Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.1.2010   #41
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Pohledem "Cumiciho invalidy":

1. Gratulace Franckovi. Receno s nadsazkou, ty nemas v ALTP co delat. A vlastne nejen ty. Ale o tom pozdeji. Jinak, tak hezky a vyzraly jezdecky styl s minimem chyb a premyslenim se nevidi kazdy den. Takze, ac souperi, drzim palce v dalsich zavodech...
2. Sonyku, nenech hnev cloumat svym majestatem. A uz vubec se nenech znechutit. Neznalost propozic proste chladnokrevne "odmenuj".
3. ALTP, pokud si pamatuji z historie, je prilezitosti prave pro mlade a "neotriskane" virtualni piloty. Ze to jejich otriskani bude neco stat ty jiz otriskane je nabiledni. Co si budeme vykladat, proto tam jsou ti Masterfulove, Agenti, TeeDeeti, Peppove i Pachove, aby tem mladym ukazali, jak se to ma vlastne delat. Proto bych i Francka prosil o trochu zdrzenlivosti. Vim ze to nastve, ale oni se nekteri mnohdy sotva drzi volantu. Plesknout nekde solo HL jeste nic neznamena. To je jen dukaz, ze se udrzi na trati.
4. Ma-li byt naplnen smysl ALTP, je potreba tem novym misto spilani vysvetlit, co delaji za kraviny. Jen tak se neco nauci. Konstatovat, ze je nekdo vul, vec nevyresi...
5. Vzdy si uvedomte, ze jde o hru na pocitaci, pri ktere hrozi riziko do urovne volantu utrzeneho od stolu. V realu je to ponekud horsi.
6. TeeDee nesaskuj. No tak dals dvakrat budku, no. Poprve proto, ze LFS to s tou fyzikou nekdy nemysli az tak vazne, podruhe sis o to rekl sam.
A zaverem: Novacci se poradne nauci propozice, kdyz neco podrbou, budou se ptat v cem, ti co nejsou ti TP (ti pomalejsi), jim to vyvetli, hodime si nohy do ledu a prestaneme si nadavat a bude to zase pohoda...
moje rec
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #42
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Popravd? snažil jsem se dohnat ztrátu a schovával jsem si poušt?ní až na cílovku, ale n?jak jsi tam m?l pomalejší výjezd a já ti vcelku dost ujel tak jsem si ?ekl že až tak moc brzdit/ztrácet nechci P?ed T2 jsi m? doklepl na brzdy, tak jsem si ?ekl je ?as a na horizontu jsem to za šikanou prodal P?iznávám v tom výjezdu do kopce jsem vás trochu zbrzdil, ale jinde m? to nep?išlo, takže p?íšt? se neostýchej, tla? p?íšt? víc a klidn? dej v?d?t popostr?ením že tam jsi a už je ?as
Ono se tak blbej jede za nekym, kdyz poradne nevidis, kdyz si nejsi jistej, jestli pred tebou nerozhodi v sikane pneu atd. Taky kdz dva lidi jezdej klidne uplne stejne cas na kolo, tak stejnak to bejva tak, ze jeden ma rychlejsi jinou cast trati nez ten druhej a tak na sebe ztracej a dohanej se v jinejch pasazich. Proste situace naprd
beru te za slovo, priste popostrcim
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #43
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

je škoda, že jsme nebyli ve stejném kole mohl to být p?kný souboj, bych t? pár kol dokázal špuntovat
BTW pro ostatní:
poš?ouchnutí si m?že dovolit jen 00ja, protože u toho je jistotu že m? nedá v plné palb? ránu p?es zadek v nájezdu do zatá?ky Ostatní si m?žete dovolit MAX bliknout
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #44
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Wink Altp 2. ZÁvodnÍ ve?er

Den závodu: Psaní seminárky. Tém?? na 100 % jsem si byl jistej, že nepojedu. Nakonec jsem se hecnul a všechno stihl.

