Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.10.2006   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Tiskovka ALML, round2, div1

qual - na to, ze sa mi podarilo iba jedine kolko, 3. miesto sa celkom dalo...
sprint - tusim ze tiez 3.
long - 7. miesto, dost som to pohnojil, setril som pneu za kazdu cenu a to sa mi vypomstilo... inak super zavody s Jardom Polmom, Chaosom,Bossom a hlavne s Itarom... s nim som bojoval hadam od samotneho zaciatku, uprostred zavodu sme sa predbiehali jak dzivi
okolo 30.min. mi vsak radicka na saiteku zblba a podradil som do 2. asi v 145kmh, co malo za nasledok pukance v motore a znizeny vykon, co bolo citit na subujoch s Itarom, ktory sa mi postupne pomalicky vzdialoval, az na 5s v cieli...

priznavam sa, 2x som skratil trat, ale verte mi, nebolo to umyselne, vletel som do zatacky v zlom uhle uz som nemal inu moznost, v 1. pripade by to vyzeralo na koliziu s Jardom, tak som radsej zvolil mensie zlo a skratil.
v 2. pripade takisto zly najazd do kritickej sikany, takisto som skratil, boli to proste stotiny sekundy... inak by som asi skoncil na streche...

snad ma nespapate za to skracovanie, ale myslim, ze som si s tym viac uskodil ako pomohol (spinave pneu, horsia prilnavost najblizsie zatacky plus smyky..)
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #2
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

dnesni zavody se mi moc libily, strasne dlouho se jezdilo v dlouhem vlacku - sprint vlastne cely. Ale chci se omluvit Jardovi Pomlovi za tu nehodu v 9. kole longu...zrovna jsem se moc nesoustredil, a nez jsem stacil poradne zareagovat, tak jsem byl v nem..

sprint - zavody super, ale skoda, ze mi v posledni zatacce dosel benzin (nevim proc mi to zralo 2.0 a skoro svem ostatnim 1.9?)

long - stejne tak super zavody, temer porad jsem byl s nekym v kontaktu, ale par kol pred cilem jsem po dlouhe rovince (jeste pred sikanou) blbe najel do prave zatacky, trefil gumy a ty me "katapultovaly" na strechu a do zdi...ale auto se do cile dotlacit dalo
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: Ta se mi v?bec nepovedla, nakonec tuším 6. místo

Sprint: Za?átek kritický, pár ?ukanc? nevím s kým, tuším v druhém kole v T1 m? málem odrovnal z trati 5n4k3, ale našt?stí to nebyla zas taková pecka. Nakonec ani nevím, kolikátý jsem dojel ....myslím 6.

Long: Prototyp krásného závodu. Ze za?átku souboje door-to-door s Chaosem, pár ?ukanc?, ale byli v mezích pravidel (Alespo? doufám ) Následn? jsem si zavzpomínal na poslední závod Logitech LFS demo cupu, když jsme asi dv? t?etiny závodu jezdili bok po boku s Eraserem. Co kolo, to zm?na pozic a samé krásné souboje. Potom n?jak zpomalil (Porucha) a trochu jsem se vzdálil. P?edjel jsem ješt? Jardu, ale druhý Jarda m? stihl dohnat a p?edjet asi dv? kola p?ed cílem. Nakonec 6. místo a naprostá spokojenost. Akorát m? mrzí, že už asi nezasáhnu do špi?ky výsledkové listiny, kv?li výpadku v longu na FE Gold. Ale nevadí
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #4
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

qual- v poslednim kole na myslim 9. misto takze super
sprint- uplne nadsen z 4. mista o kterem se my ani nesnilo. (posledni 2 kola sem mel co delat, vubec to nechtelo zatacet, pneumatiky jedny .... )
long- zacatek vipadal slibne, propracovaval sem se trosicku dopredu, ale udelal sem chybu a trosicku stouchnul myslim do Chaose a to me rozhodilo totalne. Takze se to rovnalo poslednimu mistu a celkem slusny ztrate. S konecny 12. mistem sem tedy nad miru spokojen.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #5
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

pred zaciatkom obrovske problemy s netom, ale nakoniec som odjazdil aj sprint, aj Long

Qual - desiaty - celkom dobre - aj som to tak nejak cakal

Sprint - piaty - celkom dobre - to som necakal

Long - sedemnacty - ach jaj - ja som fakt nevedel, ze netreba chodit do
boxov a ani som svojmu setu neveril, takze som tam bol 2x
ale aspon som zajazdil nadherny cas - 1:19.50 - neskutocne
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #6
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

dnešní závod super:-))

Qual - m?l jsem splity na pb, dokonce jsem myslel že to dám pod 2:18 ,ale tak jsem se rozklepal , že z toho nic nebylo, ale jinek 1

Sprint - nádherný souboj s Chaosem ,až se mi ho nakonec v posledním kole poda?ilo p?edjet - 1

Long - super souboje, pár š?ouchanc?, ale to k tomu pat?í, rozjelo se mi to až v posledních 15 minutách , tak že 5 :-))
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #7
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Nenatrenovano a chyebjici zkusenosti se projevili, ale mel jsem moznost jet s elitou a to me tesi.

qual: Neni co dodat, dal jsem ze sebe maximum, 14. misto.
sprint: Moc se toho zezadu delat nedalo, navic i drobny incident v prvnim kole, po kterem jsem se zaradil na posledni misto. Konec sprintu 15. misto.
long: start ze treti pozice, do pateho kola jsem se stal brzdou pro asi 12 jezdcu zamnou, cehoz nalezite vyuzil vitez dlouheho zavodu a najel si slusny naskok , pak mi ustrelil zadek v zatacce a pretocil jsem se. Musel jsem cekat nez bude skulinka kam bych se zaradil a to se povedlo az temer u sameho konce zavodniho pole. Nakonec po chybach souperu 11. misto a souboje s Michalem Mazancem, ktery 10. pozici nechtel pustit. Dojel jsem na 11. miste, pro me uspech v takoveto konkurenci.

