Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.1.2010   #41
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Baby,bomba popis
To máš za to,že si se p?edemn? nacpalhned po startu
Ale ne,vážn?.Je mi to líto,co se stalo,však taky m? ten pánb?h potrestal.
Q: no,co ?íct,moje asi maximum,nebyl jsem poslední.Ale cítil jsem,že by to možná šlo ešt? líp.
R1: Ješt? te? civím na replay a nechápu,co se stalo a trhám si vlasy.P?ed T1 jsem to trošku chytil od Syky.Jen takovej ?ukanec ale docela m? rozhodil.Pak jsem vlet?l do T1 a kuknu na to,co se tam d?je.Hmm,vezmu to radši zeširoka,tam je mela.Jenže,jak jsem se soust?edil,a ?um?l na bouráky v p?edu ,pozd? sem si všim,že deš na brzdy a už se s tím nedalo nic d?lat(skin je fakt p?knej).Omlouvám se.Další v?c je,že sem nepo?kal.Jenže myslel jsem,že to neni až tak dramatický(zmizel jsi mi z o?í) a necht?l jsem se tam plantat,protože za mnou bylo ješt? dost vl?ák?,a já to taky chytl ze zadu hned vzáp?tí.Proto jsem radši koukal zmizet.pak sem se n?jak dostal vejš,držel se pár aut a postup? jsem dohnal dv?,Pacha a ješt? n?koho .Ten ho ud?lal a já další dv? kola studoval,kde ho vrznu,až se to poda?ilo a já mu za?al ujížd?t,s tebou nebezpe?n? za prdelí.Dlužno podotknout že vlivem r?zných kolizí,náraz? do rozst?elených kol auty p?edemnou a horkejma gumama už to nejelo tak,jak bych cht?l.P?i bržd?ní se auto to?ilo do leva a já m?l co d?lat,abych ho zkrotil.Až do 21 kola a nájezdu do šikany p?ed cílem.Najel jsem na barevný obrubník,kola se zk?ížily a já šel na budku.Našt?stí tu se mnou v kokpitu nikdo nebyl,protože Bohušu,Kur...wa se ne?íká,natož pak ne?ve....

R2: No,to už bylo utrpení,start ze zadu prom? znamenal množství bourák?,?ukanc?,nedání p?edností,atd,takže s nabouraným autem sem byl rád,že jsem tentokrát alespo? dokroužil do konce.
Takže se t?ším na p?íšt? a ješt? jednou se omlouvám,Baby,jménem celé naší rodiny až do sedmého kolena.

Last edited by Jigr; 12.1.2010 at 18:59.
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #42
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Tak aj ja si idem vylia? srdce.

Q: ne?akal som zázraky, ?o sa aj potvrdilo, tušim 15. potom 20. a skon?il som 23.
R1: mal som tušenie, že to nepojde v T1 len tak preto som sa radšej ?ahal na pravú stranu kde nehrozilo, že ma niekto zostrelí. Po par kolách som bol tuším 15-ty a dokonca v 20. kole na (pre mna) peknom 13. mieste. ?o ?ert alebo Baby? nechcel, troška po?avenia v ostražitosti a úúúž som šiel po dvoch kolesách, preletelo 3x XFR a bol som 16-ty. Nasraty som bol stato?ne (na seba). Takto som došiel aj do cie?a.
R2: tu sa musim "pochvali?", nedošiel som do cie?a a to v?aka pár jazdcom, ktorý si neuvedomujú ako kazia zážitok spoluhrá?om na trati. Ke? ma dvakrat za sebou Ag Jirka Cz v 1. šikane sto?il nárazom do ?aveho zadneho blatníka a po druhom raze ma aj takto predbehol som bol nemilo prekvapeny takouto, a teraz pritvrdim Aroganciou. To je tak ?ažke na pol sekundy ubra? plyn? S XFR ma môže predbehnu? na rovinke ale v tejto šikane som to nevedel pochopi?. Pozrel som si zaznam a cela jeho jazda bola dos? agresivna, spôsobom - predbehol 3 prepad o 2, predbehnutie 2 prepad o 3 miesta. Ešte to dokon?im, 10 sek po spominanom incidente sa prirutil Ag Tomas Cz a chcel sa pretiahnu? medzi mnou a 00Ja (neviem ako to chcel dokaza?), do siahol len to že sme leteli všetci na inu stranu (ja cez strechu). Zasa sta?ilo troši?ka ubra?, neviem kam sa tá mládež ponáh?a . Na oboch som podal protest. Inak tento ve?er sa mi ve?mi dobre jazdilo aj ked UFR na tejto trati nemalo šancu na lepšie umiestnenie.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #43
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post
Takže se t?ším na p?íšt? a ješt? jednou se omlouvám,Baby,jménem celé naší rodiny až do sedmého kolena.
Ok, kdyz je to az do toho sedmeho kolena, omluva se prijima, ale jinak ...

