Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.7.2011   #541
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak jsem práv? dohledal layout na Kyoto. Je to docela síla, ale vzhledem ke koncepci co jsme nastavíli to prost? musíme jet. Je to "Langstreckenschleife" revers. P?emýšlel jsem jestli to dáme po sm?ru nebo rev, ale kdyby jsme to dali po sm?ru tak by shodných úsek? s prvním závodem bylo víc. Mohl jsem si vybrat - bu? pojedem shodný GP úsek nebo National úsek. A vzhledem k tomu že ten Nat. je kratší, tak jsem to dal revers. Layout zde, je i v 1. p?ísp?vku vlákna.

EDIT: Drobná úprava, nefungoval 2. mezi?as.
Attached Files
File Type: lyt KY3Y_Langstreckenschleife_cz.lyt‎ (6.0 KB, 13 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 31.7.2011 at 23:35.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #542
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Q – nic moc, jenom jedno kolo se mi povedlo. A pak jsem nemohl najít vjezd do box? (9místo)

R1: ?ekal jsem to horší, nakonec se to dalo celkem v klidu (7 místo).

R2: Peklo na zemi vyhlídky na startu mizerný. Start s FXO d?s jako vždy všichni odjeli FXO ne , ale docela jsem se zorientoval a p?ekvapilo m?, jak mi tam Kid a spol. ud?lali místo … tedy až asi do st?ední pasáže prvního kola, kde jsem bohužel ?eln? potkal roto?ené zelené auto uprost?ed trat?, díky ?emuž se p?edem? dostalo všechno a ješt? více, co jsem na startu získal. Takže jsem byl na 17-18 míst? …

Pak to docela jelo a v pohod? jsem ve 4 kole p?edjel p?edjel rozhozeného RODA na 14.míst?, který se ovšem rozhodl, že to tak nenechá a i když byl za mnou tak 25metr? na cílovce, vzal to v první zata?ce stylem kamikaze vnit?kem, oto?il m?. Následn? jak jsem tam tak kolmo stál, jsem schytal pár ran od všech projížd?jících okolo a za?ínal jsem pak z konce startovního pole s velkou ztrátou (21 místo) … nad?jn? rozjetý závod byl tedy v ?udu :/

… následné dohán?ní bylo na prášky z XRT?ek, která v n?kterých pasážích byla vážn? lah?dková … zvláš? ,když m? jedno p?ekvapilo ?eln? oto?ené a skoro stojící na cílovce, myslím že to byl Miondir – ?elní srážka to jsem fakt ne?ekal. … s Mr.Bavorákem slušná bitva a rozhodn? se nebál o m? op?ít, ale moc mu to nejelo, což dohán?l svým p?ehnaným optimismem v šikanách, takže slušná plechovaná, ale p?etla?ovanou s ním jsem ustál a stopu nedal poda?ilo se mi udržet lepší tempo a stopu.

Následoval blbý závodní incident ve velké rychlosti s TomasAG. K tomu mám tolik:

Vážn? sorry, ale jsme v tom minimáln? oba stejn? - koukni na záznam, byla to hodn? blbá závodní situace v blbém míst? a vysoké rychlosti. Jste se tam strkali s Rodem a já byl rychlejší a m?l lepší nájezdy i výjezdy, a v inkriminované pasáži jsi ud?lal chybu, což mi umožnilo být jasn? rychlejší o skoro 10 km/h, což v tom rozjezdu ud?lalo hodn? a mohl jsem bezpe?n? p?edjížd?t. Jenže když jsem t? p?edjížd?l a už jsem vedle tebe m?l p?edek a byl jsem jasn? rychlejší, tak jsi se rozhodl p?edjížd?t Roda p?ed sebou, což m?lo za následek, že si do m? pon?kud najel v nevhodný okamžik, rychlosti a úhlu - Byl to rychlé a v blbém míst? … ani ne sekundu od tvého prvního dotyku jsem sundal nohu z plynu – tys ho m?l po?ad naplno, jenže to už jsme byli v sob? a já se jen snažil se nerozto?it s tebou – byl to mžik a v té vysoké rychlosti a úhlu s tím opravdu nešlo nic d?lat. Závodní incident v blbý ?as na blbém míst? … takže sorry, v té pasáži a rychlosti bych žádnou p?etla?ovanou, jak nazna?uješ, nehrál .