Kvalifikace: V první ?ásti jsem dopisoval zmín?nou seminárku . Do druhé jsem nasko?il s tím, že zajedu pár tréninkových kol a n?jak to dopadne. Natrénováno bylo 0 kilometr? (a to vážn? nekecám), p?ekvapiv? 4. místo na roštu.

Závod 1: Po prvním kole jsem si držel 4. místo, ve druhém to už dopadlo h??e, kdy jsem zhruba uprost?ed trat? vylet?l do trávy, následoval propad o pár míst. Na konci druhé t?etiny trat? m?l Jarda kontakt myslím s n?kým od WT, zato?il do míst, kde jsem mí?il já, takže následoval ?ukanec, Jarda ztratil pár pozic, ale v celkovém d?sledku vyd?lal, jelikož v poslední šikan? (zatá?ce) tohoto kola byla mela. V závod? jsem si myslel, že to byla moje chyba, ale ze záznamu je z?etelné, že mi Peppo zk?ížil dráhu. Následoval zmatek, n?kte?í šofé?i získali pozice, jiní zase naopak ztratili. Jako obvykle jsem mezi t?mi smola?i byl i já . Pak jsem zkusil jet riskantní jízdu a posunout se startovním polem co nejvýše. Dotáhl jsem se na kolegu Petersbonda, ovšem v 1. šikan? jsem provedl úsp?šné salto s p?ti vruty (dokonalejší než Aleš Valenta na olympiád? 2002 ). Tím se mi totáln? zvrakovalo auto, takže následoval pit stop, který trval myslím p?l minuty (musel jsem objet celé kolo s mega vrakem). Propadl jsem se n?kde na chvost. Pak už nebylo co ztratit, takže jsem zkusil stíhací jízdu, p?edjížd?l jsem i jezdce, kte?í byli ve skute?nosti 1 kolo p?ede mnou. Ke konci jsem se dotáhl k bodovaným p?í?kám, což jsem po prvních dvou kolech považoval za nereálné. Jenomže jsem za?al d?lat zbyte?né chyby, driftil jsem jak Keiichi Tsuchiya, ale ztráta byla p?ekvapiv? stále stejná. V nájezdu do posledního kola jsem jel 15. a bylo tém?? jisté, že lepší umíst?ní z toho nebude. Nakonec ale Sonykovi spadlo spojení, takže mám aspo? 1 bod za 14. flek. (Sonyku, ten pád jsem m?l domluvenej s tvým poskytovatelem internetu ).

Závod 2: Start ze 14. místa. P?ed první šikanou jsem p?edjel 3 soupe?e, jenomže jsem do ní špatn? najel, a tak m?žu být rád, že nenásledovala st?echa, ale jenom škrtnutí pravých dve?í o asfalt . Propadl jsem se p?ibližn? na 17. místo, ale necht?l jsem se s tím smí?it, a tak jsem za?al pomalu úto?it na lepší p?í?ky. Postupn? jsem se prodral dop?edu, pár jezdc? se nabouralo a dostal jsem se do spole?nosti dvou konkurent? (Peppo a Woodbine). Párkrát jsme se p?edjeli a zrovna, když jsem chystal záv?re?ný útok na Woodbina, tak dostal za 1. šikanou smyk. Nevím kde p?esn? skon?il. Potom následovalo odstran?ní Peppa z dohledu, samoz?ejm? férovým zp?sobem. Párkrát to vypadalo, že m? p?edjede, ale nakonec jsem si všiml, že m?l každý z nás nahoru v jiné ?ásti trat?. Nepatrn? jsem mu poodjel a ve zp?tném zrcátku ud?lal chybu také v 1. šikan? a už let?l. Do konce závodu zbývalo pár kol a postupn? se na m? dotáhl WT_Tomáš. V té dob? jsem m?l n?jaké ,,uskákané´´ auto, tak mi bylo jasny, že m? p?edjede. Divím se, že se mu to nepovedlo . Nakonec jsem dojel tedy na nádherném 4. míst? (kone?n? normální výsledek).