Ne vazne, neni se za co omlouvat. K zavodum to patri a je alepson zabava. Ja se pak mam o cem vysprkavat a vymejslet bachorky ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #44
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Tak aj ja si idem vylia? srdce.

Q: ne?akal som zázraky, ?o sa aj potvrdilo, tušim 15. potom 20. a skon?il som 23.
R1: mal som tušenie, že to nepojde v T1 len tak preto som sa radšej ?ahal na pravú stranu kde nehrozilo, že ma niekto zostrelí. Po par kolách som bol tuším 15-ty a dokonca v 20. kole na (pre mna) peknom 13. mieste. ?o ?ert alebo Baby? nechcel, troška po?avenia v ostražitosti a úúúž som šiel po dvoch kolesách, preletelo 3x XFR a bol som 16-ty. Nasraty som bol stato?ne (na seba). Takto som došiel aj do cie?a.
R2: tu sa musim "pochvali?", nedošiel som do cie?a a to v?aka pár jazdcom, ktorý si neuvedomujú ako kazia zážitok spoluhrá?om na trati. Ke? ma dvakrat za sebou Ag Jirka Cz v 1. šikane sto?il nárazom do ?aveho zadneho blatníka a po druhom raze ma aj takto predbehol som bol nemilo prekvapeny takouto, a teraz pritvrdim Aroganciou. To je tak ?ažke na pol sekundy ubra? plyn? S XFR ma môže predbehnu? na rovinke ale v tejto šikane som to nevedel pochopi?. Pozrel som si zaznam a cela jeho jazda bola dos? agresivna, spôsobom - predbehol 3 prepad o 2, predbehnutie 2 prepad o 3 miesta. Ešte to dokon?im, 10 sek po spominanom incidente sa prirutil Ag Tomas Cz a chcel sa pretiahnu? medzi mnou a 00Ja (neviem ako to chcel dokaza?), do siahol len to že sme leteli všetci na inu stranu (ja cez strechu). Zasa sta?ilo troši?ka ubra?, neviem kam sa tá mládež ponáh?a . Na oboch som podal protest. Inak tento ve?er sa mi ve?mi dobre jazdilo aj ked UFR na tejto trati nemalo šancu na lepšie umiestnenie.
Ahoj,jen k našemu incidentu,já se necht?l protáhnou mezi vámi,ale cht?l jsem t? p?edjet zleva,vid?l jsem že jedeš doprava,ale zm?nil jsi stopu kousek p?ede mnou ,pak už jsem m?l vedle sebe 00ja,vlevo trávník a p?ed sebou tebe,cht?l jsem to zachránit tím že to zkusím mezi vámi,ale nebylo tam dost místa,pustit plyn bohužel nesta?ilo a ty jsi jel velmi pomalu.Bohužel už nejsem mládežník,možná by sta?ilo,kdyby jsi používal zrcátka a vid?l bys že se tam z výjezdu n?kdo ?ítí mnohem rychlejš a neblokoval mu cestu,kdyby jsi z?stal vpravo,nic by se nestalo,v tvém p?ípad? nem?lo smysl využívat práva volby stopy.Omlouval jsem se ti na vašem webu.Podat protest je tvoje právo,jen m? mrzí,že se k n?mu nebudu moci vyjád?it,pá? ve st?edu odjíždím na služební cestu a vrátím se na za?átku února.To je z mého pohledu vše,ješt? jednou se ti omlouvám,byl to m?j jediný incident a mrzí m?,že jsi nedojel,ale myslím,že nenesu za incident vinu jen já.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 12.1.2010 at 22:16.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #45
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Exclamation Oba závody na *****

Kvalifikace: Vítr nesedl, ale s myší bych zajel ur?it? líp.

