Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.7.2011   #461
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

No nic, Hanz to asi nepochopil a po?ád si bude ?íkat to svoje. Už to nebudu ?ešit. Jen ješt? poslední v?c: jet pomaleji neznamená jet opatrn?ji.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #462
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default To HANZ

2.3 P?ednosti v zatá?kách
--------------------------

2.3.1 Aby jste m?li právo využít vnit?ní stopu v zatá?ce, nebo mohli p?edpokládat, že vám
druhý závodník nechá tuto stopu volnou, musíte dosáhnout dostate?ného p?esahu p?es auto na
vn?jší stop? ješt? p?ed bodem, kdy za?nete zahýbat do zatá?ky. Dostate?ným p?esahem se
rozumí situace, kdy p?edek vašeho vozu je alespo? p?ibližn? u pozice ?idi?e vedoucího vozu
- ale to je absolutní minimum. V n?kterých p?ípadech by p?esah m?l být v?tší. Jestliže p?esah
není dostate?ný p?ed zahnutím do zatá?ky, má vedoucí závodník plné právo na jím zvolenou
závodní stopu bez jakéhokoli vašeho zasahování.




Výklad tohodle pravidla jsi bu? nepochopil, nebo ne?etl. Myslím, že mi mnozí dají za pravdu že tohle pravidlo si porušil minimáln? jednou.

Jasn? že pravidla se striktn? dodržovat vždycky nedaji, ale tohle mi nedalo napsat.

Ad 2 kolo: On ghost má právo podat prostest. I ty hanzi si ved?l že ti dva jsou daleko rychlejší a že je po celý závod za sebou prost? neudržíš, proto nechápu to "p?edjetí" na brzdy.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #463
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
...
ad druhý p?ípad, Každopádn? kdybych to tam pustil, jak to popisuješ, tak bych v té zatá?ce skon?il a vzal sebou pár dalších, ale této situaci se to ani nep?iblížilo ... bylo to v norm?, co mi FXO i tamní prostor umožnilo.
jak kafemlejnek porad dokola i kdyz ti deset lidi rekne, ze si to tam pustil a nebylo to ani fair play ani v ramci zavodnich pravidel ani jinych, tak si porad budes mlit svoji, misto toho aby ses na to 50x po sobe podival z ruznych uhlu a ruzne zpomalene, nez ti to konecne dojde, pochopis kde je problem, omluvis se, poucis se, priste to udelas uplne jinak a vsichni budou spokojeni..

ad dukaz tvoji bezchybne jizdy dojezd do cile a zelene gumy.. jestli chces, tak te priste tak vykosim, ze ti z auta nic nezbude a jeste to potom dojedu na zelenejch..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #464
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Hanzi, m? stále udivuje jedna v?c. Ty jdeš klidn? do kontaktu s n?kým jenom proto, že to povolují pravidla. Všeobecn? v LFS se kontakt?m musí co nejvíce p?edcházet, protože minilagy tu po?ád jsou a m?žeš tím n?komu znechutit závod, i když pravidla ti dají zapravdu. Další v?cí jsou kontakty s XRT, kdy je pot?eba být dvakrát tak opatrn?jší. Zkus dát závod s XRT, já t? budu štrejchat s FXO a uvidíme co na to budeš ?íkat.

A asi to nejd?ležit?jší, absolutn? nikdo ti ne?íká že si b?chneví co, nikdo ti nenadává. Jenom to chce vážn? p?emejšlet a domyslet následky svého jednání a né se po?ád odvolávat na pravidla. Když to tak vemu, tak tadyta celá komunita je jedna parta kamarád?, který si mnohdy bezmezn? d?v??ují a jednou zatá?ku bok po boku t?eba padesátkou, i když pravidla zase ?eknou bla bla bla
No a co je na tom špatného ... pravidla jsou p?eci pravidla a p?ijde mi dost divný si st?žovat na to, když je n?kdo dodržuje maximální možnou m?rou

Já to také jako nadávání proboha v?bec neberu, naopak je to super diskuse. Já se u?ím a rozhodn? dobré rady poslouchám každopádn? klidn? mi m?žeš v??it v tom, že když se na tebe v zatá?ce nalepím plech na plech, že se t? nesnažím vytla?it ani oto?it, jen p?edjet s tím, že ti po?ád nechávám místo. Jasn? ob?as se to nepovede, což m?že být dáno tím lagem nebo rozdílností aut, ale rozhodn? se vždy snažím zásadn? o bezpe?né p?edjetí. Já chci závodit neú?astním se destruction derby .