Shrnutí: Maximální spokojenost. Bez tréninku se mi vždycky da?í víc než s n?jakým minimálním tréninkem. Zajímavý poznatek .

Pod?kování: Ješt? jednou d?kuji Jardovi za parádní setup. Ani jsem nekontroloval pneumatiky. Na první pohled vypadaly d?v?ryhodn? .
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #45
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default Moje zážitky

Kvalifikace : Zajel jsem si ?as, který mi sta?il na st?ed pole. Bylo mi jedno, jestli budu 10 nebo 15tý. Nakonec 13 na startu. Dobrý.

Race1 : První problém byl už na startu. Podle softu jsem najel p?esn? na místo, dám neutrál a ?ekám na semafory. A najednou false. Tak si couvnu zp?t a ok. Za chvíli op?t false. Auto si samo jelo dop?edu, tak jsem musel celou dobu stát na brzd? . Ostrý start jako obvykle, p?ed první zatá?kou jedu až moc opatrn?, aby do mne a hlavn? abych já do n?koho ne?ukl, takže ztráta pár míst - jako vždy. Budu se muset nau?it tam vlítnout agresivn?ji jako ostatní. Na konci 2 kola byla mela, tak se vracím na svou pozici po kvali. Na konci 4 kola chyba - tráva a pád o 5 míst dozadu. Tak si ?íkám, musím zabrat. P?ekrásn? vyšla hned v dalším kole T1 a ouha, Vítr p?esn? ve stop?. Nevim, jestli to byl ten okamžik, kdy hledal volant mezi nohama, ale bylo to úžasný, bravo V?t?e. Samoz?ejm? jsem o n?j škrtnul a následovala ze?. Pak jsem pár kol kroužil za Pumou. Sorry Pumo, ale opravdu zážitek, opravdu jsem se bál p?edjet. Našt?stí to vzal o ze?. Pak jsem si v poklidu kroužil za Woodbinem, sem tam chybi?ka, ale celkem v tempu. Ale to bych nebyl já, aby nebyl problém. Ve 13 kole m?li st?et Vítr a Tomáš a p?i otá?ení o m? škrtnul. Takže tráva, ale v pohod? jízda dál. P?ehnal se p?ed nás RED a smetl nekompromisn? Toma. Pak jsem si to dokroužil v klidu (teda jeden škrt v T1 + ze?) až do cíle. Prvních p?t jsem doufám v klidu pustil p?ed sebe a moc jim nep?ekážel. Cíl, hurá 12 pozice. Spokojenost.

Race2 : Start op?t stejný problém, tak jsem op?t stál na brzd?. Po startu op?t opatrn? do T1 o 2 místa zp?t, ale p?ežil jsem a jedu dál. Skoro na konci 3 kola v poslední šikan? p?ed cílovou rovinou jsem jel pravým kolem p?es obrubník (vždy jsem tam tak jezdil a nikdy nic) a najednou šup a jsem na levém boku a mí?ím si to na ze?. ?íkám si, jsem p?ed cílem, tak hlavn? a? to spadne aspo? na kola a zajedu do pitu a nebude to tak strašný. Ale stalo se úpln? n?co jiného - ze? a diváci asi cht?li vid?t m?j skin z blízka, tak se to nepochopiteln? vzneslo až k nim a to byl konec. Takže z mý strany: race2 - no comment.

Celkov? tedy moc jsem spokojený nebyl.
To? m?j pohled a moje zážitky.

Last edited by Petersbond; 26.1.2010 at 08:50.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #46
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Race1 : První problém byl už na startu. Podle softu jsem najel p?esn? na místo, dám neutrál a ?ekám na semafory. A najednou false. Tak si couvnu zp?t a ok. Za chvíli op?t false. Auto si samo jelo dop?edu, tak jsem musel celou dobu stát na brzd?

