Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.10.2011   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Ako nechcem byt blbec ,ale to uz realne zavodenie vyjde lacnejsie coskoro
Bohuzel asi ano. Ono by nebylo spatne koupit v bazaru nejakou sunku, omezeneho vykonu, navarit klec, trochu upravit a jit jezdit neco amaterskeho. Mozna neco takoveho je. Nejake zavody s omezenym rozpoctem. Nevim o tom. Zkusim zaptarat.

Ale jak me rekl nejmenovany a vazeny LFSak ... "Zabit se clovek muze levneji". Preci jen tady mam mezernik = reset a ta rana tak moc neboli, coz se ale negativne projevuje i na trati v neurvalych stouchancich, skakani pres obrubniky atd. ...

Uz me stve, ze kazdej se snazi na tom vydelat. Obavam se, ze fakt si clovek pak zapalti za novou sadu tech gum jak pise Onderjko... (Hlavne to nerikejte moc nahlas.... nebo to jeste nekoho napadne) A navrch nam jeste zdanej projetej virtualni benzin
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2011   #2
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

jj 10e je strašnej balík
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2011   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Uz me stve, ze kazdej se snazi na tom vydelat.
Vyd?lat na tom není nic špatného, ty lidi z n??eho žít musí, ale jde o míru. T?eba LFS a nKP mi p?ijde vyložen? podhodnocené, klidn? bych t?ch 12 liber / €15 dával ro?n? vzhledem k po?tu hodin zábavy, co to nabízí. Problém pro m? je, pokud si mám kupovat obsah a ješt? platit "nájem" za jeho používání, proto jsem se ptal, jak bude ?ešeno C.A.R.S. Pokud bude n?jaká základní verze s rozumným obsahem stát €10, tak to je cena, nad kterou nebudu v?bec p?emýšlet a vývojá?e podpo?ím (pokud mi fyzikální model p?inese n?jakou radost z jízdy, proto jsem se ptal na free demo, za arcade hovadinu ala NFS by mi bylo líto i t?ch €10).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2011   #4
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Vyd?lat na tom není nic špatného, ty lidi z n??eho žít musí, ale jde o míru. T?eba LFS a nKP mi p?ijde vyložen? podhodnocené, klidn? bych t?ch 12 liber / €15 dával ro?n? vzhledem k po?tu hodin zábavy, co to nabízí. Problém pro m? je, pokud si mám kupovat obsah a ješt? platit "nájem" za jeho používání, proto jsem se ptal, jak bude ?ešeno C.A.R.S. Pokud bude n?jaká základní verze s rozumným obsahem stát €10, tak to je cena, nad kterou nebudu v?bec p?emýšlet a vývojá?e podpo?ím (pokud mi fyzikální model p?inese n?jakou radost z jízdy, proto jsem se ptal na free demo, za arcade hovadinu ala NFS by mi bylo líto i t?ch €10).
Ano souhlas. Jsem ochoten platit pausal a mit vse, nebo koupit, ale ne kombinace. 10e - 40e jednorazove neni problem. Problem by byl 10e za kazdou vec ... dotazeno ad absurdum ... za benzin, pneumatiky a spol
WoWkari plati 300/ mesic. Takze iRacing bych prezil.. ale ne pak dokuvaot uz trate a auta. To je jen narazka.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2011   #5
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default Cany -koncept hry

Co se tý?e p?edb?žného konceptu hry a hlavn? n?jakých cen (aspon asi nastinu) je vše v této prezentaci http://wmdportal.com/wp-content/uplo...rview_1011.pdf
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2011   #6
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak som si narychlo presiel tu prezetnaciu a podla mna to vyzera uplne skvele... Ak som to spravne pochopil, je to business, ktory bude tvoreny a bude zarabat na zaklade ludi, ktori budu v komunite, cize potencialne nas vsetkych... staci zaplatis clenske... a v pripade ze c.a.r.s. bude uspesne, pripadne ako teamovy clen vytvoris napr. kvalitny sposplatneny mod alebo vyhras pretek, kde sa budu zarabat realne alebo ingame peniaze... cize nieco medzi systemom druzstva a trhu... a cim vacsie clenske, tym vacsie pravomoci a moznost hovorit do toho, co a ako bde vyzrat a fungovat...

Mne sa to zda ako velmi ferovy podnik a nie ako vyciciavanie penazi... je podla mna uplne logicke, ze ked niekto napr. vytvori prvotriedny mod a stravi na nom dlhe dni a tyzdne, tak je na nom, ci si povie, dam ho komunite zdarma alebo si svoju pracu cenim natolko, ze ho spoplatnim... Alebo dalsi priklad - spravit ligu, kde sa bude platit startovne a to sa potom ciastocne vyuzije na platnu organizatorom a tiez na peniaze pre vitazov... moznosti je vela...

Na papieri to teda podla mna a podla mojho chapania vyzera velmi nadejne...

Last edited by Ryko; 14.10.2011 at 10:17.
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2011   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Jsem zvedav, kdy jim do toho nekdo hodi vidle, kvuli pouzivani licencovaneho obsahu. Preju jim hodne zdaru. Konkurence nikdy neuskodi, ale jen at se z toho zase nestane vykradacka jinych simu jako v pripade modu jisteho obecniho klauna a schizofrenika pana B.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 14.10.2011 at 14:42.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #8
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Doporu?uji C.a.r.s. thread na lfsforum.net, hned první p?ísp?vek dost objasní a následující p?ísp?vky zbytek. Je tam i pár nových videí.

Pro m? hlavní v?c, je to postavené na fyz. engine Shift 2 a podle lidí, kte?í se nenechali zaslepit pouze grafikou, jako sim nic moc.

Až bude final, tak bude základní obsah zdarma a další obsah se bude dokupovat. T?ch €10 (nebo víc) platíte nyní za to, že m?žete hrát už alpha/beta, hlásit jim chyby atd - takže takový zajímavý model naruby..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2012   #9
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default Project CARS

http://www.youtube.com/watch?v=4NSjfaSw4_M

Doma jsem to zkoušel koupil jsem si licenci za 20e ... graficky super modely aut lepší jsem nevidel ( plameny z vyfuku, na aute je videt že ve všechno hýbe pružiny atd ) ... to že bude multi platforma že si zahraje ?lovek na Win PS3 Xbox 360 ... kone?n? to nekoho napadlo super

moje test video natá?eno telefonem http://www.youtube.com/watch?v=1yiYrzK-NjI

zatim je to pre aplpha ale až to dod?lají tak bych ?ekl že bude lepší než cokoliv jina?ího
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2012   #10
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Graficky to vypada neuveritelne dobre a screeny jak real..uvidime jak to dobadne,ale fyziku zatim nikdo nechvali,skoda..
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.