Nesnažím se nikoho vy?adit ze závodu ani mu ho zkazit a doufám, že je to vzájemné, nicmén? poškrábané plechy mi nevadí. Navíc vlatnosti LFS neumož?uji ostré kontakty bez nep?íjemných násled?, takže kdybych byl kamikaze jak tu n?kte?í nazna?ují, daleko bych nedojel. Prost? n?které ty závodní incidenty jsou prost? sm?lou, n?kdy pro m?, n?kdy pro toho druhého ... když tam není vid?t jasný likvida?ní úmysl tak to tak beru všude a doufám, že m? nikdo nepodezírá z toho, že bych na n?koho páchal atentát


Ad ti naho?e:

Já svou chybu p?iznám, ale v tomto p?ípad? si stojím za tím, že jsem jel opatrn? a i ten manévr byl zcela bezpe?ný - ostrý, ale fair a místo tam bylo! Zkuste prosím akceptovat fakt, že jsem prost? jel bezpe?n? prost? jsem jinak nemohl. Využil jsem úseku a situace kde mé FXO m?lo výhodu, ale bezpe?n?. Že Ghost a Kloucek jsou rychlejší, no to jsou, ale co jako, to je máme poušt?t jen tak? Pokud nejsem o kolo tak nevidím d?vod pro? je poušt?t a n?co jim dávat zadarmo . Ghost si st?žuje hlavn? na jiný okamžik ... to jsem pochopil až p?ed chvíli. Tam uznávám to, že jsem ho v?bec neregistroval.

uznávám, že m?j jízdní styl není nejrychlejší a zdaleka ne tak dokonalý jako váš, ale zásadn? odmítám, že by byl nebezpe?ný, neopatrný a porušoval by pravidla. To vážn? sorry, jak online tak v reálu jezdím hodn? bezpe?n? a v reálu opravdu hodn? a bez jediné nehody! Rád se p?iu?ím a pou?ím za poslední 2-3 m?síce jsem se toho v LFS nau?il hodn? (tak dlouho ho zhruba jezdím), ale n?kte?í to trochu p?eháníte. Navíc záznam jasn? ukazuje, že jsem nikoho netorpédoval a místo tam pro m? bylo a neporušil jsem pravidla fair play .... vím co jsem ud?lal, to auto jsem ?ídil já, a dost m? mrzí, že n?kdo tvrdí, že jsem si po?ínal nebezpe?n?, když je opak pravdou a nikdy jsem v online závod?ní nejel s takovou opatrností jako v?era. Díky za pohledy na v?c.

Quote:
ad dukaz tvoji bezchybne jizdy dojezd do cile a zelene gumy.. jestli chces, tak te priste tak vykosim, ze ti z auta nic nezbude a jeste to potom dojedu na zelenejch..
tak to jsi dobrý a mnohem nebezpe?n?jší než já .... protože to já neumím a kdybych to takhle v?era ud?lal a pokusil se o to co ty zjevn? ovládáš když se tím tak chlubíš, tak jsem v té zatá?ce skon?il ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.7.2011 at 21:08.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #465
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Nikdo si nestežuje na likvida?ní manévry nebo kamikadze styl, ale na nebezpe?né manévry v závod?. Nikdo tu nic nenazna?uje, ale snažíme se ti vysv?tlit, že p?edjížd?ní stylem pozd?ji na brzdy+vecpu se na vnit?ek=jsem p?ed ním tady nikdo nehodlá tolerovat.

EDIT: Kdybysi p?edvád?l ty likvida?ní manévry, už by se stebou dávno nikdo nebavil.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #466
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
ad dukaz tvoji bezchybne jizdy dojezd do cile a zelene gumy.. jestli chces, tak te priste tak vykosim, ze ti z auta nic nezbude a jeste to potom dojedu na zelenejch..
Post dne.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #467
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Pokusím se ješt? o náznak všt?pení principu a p?edání pár svých myšlenek:

ad. necítil jsem náraz: FXO má nesrovnateln? slabší FFB p?i stejném nastavení FFB ve h?e i v profileru, takže to, co ti p?ijde jako lehké op?ení se, je pro jezdce v RB4/XRT rána, která zabrní až na koulích. Nevím, jestli sis to zkusil, ale nep?eju ti to ani po tom všem.

ad: kontakty: ješt? jednou, minilagy a odezva mezi klientem->serverem->druhým klientem m?že zp?sobit to, že tob? se nic nestane, ale druhý má nenávratn? potun?né auto s nep?íjemnou zm?nou jízdních vlastností.