R1: D?kuji Pedropanovi za parádní crash, pokra?oval jsem na nádherném posledním míst? (ani na m? nepo?kal, nevadí). Ješt? jsem po pár kolech zkusil parádu v poslední zatá?ce a parádn? jsem si upravil geometrii.

R2: Tady v tom závod? m? taky pár šofér? sundalo, ale to už mi bylo jedno. A když už mohli oni bourat m?, tak pro? já bych nemohl bourat taky já je. Ale to se nestalo. Akorát u Pacha se to vymklo kontrole...Poprvé, když jsem t? trochu hodil do smyku, tak to nebylo nic vážného. Stejn? jsem pak p?ibrzdil. V tom dalším kole jsi m? v první zatá?ce p?kn? vytla?il (skoro do trávy, ale to jsem zkušen? vy?ešil), no a pak následovala zase ta šikana, ve které jsem t? sice sundal, ale ur?it? ne schváln?, takový já nejsem. Potom jsem t? p?edjel, což se dalo ?ekat, ale zpomalil jsem, abych t? mohl férov? pustit. To, že jsi m? už nep?edjel, je druhá v?c. Prost? byla sm?la, že jsi m?l po té vzájemné kolizi mezi námi ihned druhou kolizi. Akorát nechápu, pro? hned píšeš, že si neuv?domuju, že kazím zážitek ostatním jezdc?m. Jsou to p?ece závody a boura?ky jsou normální. Ne?íkej mi, že jsi nikdy nikoho nenaboural...Arogance? P?edjížd?ní je zakázané nebo necht?né nabourání?...Agresivní jízda? Ta je zakázaná? Každý jezdí svým stylem. P?ece nebudu jezdit jak posránek...Dík za podání protestu. Ale net?ším se na mé vyjád?ení, jestli n?jaké bude pot?eba...D?lej jak myslíš.

Protesty podávat nebudu. Je to jenom hra a obt?žování Sonyka a spol. kv?li n?jakým malichernostem mi nep?ipadá d?ležité. Vždy? jde o *****.

PS: Stejn? jako Tomáš už nejsem žádný mládežník, tak važ slov.
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #46
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

OK, tento "incident" som bral akože v zápale hry . Musím ale podotknú?, v zrkadle som ?a videl ale mal som v pravo vedla seba 00Ja a nevracal som sa do ?ava do idealnej stopy ale ja som v nej bol (volant som mal uz len rovno) a k tej rychlosti, mal som o 10 km/h menej ?o nie je až taky rozdiel. Proste si to chcel skusi? z ?ava no nebol som až tak pomalý ako si si myslel a už tam bola tráva, aj to sa stáva .
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #47
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
OK, tento "incident" som bral akože v zápale hry . Musím ale podotknú?, v zrkadle som ?a videl ale mal som v pravo vedla seba 00Ja a nevracal som sa do ?ava do idealnej stopy ale ja som v nej bol (volant som mal uz len rovno) a k tej rychlosti, mal som o 10 km/h menej ?o nie je až taky rozdiel. Proste si to chcel skusi? z ?ava no nebol som až tak pomalý ako si si myslel a už tam bola tráva, aj to sa stáva .
Nechci se s tebou dohadovat,ale 00jo nebyl vedle tebe,ale za tebou vpravo,tak ze si tam mohl z?stat a dle záznamu jsi zato?il vlevo až k trávníku a ne že si jel rovn?,kdyby jsi jel rovn? tak jsem se mezi tebe a trávník vešel,jel jsem po bílé ?á?e a než jsi zato?il tak tam místo bylo.A jen tak na okraj,10 Km/h je dost velký rozdíl :-).

