Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.1.2014   #581
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

AI vs AI: http://www.youtube.com/watch?v=Kw9Zj8j-9Xc
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2014   #582
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Ahojte,

uz nejakou dobu testuju AC a stale resim jeden a ten samy problem u meho starickeho DFP - nejsem schopny najit nastaveni, na kterem by AC bylo normalne hratelne. Neresil tu nekdo podobny problem? Je mi jasne, ze DFP nepatri mezi nejnovejsi volanty a je pomale, ale i iRacing sel na nem hrat bez problemu...tady neustale bojuju s tim, ze auto ve volantu necitim, nestiham kontra nebo je to cele tupe.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2014   #583
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Dalsi Japonec.
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...38137391_n.jpg
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2014   #584
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

McLaren P1
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...03224892_o.jpg
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2014   #585
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ View Post
to je in-game screen? nejako vylepsili grafiku
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2014   #586
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

To jsou fotky, ktere dava Marco (license manager) na svuj FB a je velka pravdepodobnost, ze se tyhle auta objevi (casem) ve hre. Nissani by meli byt v zarijovem dream packu spolecne s nordem a dalsimi 8 auty.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2014   #587
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Možná to n?komu pom?že - nové ovlada?e NVIDIA s profilem Assetto Corsa.
http://www.assettocorsa.net/forum/in...rs-today.4922/
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2014   #588
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Ahojte,

uz nejakou dobu testuju AC a stale resim jeden a ten samy problem u meho starickeho DFP - nejsem schopny najit nastaveni, na kterem by AC bylo normalne hratelne. Neresil tu nekdo podobny problem? Je mi jasne, ze DFP nepatri mezi nejnovejsi volanty a je pomale, ale i iRacing sel na nem hrat bez problemu...tady neustale bojuju s tim, ze auto ve volantu necitim, nestiham kontra nebo je to cele tupe.
taky mam dfp a krom toho i bidnej kompl a neni to zadna hitparada, ten volant je desne pomalej a hrubej a spolu s tim ze mi to nejde nijak extra plynule je to dost spatne hratelny, asi se na to da zvyknout a prizpusobit se ale o zabave pak nemuze byt rec, trochu mi to pripomina kdyz jsem hral lfs na duronu 650 s mysi a pedalama..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2014   #589
scoobyk
Newbie

 
Join Date: 3.5.2012
Posts: 21
Default

Mám DFP a p?ijde mi to bez problému, lehce sem upravil síly ve h?e ale v logitech profileru mam vše na 100% a rozsah klasicky 900. Jediná nevýhoda že je pomalý a když ?lov?k pot?ebuje tak se nestihne tak rychle vrátit. Když ze srandy driftuju tak FF skoro vypínám aby se to dalo stíhat..
scoobyk is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2014   #590
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Dva "novy" Abarthi.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...13952965_o.jpg
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...56992353_n.jpg
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2014   #591
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

presne k tomu druhemu by sa hodil Mini Cooper z 60.tych rokov ako konkurencia. To by boli pekne zavody
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2014   #592
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Juuuj, takéto vozítka m?a osobne teda pre multiplayer tešia ove?a viac ako tie mega výkonné rakety... Hne? si nostalgicky zaspomínam na parádne online súboje s UF 1000, prípadne s XF-kom...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2014   #593
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Ja bych od Abarthu radsi Punto.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #594
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Ani neviem kam to dat, tak to dam sem. Nasiel som nejak zostrih najlepsich a vtipnych reakcii na Oculus Rift (zrejme ide o prvotne skusenosti s technologiou)
http://www.youtube.com/watch?v=INDKNA7kXoo

Skusali ste to uz niekto? Je to podla vas lepsia cesta/zazitok ako 3 monitor setup?
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #595
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Ani neviem kam to dat, tak to dam sem. Nasiel som nejak zostrih najlepsich a vtipnych reakcii na Oculus Rift (zrejme ide o prvotne skusenosti s technologiou)
http://www.youtube.com/watch?v=INDKNA7kXoo

Skusali ste to uz niekto? Je to podla vas lepsia cesta/zazitok ako 3 monitor setup?
po zhliadnuti tohoto videa a par dalsich z nejakych hororovych hier s Oculusom to mam velku chut vyskusat... americania su povestni svojou hysterickostou ale ono to asi fakt vytvara velmi dobry pocit toho ze sa clovek skutocne nachadza v hre a vsetko je par cm od neho... tak by som chcel vidiet ako by som ja krical keby sa za mnou objavila nejaka prisera

Ale mam pocit ze je to velmi neprirodzene na hranie pc hier...teda ze to vytvara az taku realitu na ktoru clovek pri hrani hier nie je zvyknuty a potom je z toho desorientovany. Che to zvyk.
No pri automobilovych simulatoroch by to mohlo byt pomerne zaujimave...tam sa clovek hadam nemusi az tolko bat a hlavne ma clovek konecne poriadny vyhlad z auta a adekvatnejsi pocit rychlosti
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #596
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

