Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.2.2008   #1
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Red face Par lamerskych dotaz?!

(jsem myšá? a chudý 14. lety student )
Je lepši jezdit s manulani p?evodovkou?
Jak docilit toho abych tam m?l tež ten ukazatel dole co ukazuje jak moc zatá?iš jak nap? tady na tom screenu? http://www.czetdu.com/files/LFS9.jpg
Mužete dat ješt? n?jake rady za?inajici lam?

(Ach jo hrozn? rad bych m?l S2 licenci ale moji rodi?e by mi na pc hru nedali ani floka že to je prej mrhani ?asem)

Last edited by FilaCZ; 20.2.2008 at 16:35.
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ano, manual je lepsi, jelikoz si pred zatackou muzes podradit a v momente kdy slapnes na plyn uz mas zarazenen spravnej stupen, navic automatika je pomalejsi nez jak se to da naucit (tj. jde radit rychleji, ale taky to muzes zkazit), navic u aut s turbem, kdyz mas manual, tak nemusis sundat nohu z plynu uplne, takze se ti "nevybije" turbo...

zapnout ten ukazatel se da, je na to polozka v menu, hadam pod "zobrazeni", ale jsem v praci a nemuzu se podivat kde a jak to presne je...
EDIT: jmenuje se to "Virtualní ukazatel zatá?ení"

v pripade jinejch her to mrhani casem je, ale viz thread o zachranenejch plechach... LFS ti muze v budoucnu dost usetrit... a ze ti na licenci nepridaj... zkus naky brigadky, setri z kapesnyho, pripadne si to nech dat k svatku/narozeninam...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 20.2.2008 at 16:42.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

- nastav si LFS tak, abys m?l plyn a brzdu na klávesnici, zatá?ení myší, ?azení na tla?ítkách myši
- rozhodn? nejezdi z pohledu za autem, jak to máš na tom screenu, zvykni si rovnou na pohled z kokpitu, je to mnohem lepší zážitek
- u siln?jších je na myši docela výhoda, když ti to neod?adí až tak dolu.. normáln? (na volantu) bys t?eba jel na 2, ale na myši necháš 3 a i p?es mí? citlivý p?idávání plynu nejdeš do smyku - zkrátka u automatu nikdy nevíš co to provede, nad autem nemáš plnou kontrolu
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #4
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Cool

Ahojte
Vic m? p?itahuje drift než ?ista jízda
Jezdim z pohledem z kokpitu ale plyn mam na myšce i bržd?ni zda se mi to vyhodne ale možna zm?nim
Mam LFS 1 a pul tydne budte schovivavi hodim tady svuj replay
Takže mužete komentovat
btw. k tomu replay - 2 kolo se mi nejvic povedlo v 3 kole sem p?estal byt opatrny

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
v pripade jinejch her to mrhani casem je, ale viz thread o zachranenejch plechach... LFS ti muze v budoucnu dost usetrit... a ze ti na licenci nepridaj... zkus naky brigadky, setri z kapesnyho, pripadne si to nech dat k svatku/narozeninam...
Díky zvedl si mi naladu ale na brigadu m? nevemou jemi 14 - ješt? rok LFS stoji za to!

Ale i tak by tu byl malinkej problem ma slabe Pc ( Penitum III 1000 mhz Ram: 512 MB GK: Ati Radeon 9200 128MB)
Takže i tak s olnine hrani bych toho moc nem?l
Attached Files
File Type: spr Jonys.spr‎ (163.3 KB, 9 views)

Last edited by FilaCZ; 20.2.2008 at 19:16.
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #5
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Skoda ze replay je starsi nez Xko Doufam ze nemas verzi V nebo ktera to byla tak rozsirena s crackem
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #6
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Default

Tob? to nejde ? Mam verzi Y! (asi aspon to tam piše ) M?l bych stahnout n?jaky patch? Hmm m? taky nejedou n?ktere raplye hrá?u!
Skusim stahnout n?jakej patch ale dneska už ne ! Se mi nechce

Ješt? mala otaze?ka - jezdi wildmouse z volantem? (podle toho nicku soudim že ne )