PS: Kdyby tam místo nebylo tak se tam nehrnu,nepat?ím k t?m,kte?í p?edjíždí bezhlav? a za každou cenu
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 12.1.2010 at 22:39.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #48
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ag Tomas: kdyz jsem se na to dival shora, zdalo se mi to jako nehorazna prasarna. Pri pohledu zevnitr to tak desne nevypadalo. Ale evidentne ses nepodival doprava, nez si tudy chtel objet Pacha. A to zas prasarna byla, zvlast kdyz jsem tam byl ja
I kdyz vim, ze se to neresi tady, tak muj nazor je, ze tys mel bejt ten nejopatrnejsi. Tohle byla opravdu klukovina.
Pacho jel normalni stopu, neklickoval a i kdyby, jednou na to ma pravo- viz pravidla (i kdyz ja osobne tohle pravo moc rad nemam).
Co povazuju za hnus prvniho radu je to, ze kdyz si Pacha stouchnul poprvy, vubec si ani nepovolil nohu z plynu a tim si ho stouchnul podruhy a prevratil. Brzdit si zacal az dost pozdejs, kdyz si sel na travu.
Nestudoval jsem zbytek tvy jizdy, takze treba slo o nestatsnou nahodu, ale byt tebou, asi bych si sypal popel na hlavu a na Pacha se nasnazil hazet vubec nic ;-)
Ale dost uz, tohle je tiskovka a ne reseni protestu.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #49
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Ag Tomas: kdyz jsem se na to dival shora, zdalo se mi to jako nehorazna prasarna. Pri pohledu zevnitr to tak desne nevypadalo. Ale evidentne ses nepodival doprava, nez si tudy chtel objet Pacha. A to zas prasarna byla, zvlast kdyz jsem tam byl ja
I kdyz vim, ze se to neresi tady, tak muj nazor je, ze tys mel bejt ten nejopatrnejsi. Tohle byla opravdu klukovina.
Pacho jel normalni stopu, neklickoval a i kdyby, jednou na to ma pravo- viz pravidla (i kdyz ja osobne tohle pravo moc rad nemam).
Co povazuju za hnus prvniho radu je to, ze kdyz si Pacha stouchnul poprvy, vubec si ani nepovolil nohu z plynu a tim si ho stouchnul podruhy a prevratil. Brzdit si zacal az dost pozdejs, kdyz si sel na travu.
Nestudoval jsem zbytek tvy jizdy, takze treba slo o nestatsnou nahodu, ale byt tebou, asi bych si sypal popel na hlavu a na Pacha se nasnazil hazet vubec nic ;-)
Ale dost uz, tohle je tiskovka a ne reseni protestu.
Promi?,ale o tob? jsem v?d?l,ne?ekl jsem že kli?koval,ale že zato?il vlevo a psal jsem že má právo zm?nu stopy,ale taky jsme psal,že to bylo zbyte?né když jel o 10 Km/h pomaleji,nic na n?j neházím,jen ?íkám že mohl z?stat tam kde byl a já bych ho p?edjel zleva.A k tomu bržd?ní,nebrzdil jsem pá? jsem si v tu chvíli myslel že to ustojí,no neustál a šel do smyku a pak jsem ho p?evrátil.Jsem taky jen ?lov?k a nemám reakce jako supermoderní po?íta?,ty snad ano???A ano,šlo o neš?astnou náhodu,podívej se na mojí celou jízdu a uvidíš že si p?i p?edjížd?ní a v jízd? dávám sakra pozor a vyhýbám se kontakt?m.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #50
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

V pohode, necerti se. To s tim ubranim plynu je spis asi o zkusenostech nez o reakcich. Casu tam bylo dost i kdyz jsem to videl prvne a nezpomalene.
At Pacho jel jakkoliv, branil legalne svou pozici- defenzivni jizda. Jak rikam, muj nazor je, ze tys mel byt ten nejopatrnejsi, pac si prijel zezadu.
Kdybych chtel bejt rejpal, zeptal bych se proc si teda zatocil doprava, kdyz si o mne vedel? Je mi jasny, zes vedel, ze tam jsem, ale evidnetne si nemel spravnou predstavu, pac tam nebylo misto. Chce si to navyknout rozhlizet se.