Konec závodu už byl v klidu … v p?edposledním kole jsem dojel Popelku na 8 míst? tempem 1,25s na kolo, a protože jsem pár kol se žádným XRT nebojoval, zapomn?l jsem jak jim to v první zatá?ce nejde a najel jsem tam pon?kud rychleji … omlouvám se za to malé postr?ení, zbytek kola to byly nervy a být to o tu první zatá?ku delší … … takže v cíly i p?es ten restart z poslední pozice v 10 kole nakonec 9.místo. Mohlo být lepší.

PS: Gumy vydržely, Setup jsem naladil na 55.pokus . Tra? byla jinak fajn a hodn? míst k chybi?kám a následným strkanicím. Až na dv? vážn?jší s Rodem, kterého jsem cht?l v tu chvíli zabít a tou TomasemAG, což byla oboustranná nedohoda v blbý okamžik, to celkem šlo.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 31.7.2011 at 23:37.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #543
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Q: nic moc

R1: nuda

R2: Start z n?kde uprost?ed. Po šikan? jsem se po prohrané biliardové partii poslušn? za?adil na poslední místo za pana Hanze aka "DržkoDrti?", kterého jsem m?l tu ?est sledovat a následovat až do cíle. Bylo to jako sledovat Buda Spencera v nejlepší form?. Hanz s sebou podivn? kroutil a rozdával facky všem, kdo se p?iblížil a když se rozb?hl, nezastavila ho ani v?le boží. Asi v 5. kole šel Hanz do hodin, já jsem v dalším kole sejmul gumy v šikan? a za?adil jsem se na p?edposlední místo, tentokrát p?ed Hanze. V dom?ní, že nejhorší mám za sebou ( ) jsem v parabolice minul apex cca o kilometr (po?ád vlastn? nevim, kde tam ten apex vlastn? je) a trochu jsem si zadriftoval, takže m? hanz dohnal. P?ilet?la první facka od Hanze a všiml jsem si zdvo?ilého nápisu na SPZ jeho oktávky, takže jsem se pokorn? urá?il z cesty. Hanz si to pak rozdal z Petrem, kterej docela rychle hodil ru?ník do ringu. Hanz prorážel cestu, kolem m? se jen míhaly mrtvoly. Uprost?ed závodu jsem sebral veškerou odvahu a vyzval jsem ho na duel. M?j agresivní atak byl odražen. Následn? se kolem m? se op?t mihla mrtvola. Pak p?išel na ?adu Rodo. Bránil se dlouho a state?n?, ale marn?. Snažil jsem se hanze dohnat, jenže za?al jezdit lepší ?asy než já. Zaúto?it se m? znova nepoda?ilo, což m? trochu sere. Aspo? jsem shlédnul supr bé?kovou komedii.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #544
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
... pohádka ...
Dobrý … vtipný - skoro bych tomu i v??il … já t? vid?l dob?e jak jsi se tam plácal na trati, probrž?oval a torpédoval m? – koukal jsem co nejrychleji ti ujet než ti to zase uklouzne … Ale smekám klobouk za tv?j slohový styl .

Jinak tento závod si opravdu nemohu p?ipsat v?tšinu vyrobených mrtvol na sv?j ú?et – již je p?ede nnou ud?lal n?kdo jiný a já se s nimi jen srazil nebo ti zoombíci usilovali o m?j život a poda?ilo se jim m? i p?izabít Omlouvám se fanklubu ... dneska to nešlo
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 1.8.2011 at 00:06.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #545
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Hanz: som si hovoril ze ked to mas rad na plechy tak to vyskusam ale xrt je prilis rozhodene po kontaktoch tak som z toho nic nemal...hlavne s tym poskodenym zavesom to moc neslo...no skusil som
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #546
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Hanz: som si hovoril ze ked to mas rad na plechy tak to vyskusam ale xrt je prilis rozhodene po kontaktoch tak som z toho nic nemal...hlavne s tym poskodenym zavesom to moc neslo...no skusil som
v pohod?, bylo to dobrý ... tak to má být ... vyložen? strkání a vystrkování z trat? tam nebylo, jen bok na bok ... ty sis držel svou stopu, já si držel svou stopu a nesnažil se zbyte?n? tla?it kv?li výdrži pneumatik ... jen asi 2x si mi tam opravdu zle (optimisticky) najel, z toho jen jednou m? to opravdu hodn? nemile p?ekvapilo a trochu vyvezlo mimo stopu, to v té šikan? po parabolice ... moc dob?e ti to nejelo, bylo to vid?t, pravd?podobn? poškození po tom, jak m? oto?il Rodo a já z?stal v té první zatá?ce stát a ty si se mi už nemohl vyhnout - nabral jsi m? bohužel asi nejvíc spolu s TomasAG... s tím se nedalo nic d?lat, torpédo jménem Rodo se tam prohnalo

