Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.7.2011   #361
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: provoz, dlouho jsem nemohl chytit mezeru, nakonec na poslední chvíli 10., po penalizacích 8.

R1: znovu povedenej start, posun na 6., pak se to n?jak pomíchalo, ale v cíli jsem nakonec 6. z?stal.

R2: dobrej mazec, makal jsem, potil jsem se, d?lo se tam toho hodn? moc, takže jsem rád, že jsem to jakž takž p?ežil bez újmy. V cíli znovu 6., po té bitv? s tratí a ostatníma velká spokojenost. Tohle je fakt LFS green hell.

Jenom musím vypíchnout kolize se Zabiim, tam to byly moje chyby v obou p?ípadech, jestli bude trest, tak ani nekecnu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #362
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
Delas si *****? Ja ti ten set daval s tim, ze vubec nevim jak se bude chovat.
V poho to neni tvoje chyba ....ten set byl vynikající na Q a krátkej závod - kdybych ned?lal chybky tak bych s ním zajel v pohod? pod 3:00:00 ... ale už jsem si prost? nevyzkoušel = nem?l jsem ?as zjistit, jestli je použitelnej na dlouhej závod ... Absolutn? a totáln? nebyl ... což jsem bolestn? zjistil v 5/15 kole, kdy jsem z prvního místa za?al padat bez šance s tím n?co d?lat a taky to poznali všichni, co se m? postupn? p?edjížd?li ... a v 10/15 už jsem se plácal s ?asy 3:10:00 a ved?l jsem, že bych ani tak jako tak nedojel - pneumatiky by bouchly tak max ve 13/15 kole ... takže moje chyba ... set jinak skv?lej, jenom ne na více než 5 kol ... prost? moje chyba

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Hanz DD: jinak jestli m?žu poradit,m? t?eba gumy p?eh?ívalo z n?jakého d?vodu ABS,tak jsem jel bez n?j a pohoda a snížil jsem rejd na 20 ze 30,taky to pomohlo
No to mi pišeš brzo .... já jel tak jak si mi ho dal (nem?l jsem ?as otestovat zm?ny), jenom jsem prodlouzil 5tku takže do páteho kola všechno super, ujižd?l jsem a budoval si náskok na první pozici a pak to p?estalo držet pneumatiky na 90°C p?estalo to brzdit a všechno šlo do háje ... set dobrej jen ne na více než 5 kol ... škoda že jsem to nemohl otestovat no.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 17.7.2011 at 22:37.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #363
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Replaye

Kvalifikace | Sprint | Long
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #364
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Q: cože ona už je kvalda (zjiš??ní když jsem vysko?il z garáže) no tak to je v p*
Taky že jo, n?kde v p?lce pole bez šance na n?jaký kolo, když jedno jel tak se n?kdo vysekal v šikan? a z?stal stát p?esn? na výjezdu, no tak jsem ho sejmul.
Pit, oprava, a v posledním rozumném kole mi došlo palivo, protože jsem ?ekal že pojedu 4 ostrá a né že budu kroužit celých 15 min a pojedu p?es limit 15min, fail

S: snad z p?edposledního až na 10., 2x jsem to tam nedobrzdil, hlavn? to první do vracáku nového, nevid?l jsem cedule, koukam 100m dobrý a ti p?edemnou už na brzdách, takže jsem brzdil co to šlo ale na vnit?ku nebylo kam se už vejít aniž bych n?koho od?el ?i vyla?il bokem, snad jsem tam neud?lal moc velkej chaos, i když chaos n?co ?íkal

L: 10. od konce snad, první kola to byl masakr, ?eknu vám, takhle naš?ouchanou T1 jsem asi ješt? nejel, to bylo fakt dve?e na dve?e na všechny strany. Do T1 mi tam nechali mezeru v prost?edním pruhu a dob?e se hodila, akorát jsem si to tam dobrzdil a pak se cpal a vyhybal kolizím, hodn? aut šlo ven v kolizích a já si to jenom objížd?l. Pak už jsem musel p?edjížd?t ale tak n?jak se p?ekvapiv? i dalo, jenom nakonci jsem asi 1 kolo ?i 2 kroužil za n?kým, snad FXO, ale brzy to usmažil vypadalo.
A pak už jsem si kroužil a snažil se na skoku nezni?it tlumi?e, což se neda?ilo, protože jak se poškodili tak i pr?jezd bez plynu nebo s bržd?ním prost? už nesta?il, v cíli jsem m?l 50% tlumi?e poškozené
Gumy jsem držel vzadu na 70-72, v p?edu 68-70 a vcelku to šlo.
Bylo zajímavé sledovat boje Felixe a klouczeka? P?i sjzedu z nového vracáku když oni teprve najížd?li, podle toho jsem v?d?l kolik mam náskok