Last edited by FilaCZ; 20.2.2008 at 21:43.
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #7
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Ja si rek ze kdyz driftujes tak urcite na Xku (ja driftuju na xku a zavodim na Y) Sorry ze te matu
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #8
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by FilaCZ View Post
Tob? to nejde ? Mam verzi Y! (asi aspon to tam piše ) M?l bych stahnout n?jaky patch? Hmm m? taky nejedou n?ktere raplye hrá?u!
Skusim stahnout n?jakej patch ale dneska už ne ! Se mi nechce

Ješt? mala otaze?ka - jezdi wildmouse z volantem? (podle toho nicku soudim že ne )
no ja se s wildmousem shodou okolnosti docela dobre znam, jezdi momentalne na logitechu G25
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2008   #9
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Default

Neznaš ho nahodou osobn??

SilverFox: Nechapu! mužeš mi vysv?tlit jaky je v tom rozdil? a co je to x a co je to Y? Y je verze a X taky? jaky je rozdil v tom?
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2008   #10
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

X a Y jsou to verze hry, LFS (pred nimi byly verze W, V, U, T, S, .....). Jinak ten replay je z verze Y, jde mi normalne prehrat. SilverFox to myslel tak, ze ve verzi X je v demu "auto na drift" XRT, ve verzi Y (demo) bylo tohle auto nahrazeno formuli BMW.

Last edited by Kada; 21.2.2008 at 15:04.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2008   #11
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Default

Aha mockrat dík Drift je zabavný ale docela t?žký ! A co ty ?ikaš na ten replay?
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #12
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Thumbs down :-(

Tady snad nikdo nepiše!!!
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #13
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Co chces slyset? Ze neumis zaklady? Procti si tu zaklady zavodni jizdy. Jezdis mimo idealni stopu. Prace s plynem je na mysi/klavesnici sice horsi ale dost pomuze snizeni reakce na stisk klavesy. Proto na vyjezdech ti hrabnou zadni kola. (Ono to je taky mozna proto ze neumis plyn na chvili ubrat kdyz zadek neposloucha. Bezna chyba zacatecniku. Drtej plyn a divej se ze je auto neposloucha jako v NFS.)
Jizda na hrane mezi smykem a hodinami (drift) je snadna. (A XRG nema takovej vykon aby bylo nejak moc zakerny.) Mnohem tezsi je jizda na hrane mezi mezi cistou stopou a smykem.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #14
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Default

bezva p?esn? tohle sem cht?l slyšet
snizeni reakce na stisk klavesy? a pod tím mám chápata co?
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #15
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

Je tazke vliezt do nastaveni?

Ovladani - Rychlost stisku tlacitka
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2008   #16
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Default

neni to t?žke ale ja jsem lenivej . jinak všici mockrat dík!
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2008   #17
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by FilaCZ View Post
neni to t?žke ale ja jsem lenivej . jinak všici mockrat dík!
Sorry, ale nedalo mi to..
/OT Necekas doufam, ze kdyz jsi sam liny, takze vsichni kolem tebe budou prekypovat aktivitou.. hmm.. ? Rada do zivota: Uc se samostatnosti, jednou z te skoly vyjdes a uz ti nikdo nebude radit co mas delat /OT
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #18
FilaCZ
Newbie
 
FilaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2008
Posts: 13
Default

Bezva - za 1, nemohl jsem v?d?t že tohle najdu v nastaveni kdyby mi to ?ek že mam zmirnit rychlost stisku tal?itka v nastaveni tak bych si to pohledal ! ALe když to napsal tak jak to napsal tak sem nev?d?l co tim mysli!

Možna se o sebe umim postarat lip než ty a jestli se chceš hadat tak si tady spravn?
FilaCZ is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #19
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by FilaCZ View Post
a jestli se chceš hadat tak si tady spravn?
Jestli se chceš hádat, jsi tu špatn?. PM, icq, mail, ale ne fórum
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #20
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by FilaCZ View Post
... a jestli se chceš hadat tak si tady spravn?
Sorry, ale nevidim duvod k hadkam.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová

Last edited by Kurt_Kombajn; 9.3.2008 at 15:28.
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.