jinak tohle byl v pohod? a správný souboj plech na plech ... byli tam jiní optimisté i vyložení torpédisti, kte?í, nevím jak, došli k zcela chybnému úsudku, že zrovna v první pomalé zatá?ce (vlastn? i celé pasáži) na této trati má jejich zadohrab XRT na to, p?edjet FXO s výrazn? lepší trakcí na výjezdu i rychlejším a stabiln?jším nájezdem do té zatá?ky ... to jsem dost dob?e nechápal a u jednoho jsem vážn? uvažoval o asistované vražd?

Jinak ty sikany byly v pohod?, nau?il jsem se to pak jezdit bez namáhání gum, i tu paraboliku jsem zvládal i ten setup jsem nakonec dal dohromady tak aby pravá p?ední držela, totáln? jsem p?ekopal nastavení ?ízení a otev?eného diferenciálu ... v závod? jsem dokonce jezdil stabilní ?asy 1:25,3 - 1.25,8 což m? osobn? velmi p?ekvapilo , jsem zv?dav na statistiky, ale myslím, že jsem snad byl ?asov? jeden z nejrychlejších s FXO ... a musím ?íci, že je to auto sakra odolné i po t?ch všech srážkách s oto?enými auty a tak podobn? žádné poškození.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 1.8.2011 at 01:14.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #547
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

@Hanz:
Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
… s Mr.Bavorákem slušná bitva a rozhodn? se nebál o m? op?ít, ale moc mu to nejelo, což dohán?l svým p?ehnaným optimismem v šikanách, takže slušná plechovaná, ale p?etla?ovanou s ním jsem ustál a stopu nedal poda?ilo se mi udržet lepší tempo a stopu. ...
Asi tak tolik:
Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
... Zjistil jsem že 90% lidí neumí jezdit ty vlásenky po startu kde jsem byl o mooc rychlejší, ale bylo mi to k ni?emu. ...
Já šikany taky neumim, resp. nem?žu, omezení klávesnice a s XRT fakt nejdou d?lat psí kusy jak s XRR a i tam slušn? trpim. Ale dneska jsem tedy v šikanách moc neztrácel a to jsem m?l Lalu za sebou hodn? dlouho ke konci závodu.
Jestli se pamatuju dob?e tak se dobrž?uje do vracáku (což s klávesnicí nejde brzdit až tak pozd?) a s XRT se najíždí bokem aby se nemuselo tolik zatá?et ale zase se to nesmí p?epísknout a rvát gumy, klouzat se tam jak po másle. Potom normáln? plnej kotel co to gumy udrží.

Kdyžto já musel jezdit: brzdit rovn?, pak to tam rozum? sto?it a zašlápnout plyn na podlahu. Takže toho co je za mnou na volantu zpomaluju, nebo? brzdim d?ív, jedu jinou stopu atd.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #548
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Q: nic moc

