Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.3.2011   #21
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
povinny nejsou. btw kde vidis 2010? sem to nekde zapomel umazat
?asový harmonogram... nejd?ív jsem myslel, že je to všude, ale je to asi p?eklep
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2011   #22
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
?asový harmonogram... nejd?ív jsem myslel, že je to všude, ale je to asi p?eklep
dik
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2011   #23
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

911 m? celkem dost bavilo, tak jdu do toho taky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2011   #24
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jak vam to jezdi na FE? ja zatim 1:20:6 myslim ze 1:19:5 je u me realny ale taky ne. Problem vidim v tom neprehrat zadni pneu :-D Koukal jsem ze Flame se dostal na 1:19 co by dup takze si myslim ze ufouni budou jezdit 1:17 jak prd. to zas bude modrejch vlajek :-D

btw prihlaseno 18 lidi zatim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2011   #25
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Ješt? jsem to nezkoušel, ale p?ední p?ítlak "0" bude to držet v zákrutách?
.......nebude !! a to musí ??? holt nepojedeš jako v arkád? furt plnej plyn :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2011   #26
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jak vam to jezdi na FE? ja zatim 1:20:6 myslim ze 1:19:5 je u me realny ale taky ne. Problem vidim v tom neprehrat zadni pneu :-D Koukal jsem ze Flame se dostal na 1:19 co by dup takze si myslim ze ufouni budou jezdit 1:17 jak prd. to zas bude modrejch vlajek :-D

btw prihlaseno 18 lidi zatim

.....s p?ihlaškama pohn?te at mam z ?eho vybírat.Upozornuji ,že ne každý p?ihlašený pojede,prvo?adým úkolem je kvalitní jezdecké pole ,osv?d?ení pr?sera?i nejedou! Máme zájem o kvalitní cup a 100% zábavu pro Vás,bez zbyte?ných protest?,zp?sobených jezdeckou nevyzrálostí a zbrklostí v prvních zata?kach okruhu po startu.
/Dovedu si p?edstavit jezdecké pole jako bylo v EGT GTR CUPu 2010/2011 s drobným škrtáním /
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #27
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

http://altp.legolem.com/index.php?op...d=19&Itemid=63


"4. Nastavení voz? a zastávky v boxech
Nastavení vozu m?že jezdec do kvalifikace a závodu m?nit dle libosti."
Juchú! Bál som sa že bude obmedzený setup. ;-) (joke) :-)


"Start:
...
Kdo tak neu?iný bude"
Preklep.


"7. Pravidla
...
prost? HLVC valid."
Toto vídavam v každých pravidlách a nikde nie je napísané že ?o to je. ;-) Ale asi mechanizmus ktorý kontroluje uploadované hotlapy na lfsworld (nie je to presne napísané ani v LFS manuáli, nevidím to ani na lfsworld). Žeby Hot-Lap-Validator... éé... Crysis 2?


"CHAT - chat je zakázan až do doby než ho povolí admin"
Nie vždy viem kto je vlastne admin, mal by sa na úvod predstavi?. :-) OK, píše žltou. Takže pošlete "chat povolen" bielou a penalizácie budú len tak lieta?. :-)


"8. Protesty
Rozhodnutí bude oznámeno na fóru" (link)
Rok aj 8 mesiacov nebolo rozhodnuté o žiadnom proteste? (minulé ligy)


"A pokuste se i posat"
popsat


"11. P?ipojení
V p?ípad? vypadnutí více jak 50% hrá??"
Neviem ako tu vyrieši? situáciu ke? sa ?udia po výpadku servera odpájajú lebo majú už iné povinnosti... ?i sa dohodnú? na najneskoršom ?ase kedy pretek musí skon?i?, povedzme 22:00, a ak to nebude vychádza?, ide sa bez diskusií o dva týždne.


"Pokud vám hra spadne p?i závod?, m?žete se p?ipojit až na další závod."
?iže o dva týždne. :-) A fakt z posledného? (Viem, úprava dvojpretekových pravidiel.)


A mám šibnutý nápad - ak sa niekto ospravedlní z konkrétneho preteku, nech za?ho ide AI. :-) Vietor nebude, tak pre?o nie. :-) Neprítomný by si potom odskákal aj prípadné protesty. ;-)


PS: V poslednej dobe som robil v robote review špecifikácií, tak sorry. :-) Ale toto som odflákol, ne?ítal som pozorne. Aj tak neviem ?i budem prijatý. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #28
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

HLVC neni zadny program nebo tak ale neco ve smyslu HOT LAP VALID "Course" coz znamena HOT LAPOVE KOLO = bez vjizdeni do travy, bez narazeni do objektu, bez zkracovani atd.

Dobra poznamka admin se pred kvalifikaci predstavi.

Ty protesty byly takto rozhodovany jen v jednom ALTP. v minulich cupech byly reseny mailem a nekdy oznamovane na foru na czechlfs.net jeste to tedy opravim.


Co se tyce pripojeni na to jsem jaksi pozapomel a nejspis povolim jeden navrat na trat s tim ze vysledek bude pocet celkove ujetych kol.