Asi vše, jestli chce n?kdo set, tak si m? chy?te na serveru, stejnej podvozek vlastnostma jsem jel i na KY. P?ed?lanej KY set.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #365
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pr?b?žné výsledky
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #366
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
... pak ale gumy za?aly stavkovat - musel jsem zpomalit .... byl jsem dojet a následovala strkanice v nejhorší možný okamžik, šikana, což znamenalo naraz do bariéry a poškozeni zadni casti vozu, p?ehrátí pneu a hlavn? zdrženi a dojezd dalsich a už se to vezlo ...
S ?im jsi to jel? Vim že jsem jel za tebou a zkoušel t? p?edjet p?ed šikanou, ale nešlo to, tak jsem se za?adil, ale tys tam trefil gumy ani nevím pro? a vylet?l mimo a to jsme jeli oba hodn? pomalu docela. Spíš jsem myslel jestli nebyl n?jakej lag, ale u m? žádnej kontakt tak jsem trošku nechápal pro? ty gumy. Ale bylo poznat že to va?íš, jsi tomu taky docela nakládal
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #367
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
S ?im jsi to jel? Vim že jsem jel za tebou a zkoušel t? p?edjet p?ed šikanou, ale nešlo to, tak jsem se za?adil, ale tys tam trefil gumy ani nevím pro? a vylet?l mimo a to jsme jeli oba hodn? pomalu docela. Spíš jsem myslel jestli nebyl n?jakej lag, ale u m? žádnej kontakt tak jsem trošku nechápal pro? ty gumy. Ale bylo poznat že to va?íš, jsi tomu taky docela nakládal
S naprosto nepoužitelnym SETem pro 15 kolový závod - což jsem zjistil pozd?, protože jsem s ním nem?l ?as zkoušet více jak 5 kol - byl totiž jen na jen na maximáln? 5 kol . Do té doby to jelo úpln? bez problém? a nijak zvláš? jsem to nehnal - jen jsem si držel pozici a tempo .... ale pak bum a najednou sešup a prost? odešly pnematiky, hlavn? to p?estalo dobrž?ovat, ABS blokovalo kola, nedrželo to a všechno šlo do háje ... ty jsi m? dojel práv? a proto v ten okamžik, když jsem najednou zjistil, že to auto prost? p?estalo brzdit Nakonec jsem v 10 kole zjistil, že to ani nejde dojet, protože nevydrží gumy, tak špatný to bylo.

Stalo se no, kdybych jel se svým vyzkoušeným setem, byl sice pomalejší ale nedegradoval a držel bych ?asy 3:02-03, takže by si to m?l t?žší - Blbá volba no, tak snad p?íšt? - chybama se ?lov?k u?í
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 18.7.2011 at 00:00.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #368
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

nebolo by na skodu cup predlzit...urcite este su nejake zaujimave open tracks a je to celkom zabava...skoda ze toto bol jediny zavod ktoreho som sa stihal zucastnit
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #369
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
nebolo by na skodu cup predlzit...urcite este su nejake zaujimave open tracks a je to celkom zabava...skoda ze toto bol jediny zavod ktoreho som sa stihal zucastnit
Tak to mám pro tebe dobrou zprávu:

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jinak vzhledem k výborné ú?asti plánuju trat? na pokra?ování seriálu. Jako další závod si st?ihneme South City Long nebo Town - bude to v?as oznámeno. A pak najedem zase na open trat?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #370
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Q: nic moc... nezajel sem dobry kolo ale nakonec druhy misto po penalizacich.
S: Pred startem sem si rikal, ze to zkusim na prvni misto v T1 a pak kdyz to nevyjde ze dokrouzim na druhym. Naopak sem se hned propad na paty misto, protoze jsem nemel dost tvrdy lokty. Nakonec sem dojel tusim ze treti. Takze nejsem uplne spokojenej... navic sem si ani moc nezazavodil a v T1/T2 sem byl jak otlokanek.