R1: nuda

R2: Start z n?kde uprost?ed. Po šikan? jsem se po prohrané biliardové partii poslušn? za?adil na poslední místo za pana Hanze aka "DržkoDrti?", kterého jsem m?l tu ?est sledovat a následovat až do cíle. Bylo to jako sledovat Buda Spencera v nejlepší form?. Hanz s sebou podivn? kroutil a rozdával facky všem, kdo se p?iblížil a když se rozb?hl, nezastavila ho ani v?le boží. Asi v 5. kole šel Hanz do hodin, já jsem v dalším kole sejmul gumy v šikan? a za?adil jsem se na p?edposlední místo, tentokrát p?ed Hanze. V dom?ní, že nejhorší mám za sebou ( ) jsem v parabolice minul apex cca o kilometr (po?ád vlastn? nevim, kde tam ten apex vlastn? je) a trochu jsem si zadriftoval, takže m? hanz dohnal. P?ilet?la první facka od Hanze a všiml jsem si zdvo?ilého nápisu na SPZ jeho oktávky, takže jsem se pokorn? urá?il z cesty. Hanz si to pak rozdal z Petrem, kterej docela rychle hodil ru?ník do ringu. Hanz prorážel cestu, kolem m? se jen míhaly mrtvoly. Uprost?ed závodu jsem sebral veškerou odvahu a vyzval jsem ho na duel. M?j agresivní atak byl odražen. Následn? se kolem m? se op?t mihla mrtvola. Pak p?išel na ?adu Rodo. Bránil se dlouho a state?n?, ale marn?. Snažil jsem se hanze dohnat, jenže za?al jezdit lepší ?asy než já. Zaúto?it se m? znova nepoda?ilo, což m? trochu sere. Aspo? jsem shlédnul supr bé?kovou komedii.
I když sem nejel, na to se rád podívám, kdy bude premiéra ? (nebo aspo? replay)
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #549
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post


Pak to docela jelo a v pohod? jsem ve 4 kole p?edjel p?edjel rozhozeného RODA na 14.míst?, který se ovšem rozhodl, že to tak nenechá a i když byl za mnou tak 25metr? na cílovce, vzal to v první zata?ce stylem kamikaze vnit?kem, oto?il m?.

Za to sorry, jak sem rikal, nemel sem vubec natrenovano, a nevidel sem pres vas na ceduli a promrhal sem brzdici bod, snazil sem se to poslat do travy ale uz to neslo, ale pak si mi to vratil, takze myslim ze sme kvit, priste uz bez treninku nepojedu.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #550
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Nic moc, lepší to umím jen o kousek. Teda doufám, že zatím.

S + L : Dojel jsem.

Za špuntování se omlouvám, ale tato tra? byla fakt nad moje jezdecké neum?ní.

M?žete n?kdo replay pleas??
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #551
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Já šikany taky neumim, resp. nem?žu, omezení klávesnice a s XRT fakt nejdou d?lat psí kusy jak s XRR a i tam slušn? trpim. Ale dneska jsem tedy v šikanách moc neztrácel a to jsem m?l Lalu za sebou hodn? dlouho ke konci závodu.
Jestli se pamatuju dob?e tak se dobrž?uje do vracáku (což s klávesnicí nejde brzdit až tak pozd?) a s XRT se najíždí bokem aby se nemuselo tolik zatá?et ale zase se to nesmí p?epísknout a rvát gumy, klouzat se tam jak po másle. Potom normáln? plnej kotel co to gumy udrží.

Kdyžto já musel jezdit: brzdit rovn?, pak to tam rozum? sto?it a zašlápnout plyn na podlahu. Takže toho co je za mnou na volantu zpomaluju, nebo? brzdim d?ív, jedu jinou stopu atd.
Asi tak. Takže to vypadalo tak že si jedu svou, když najednou valim o?i že se ?ítim na auta vp?edu a tohle fakt neubrzdim. A pak je tu ten další starý problém s poušt?nim. Vzhledem k tomu, že m? v podstat? po?ád n?kdo pouští (v?era to taky n?kdo ud?lal), tak mam velký problémy rozpoznat jestli to minutí apexu znamená že mi ten n?kdo d?lá místo nebo jestli je to stopa. Takže pak dochází k nedorozum?ní, kdy já jedu a pak najednou valim bulvy že m? zavírá, p?i?emž o m? v 90% ani neví, pá? má plný ruce práce sám se sebou. Holt platim da? z rychlosti.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #552
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: jsem pokaslal. Ani jedno kolo pod 1:25, takze na startu az 11. Hruza.

