Cíl : nedostat se na st?echu a dojet.

Q : 12 místo, takže spokojenost, i když jsem zajel i lepší ?asy

R1 : Problémy zajet správn? na místo startu, trochu jsem zazmatkoval a najel do Gepase ( omlouvám se ješt? jednou). Po startu jsem se b?hem prvních kol dostal až na 9 pozici, super i když jsem byl nervozní jak ..... . V nájezdu T1 6 kola jsme se o sebe ot?ely s TeeDee a šli každej jiným sm?rem, já do písku a svodidel, TeeDee do svodidel (jestli jsem to moc uzavíral, tak se omlouvám, ale z horního pohledu to bylo asi ok ????) Propad na 14té místo za Substance. V následujícím 7 kole jsem p?eto?il T1 a šel až na 21 místo. Pak jsem za?al stíhací jízdu a dokonce jsem p?edjížd?l (neuv??itelné) a dostal se na 18 místo. Pak jsem ud?lal chybu v druhé zatá?ce p?ed dlouhou rovinkou a šel zp?t na 22 místo. Tak jsem za?al nanovo a v cíli nakonec 17tý.

R2 : Dával jsem si bacha,abych na pole najel dob?e, povedlo se. Ale neda?ilo se p?ede mnou Xedoxovi. Jak jsem na n?j ?u?el, nevšiml jsem si, že mi to chcíplo. Zjistil jsem to až p?i semaforech. (nejd?íve jsem myslel, že mi jen nejdou bedýnky, ale .....). Takže kolem mne všichni profr?eli než jsem nastartoval a jel z posledního místa. A za?al stíhat a dokonce i p?edjížd?t. Od druhé poloviny jsem jezdil za WT-Tomášem a Gotharem. Sem tam ud?lali chybu, ale bohužel já taky. V cíli nakonec 13té místo a body. Aspo? n?co.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #14
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: V??il jsem si, že pod 1:21 dám, ale nakonec nedal. P?i kvald? jsem se teprve rozjížd?l, protože p?edtím jsem ?ešil p?eh?ívání procáku (105 C) a kolísání fps (15-100). Nakonec t?etí místo bylo fajn.

Race 1: Chvilku jsem jezdil na druhém míst?, pak jsem p?e?ápnul souboj s Jardou a propadnul se na šesté místo. Z mého pohledy to bylo vše ?isté. Pak jsem dostal od Peppa ránu v nájezdu na rovinku, takže jsem ztratil rychlost a p?ehnalo se p?ese m? n?kolik xfr v?etn? Peppa. O n?jaké to kolo pozd?ji jsem to na n?j zkoušel na rovince, ale s UFR se tu prost? nedalo p?edjížd?t, takže jsem se dostal jen na jeho úrove? a do šikany najížd?l jako první on. Ud?lal tam ale chybku a tak jsem ho cht?l objet zprava. Jenže op?t váha rozhodla a on m? p?kn? vyvezl do trávy. Pak p?išel zmi?ovaný souboj s Petersbondem, ale op?t podle m? to bylo ?isté. M? to trochu vynášelo ven a on zase cht?l trochu do zatá?ky najet, LFS nás p?kn? rozcvrnklo a ohnuté rameno znamenalo další DNF.

Race 2: P?i startu bylo díky 15s výpadku p?ipojení rozhodnuto a šel jsem se dívat na hokej.

P?íští závod nepojedu, protože budu ve Vídní, tak nejspíš pojedu až poslední závod.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #15
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Nerad to robim. Skuste prosim posudit situaciu z 1. race v zahrievacom kole, pred cielom na cielovej rovinke, (fast jarda a ja). Dakujem.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #16
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
Nerad to robim. Skuste prosim posudit situaciu z 1. race v zahrievacom kole, pred cielom na cielovej rovinke, (fast jarda a ja). Dakujem.
nemam do toho co kecat ale myslím si že nebylo až tak nutné t?sn? p?ed zastavením tak moc zah?ívat.... ale taky Jarda mohl trošku vic zabrzdit
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #17
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Tak za tohle v realu padaji facky casteji, nez po zavode...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #18
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Já se k tomu vyjád?ím...

Dle mého názoru je zah?ívání pneumatik n?co "navíc" v zavád?cím kole a práv? proto, že je to n?co "navíc" si ten doty?ný má dávat sakra pozor. Já uznám, že jsem se tam tal?il, ale Francek m?l na dostate?né zah?átí dostatek ?asu a prostoru. Ostatn? to já taky, ale Francek jel nebývale pomalu - mén? než jsem ?ekal (75?), V tu dobu mám ten dojem, že ješt? nebyly vid?t metry na startovní pozici, takže ke spomalení nebyl zas tak pádný d?vod. Já fakt nevím, kdyby Francek koukl do zrdcádka, tak se to nemuselo stát.... Stejn? jde o volovinu..... Nic se p?eci nestalo....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #19
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Ty si zahrieval tiez, tak isto si mal na to dost casu...
Francek is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2010   #20
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No vyjadrim sa aj ja - za tu prvu koliziu podla mna moze Jarda, pretoze pri svojom zahrievani privelmi zrychlil a zrazu bol uz v polovici Francekovho auta a ked ten zatocil, tak do Jardu buchol. Pri druhej kolizii vsak Francek pre mna nepochopitelne zabrzdil a Jarda uz nemal sancu reagovat. Ano, nemusel sa na neho tak lepit, ale Francek bol este daleko od svojho miesta a asi nikto by necakal, ze tam bude brzdit.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.