Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.7.2005   #41
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Když to ?íká JET, beru to jako od Boha.
buh neni, ja ho videl. A jestli jo tak mi buh dluzi gulasovou polevku a pivo
ja myslel ze to bylo na ucet podniku :?: :?:
jet is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2005   #42
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Na ucet podniku? Dyt jsme neutekli :P
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2005   #43
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

suvereni vrchni byl trochu zmaten
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2005   #44
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
.... Tedy za to 14. kolo se HAMY omlouvám, nem?lo to být zablokování, prost? jsem si cht?l podržet stopu a další zatá?ku - tu ostrou doleva - vybrzdit víc z vnit?ku. :up:
Omlouvam se, ze pisu az ted. Chystame kazdorocni tabor a je to jako obvkle silenej mazec

Moje reakce po zavode byla uznavam velmi zjitrena a omlouvam se, ze to asi vyznelo jako "vyskakovani". Byl jsem smutnej prave proto, ze se mi nase souboje hodne libily. K jejich dokonalosti chybelo myslim trochu tolerance. Kdyz mi nechas kousek mista na predjeti, kdyz jsem zrovna rychlejsi urcite ti ja necham za pul kola taky misto az vykouknes z myho stinu. Zavody kde se hodne predjizdi me bavi daleko vic nez tvrde defenzivni stopa a cekani na chybu. U tebe jsem pri zavode ziskal dojem, ze kdyz se o cokoli pokusim nenechas mi tam zadnej prostor a nevahas me (asi tedy v ramci nejakyho prava na stopu, nevim) poslat do kuzelu nebo proste ven. Mozna by pri onlajnu pomohlo nechavat vic mista pro predjizdeni a zavod by se stal atraktivnejsi.

Jeste jedou se omlouvam za tu reakci po zavode. Ta cast kdy jsme jezdili spolu se mi libila jen jsem se te bal a to k pohode neprispeje.
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2005   #45
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

hamy > me se casto stava, ze z replaye zjistim, ze jsem nekoho v zatacce "zavrel", ale neni to tim, ze bych se snazil drzet nejakou defensivni stopu, ale tim, ze se snazim tomu doterovi za mnou uject a snazim se drzet co nejidealnejsi stopu na rychlost v dane situaci. Pokud je nekdo v zatacce pul auta za mnou, ale povedl se mu rychlejsi najezd do zatacky a v preubehu zatacky se zacne dotirat, tak ja se neodvazim cuknout volantem prudceji k vnejsku zatacky, aby me mohl podject.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2005   #46
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by HAMY

.... U tebe jsem pri zavode ziskal dojem, ze kdyz se o cokoli pokusim nenechas mi tam zadnej prostor a nevahas me (asi tedy v ramci nejakyho prava na stopu, nevim) poslat do kuzelu nebo proste ven. Mozna by pri onlajnu pomohlo nechavat vic mista pro predjizdeni a zavod by se stal atraktivnejsi.

Jeste jedou se omlouvam za tu reakci po zavode. Ta cast kdy jsme jezdili spolu se mi libila jen jsem se te bal a to k pohode neprispeje.
V poho, HAMY, OK. Znovu opakuju, zadnej umysl v tom nebyl. K tomu prostoru - mrkni na prujezd v (tusim) tretim a sedmym kole, stejny misto, stejna situace. Byl jsem pred tebou moh sem te zavrit a mista jsem ti nechal jak na nakladak. Vysledkem bylo ze nasledujici zatacku (levou) si najizdel v obou pripadech hodne zevnitr a byl jsem bez sance te tam predjet. Z myho pohledu - do vlasenky najizdim prvni, ale pro dobrotu na zebrotu, dalsi cast kola az za tebou ^^.

Vsechno dobry, byla to pro me nejzabavnejsi cast zavodu a byl si proklate rychlej :up:. Na rovinach jsem ti, nevim proc (nitro?) nestacil. Skoda, ze sem to potom podelal a uz jsem te nedohnal.