Doporu?uju zkusit vzít XRT. Hodn? ti otev?e o?i. A nemyslím offline hotlapení, myslím na závod. Zatím jsem t? online vid?l jenom s FX-, s t?mahle autama se všeobecn? necítím na trati bezpe?n?, i p?es to, že jsem je sám d?ív drtil nejvíc, ale aspo? (snad mi n?kdo potvrdí) jsem to n?jak ?ist? zavdal.

Nakonec ješt? dodám: podívej se na závody z pohledu pagotamd, Zdenka CZE a dalších FXO, co dojeli p?ed tebou nebo kolem tebe. ?ti jejich jízdu. Sleduj, jak reagují na d?ní kolem sebe. Vyžádej si od nich replaye jejich jízdy. Je hodn? zp?sob?, jak napravit to, co tady tvrdíš, že je v po?ádku, ale pravidla to vid?lo jenom p?es patery r?žový brýle. Do toho, snad to v dalším závod? bude lepší.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #468
Bill
Newbie

 
Bill's Avatar
 
Join Date: 13.10.2007
Location: Praha
Posts: 25
Default

Predem se omlouvam ze jsem nic nerek ale odjel jsem na dovolenou (tak nejak mi to vypadlo).. Kazdopadne jsem ten tyden v lihu "nejak" prezil a pokud se vejdu do zavodu tak se mnou v nedeli pocitejte.
PS: koukam ze sem pribylo dost postu zejtra se tim prokousu docela me zajma co se delo.
Bill is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #469
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Zbab?le jsem zm?nil auto. S XRT bych to ani s Ghostovými radami takhle nedal, byl bych umlácen.

Q : 6 místo, mohl být lepší ?as, ale bylo plno.
S : 6 místo - dobrýýýýý, nedalo se p?edjížd?t, jelo nás dost pohromad?.
L : Op?t moje slabé místo T1, vyjel jsem 6 od konce, po T1 p?edposlední (za mnou jen Blood) Koukal jsem jako puk, jak to tam všichni do T1 hrnou, asi se vyhrává v T1 a já se tam vždy propadám. No nic. Za?al jsem od zadu znova. V 8 kole jsem se dostal už za Miondira, ale v poslední zatá?ce jsem ho sest?elil a asi mu dod?lal pneu (velkáááá omluva ) Po?kal jsem na n?j , p?edjeli nás úpln? všichni, tak jsem za?al znovu. Doufal jsem, že se mi poda?í dát aspo? kluky od KR. Než se mi to povedlo, tak byl zbytek pole fu?. Nakonec dojezd 12tý a body, takže dobrýý.

Omlouvám se všem za drobný ?ukance, ale ve m?st? to snad bez toho ani nešlo. Díky, docela jsem si to užil a mám bodyyyyyy.
A ted zkusím zase XRT.

A jen takový poznatek, možná by stálo doplnit trat? i do ?lánku, takhle to vypadá, že jsme skon?ili.

Last edited by Petersbond; 26.7.2011 at 10:11.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #470
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Taky jsem kalil celej vikend a za?al trénovat v 19:45, ale koho to zajímá.
Setup jsem našel ale byl strašn? nedotá?ivej, což jsem sta?il lehce zm?nit, ale nebylo to to pravé o?echové. Alespo? se taky po?ádn? zah?ály p?ední pneu.
Q: Byl jsem rád za ?as pod 1:32. Ghost by asi cht?l zajet WR, aby byl spokojenej
R1: Super start - RWD rulez - 2. místo a jenom jsem koukal, jak Pagotamd pálí gumy a já m?žu být v klidu.
R2: Zase dobrý start. Probojovával jsem se celkem rychle a cht?l jsem se trhnout Ghosta, který m? ale dohnal a p?edjel. Za to jsem byl ale rád, protože hezky prorážel cestu. Ob?as jsme si vym?nili pozice a já si p?ipadal jako na Tour de France. Když jsme narazili na Hanze, nesta?il jsem se divit, co s Ghostem provádí a z?stal jsem radši opodál. Bohužel jsem to dlouho nevydržel a zkusil jsem p?edjet, ale to jsem hned dostal blok. Potom už jenom stahova?ka ?ela závodu. Šlo to rychle, ale když už jsem za?al bojovat o první místo, tak se v JackCYm vzplanuly saze a já už na n?j do konce závodu nic nevymyslel, protože jsem necht?l n?jak moc riskovat n?jakou kolizi a cht?l jsem jet ?ist?.
Hanz DD: Každý závod porušuješ pravidla:

2.3 P?ednosti v zatá?kách, 2.4 Obranná jízda
a kazíš tím závody, které mají být hlavn? FUNNY.
Tohle se ned?lá v BTCC ani WTCC.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #471
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
...Šlo to rychle, ale když už jsem za?al bojovat o první místo, tak se v JackCYm vzplanuly saze a já už na n?j do konce závodu nic nevymyslel, protože jsem necht?l n?jak moc riskovat n?jakou kolizi a cht?l jsem jet ?ist?.
Hanz DD: Každý závod porušuješ pravidla:

2.3 P?ednosti v zatá?kách, 2.4 Obranná jízda
a kazíš tím závody, které mají být hlavn? FUNNY.
Tohle se ned?lá v BTCC ani WTCC.
Jo pak jsem chytl n?jak stopu když jsem m?l volno p?ed sebou a gumy už byli lepší, tak jsem to za?al smažit trošku, gumy se za?li p?eh?ejvat, zdi o?ukávat, ale nic jinýho se d?lat nedalo, p?kn? jsme si zazávodili

HanzDD: Už nevim kde to bylo (asi FE), ale taky jsem nem?l radost z toho tvého FXO kli?kování alá defensivní jízda. Dopuru?uju ti p?e?íst si tyhle pravidla CRC. Všechny ostatní pravidla v?tšinou vychází z nich a nemusíš pak moc ?íst ty další, resp. jenom si najít zm?ny, dodatky. Tyhle pravidla jsou ješt? docela malá, jestli chceš n?jakou podrobn?jší verzi tak t?eba NDR.
Nebo aspo? ty ?eský co jsou k tomuto Sranda poháru, jestli neumíš anglicky.
+ nemáme safety car, a další spoustu drobností co jsou v jiných cupech, ligách, takže t?ch pár základních pravidel se nau?

Že do tebe Ghost ?uká? Do m? taky Já na publicu b?žn? ?ukam FZ5, LX6 s XRT, pro?? Protože jedou jak šneci v zatá?kách. Takže když Ghost dává t?eba 1-2s na kolo na tebe, fakt nemá moc smysl ho brzdit. 1) spálíš gumy, 2) se n?kde vymelete, 3) oba na tom budete jenom tratit. Já taky do aut ob?as ?ukam, ale ti co mají pedály m?žou brzdit déle než já s klávesnicí, proto Ghost m? taky na KY jednou nebo dvakrát ozna?koval, ale neúmysln? a m? se nic nestalo, je to prost? rozdíl brzdných stop a závodní dráhy, p?eci jen s klávesnicí se jezdí trošku jiná stopa ob?as než s pedály.