Pacho nas defenzivni jizdou moh za sebou drzet klidne celej zavod. To ze ses rychlejsi, jeste neznamena, ze ses rychlejsi o tolik, abys moh predjet. Mrkni treba na Gepase v prvnim zavode, prvnich asi 8 kol- podle me musel vzteky zrat volant

Proste nic ve zlym, jen muj nazor ;-) Na zbytek tvy jizdy se divat nebudu, nemam to zapotrebi. Leda by se mi do rukou dostal protest. Pak se divam, abych jezdce lip poznal. Takhle predpokladam, ze je kazdej slusnej a jezdi ferove. Chybu muze udelat kazdej.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #51
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
V pohode, necerti se. To s tim ubranim plynu je spis asi o zkusenostech nez o reakcich. Casu tam bylo dost i kdyz jsem to videl prvne a nezpomalene.
At Pacho jel jakkoliv, branil legalne svou pozici- defenzivni jizda. Jak rikam, muj nazor je, ze tys mel byt ten nejopatrnejsi, pac si prijel zezadu.
Kdybych chtel bejt rejpal, zeptal bych se proc si teda zatocil doprava, kdyz si o mne vedel? Je mi jasny, zes vedel, ze tam jsem, ale evidnetne si nemel spravnou predstavu, pac tam nebylo misto. Chce si to navyknout rozhlizet se.

Pacho nas defenzivni jizdou moh za sebou drzet klidne celej zavod. To ze ses rychlejsi, jeste neznamena, ze ses rychlejsi o tolik, abys moh predjet. Mrkni treba na Gepase v prvnim zavode, prvnich asi 8 kol- podle me musel vzteky zrat volant


Proste nic ve zlym, jen muj nazor ;-) Na zbytek tvy jizdy se divat nebudu, nemam to zapotrebi. Leda by se mi do rukou dostal protest. Pak se divam, abych jezdce lip poznal. Takhle predpokladam, ze je kazdej slusnej a jezdi ferove. Chybu muze udelat kazdej.
Neboj,já se ne?ertím,vím že na ubrání plynu ?as byl,ale vid?l jsem tu mezeru mezi ním a trávníkem a tam jsem cht?l projet,tak jsem ho valil,bohužel využil své právo a vjel tam.O tob? jsem v?d?l,ale že tam není dost místa jsem zjistil až potom,i kdyby jsem se rozhlídnul doprava,tak bych t? nevid?l,mám ten pohled jen na zrcátko a na p?edek p?edních dve?í,na bok už ne,a vjel jsem doprava,pá? jsem necht?l vlitnout do trávy.To bych možná nad?lal v?tší paseku.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 12.1.2010 at 23:42.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #52
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by Jirka_CZE View Post
R1: D?kuji Pedropanovi za parádní crash, pokra?oval jsem na nádherném posledním míst? (ani na m? nepo?kal, nevadí).
??? Podivej se na zaznam. Nakopl te ten levy obrubnik a letels sikmo pres trat a smetls me s sebou. To jsem se mel vyparit? Vedels, ze mas vpravo auto. Byla klika, ze jsem tam nezustal taky.
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #53
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Post Nedá se nic d?lat

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
??? Podivej se na zaznam. Nakopl te ten levy obrubnik a letels sikmo pres trat a smetls me s sebou. To jsem se mel vyparit? Vedels, ze mas vpravo auto. Byla klika, ze jsem tam nezustal taky.
Na záznam jsem se dávno díval, i když nebylo pot?eba. Vím co se stalo z p?ímyho p?enosu. Do té zatá?ky se skoro nikdy 2 auta vedle sebe nevlezou, tém?? vždycky to jeden schytá. Já jsem p?ed ní jel pomaleji než ty, protože p?edemnou se to všechno míchalo. Kdybych jel jak prase, tak bych byl nalepenej na nich a v?bec by se to nestalo. Proto nechápu, pro? jsi do té zatá?ky vlet?l tak bezohledn?, stejn? bys m? p?edjel o zatá?ku pozd?ji. Sta?ilo ubrat trochu plynu (na to se zase pro zm?nu u m? vymlouval P@cho, který se ješt? nevyjád?il. Jenom podal na m? protest, aby si ulevil). M?ls to rychleji rozjety. Ale jak už jsem psal, je mi to jedno a stejn? žádny protesty nebudu b?hem cupu podávat, tak to nemám v úmyslu rozebírat. Stalo se a jedeme dál. Jenom m? sere, že jsem m?l pokaženej celej závod a pak se to promítlo i do druhého (pro m? už nemá smysl zkoušet auto na další závody, ztratil jsem motivaci)...A? si na m? podávají protesty ostatní lidi, kterým se uleví. Až m? ale naserou, tak se na hraní p?iblblých autí?ek vyseru a bude klid...Rozhodn? se ale za nic z ned?le nebudu nikomu omlouvat. Jestli jsem n?co n?komu ud?lal, tak to byl normální závodní incident. To? vše. Mír s vámi.
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #54
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default To 00Ja