O Oculus Rift realne uvazuju uz delsi dobu, puvodne jsem chtel poridit tri monitory, ale nyni jsem uz rozhodnuty pro Oculus. Prinese to podle mne vyhody co se tyka rozhledu a zpojeni do hry. Na druhou stranu je tu nevyhoda ze, clovek nevidi realitu a treba u LFS, kde je ve hre online chat, to znamena vzdy sundat bryle, kdyz chce clovek neco napsat. Presto si myslim, ze zazitek z jizdy to bohate vyvazi.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #597
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
O Oculus Rift realne uvazuju uz delsi dobu, puvodne jsem chtel poridit tri monitory, ale nyni jsem uz rozhodnuty pro Oculus..
Presne nad tymto som uvazoval uz dlhsiu dobu aj ja. Sice som pred asi rokom kupil 24" Full HD namiesto NTB 15" co bol a je brutalny rozdiel a vytesoval som sa... predsalen som dospel do stadia ked zvazujem nieco viac.. nieco co posunie ten zazitok z jazdy o krok dalej. Uvazoval som o 3 monitoroch (co by ale vyzadovalo novy PC + 2 dalsie monitory = pre studenta neunosny obnos penazi) alebo platno a dataprojektor (ktory s rozlisenim FullHD tiez nieje najlacnejsia zalezitost). Dlho som nevenoval pozornost Oculusu aj ked som o tom pocul uz davnejsie.. ale vyzera to tak, ze namiesto dalsich monitorov a zvysovania HW narokov pojdem cestou Oculusu... Predsa len je to nieco nove, a da sa to vyuzit vsestranne.. uvidime z akou cenovkou pride najnovsi model.. No podla dostupnych informacii to bude prijatelne
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #598
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
tak by som chcel vidiet ako by som ja krical keby sa za mnou objavila nejaka prisera


Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Ale mam pocit ze je to velmi neprirodzene na hranie pc hier...teda ze to vytvara az taku realitu na ktoru clovek pri hrani hier nie je zvyknuty a potom je z toho desorientovany. Che to zvyk.
Urcite to chce zvyk, je to nieco nove a je vidiet ze to dokaze poriadne oklamat mozog cloveka..

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
No pri automobilovych simulatoroch by to mohlo byt pomerne zaujimave...tam sa clovek hadam nemusi az tolko bat a hlavne ma clovek konecne poriadny vyhlad z auta a adekvatnejsi pocit rychlosti
Presne o toto mi ide... aby som dokazal pri realnom FOV otacat hlavou, ziskat periferne videnie, pocit z rychlosti, odhad, spravne navyky, techniku, a urcite k tomu patri aj zvyknut si na pocit strachu z reality ktoru vytvara. V reale nie som ani z daleka taky "drifter" ako v simulatoroch, a velku ulohu zohrava prave strach a ked chcem s 1 monitorom dodrzat "spravny pomer toho co vidim k realite" v mojom pripade FOV 38 v AC... tak sa mi periferne videnie uplne vytraca, stracam prehlad o tom co sa deje vedla mna a zamnou, co je pri pretekoch velmi dolezite.

Last edited by Puma ///; 11.1.2014 at 17:30.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #599
Superobo
Newbie

 
Join Date: 10.6.2008
Posts: 39
Default

ja o oculus rift velmi vazne uvazujem, pretoze na racing to bude uplne idealne. clovek s tym bude mac pocit, ze realne sedi v danom aute.
len som velmi zvedavy s akym rozlisenim bude pracovat finalna verzia. cital som, ze pre oculus by bolo malo aj 8K rozlisenie, no neviem. terajsie 720p je vraj velmi nizke, je prilis vidno mriezku jednotlivych pixelov. najnovsie predstavena verzia ma asi 1080p, ale oficialne to nepotvrdili. kazdopadne z toho mala co som cital ludia hovorili, ze je to s detailami ovela lepsie.
preto to tu spominam, lebo v lfs, ac a v podstate hocijakom racingu clovek potrebuje co najvacsie rozlisenie, aby co najdalej dovidel, aby bolo krasne vidno, ze sa blizi zakruta.
na to je pre oculus v podstate malo aj 1080p. pretoze dane rozlisenie je rozdelene na polovice pre prave a lave oko, a navyse cez sosovky sa pohlad sustreduje iba na cast displeja.
ja si teda pockam na finalnu verziu a na reakcie ludi. a ked sa ukaze, ze je to super a da sa s tym bez problemov jazdit, tak to kupujem
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2014   #600
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Superobo View Post
ja o oculus rift velmi vazne uvazujem, pretoze na racing to bude uplne idealne. clovek s tym bude mac pocit, ze realne sedi v danom aute.
len som velmi zvedavy s akym rozlisenim bude pracovat finalna verzia. cital som, ze pre oculus by bolo malo aj 8K rozlisenie, no neviem. terajsie 720p je vraj velmi nizke, je prilis vidno mriezku jednotlivych pixelov. najnovsie predstavena verzia ma asi 1080p, ale oficialne to nepotvrdili. kazdopadne z toho mala co som cital ludia hovorili, ze je to s detailami ovela lepsie.
preto to tu spominam, lebo v lfs, ac a v podstate hocijakom racingu clovek potrebuje co najvacsie rozlisenie, aby co najdalej dovidel, aby bolo krasne vidno, ze sa blizi zakruta.
na to je pre oculus v podstate malo aj 1080p. pretoze dane rozlisenie je rozdelene na polovice pre prave a lave oko, a navyse cez sosovky sa pohlad sustreduje iba na cast displeja.
ja si teda pockam na finalnu verziu a na reakcie ludi. a ked sa ukaze, ze je to super a da sa s tym bez problemov jazdit, tak to kupujem
HOWG suhlas
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.