Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.3.2008   #1
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default Koupit S2

Zdravim,
když jsem si koupil volant tak sem si ani nevim jak vzpom?l, že existuje jakysi LFS a že prý to mám být hodn? dobrý, našel sem a zkusil sem. A ono to je. Zatim mam naježd?no málo a s vlastím nastavením sem dal osobní rekord 1:17:97 a když sem si stáhl z netu, i když sem necht?l, tak se mi povedlo 1:15:92 asi po pul hodin?. LFS je fakt n?co, ale bojím se online hraní. V demu to stojí za prd a ja nevim jak to bude, když si koupim S2, je to p?ece docela dost penez? Jak to funguje s banováním a bouráním? jasn?, nehoda se stane, ale dneska sem si cht?l zahrát, p?ijdu na n?jaky ma?arsky a tam už hlasují pro bann ani sem nevyjel, jiní, zase ma?a?i, m? vyhodili když sem na konci té dlouhé rovinky šel na první místo. Já sem byl viditeln? rychlejší (220km/h) a on m? vytlá?el, že sem ho p?edjížd?l až po tráv?, p?ed zatá?kou sme se vrátili vedle sebe a on do m? žduchl, navalili jsme se oba. A ve?er na Antiku nebo jak to je to samy. Byl sem druhy, p?edemnou n?jaky pomalik tak op?t bez problém? jsem ho na konci té dlouhé rovinky p?edjel a v druhym kole už tam stál a bum do m?. Tak sakra kde sme? D?je se tohle i u S2 nebo jenom v demu?

Last edited by PzKpfw VI Tiger; 16.3.2008 at 00:15.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #2
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

s tim banovanim novych hracu je to "specialita" dema, v S2 jsem to nevidel nikoho delat. Na actual linux serverech se v demu take obcas objevi dvojice, ktera se usadi na nejakem z al demo serveru a banovanim nove prichozich se snazi udelat si z toho svuj vlastni, nez si toho nekdo z adminu vsimne a vyprovodi je.
To same bourani - v S2 jezdi kazdy za svuj zaplaceny ucet a lfsnick nejde schovat, takze si kazdy rozmysli zkazit si jmeno a riskovat ban.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

I v plný se dá narazit na blba na ve?ejnym serveru, ale celkov? je proti demu o mnoho lepší, jak píše Tairo - lidi si chrání svoji pov?st. V ligách to je v?bec hlídaný, tam n?jaký naschvál bourání do lidí neexistuje (respektive by si to ten ?lov?k zkusil maximáln? jednou).
V?tšina lidí ti koupi licence doporu?í a já nebudu výjimka
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #4
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

ve sv?t? jezdc? s licencí to je úpln? o n??em jiném. Máš mraky nových možností, spoustu plných server? kde jsou lidi, co do tomu propadli a stálo jim to za tu investici (která mi nep?ijde nijak závratná). Co se tý?e férovosti, je to asi jako všude jinde, lidi jsou r?zný a n?kdo holt nep?ekousne že je druhý rychlejší. Jsou to ale spíš vyjímky, alespo? podle mých zkušeností. Když se porozhlédneš po tomhle fóru zjistíš že je tu parta super lidí, kte?í Žijí Pro Rychlost...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #5
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

v 97,35% se to nedeje, ale muzes na to narazit, ale jelikoz ma kazdy vlastni licenci, tak se z toho daji vetsinou i dobre vyvodit dusledky.

jinak pokud se ti to stane na ACTUAL LINUX serverech(i demo), a ulozis si replay, klidne informuj nekoho z ALeRTu a pokusime se s tim neco udelat

a jestli potrebujes nejaky padny argument ke koupi, tak me napada to, ze ted je mrte vyhodny kurz koruny skoro ke vsemu zapadnimu (tairo, sry ze ti beru zakaznika )

/to jsem to zase psal tak dlouho?