L: No masakr... krasny souboje s Kidem (asi ctvrt kola bok po boku, proste ukazka ohleduplnyho zavodeni... diky :-) ) a pak snad 8 kolovej souboj s Klouczechem. V jednom z prvnich kol sem hodne poskodil jeden tlumic, takze sem musel skok hodne solichat. I proto me pak Klouczech hodne rychle dojel a zaclo peklo. Jednou uz se prede me v podstate dostal ale v prvni sikane jsem si rikal, ze se nenecham tak snadno predjet jako ve sprintu. Takze sem byl hodne tvrdej, ale myslim, ze sem tam nechal dost mista. Klouczech trosku zavahal a projel gumama. Okamzite me zase dotah a ja jel snad 7 kol v kuse defenzivni stopu :-D

Nakonec sem ho udrzel a dojel si pro druhy misto...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #371
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Q: nevyšlo mi ani jedno ostre kolo, som ?avý no

R1: štart z konca celkom v pohode, postupne som sa prebojovával dopredu až na 17. miesto,
no v poslednom kolo v poslednom sectore mi zhasol volant, kym som ho znova pripojil a nastavil rozsahy - posledné miesto

R2: štart z prvého miesta - iný luxus, no vedel som, že mi dlho nevydrží ,
do 9. kola som bol v k?ude na 2. mieste no v tom prišla chyba - rozto?il som sa na výjazde z "mini oválu" - prepad na 4. miesto,
postupne ma dobiehal rýchlejší bavorak, sorry za menší kontakt ala WTCC , dojazd na 5. mieste - zatia? najlepší výsledok v cupe
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #372
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q: PB spokojenost

R1-S : St?ed pole do nájezdu do 3 kola, kde jsem brzdil snad vším, co se dalo, p?esto jsem drobet drcnul do Jardy ( velká omluva) a za mnou Masterful mne poslal do písku v T1. Propad až na p?edposlední místo. Dojeto, spokojenost.

R2-L : První kolo docela ostré souboje na plechy, ustál jsem. Ve 3 kole po šikan? byla mela, myslím, že K?emílka tam n?kdo oto?il naštorc a já do n?j, hodinyyyyyy a op?t propad na konec, kuáááááá. Chvíli jsme se s Miondirem p?edhán?li, kdo ud?lá více drift?, ale pak se uklidnil a ujel mi, hmmmmm, asi jsem jich ud?lal víc. Nóóóó a když jsem nabral drobet dech i já a dojel Redline, tak v šikan? ukázková bouda.
(Te? koukám, že Miondir taky bouda ve stejném kole na stejném míst? stejným zp?sobem, sry :-)) )

Ale díky Ghostovi se po?ád zlepšuji a to auto m? baví. Taky jsem si pohrával s myšlenkou na RB4, ale vytrval jsem s XRT a jsem rád. Jo jo, když je plno, tak je to hustý. Sice jsou š?ouchy, letím kolikrát (ne vlastní vinou) ven, ale je to goood.

Last edited by Petersbond; 18.7.2011 at 08:22.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #373
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Q: osobacek hned v prvnim merenym, takze jsem dalsi kola pojal spis uz jen treninkove... smajlik nakonec zpusobil muj oblibeny start z konce pole

S: Prvni kolo paradni, bohuzel na konci jsem dojel Masterfula, ktery chyboval v tech dvou levych pred cilovkou a na mezirovince si to lehce strihnul travou, ja jel za nim, myslel jsem ze pojede po trati, ale pekne me vyvez asi o 10cm do travy a to pro me XRT znamenalo hoooodne zpomalit... Stihaci jizdu pak bohuzel zastavila kolize s HonzouBB v sikane, kde jsme se oba zblizka podival na omitku zidky vlevo...

L: Paradni prvni 4. kola, stale jsem se drzel Kida i Felixe a celkove byl v kontaktu, pak bohuzel hodiny na skokanku (nedostatek treninku = nalezeni spravneho mista na skakani az v zavode), dalsi kolo stihacka, nicmene bohuzel jen opet ke skokanku, kde jsem se hodne blbe odrazil a komplet oddelal jen z asi 20% poskozeny LP tlumic... Po dopadu chvilka rozmysleni jestli to nezaskakalo moc, F10, kuaaa tlumic, 200m pred boxem, tak risk, plny brzdy a smer box, dobrzdil jsem to zuby nehty jen tak tak, nicmene oprava 39s, tak jsem si pak uz jen dokrouzil zbytek kol, predjel par nestastniku, abych v poslednim kole, v poslednich zatackach na prehratejch pneu zahodil 2:26.46 mezicas... Kazdopadne jsem si zavody po dlouhy abstinenci dost uzil. Diky za to vsem zucastnenym!

p.s. jeden z tech treninkovych zavodu byl muj 3000. dojety
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 18.7.2011 at 07:48.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #374
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem zajel t?i m??ená kola, z toho dv? byla opravdu rychlá a to poslední nejrychlejší, ale sta?ilo pouze na 8. místo, po penalizaci Hanze jsem startoval 7.