Ostatni snad potvrdi, ze normalne nejsem pri on-linu zadnej brousek a na priste se znovu s tebou tesim (pokud budu dost rychlej a nacpu se do stejny div jako ty).

Akorat se bojim, ze pri soubojich v SO Town ti moc mista na predjeti zase nenecham, anzto tam zadny neni.

kay: Mej se, Petr CGY

EDIT: s defenzivni stopou je to namet do diskuse, co vy na to. Nejsem zastance blokovani ci nefer jizdy, ale pripada mi proti zavodnickemu naturelu jet tak, aby souper mel dost mista, aby me mohl v poho predjet :scratch:.
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2005   #47
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

No, defenzívna stopa nie je o tom jazdi? uprostred trate a k?ú?kova?, ale zabráni? súperovi, aby ti vletel do vnútornej stopy v zákrute. Jazdec ti tým zárove? dáva na javo, že ?a v spätnom zrkádku registruje a má svoje auto pod kontrolou. Najlepšie závody IMO za?ínajú práve tu (pri defenzívnej jazde).
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2005   #48
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

parkrat jsem mel tu cest zavodit s Vincentem Staalem a reknu vam, stalo to vzdycky za to, okamziky kdy jeden predvida krok toho druheho ale ten druhy vi ze ten prvni predvida a tak udela jiny manevr ale ten druhy predvida ze ten prvni predvida ze druhy predvida a tak oba udelaji uplne neco jineho nez obvykle a je z toho neuveritelne napinavy zavod
jet is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #49
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Vcera jsem kvuli psani reportu z Astonu nekolikrat koukal na replay ze sprintu a znovu jsem si pripomnel SIRovo priserny lagovani. Uz si to, SIRe, nejak vyresil? Psal si sice, ze je to nestihajicim HW, ale podle me je to jasne spatnym spojenim (upload). Kazdopadne, pokud se to bude opakovat, budu hlasovat pro to, abys s nama zavod nejel. Doufam, ze bys to dokazal pochopit. Mam replay od Woodbina a tam je to tve lagovani nadherne videt. Predpokladam, ze kdybych stahnul replay z lfs.cz, bylo by to to same. Takhle na to doplatil "jen" Petr CGY, ale priste by to mohlo byt horsi.
Pak bych mel pripominku jeste k HAMY_CZ, ktery evidentne svou chybou v prvnim kole ve vracecce sejmul nezle.cz, ale klidne pokracoval dal, aniz by pockal a nechal nezleho predjet. Vim, ze to nebyl umysl a nekdy je tezky se v takovym fofru zorientovat, ale byt ja nekdo z hlavounu ALSC, asi bych te prinejmensim napomenul. Neber to, prosimte, nijak osobne, spis to zminuju, aby sis priste na to vzpomnel a v pripade, ze se ti neco takovyho zase stane, tak se podival do zrcatka a pripadne pockal. V pravidlech tohle uvedeno je.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #50
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

00Ja> takovych napomenuti by muselo bejt hooodne a ja bych musel vsecky replaye projizdet mockrat, abych videl vsecky momenty predjizdeni / kontaktu...
Je to jen na Vas, jezdcich, podat protest proti takovemu chovani. Do te doby se to resit nebude...

ad SIRovo lagovani> jj SIRe udelej s tim pripojenim neco, protoze tobe se sice jede v pohode, ale koukni se na replay od toho kdo jede za tebou, je to pro nej obrovskej risk se zkusit priblizit, protoze nikdy nevi kdy se objevis a diky lagu bys ho na 90% sestrelil, zatimco ty bys jel v poho dal... Takze se neda mluvit o zabave, ale jen zbytecnym stresu pro ty se kterymi zavodis...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #51
nezle.cz
Newbie
 
Join Date: 22.11.2004
Location: CL City
Posts: 48
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Pak bych mel pripominku jeste k HAMY_CZ, ktery evidentne svou chybou v prvnim kole ve vracecce sejmul nezle.cz, ale klidne pokracoval dal, aniz by pockal a nechal nezleho predjet. Vim, ze to nebyl umysl...
Mno jo nebylo to uplne OK, tak snad priste si da pozor...

