Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.1.2007   #241
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
invalidak dostanu asi brzo beru kamaradku na kafe a ma zarliviho pritele takze brzo nashledanou an trati
jen aby z toho nakonec nebyl narok na dalsi invalidak
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2007   #242
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik View Post
...nejaky fps+, hlavne v desti mam tedka tak 2x tolik fps.. mozna vic..
Takže místo 5 máš 10? Zarazilo m?, kolik fps sežerou interiéry aut. P?i online závodech mívám kolem 20 fps (1280x1024@32bit FSAA Level 1), když p?epnu na pohled z venku, tak to jde rázem nahoru. Jediný pozitivum je to, že i p?i t?ch 20 je to hratelný.

Btw v?era jsem objevil (pozd?, ale p?ece) Severní smy?ku. Jedním slovem - masakr... Zatím jsem se nau?il první 3 zatá?ky...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #243
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

ne, misto 17ti mam vetsinou 40..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #244
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

vsak o ni mi brzo kluci vyvojari(hac*eri) udelaji radost a udelaji novej exe soubor na 1.1.0.0
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #245
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Btw v?era jsem objevil (pozd?, ale p?ece) Severní smy?ku. Jedním slovem - masakr... Zatím jsem se nau?il první 3 zatá?ky...
Funguje i na verzi 1.1.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #246
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

co takhle dat nurb ns po hamachi, co lamy?
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #247
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Takže místo 5 máš 10? Zarazilo m?, kolik fps sežerou interiéry aut. P?i online závodech mívám kolem 20 fps (1280x1024@32bit FSAA Level 1), když p?epnu na pohled z venku, tak to jde rázem nahoru. Jediný pozitivum je to, že i p?i t?ch 20 je to hratelný.

Btw v?era jsem objevil (pozd?, ale p?ece) Severní smy?ku. Jedním slovem - masakr... Zatím jsem se nau?il první 3 zatá?ky...
btw kdyby si vypnul to VISIBLE Motec ADL nebo jak to tam je napsany, tak ti v interieru fps tolik nespadnou... nevim jestli i to opravil patch 1.1, mne to opravilo C2D..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #248
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
co takhle dat nurb ns po hamachi, co lamy?
Co takhle si koupit originálku, co, lamo?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2007   #249
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Tak jsem se po trech hodinach dostal k PC. Ukazal jsem tu E90 v kombinaci s NS Oldovi (ted jezdi oktavky, driv jezdil Supertourissmo a na NS jel s nejakym Opelem 24-hodinovku) a byl uplne nadsenej. Drivejsi verze NS a drivejsi verze her ho drzely tak 15 minut. Od tohohle jsem ho musel odehnat )) Super je, ze si tu trat pamatuje skoro celou a fakt mu to vychazi. Mam v tej souvislosti dotaz. Da se nejak ulozit replay celyho kola jinak nez ze nastavim dobu replaye (to jak je to defaultne na 30s)? Mam na mysli treba do souboru.
Poentou prispevku ma ale byt, ze tahle verze NS je fakt super a to E90 se mi desne libi, je to strasne prijemny na jezdeni. Tahle verze NS se od verze pro GTL lisi vetsima prevysenima, podle Oldy mnohem vic (snad i uplne) podle pravdy.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2007   #250
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Tak jsem se po trech hodinach dostal k PC. Ukazal jsem tu E90 v kombinaci s NS Oldovi (ted jezdi oktavky, driv jezdil Supertourissmo a na NS jel s nejakym Opelem 24-hodinovku) a byl uplne nadsenej. Drivejsi verze NS a drivejsi verze her ho drzely tak 15 minut. Od tohohle jsem ho musel odehnat )) Super je, ze si tu trat pamatuje skoro celou a fakt mu to vychazi. Mam v tej souvislosti dotaz. Da se nejak ulozit replay celyho kola jinak nez ze nastavim dobu replaye (to jak je to defaultne na 30s)? Mam na mysli treba do souboru.
Poentou prispevku ma ale byt, ze tahle verze NS je fakt super a to E90 se mi desne libi, je to strasne prijemny na jezdeni. Tahle verze NS se od verze pro GTL lisi vetsima prevysenima, podle Oldy mnohem vic (snad i uplne) podle pravdy.
ja teda nevim, ale mne se replay uklada defaultne hned jak vyjedu z ty dany session.. mam zaskrtnuty navic Timestamp, aby se mi replaye neprepisovali, ale aby dostavali svuj cas a datum..
Jinak pokud se ti libi todle, tak verim tomu, ze by se ti mohlo libit i V8 Supercars! Naprosto uzasny australsky auticka, stahoval jsem si schvalne season review a prijde mi to moc pekne udelany, australani jsou z toho modu naprosto uneseni..
ja na nem startuji v nedeli ligu...
http://www.mrmenmods.org/gtr2releases.html
na stahnuti mas pod tim hned i australsky trate, to je zkratka nutnost mit v GTR2 trate jako Adelaide, Bathurst a tak dale..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2007   #251
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Jaká verze toho NS se b?žn? jezdí (24h)? Že bych si to zkusil s tím bavorem, tak a? se daj porovnat ?asy, p?ípadn? n?kdy race - dotaz na OOJa, jakou jel tra? Olda a za kolik to dal?