S: 3 FXO urvany hned na startu. Pak klid az nekam do predposledniho kola, kdy jsem predjel pagotamd. V cili krasny 6. misto. Supr

L: Start v pohode, urval jsem hned Hanze + kolem 1. splitu jsem se stastne vyhnul strkanici, takze jsem se razem ocitnul asi na 8. miste ze 13. Kdyz se lidi seradili do vlacku, zaclo otukavani. Snazil jsem se prizpusobit o dost pomalejsim autum a opatrne dobrzdovat, ale porad jsem dostaval kopance zezadu a samozrejme je nechtic hned predaval zase pred sebe. Popelku jsem takle odrbaval 3 nebo 4 kola. Musel jsem pritvrdit, takze jsem pak par aut predjel s mensim kontaktem, ale nikoho jsem neposkodil. Akorat predjeti AgPetra bylo horsi (tam za to moch ale lag) a pak tam byl jeden neprijemnej kontakty s Ghostem, ovsem do nej me nastrcil Felix.
Asi tak po 1/3 zavodu jsem mel konecne pred sebou cisto. Zbytek zavodu byl v klidu. Drzel jsem se za Jackym, kteryho jsem po chybce v parabolice musel pustit. Kdyz uz jsem zacal vypocitavat, kdy nas dojede Ghost, tak ho to koplo. V cili paradni 4. misto

Jacky: V T1 byla opravdu mysarska stopa znat. Hodne dlouho rovne a pozde zatacet. Ja porad myslel, ze me tam poustis Ja se naopak snazil hned zavirat, abych co nejdriv najel na obrubnik a ten uz me pak otocil.

Celkove: Pochyboval jsem o vhodnosti XRT do tohodle zavodu, ale ukazalo se, ze to nebude takovej problem. Nakonec prede mnou nebylo ani jedno FXO a Kloucek s Felixem by nas pojeli s cimkoliv.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #553
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Za to sorry, jak sem rikal, nemel sem vubec natrenovano, a nevidel sem pres vas na ceduli a promrhal sem brzdici bod, snazil sem se to poslat do travy ale uz to neslo, ale pak si mi to vratil, takze myslim ze sme kvit, priste uz bez treninku nepojedu.
Njn .... cht?l jsem t? zabít .... už m? to našt?stí p?ešlo


Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
... Holt platim da? z rychlosti.
Tak to budeme muset zavést pro tebe speciální dálni?ní známku
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #554
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Kyoto se pojede na tomhle layoutu?
Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Updatovány layouty pro další závody (Kyoto se bude ?ešit po následujícím závod? na Astonu).
Šlo by to ješt? fous natáhnout p?es boxy, jako tady :-) http://www.lfsforum.net/attachment.p...0&d=1304245085
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #555
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Blood View Post
Kyoto se pojede na tomhle layoutu?


Šlo by to ješt? fous natáhnout p?es boxy, jako tady :-) http://www.lfsforum.net/attachment.p...0&d=1304245085
V tom layoutu co jsem vybral se už p?es ty boxy jede. A ta tra? na tvém obrázku je kratší než ta, co jsem vybral (cht?l jsem ultralong ). Ale ta od tebe je taky dobrej nápad, líbí se mi. Asi jí n?kdy v budoucnu použiju.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #556
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

P?emýšlel jsem, co si vzít za auto a nakonec zvolil RB4, protože tu n?kdo psal, že je rychlý a hlavn? s ním nikdo nejezdí. XRT jsem zkoušel ale tady mi teda nesed?lo. RB4 se nechá hezky nastavit podle pot?eb ?idi?e, ale ty gumy se h?ejou nereáln?. Ghoste: nikdo t? nenutí jet s pluhem, mohl sis vzít prohrnova?.
Q: Boj s Felixem, nakonec pole position.
R1: Nic. 1.
R2: Super start 4x4. Cht?l jsem jet pomalu kup?edu a vy?kávat, ale neudržel jsem se a prohrnoval. RB4 má vážn? super trakci a p?emýšlím, že ji ješt? n?kdy pojedu. Musím se omluvit Lalaovi a JackCYmu, že jsem do nich najel a to jsem necht?l. Potom ješt? omluva Redline Rocketovi, tam zap?sobily síly gagarinovy ale cpát jsem se tak nemusel. Zase první.
Edit: Dobrý layout na ky long je ten, co se pojede na 16ti hodinovce. Není to longest, ale m? se líbí.
Attached Files
File Type: lyt KY3Y_16Final.lyt‎ (3.3 KB, 4 views)
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno

Last edited by Klouczech; 1.8.2011 at 14:50.
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #557
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Konec závodu už byl v klidu … v p?edposledním kole jsem dojel Popelku na 8 míst? tempem 1,25s na kolo, a protože jsem pár kol se žádným XRT nebojoval, zapomn?l jsem jak jim to v první zatá?ce nejde a najel jsem tam pon?kud rychleji … omlouvám se za to malé postr?ení, zbytek kola to byly nervy a být to o tu první zatá?ku delší …
No jo, tv?j problém je hlavn? v tom, že chceš prost? p?edjížd?t v rozporu s pravidly CRC. Jestliže nemáš dostate?ný p?esah ješt? p?ed tím, než za?nu zatá?et, nemáš se tam co cpát. Ano, byl jsi rychlejší, ale já mám právo být v zatá?ce pomalejší a držet si stopu. Ale omluvu samoz?ejm? p?ijímám, protože jsi m? neoto?il úpln? a ubral jsi, abych mohla auto srovnat (32. kolo, T1).
Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Snazil jsem se prizpusobit o dost pomalejsim autum a opatrne dobrzdovat, ale porad jsem dostaval kopance zezadu a samozrejme je nechtic hned predaval zase pred sebe. Popelku jsem takle odrbaval 3 nebo 4 kola.
Dalo se to ustát , byl velký provoz dost na t?sno a já musela brát ohledy i na ty p?ede mnou, asi jsi za mnou trp?l . Ale první polovina závodu mezi t?ma ufama byl docela zážitek.

8. místo v longu byl pro m? úpln? nejvíc nejlepší úsp?ch
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #558
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
No jo, tv?j problém je hlavn? v tom, že chceš prost? p?edjížd?t v rozporu s pravidly CRC. Jestliže nemáš dostate?ný p?esah ješt? p?ed tím, než za?nu zatá?et, nemáš se tam co cpát. Ano, byl jsi rychlejší, ale já mám právo být v zatá?ce pomalejší a držet si stopu. Ale omluvu samoz?ejm? p?ijímám, protože jsi m? neoto?il úpln? a ubral jsi, abych mohla auto srovnat (32. kolo, T1).
No on to ale v?bec nebyl pokus o p?edjížd?cí manévr, protože jsi byla na rovince daleko takže jsem ani nep?edpokládal, že bych t? tam p?edjížd?l ... prost? jsem jel vnit?ní stopu a mí?il na vn?jškem na výjezd a držel tempo, jak jsem jel ty kola osamocen? p?ed tím ... jenže jsem zapom?l, jak to tam XRT jezdí pomaleji .... moje chyba rozhodn?. Sám jsem byl p?ekvapen, jak rychle jsem se tam ocitl blízko tebe a že jsi ješt? neodjela ... rychle jsem brzdil a stáhnul jsem se.

Ale ustála si to sv?le, ješt? jednou se omlouvám, k n?jakému skute?nému pokusu o p?edjížd?ní už jsem se ale nedostal, bohužel nezbyl ?as ... ale být to v posledním kole o tu první pasáž delší, tak t? mám škoda toho za?átku u m?, už jsem p?ed tebou vid?l další dva lákavé cíle
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 1.8.2011 at 19:23.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #559
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Q: jsem pokaslal. Ani jedno kolo pod 1:25, takze na startu az 11. Hruza.

S: 3 FXO urvany hned na startu. Pak klid az nekam do predposledniho kola, kdy jsem predjel pagotamd. V cili krasny 6. misto. Supr

L: Start v pohode, urval jsem hned Hanze + kolem 1. splitu jsem se stastne vyhnul strkanici, takze jsem se razem ocitnul asi na 8. miste ze 13. Kdyz se lidi seradili do vlacku, zaclo otukavani. Snazil jsem se prizpusobit o dost pomalejsim autum a opatrne dobrzdovat, ale porad jsem dostaval kopance zezadu a samozrejme je nechtic hned predaval zase pred sebe. Popelku jsem takle odrbaval 3 nebo 4 kola. Musel jsem pritvrdit, takze jsem pak par aut predjel s mensim kontaktem, ale nikoho jsem neposkodil. Akorat predjeti AgPetra bylo horsi (tam za to moch ale lag) a pak tam byl jeden neprijemnej kontakty s Ghostem, ovsem do nej me nastrcil Felix.
Asi tak po 1/3 zavodu jsem mel konecne pred sebou cisto. Zbytek zavodu byl v klidu. Drzel jsem se za Jackym, kteryho jsem po chybce v parabolice musel pustit. Kdyz uz jsem zacal vypocitavat, kdy nas dojede Ghost, tak ho to koplo. V cili paradni 4. misto