Dik vsem za pekny zavod

Last edited by Treglis; 26.10.2006 at 00:05.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Pred zavodem jsem si zajel PB, takze jsem mel dobry vyhlidky na zavod.

kvali-4., cas o desetinu horsi nez PB.

Sprint-ve druhym kole me v sikane roztocil Kuba, propad na konec, predjel jsem pak jeste Pabla, Treglise a Dona, takze 14.

Long-start ze ctvrtyho, po prvnim kole druhy za Pablem ten mi 10 minut ujizdel, pak jsem ho ale zacal dotahovat a v 10 kole jsem ho predjel a zacal jsem mu ujizdet. Pak celkem klidna jizda az do 56. minuty, kdy se pres Pabla dostal Chaos a zacal me dojizdet tempem 1s/kolo. Nastesti byl cil blizko, takze slavim druhy vitezstvi. :-)))

Diky za super zavod, priste se (ne)tesim na rally!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Thumbs up

paradni zavod, prvnich 20 min longu si budu hodne dlouho pamatovat

quali - na to ze jsem nemel moc natrenovano me 2. misto potesilo

sprint - jarda zrejme "nenabil" turbo na startu, takze jsem sel rovnou pres nej, pak mu 4 kola odolaval, az nakonec v poslednim kole jsem se tesne pred zatackou podival do zrcatka co dela, netrefil stopu a uz byl predemnou, do konce zbyvalo poslednich par stovek metru a na opetovny predjeti uz to nebylo...

long - start z predposledniho mista, behem prvniho kola jsem se dostal o nekolik mist dopredu, pak me na vyjezdu na nejdelsi rovinku nekdo trefil, ztrata asi 2 pozic... pak mi zniceho nic zadrhnul comp, takze jsem mel asi 4fps a trefil jsem pneu v posledni zatacce, a opet ztratil pozici... pak se to uz ale zlepsilo a ja uz jen postupoval vyse... paradni souboje cestou, trosku drsnejsi s Itarem, ale kdyz se sejdou 2 co nedarujou ani metr, tak se asi ani jinak neda cesta do mezery kterou si vyjeli pablo a kid trvala 20minut, behem kterejch bylo moc dalsich peknejch momentu, ze bych tu moh psat jeste hodinu pak nastala stihaci jizda, panove meli naskok pres 12 sec a vubec jsem nevedel jestli to dokazu stahnout... nakonec se mi podarilo 2 kola pred koncem dojet a predjet Pabla, ale na Kida to uz nestacilo... Nakonec teda opet 2. misto, novej celkem peknej osobacek a spokojenost z peknyho zavodu! Tesim se na rallye a myslim ze tam budou mit klempiri co delat

p.s. pochvala ucastnikum d1 za celkovou disciplinovanost, takhle by to melo byt stale a vsude!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 26.10.2006 at 00:21.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #10
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

quali - trosku me nekdo brzdil (moje chyba, neodhadl jsem potrebnou mezeru) a pak jsem oddelal pneu, takze pit a vsechno jsem vsadil na posledni kolo, nervozita ale nakonec 5., coz na long nesetu docela slo

sprint - v druhym kole me a Kida sundal Kuba, ja jsem pak pri navratu na trat skrtnul o Jardu82 (promin), no nastesti to ustal a nic neztratil. Ty udalosti me ale nejak rozhodily a uz jsem se nedokazal soustredit, spousta chyb a nebyt toho, ze si Don po ceste uchlastava benzin, byl jsem posledni.

long - asi bych nemel kaslat tolik na sety . Diky tomu jak se to za mnou mlelo jsem si mohl zacit budovat naskok, ale od 4. kola jsem jel na prednich skoro cervenejch, takze to nezatacelo.. Kid me zacal stahovat a nakonec me predjel a zacal mirne ujizdet, ani jsem moc nezvdoroval, bylo mi jasny, ze tohle nedam. Pak jsem se jen modlil aby me dojelo co nejmin lidi, ale Chaos mel super stihacku v zaveru, takze nakonec 3. flek.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #11
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Q:6.misto spokojenost

Sprint:Chci se omluvit vsem kterym sem zpusobil tim karambolem v druhem kole problemy a hlavne se omluvit oboum jezdcum ktere sem sejmulNebylo to umyslne.Jinak asi 8.misto takze taky dobry

Long:4.misto takze maximalni spokojenost na to ze sem nevedel kolik to zere a jestli vydrzej pneuNatrenovano sem mel 10kol v Hl a jeste ktomu sem nemel zadnej setup takze sem jel s FE setem.Takze kdo by nebyl za techto podminek spokojen ze?
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.