Sprint: Start od RB4 byl dobrý, posunul jsem se na 5. místo, které jsem ale za šiknou ztratil, když jsem se ocitnul mezi Felixem a Zabiim, tak jsem radši zpomalil a využili toho i ostatní. Cílem 1. kola jsem projížd?l na 8. míst? a do T1 úto?il na Zabiiho, kde došlo ke kontaktu, Zabii šel mimo tra? a já na n?j po?kal. Na známé Greenské šikan? jsem se dostal p?ed Zabiiho s Lubikem na 9. místo. V p?edposledním kole jsem se dotahoval Vitra a p?edjel ho vn?jškem (na srdce). Bohužel na brzdy do T1 došlo ke kolizi, do cíle jsem dojel 10.

Long: Po startu v T1 to bylo nejhust?jší, co jsem asi kdy v LFS zažil, získal jsem pár pozic, ale za šikanou šel p?ímo do Honzy, protože jsem nem?l šanci se vyhnout. Za Greenskou šikanou m? p?ekvapily rozházený vozy od KXR, ale skv?le (i se št?stím) jsem to poslal mezi n?. Ve zbytku závodu jsem si dal stíhací jízdu a pár souboj? na trati. V záv?ru závodu jsem ješt? stahoval Tomase, ale už to nevyšlo. V cíli 10. místo, takže po sm?le z 1. kola spokojenost. V cíli jsem m?l poškozený LP tlumi? na n?jakých 80%, trp?l hlavn? od 10. kola.

EDIT: Na open tratích nefunguje žlutá vlajka?

Last edited by Zdenek CZE; 18.7.2011 at 08:43.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #375
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Snad v kazdym merenym kolem jsem to mel paradne rozjeto a udelal blbou chybu. Nakonec 5. misto a trosku zklamani.

S: Brzo jsem vydelal na Felixovo problemech, ale ten sprint mi vubec nesed a v poslednim kole jsem nezvlad prujezd Green sikanou tesne za Rodem, takze jsem o tu pozici zas prisel.

L: Uz v prvnim kole jsem 2x doplatil na hromadny nehody a nabral ztratu. Chvili trvalo, nez jsem dojel nejakou skupinku. Trochu se postouchali a ja tak par mist vydelal, jenze o chvili pozdeji jsem musel v Green sikane lehce pribrzdit, pac tesne prede mnou udelal (asi) Mastarful chybku. Hned prilitlo par aut, tuk-tuk a uz jsem letel rovinkou dverma napred. Zas delsi mezera, nez jsem nekoho dojel. Pak uz jsem se vice mene probijel v pohode. Pamatuju si, ze jsem se dyl zasek jen za Flamem; a zas mel az moc drsnej souboj s Hanzem. Nastesti jsem to ustal. No a ke konci jsem dotah Kida s Vitrem. Uz to vypadalo, ze se probiju i pres ne, ale pak mi kuli lagu Kid na chvili uplne zmizel v hodne blby situaci. Musel jsem dost ubrat, pac jsem se bal, ze nas to rozstreli, a nakonec jsem dojel az za nima.

Celkove vzato:
Mohlo a melo to byt lepsi. Holt FE je o drzku vzdy a se vsim. Kde kdo se bal, jak to bude na skoku (vcetne me) a nakonec se to mlelo vsude okolo.