Sam jsem svoji nepozornosti ve velkym zavode osklive sejmul jednoho jezdce "na divokou kartu - SETH(a)", je to proste v ty rychlosti hned...

Timto se SETH(ovi) jeste jednou omlouvam. Po minuti havarky hned v prvnim kole, jsem nabyl dojmu, ze sem na trati sam a tak bez rozhlidnuti jsem se cpal ke krajnici... kde jsem ho vytlacil... (Nicmene v zatacce pred esickem "na velkym odpocivadle " jsem ho pred sebe pustil...)

Stydim se... hned v prvni zatacce jsem tak udelal "zacatecnickou" chybu
__________________
[ S2 licensed racer ]
[ LFS World stats: nezle ]
[ .> dIDaKTIk gaMa .> c64 .> AMIga 500/1200 .> PsX .> pC .> ... ]
[ HomePage: nezle ]
nezle.cz is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #52
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Chaos: tak na protest to neni, spis me slo o upozorneni na to, ze se to muze stat a ze by se melo pockat. Je mi jasny, ze je clovek vynervenej a nemusi si uvedomit nebo si toho dokonce nevsimne. Sam jsem nekolikrat nekoho omylem postouchnul a v tu chvili nevedel jak se mam zachovat.
Jen jsem myslel, ze neuskodi se o tom zminit.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #53
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
... pripominku jeste k HAMY_CZ, ktery evidentne svou chybou v prvnim kole ve vracecce sejmul nezle.cz, ale klidne pokracoval dal, aniz by pockal a nechal nezleho predjet ....
Vubec o tom nevim a o to vic me to mrzi. Snazim se jezdit tak fair jak jen to jde a radsi bych nedojel nez v nekom vzbudit dojem, ze jsem ho neomalene sejmul. Velika omluva, pokusim se vic to hlidat.
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #54
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by nezle.cz
... tak snad priste si da pozor...
Dam, slibuju
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #55
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
... Akorat se bojim, ze pri soubojich v SO Town ti moc mista na predjeti zase nenecham, anzto tam zadny neni ...
v sobotu odjizdim na ctrnact dni na tabor do luna prirody takze se uvidime ve WestHillu, jestli teda pojedes treti divizi, ja se nejak nemuzu dostat pod 1:38.5 a z tabora prijedu tesne pred zavodem takze na nejaky trenovani asi nebude cas.
:drive:
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #56
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

HAMY_CZ: no vidis, tak je to tak jak jsem si myslel- v zapalu boje si toho ani nevsimnes. Neboj, znam to. O to prinosnejsi moje poznamka muze byt. Koukni na replay, nahraj do pameti a uvidis, ze priste uz se ti t nestane ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #57
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

mno jestli vas to uklidni tak tenhle zavod nepojedu a k tomu pripojeni....ted uz by to vyreseny melo byt, pac misto 2Mbit site tu mame 5Mbit a misto 2,4GHz to jede na 10 GHz
SIR is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #58
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

No, uklidni- nechci, aby sis myslel, ze nechceme, abys nejezdil. Cim vic lidi, tim lip. A kdyz mas uz vyreseny to pripojeni, je nakonec skoda, ze nepojedes.
Mimochodem me desne fascinuje, jak se lidi ohani megabitama a pritom jsou mnohem dulezitejsi PINGy a malej packetloss. Ale prechodem na 10 GHz by se snad melo vyresit i tohle.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #59
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by SIR
... jestli vas to uklidni ...
Uklidni me az te uvidim na trati. Teda jako fakt uvidim a fakt na trati, ne abys lital z travy do travy s petisekundovejma lagama
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2005   #60
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

HAMY_CZ: :up:
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.