edit: tohle NS je mnohem lepší než to p?vodní, co jsem kdysi m?l, p?ipadá mi hodn? reálný, u t?ch starých v?bec nesed?ly zatá?ky. ?asy mám ale hrozný, pokud v?bec dojedu na závod mi to p?ijde hodn? úzký, dost blb? se p?edjíždí..

Last edited by Pablo; 6.1.2007 at 23:44.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #252
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Noo, to by mohlo být zajímavý dát tady race . Akorát by se muselo jezdit tak na jedno kolo, aby se pole moc neroztrhalo.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #253
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Jaká verze toho NS se b?žn? jezdí (24h)? Že bych si to zkusil s tím bavorem, tak a? se daj porovnat ?asy, p?ípadn? n?kdy race - dotaz na OOJa, jakou jel tra? Olda a za kolik to dal?

edit: tohle NS je mnohem lepší než to p?vodní, co jsem kdysi m?l, p?ipadá mi hodn? reálný, u t?ch starých v?bec nesed?ly zatá?ky. ?asy mám ale hrozný, pokud v?bec dojedu na závod mi to p?ijde hodn? úzký, dost blb? se p?edjíždí..
Ja bezne jezdim tu 24 hod verzi. Olduv ca si nepamatuju. Az tady bude, zkusime to. I kdyz ten cas asi nebude uplne super. Me spis zaujalo, jak mu to tam jde a jak si to pamatuje. Oni meli pred tou 24-hodinovkou tydenni skoleni o tej trati, tak vi kudy ma jet. Ten zavod jel s hodne starym kadetem jako clen nejakyho vychodoevropskyho tymu a dost brzo jim odesla prevodovka, takze nedojeli.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #254
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

ja si chci zajezdit s vama, ja uz znam ns zpameti
jet is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #255
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
ja si chci zajezdit s vama, ja uz znam ns zpameti
To bysme si asi moc nezazavodili
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #256
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Neda mi to a musim znova nakousnout tema skinu v GTR2. V tomhle postu jsem upozornoval na tenhle link. Jak jsem psal, neumim moc nemecky, ale i kdyz jsem postupoval podle obrazku, nepovedlo se mi to, co jsem chtel. Rozdil oproti minulym pokusum je v tom, ze uz umim udelat "standalone car" a u BMW M3 GTR se mi povedlo to, ze v shoeroomu a na trati je videt jako sedivy auto. Ale proc, jak? Kdo to umite, pochlubte se
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #257
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Neda mi to a musim znova nakousnout tema skinu v GTR2. V tomhle postu jsem upozornoval na tenhle link. Jak jsem psal, neumim moc nemecky, ale i kdyz jsem postupoval podle obrazku, nepovedlo se mi to, co jsem chtel. Rozdil oproti minulym pokusum je v tom, ze uz umim udelat "standalone car" a u BMW M3 GTR se mi povedlo to, ze v shoeroomu a na trati je videt jako sedivy auto. Ale proc, jak? Kdo to umite, pochlubte se
na gtcup.com si delaji na ligove zavody skiny bezne.. kdyz vidis sedy auto, tak mi prijde, ze mas spatne pojmenovany ty .dds soubory co vyexportujes.. musis zachovat cislo, ktere mas v tom souboru napsane a pak zachovat stejnou strukturu proste..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #258
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

http://simracing.cz/?page=help&id=skins

tady je navod na rF ale ono to bude vicemene totozne..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #259
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

DIky. Vypada to, ze delam chybu nekde ve vytvareni standalone car, pac ted se mi povedlo upravit exisujici texturu. Mam upravit i jmena DDS souboru uvnitr GTR archivu? Vsechno by to bylo stejne, jen misto 06043 by bylo 0607.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2007   #260
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik View Post
http://simracing.cz/?page=help&id=skins

tady je navod na rF ale ono to bude vicemene totozne..
hmm, jednoduchost sama
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.