Jinak musim ?íct že jsem spíš mile p?ekvapen zatím, nic moc kolizí m? nepotkalo a vcelku to jde i když se jede dve?e na dve?e. V GTAL to byl tedy mnohem v?tší chaos, asi ty TBO to d?lají jednodušší oproti GT9.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #472
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Že do tebe Ghost ?uká? Do m? taky Já na publicu b?žn? ?ukam FZ5, LX6 s XRT, pro?? Protože jedou jak šneci v zatá?kách. Takže když Ghost dává t?eba 1-2s na kolo na tebe, fakt nemá moc smysl ho brzdit. 1) spálíš gumy, 2) se n?kde vymelete, 3) oba na tom budete jenom tratit. Já taky do aut ob?as ?ukam, ale ti co mají pedály m?žou brzdit déle než já s klávesnicí..
zrovna ty [aspon myslim] si me ted tukl v prvnim kole longu v te prvni ostre tak, ze jsem sel do hodin a z osmeho mista nebo kolikeho sel na posledni a prilis te to asi nevzrusovalo, cekal bych pockani nebo minimalne omluvu po zavode..
ono je tukani a tukani, kdyz se jede a bezdi na hrane, tak to obcas malinko drncne, typicky to co bylo videt u ghosta, ale auto pred nim to muze maximalne znervoznovat, ale ne rozhodit. ale kdyz nekdo jede tak, ze toho pred sebou schvalne otlouka a posila ze stopy, protoze je pomalejsi, misto toho aby mu to ukazal peknym predjetim, tak to je na pest..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #473
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
zrovna ty [aspon myslim] si me ted tukl v prvnim kole longu v te prvni ostre tak, ze jsem sel do hodin a z osmeho mista nebo kolikeho sel na posledni a prilis te to asi nevzrusovalo, cekal bych pockani nebo minimalne omluvu po zavode..
ono je tukani a tukani, kdyz se jede a bezdi na hrane, tak to obcas malinko drncne, typicky to co bylo videt u ghosta, ale auto pred nim to muze maximalne znervoznovat, ale ne rozhodit. ale kdyz nekdo jede tak, ze toho pred sebou schvalne otlouka a posila ze stopy, protoze je pomalejsi, misto toho aby mu to ukazal peknym predjetim, tak to je na pest..
Já vim že tu jezdim taky jak prase ob?as :|
Jenže ono to ani jinak moc nejde n?kdy, to jaké rychlosti se ob?as jezdí v zatá?kách je hr?za, když mam místo 4 za 3 apod. já už nevim pak kam potom zpomalovat.
Ano je to možný že jsem t? tam potrkal, sorry, budu se snažit si dávat v?tší pozor.
Reverse grid na longu = kolize, s tim se nic moc d?lat nedá. Reverse gridy jsou vždycky o hubu.
Jenže když by se to dalo všechno podle toho jak kdo dojel, tak je tam pár aut naho?e co ujede zbytku a ghost by defakto m?l start cíl závody po?ád
Zábava vs bezpe?nost. 45min je docela krátkých na to se vyhrabat skrz t?ch 20 aut nebo kolik, to moc jinak nejde než ?ekat a objížd?t kolize a cpát se dop?edu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.7.2011 at 15:56.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #474
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Miondir - taky se ti nepovedlo moc to otá?ení po T1 Vím to moje bylo horší.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #475
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Já vim že tu jezdim taky jak prase ob?as :|
Jenže ono to ani jinak moc nejde n?kdy, to jaké rychlosti se ob?as jezdí v zatá?kách je hr?za, když mam místo 4 za 3 apod. já už nevim pak kam potom zpomalovat.
Ano je to možný že jsem t? tam potrkal, sorry, budu se snažit si dávat v?tší pozor.
tak kdyz nekdo jede pomalu, tak ho snad predjedu ne a kdyz jede pomalu v zatacce, zakonite musi byt pomalejsi na vyjezdu, tzn necham si odstup pred zatackou a na vyjezdu nema sanci. ve meste je to s predjizdenim horsi, ale o to je treba vic myslet a na to vic hrnout..

obecne je problem hrnuti vsech po startu v prvnich zatackach, protoze kazdy se boji, ze pohrne malo a propadne se o x pozic. samozrejme kazdemu start a najezd do T1 vyjde jinak, takze se poradi trochu pomicha, ale v klidu a hlavne s ohledem na ostatni se zaradim a nesnazim se urvat hlava nehlava co nejvic to jde, to pak neni zadne zavodeni..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #476
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Miondir - taky se ti nepovedlo moc to otá?ení po T1 Vím to moje bylo horší.
jo to vim no, netrefil jsem tu douru na zrcatka. tak jsem to smotal na druhou stranu protoze jsem chvili nikoho nevidel a on tam byl jeste kousek pozadu blood. za to se mu omlouvam, ale v podstate to moc ztraty neprineslo, bo jsme byli za okamzik zase za vlackem..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #477
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

"obecne je problem hrnuti vsech po startu v prvnich zatackach, protoze kazdy se boji, ze pohrne malo a propadne se o x pozic. samozrejme kazdemu start a najezd do T1 vyjde jinak, takze se poradi trochu pomicha, ale v klidu a hlavne s ohledem na ostatni se zaradim a nesnazim se urvat hlava nehlava co nejvic to jde, to pak neni zadne zavodeni.."

To já se po T1 propadnu a to je potom závod?ní.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #478
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
"obecne je problem hrnuti vsech po startu v prvnich zatackach, protoze kazdy se boji, ze pohrne malo a propadne se o x pozic. samozrejme kazdemu start a najezd do T1 vyjde jinak, takze se poradi trochu pomicha, ale v klidu a hlavne s ohledem na ostatni se zaradim a nesnazim se urvat hlava nehlava co nejvic to jde, to pak neni zadne zavodeni.."

To já se po T1 propadnu a to je potom závod?ní.
ja vetsinou taky, ale bavi me to vic, nez urvat 10 pozic, tim ze to tam poslu a v tom chumlu se to ztrati..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #479
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Ale tak to je tak všude... Ud?lá to jeden druhý nechce ztratit ud?lá to taky a tak dál, já si opravdu n?kdy ?íkám jestli já nejsem úplný ocas, když si dávám pozor a ra?i ty st?elce pustím
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #480
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Tak to já jsem vocas v každým závod?.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.