Priste to s moji ucasti vidim tak na 50%.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 18.7.2011 at 10:43.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #376
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

co dodat, sem játro

Q: první ostrý kolo a prd v šikan?, našt?stí na všechny 3 kola, trochu jsem zp?sobil chaos ale snad to všici ustáli , n?jak sem se dobelhal do pitu opravil a vyrazil, další kolo povedené a 4.startovní pozice, spokojenost

S: pohodovka, n?jaký souboje, ale spíše jsem kroužil na 2. míst? a jen si hlídal Lalu, kterému se taky stala osudná šikana a pak už jsem v klidu dojel na 2.miste

R: tak start se povedl krásn?, b?hem 2 kol jsem byl z tém?? posledního na 7.míst?, stahoval jsem i dálší p?ed sebou a ob?as jentak bojoval s Tomášem AG, bohužel asi ve 4 kole jsem n?jak ztratil koncentraci a op?t jsem lízl gumu v šikan?, která m? hodila na budku,
žel - boh,

byly to fajn závody, aspo? sem se mali?ko nau?il s XRT, další závod nevím jestli stihnu pá? musím jet pry?, snad bude takovýchto neGTR závod? více

Jo vlajky asi nejdou no
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #377
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já jsem byl rád, že jsem v?bec mohl sed?t a ?ídit po sobotním Inline street contestu a následující kalb?
Q: Nebyl jsem spokojen s ?asem ale 1. místo = p?ekvapení.
R1: S->C
R2: Snažil jsem se jet opatrn? abych nekazil závody m? ani ostatním, ale když jsem vid?l, že se s tím moc pá?u, za?al jsem víc a víc tla?it na pilu. Ob?as se mi manévr v?bec nepovedl a drcnul jsem do n?koho nebo jsem ho nevid?l atd... Za to se omlouvám. Pak m? hodn? štval Hanz DD, který asi nezná pravidlo maximáln? jednoho obranného manévru, tudíž jsem se do n?j pustil plech na plech. Celkov? napínavý souboje, protože tahle tra? nedovolí v?tší FAIL.
Nakonec honi?ka s Felixem, na kterýho bych m?l ned?lat chybky.
Hlavní je, že to bylo FUN!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #378
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Q: Ani jedno ostré kolo kv?li chatu i když jsme trochu popletli tresty, ale co už :D

R1: Start z konce, pár souboj?, ušlo to, ale mimo body.

R2: To byl teprve mazec... ze za?átku docela pohoda, ale pak za?aly odcházet tlumi?e a bylo to ?ím dál horší. Omlouvám se Klou?kovi za to oto?ení, bylo tam hrozn? nat?sno ješt? s Hanzem, snažil jsem se jet co nejvíc na vn?jšek, ale nepomohlo to. No, pak jsem t? pustil.

Asi nejhorší závod z pohledu umíst?ní pro m?, ale n?jaká zábava byla, i když jsem byl ob?as na nervy :)
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #379
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

technický dotaz ... tak jaká tra? se pojede? South City Long nebo Town? Neznám ani jednu, tak abych se mohl za?ít u?it
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2011   #380
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Tak to mám pro tebe dobrou zprávu: SO
No já bych radši zase open track, klidn? i SO když tedy musí být mé neoblíbené SO ale aspo? open, p?ece se tam kombo najde ne?
V nehorším se m?žem k?ížit na trati se skokánkem


Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
S naprosto nepoužitelnym SETem pro 15 kolový závod - což jsem zjistil pozd?, protože jsem s ním nem?l ?as zkoušet více jak 5 kol - byl totiž jen na jen na maximáln? 5 kol . Do té doby to jelo úpln? bez problém? a nijak zvláš? jsem to nehnal - jen jsem si držel pozici a tempo .... ale pak bum a najednou sešup a prost? odešly pnematiky, hlavn? to p?estalo dobrž?ovat, ABS blokovalo kola, nedrželo to a všechno šlo do háje ... ty jsi m? dojel práv? a proto v ten okamžik, když jsem najednou zjistil, že to auto prost? p?estalo brzdit Nakonec jsem v 10 kole zjistil, že to ani nejde dojet, protože nevydrží gumy, tak špatný to bylo.

Stalo se no, kdybych jel se svým vyzkoušeným setem, byl sice pomalejší ale nedegradoval a držel bych ?asy 3:02-03, takže by si to m?l t?žší - Blbá volba no, tak snad p?íšt? - chybama se ?lov?k u?í
Já poladil setup po kvalifikaci, n?co tam prost? naklikam, stejn? to pojede skoro stejn?. Jinak základ po?ád stejnej, jenom tlumi?e jsem myslel že budu skákat po?ád, ale pak to za?ínalo bejt hodn? špatný s tlumi?ema. No mohl jsem skákat, to ubírání a bržd?ní bylo k ni?emu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.