Nechci se do toho n?jak moc vm?šovat, ale mluvíš tu o zkušenostech, tak je evidentn? máš. Tak si myslím, že tys to vid?l nejlíp, tak jsi mohl zahnout kousek vpravo, místa si tam m?l dost. A mohlo to být "možná" bez problém?. (Samoz?ejm? netvrdím, že je Tomáš bez viny)

Last edited by Petersbond; 13.1.2010 at 09:14.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #55
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Nechci se do toho n?jak moc vm?šovat, ale mluvíš tu o zkušenostech, tak je evidentn? máš. Tak si myslím, že tys to vid?l nejlíp, tak jsi mohl zahnout kousek vpravo, místa si tam m?l dost. A mohlo to být "možná" bez problém?. (Samoz?ejm? netvrdím, že je Tomáš bez viny)
Mam Proc bych to pro boha delal? Ja prece nechtel, aby me predjel! Tak jsem mu tam schvalne misto nenechal, aby se tam nevesel. Samozrejme jsem mu tam nenechal misto tim, ze bych jel umyslne vlevo, ale proste jsem jen neuhnul. V zatacce by to bylo neco jinyho, ale na rovince ani omylem ;-)
Opet (bez jakyhokoliv osobniho zaujeti, ciste z vyukovych duvodu) uvadim, ze veskera odpovednost je na tom, kdo chce predjizdet. Jediny ukol predjizdeneho je chovat se nezakerne (krom pravidlama povolenych manevru, ktery by predjizdejici mel predvidat).
Ano, tvrdim, ze se ma jezdit opatrne. Ale aby to nebylo pochopeno spatne, netvrdim, ze se maj lidi poustet zadarmo, ze se nesmi zautocit na jezdce jedouciho pred nim atd. By nebyly zavody. Vzhledem k tomu, ze ta spravna hranice a mira se neda exaktne nadefinovat, ze kazdy cup je individualni, musi se kazda situace posuzovat samostatne.
Takze (opet bez toho, aniz bych chtel vyvolat flame, zas jen z vyukovych duvodu) je muj nazor na situaci takovy, ze Tomas se mel poradne presvedcit, ze ma vpravo dost mista a samozrejme ubrat plyn, kdyz poprvy stouchnul do Pacha. V realu by to urcite udelal, nedrzel by plyn na podlaze. Samotnej pokus o predjeti jako takovej mi prijde bez zavad, opravdu mel na predjeti dostatecne vyssi rychlost. a nebyt vpravo ja, byl by pred Pachem.
Ale jsou to zavody, jede se na hrane, chyby se stavaj. Asi tak
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #56
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Já netvrdím, že jsi m?l uhnout, ale mohl jsi.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #57
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Já netvrdím, že jsi m?l uhnout, ale mohl jsi.
S takovouhle jsem taky mohl nestartovat, abych se neplet :-D
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #58
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Já netvrdím, že jsi m?l uhnout, ale mohl jsi.
To by pak chudak 00Ja mohl jezdit jako ja ... a to by byla teprve hruza
Pane az po vas, prosim pane, ne pane, no tak pane...

Jsou to zavody. A slusne poustet az na modrou. Samo neklickovat jako zajic... proste normalne zavodit. + pihlednout k tomu, ze to je jen hra ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #59
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Je pravda, že ta díra byla malá. První kontakt byl mezi 00Ja a Tomášem a pak následn? mezi Tomášem a P@chou. Proto si myslím, že jsi jako zkušený závodník mohl uhnout. Takhle pokra?oval v závod? jen jeden a ne t?i. Vím, jsou to zlomky ?asu na rozhodování a te? se to kecá nad zpomalenými záb?ry.

Proto by mne zajímal váš názor t?ch zkušených na m?j š?ouch s ToFirem.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2010   #60
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Možná to sem nepat?í ale vlast? i pat?í http://www.youtube.com/watch?v=IgVDHZ7M9Os
masterful is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.