P?íšt? použij ru?ní brzdu. Tu nemusíš celou dobu držet
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #47
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Ostrý start jako obvykle, p?ed první zatá?kou jedu až moc opatrn?, aby do mne a hlavn? abych já do n?koho ne?ukl, takže ztráta pár míst - jako vždy. Budu se muset nau?it tam vlítnout agresivn?ji jako ostatní.

Ve 13 kole m?li st?et Vítr a Tomáš a p?i otá?ení o m? škrtnul. Takže tráva, ale v pohod? jízda dál. P?ehnal se p?ed nás RED a smetl nekompromisn? Toma.
Hura, nekdo taky umi jet havou. Tak pls nelitej bezhlave po startu

Co se tyce Tomase. Podle me tam nemel vubec co delat, vracel se na trat, hoooodne neopatrne. Vzal Vitra a Red... Byla zluta = jet opatrne a nepredjizdet pod vlajkou, takze taky nic moc, ale i tak ten co ji zpusobil a vraci se natrat nesmi ohrozit ty za nim na trati => musi byt opatrnejsi a mel by pustit ty, co se ritej za nim ... a najet az to bude bezpecne... Ale mozna se pletu.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #48
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Co se týká Toma, jak se vracel, máš pravdu. Ale jak tam potom vlítl RED a smetl ho, to už jsme zase normáln? jeli. To mohl ud?lat RED drobet jinak.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #49
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Co se týká Toma, jak se vracel, máš pravdu. Ale jak tam potom vlítl RED a smetl ho, to už jsme zase normáln? jeli. To mohl ud?lat RED drobet jinak.
Jak rikam byla tam zluta ... takze byt Redem, ubral bych a rozhodne nepredjizdel oststni (teda jen Tomase, pokud by se vracel opatrne a pomalu po kraji silnice) . Ale zase nebyt najeti Toma, byla by jen zluta a trat cista. Ale chpu zavodni nadseni
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #50
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak jsem nasel na simracingu autoskoly od Mirzzi. Maji je tam volne ke stazeni po zaregistrovani.

http://www.simracing.cz/?page=download&cid=24

Pokud me Mirza odpovi a bude souhalsit se zverejenim i jinde (coz vzhledem k chladnym vztahul rFatoru a LFS mcoc nepredpokladam), dam sem pak link rovnou ke stazeni.

Takze kdo je nedockavej.. zaregistrovat, stahnout a poslouchat a hlavne podle toho prise uz jet

Edit: Hmm jeste doporucuji si precist "Kodex závodníka". = Tam je autoskola shrnuta slovne.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 26.1.2010 at 14:16.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #51
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Tak jsem nasel na simracingu autoskoly od Mirzzi. Maji je tam volne ke stazeni po zaregistrovani.

http://www.simracing.cz/?page=download&cid=24

Pokud me Mirza odpovi a bude souhalsit se zverejenim i jinde (coz vzhledem k chladnym vztahul rFatoru a LFS mcoc nepredpokladam), dam sem pak link rovnou ke stazeni.

Takze kdo je nedockavej.. zaregistrovat, stahnout a poslouchat a hlavne podle toho prise uz jet

Edit: Hmm jeste doporucuji si precist "Kodex závodníka". = Tam je autoskola shrnuta slovne.
mirza to p?kn? namluvil, párkrát jsem to poslouchal a zajimavy, taktéž šem doporu?uju spolu již zmi?ovaným kodexem závodníka
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2010   #52
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