Co se tyce omluvenek na to musim neco vymyslet. Protoze aby se nekdo prihlasil a pak se porad omlouval to se me nelibi a blokuje misto jinym kteri by jeli od zacatku do konce
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #29
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Co takhle sonyku ud?lat startovku pro každý závod zvláš? = ubyde omluvenek. I já už te? vím že n?které závody prost? nepojedu
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #30
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Co takhle sonyku ud?lat startovku pro každý závod zvláš? = ubyde omluvenek. I já už te? vím že n?které závody prost? nepojedu
ne nebudu po kazdym zavodu znova posilat prihlasky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #31
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

M?žu se zeptat podle ?eho jste stanovili pevné odklony na aut?? Mi to p?ijde zvláštní, m?žeme libovoln? ladit všechno na podvozku (což u takovýchto cupových aut neni b?žné), ale geometrii kol (resp. odklony), která se v podstat? dá ladit i u nezávodních aut máme pevn? nastavenou na n?jaké p?esné hodnoty. U m? to funguje dost divn?, i když mám dost podhušt?né gumy, tak se mi p?eh?ívají vn?jšky pneumatik. Jakmile to víc nafouknu, jezdim v podstat? po vn?jší polovin? gumy.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #32
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja som tiez popravde od pevneho setupu cakal fixne hodnoty zaloziek "podvozok" "prevody" mozno "riadenie" a "brzdy" ale prave odklony, tlaky a kridla som myslel ze budu tie kde sa clovek moze vyhrat
neviem presne co vsetko sa meni v porsche cupe ale myslim ze takto by to bolo blizsie realu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #33
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

panove nelibi? nejezdete.

Osobne me chybi jen predni prtlak. je to o zmene stylu. O necem jako real a realny cup nema cenu sem tahat. Todle je nas cup. S porsche cupu jsme pouzili restrikce, balast, prevody a kridla. V realu si taky na auto nemuzes placnout trojity kridlo s mega plochou atd. Berte to tak ze tu nejde o zadny real. Bud se stim smirite jako ostatni a prizpusobite styl jizdy tomuto nastaveni., nebo ... to uz je na vas.

Me to taky nevyhovuje uplne ale ubral sem, min to hrnu a nuti me to jet jinak nez sem zvyklej.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #34
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja som tiez popravde od pevneho setupu cakal fixne hodnoty zaloziek "podvozok" "prevody" mozno "riadenie" a "brzdy" ale prave odklony, tlaky a kridla som myslel ze budu tie kde sa clovek moze vyhrat
neviem presne co vsetko sa meni v porsche cupe ale myslim ze takto by to bolo blizsie realu

.......nesrovnavej to s realnim cupem......v "EGT FZR cupu" to je jinak a to,ze dane hodnoty jsou schvalne takto pevné,aby byla vetsi zabava,aby jste si museli nekdo trochu vic lamat hlavu s nastavenim :-) / XEDOX engineering umi naladit ,ale to zde neni u?el :-) /

....jasne ,že nastavene hodnoty FZR deklasuji do jiné kategorie.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #35
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak ja zas po 3ch testovacich veceroch usudzujem, ze na to nemam. Kedze som viacmenej nuteny jazdit na mysi+klavesnici, tak FZR je na mna privela a neviem s nim ist ani pomaly a bezpecne tak ako s FXR. Este skusim potrenovat (casu dost), ale ak by sa naplnila startovna listina, tak mna mozete vyskrtnut
Ak by sa nenaplnila, tak do prveho zavodu este prehodnotim svoje sance a uvidim.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #36
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
panove nelibi? nejezdete.

Osobne me chybi jen predni prtlak. je to o zmene stylu. O necem jako real a realny cup nema cenu sem tahat. Todle je nas cup. S porsche cupu jsme pouzili restrikce, balast, prevody a kridla. V realu si taky na auto nemuzes placnout trojity kridlo s mega plochou atd. Berte to tak ze tu nejde o zadny real. Bud se stim smirite jako ostatni a prizpusobite styl jizdy tomuto nastaveni., nebo ... to uz je na vas.

Me to taky nevyhovuje uplne ale ubral sem, min to hrnu a nuti me to jet jinak nez sem zvyklej.
okey klidek...len som vyjadroval svoj nazor....ja som to pochopil tak ze by sa to malo podobat na porsche cup
a nebudem to jazdit... nie je na to ani cas ani ma to nelaka
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #37
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Já osobn? proti tomu co organizáto?i navrhnou nic nemám, p?e?tu a bud pojedu a nebo ne. Osobn? bych ješt? navrhnul pevnou zm?nu pohledu a to ve vozidle a né t?eba od gum a nebo za autem.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #38
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Já osobn? proti tomu co organizáto?i navrhnou nic nemám, p?e?tu a bud pojedu a nebo ne. Osobn? bych ješt? navrhnul pevnou zm?nu pohledu a to ve vozidle a né t?eba od gum a nebo za autem.
...jsem rad ,ze to n?kdo nakousl :-) Já jsem jednozna?n? pro pohled za autem,od gum a z auta to není ono,odrenalin je jednozna?n? za autem !
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #39
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
...jsem rad ,ze to n?kdo nakousl :-) Já jsem jednozna?n? pro pohled za autem,od gum a z auta to není ono,odrenalin je jednozna?n? za autem !

ja nevim ale jezdi se z auta ne za autem, ja vim že to tak nekte?í jezdí ,ale za autem se jezdily arkády ne , je pravda že pak p?ehled je paradni ale pripada mi to divny
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25


Last edited by kremilekcz; 8.3.2011 at 12:04.
kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #40
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ja jezdim zasadne s fixovanou kamerou na cilovej care. Jsemna to zvyklej z dob, kdy jsem si jako malej hral s autodrahou. Taky jsem nesedel ani v aute ani jsem za nim nebehal
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.