Jacky: V T1 byla opravdu mysarska stopa znat. Hodne dlouho rovne a pozde zatacet. Ja porad myslel, ze me tam poustis Ja se naopak snazil hned zavirat, abych co nejdriv najel na obrubnik a ten uz me pak otocil.

Celkove: Pochyboval jsem o vhodnosti XRT do tohodle zavodu, ale ukazalo se, ze to nebude takovej problem. Nakonec prede mnou nebylo ani jedno FXO a Kloucek s Felixem by nas pojeli s cimkoliv.
Byla, T1 bylo nejhorší, v?as dobrzdit a ten obrubník jsem snad nikdy netrefil, protože když ho trefim a za?nu šlapat plyn tak m? to bude moc to?it a nem?žu dát plnej kotel.
Vlá?ek byl fajn, já m?l p?kný výhled na vlak, ale zezadu se hrnul felix s pluhem a trošku m? zezadu furt auta postrkovali taky.

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
P?emýšlel jsem, co si vzít za auto a nakonec zvolil RB4, protože tu n?kdo psal, že je rychlý a hlavn? s ním nikdo nejezdí. XRT jsem zkoušel ale tady mi teda nesed?lo. RB4 se nechá hezky nastavit podle pot?eb ?idi?e, ale ty gumy se h?ejou nereáln?. Ghoste: nikdo t? nenutí jet s pluhem, mohl sis vzít prohrnova?.
Q: Boj s Felixem, nakonec pole position.
R1: Nic. 1.
R2: Super start 4x4. Cht?l jsem jet pomalu kup?edu a vy?kávat, ale neudržel jsem se a prohrnoval. RB4 má vážn? super trakci a p?emýšlím, že ji ješt? n?kdy pojedu. Musím se omluvit Lalaovi a JackCYmu, že jsem do nich najel a to jsem necht?l. Potom ješt? omluva Redline Rocketovi, tam zap?sobily síly gagarinovy ale cpát jsem se tak nemusel. Zase první.
Edit: Dobrý layout na ky long je ten, co se pojede na 16ti hodinovce. Není to longest, ale m? se líbí.
Já zkoušel všechny auta, i ?asy tu mam postnutý na fóru, ale není set na RB4 :/ neposlal by jsi mi ho?
Gumy se na RB4 h?ejí víc protože to má víc diferák? a víc se to d?e ty gumy, všechny kola jsou hnaný a p?i to stabilit? to svádí šlapat víc plyn, jet rychleji a víc se to pak h?eje. Ty gumy jsou prost? ouzký (malej grip) na takovou nálož asi.
Já ani nevim, tam byl takovej chaos v longu, v nejednom kole m?li lidi lagy a auta p?ede mnou mi skákali na obrazovce, jednou jsem jel za ghostem nebo vedle n?j a dostal lag, to jsem ?ekal že se objeví a rozšlehá nás to na kaši, ale po chvíli se objevil a byl n?kde vzadu, tak asi n?jak vid?l že má lag a stáhnul se. Cht?lo by to možná p?íšt? zkouknout lidi jestli nemaj lagy, je to fakt slušnej chaos potkávat auta oto?ený o 180 na trati
RB4ky pluhovali zezadu a bylo to znát, jiný brzdný body atd. docela masakr no.

Hanz..
Jestli fakt d?lá takovej bordel jak tady popisujete tak na n?j naházejte protesty a vyšachujte ho bodama ?i komplet z turnaje, m? zatim nic neud?lal asi tak já nic nem?žu podávat. Ale jsou to fakt slušný story ob?as
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #560
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Mohl by, prosim, nekdo zaktualizovat ALTP server, at se muze vesele trenovat na dalsi zavod?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.