...pokud bude mit n?kdo z novic? n?co nejasného ?i nepochipitelného z pravidel ?i jiných zavodních fines jsem k dipozici.....ale nepište pls na PM ale icq ?i mejl
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2010   #53
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
...pokud bude mit n?kdo z novic? n?co nejasného ?i nepochipitelného z pravidel ?i jiných zavodních fines jsem k dipozici.....ale nepište pls na PM ale icq ?i mejl
Sem rad ze sesozval. chtel sem taky rictze kdyby nekdo neco potreboval staci napsat. verim ze kdokoliv z EGT vam rad pomuze pokud to bude v jeho silach.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2010   #54
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Pomalu každej den trénujem a ladíme setupy na APR Private (Te? bohužel nejede, tak jezdíme na Trackday (myslím že tak se to jmenuje)).
Takže klidn? dejte v?d?t a zasko?te, rád(i) pom?žu/em
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2010   #55
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

skoda ze nedrazdite EGT server :-D ten ma kaltp preci jen bliz nez track day:-D a na apr az pojede zavitam:-D nejak se musim potrenovat s konkurenci samotnej vim prd co jezdim za plivu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2010   #56
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
skoda ze nedrazdite EGT server :-D ten ma kaltp preci jen bliz nez track day:-D a na apr az pojede zavitam:-D nejak se musim potrenovat s konkurenci samotnej vim prd co jezdim za plivu
Jop pustim C.M.L = muze prijit kazdej ale nutnej restriktor 22%, 24% ... aby nebyla mela na serveru ..

Edit: Done:
2010-01-27 17:31:46,923 [1] DEBUG SR.CML.CommonPlugins.Messaging: SendMessageToAll: '^1C^7.^1M^7.^1L^7.^8 Connected'
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2010   #57
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Jop pustim C.M.L = muze prijit kazdej ale nutnej restriktor 22%, 24% ... aby nebyla mela na serveru ..

Edit: Done:
2010-01-27 17:31:46,923 [1] DEBUG SR.CML.CommonPlugins.Messaging: SendMessageToAll: '^1C^7.^1M^7.^1L^7.^8 Connected'

To jest co CML, taky chci radsi jezdit s nekym nez se tam sam motat.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2010   #58
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
To jest co CML, taky chci radsi jezdit s nekym nez se tam sam motat.
Jsi nevidel Navstevniky? Je to Centralni Mozek Lidstva

a v LFS je to Babyho system na rizeni zavodu. Umoznuje pustit do zavodu jen jezdce dle ruznych faktoru (trebas jen urciti jezdci, prip. ze musi mit alespon tolik a tolik % restriktoru atd.)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2010   #59
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Takze Mirzza svolil zverejneni jeho autoskoly, za coz bych mu rad podekoval.

Naleznete ji zde:
http://www.interregion.cz/jarda/Mirz..._autoskola.mp3
http://www.interregion.cz/jarda/Mirz...autoskola2.mp3

A zde je kodex zavodnika
www.interregion.cz/jarda/driver_kodex.pdf

Takze poslouchat, cist a priste podle toho jezdit.

Baby
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #60
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Jak rikam byla tam zluta ... takze byt Redem, ubral bych a rozhodne nepredjizdel oststni (teda jen Tomase, pokud by se vracel opatrne a pomalu po kraji silnice) . Ale zase nebyt najeti Toma, byla by jen zluta a trat cista. Ale chpu zavodni nadseni
No je pravda že jsem se nevrátil moc opatrn?,odnesl to Vítr a Petr,ale co se tý?e Reda,už jsme byli s Petrem normáln? v závod?,Red jel pod žlutou a samoz?ejm? že jsem nem?l rychlost jako on a nastala situace za jakou jsem v prvním závod? byl potrestán ode?tem dvou bod?.
Red se p?i?ítil zezadu a nekompromisn? m? v šikan? vystr?il z trat? a na bok,bez bržd?ní.Takže nyní m?l být on ten,který si m?l dávat nejv?tší pozor.
V druhém závod? op?t Red,z?stal stát po nehod? v zatá?ce ve stop? a jen jsem ho škrtnul a let?l jsem ven a na bok,ale to je normální závodní situace.
Ale chápu závodní nadšení a touhu p?edjet,protesty nedávám,je to jen zábava..
Tož se t?ším na m?sto,tam bude p?edjížd?ní ješt? zajímav?jší.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.