Last edited by Tommy V.; 16.3.2008 at 00:44.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #6
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

No, tak dejme tomu, že bych si to koupil. Tak si m?žu škrtnout jedoucí v protism?ru, ty co nemaj v první zatá?ce brzy a takový ty co dostávaj tiky, když je n?kdo p?edjíždí. Tak se dostanu na super závod?ní, co sem m?l dneska s n?mcama už nevim kde. Mi to p?išlo upln? neuv??itelny, o kolo zpátky uhli, v zatá?kách sme do toho šli fer. Sem ?u?el. Tak kdyby to tak šlo v S2 tak dobry.
Ale když zaplatím, tak by to cht?lo trochu víc než jenom závody na 5-8 kol, restart a znovu. Vím, že máte šampionáty, ale ty musí n?kdo po?ádat že. A LFS tým to p?ímo není, sou to zase lidi co to hrajou. Takže se musím n?kde na foru nebo tak p?ihlásit a pak se dostavit na kvalifikace a starty, ale jak ?asto se to koná a berou se i amaté?i? (V závod? dám kolem 1:17 - 1:16; pb mám 1:15:50)
Jezdí se v S2 t?eba jenom tak závody s kvaldou a t?eba na 20 kol se zastávkou, ale tak aby to fungovalo. A používá se jít do garáže a zase vyjet nebo to ne? Je to divny a dojem ze závodu by to mohlo kazit. A když takovy závod vyhraju, co z toho mám? na lsfworld.com zápis o ujetych km a nebo n?co víc? Ja se ale naotravuju co
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #7
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

tady mas lig jak naseto http://www.lfsforum.net/forumdisplay.php?f=22
kazda se ridi ruznymi pravidly, protoze ji organizuji ruzni lide. staci si jen vybrat...
zde na czechlfs.net se jezdi prave ceska liga a po skonceni se budou zrejme opet jezdit nejake jednorazovky co kdo zorganizuje...
jet is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #8
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Víš,?eknu ti to asi tak.Jestli t? to baví,jdi do toho.M? to chytlo skoro v padesáti .A nejsem sám.A pokud se ti zdá ta tisícovka moc,nevím,kolik ti je a jak si na tom s financema.Ale dneska už to zase tak moc není a je to na hodn? dlouho.Furt lepší,než když si koupíš n?jakou st?íle?ku,dáš za ni 1400,- a za týden ji odehraješ a skon?í v šuplíku.
A o to,že si za?áte?ník se neboj.Já taky,snažím se jen ned?lat blbosti,nekazit to umysln? a myslím,že proti m? nikdo nic nemá,kluci m? vzali mezi sebe,nikdo m? ze servru nekope ,nikdo si tu nehraje na borce.Dokonce jezdím i ligu a i když je to samo zatím o sbírání zkušeností a boj o poslední místa v poslední divizy,tak n?jak m? to uspokojuje a sosám zkušenosti a hlavn? de o tu atmosféru boje proti živému jezdci,se všema jeho chybama,zkušenostma i okamžité nálad? .
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #9
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Tak sem se rozhod to koupit. Akorát nevim, jak je to se jmenem. když zadám na LFS.net username bude to to jméno co bude nad autem? Jestli se bere jménu accountu jako jméno závodníka. Pls rychle.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #10
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Tak sem se rozhod to koupit. Akorát nevim, jak je to se jmenem. když zadám na LFS.net username bude to to jméno co bude nad autem? Jestli se bere jménu accountu jako jméno závodníka. Pls rychle.
meno nad autom si mozes lubovolne zmenit. pre nazov LFS konta si vyber nieco jednoduche a vystizne, nie ako tvoj nick na fore
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #11
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

A ve statistikach je potom jmeno accountu nebo jmeno nad autem? To asi ne, když to mužu m?nit.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #12
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Upozornuju taky, ze lfsnick _nelze_ zmenit. Ve statistikach je "jmeno accountu" == lfsnick.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #13
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Takze pro lidi budu vystupovat s tim co mam nad autem a to nemuzu zmenit. Takze kdyz acc bude 17repa25 ale nad autem bude Repa, tak me vsichni budou znat jako Repu? Nevim proc repa, ted me to napadlo.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #14
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Takze pro lidi budu vystupovat s tim co mam nad autem a to nemuzu zmenit. Takze kdyz acc bude 17repa25 ale nad autem bude Repa, tak me vsichni budou znat jako Repu? Nevim proc repa, ted me to napadlo.
ano, budes znamy ako Repa, nie ako 17repa25.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #15
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nicmene na lfsworld a lfsforum.net se budes prihlasovat jako 17repa25, takze lide z fora te budou znat spise jako 17repa25
jet is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #16
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

na lfs.net budes mat napr. repa - to nemozes zmenit.
nad auto si mozes dat co chces - mozes to lubovolne menit...
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.