Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.1.2008   #1
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default Round 1 - tiskovka divize 3

Qual - vsetci mali natrenovane Hotlapy, takze som bol rad, ze som neskoncil na poslednom mieste
- skon?il som predposledný

1.Long - kedze som vedel, ze som v danej divizii asi najhorsi, tak som sa drzal na konci, ze sa uvidi neskor, potom sa akosi Hotlapistom prestalo darit, takze som sa prepracoval na pekne 13 miesto a isto by som skoncil v prvej 10-ke, ale akosi ma server vyhodil

2.Long - server ma nevyhodil, takze som si mohol zajazdit, tu som uz necakal, kedze som uz vedel dost o kvalite superov a tlacil som sa pomaly so 16-teho miesta na pekne 9-te, keby som nestratil cas pri niektorych jazdcoch, tak by bolo aj lepsie umiestnenie, ale nevadi - hlavne, ze som si dobre zajazdil a o to tu predsa ide

podrobnejsie:
Na starte zaspal Kurt, takze som sa dostal na 15-te miesto, lenze akosi po prvej zakrute ma predbehol Zrnik, takze som sa ocitol zase na 16-tom startovacom mieste. Na konci prveho kola Kurt sundal Gogu, co znamenalo, ze za mnou ostal iba jedec jazdec Jenik, ostatní uz mali vacsi odstup. Pred zakrutou na rovinku spravil Kornfeld chybu, tukol do mna a ja som ho vratil spat na trat, lenze ja som stratil, co vyuzil Jenik a prepadol som sa na 17-te miesto. Na konci rovinky som sa ale pred Jenika zase dostal.
V 3 kole na vyjazde na rovinku spravil Kornfel chybu, co sme ja a Jenik vyuzili a dostali sme sa pred neho.
Na 15-tom mieste som jazdil az do konca 5-teho kola, kedy som v poslednej zakrute pred cielovou rovinkou predbehol vnutornou stranou Plska, ktory to tam asi necakal, kedze si ma asi vsimol, az ked sme sa tukli pri vyjazde.
Potom Plsko na mna tlacil az do 8-meho kola, kedy v prvej zakrute spravil malu chybu pri ktorej stratil par sekund.
Mohol som zacat kludne dobiehat Brumlu a zacat na neho tlacit, co sa mi zacalo darit v 9-tom kole.
1-krat sa mi ho podarilo predbehnut v zakrute pred rovinkou, ale on mi to hned vratil za zakrutou.
V poslednej zakrute sme sa dostali vedla seba a ja som sa potom pohol zavesit na rovinke za neho, lenze Brumla spravil chybycku v najazde do tiahlej lavotovicivej zakruty hned po starte co som vyuzil a dostal som sa na 13-te miesto.
Asi na vyjazde na rovinku spravil Kadlec chybu a ja som ho mohol kludne dobehnut, kedze spravil dalsiu chybu vo vyjazde na cielovu rovinku, tak som ho predbehol, lenze on mi to vratil v druhej zakrute 13 teho kola. Zase na vyjazde na rovinku spravil Kadlec chybu, co nas spomalilo a hned som mal za zadkom Brumlu. Dalsiu chybu spravil Kadlec v 2-hej zakrute (tam kde ma pred tym kolo predbehol) co som vyuzil a dostal sa pred neho.
Potom som sa od prenasledovatelov pomaly odputal a mohol som zacat dobiehat jazdca na 11-tom mieste.
Dobehol som ho v 16-tom kole. Vlastne nie jeho, ale skupinku 5-tich jazdcov. V 17-kole po prvej zakrute som sa dostal cez Simeka a potom aj cez kolegu Novaka (s malym tukesom), co vyuzil Simek a dostal sa preddomna, ale nie nadlho, kedze som ho na konci rovinky opat predbehol. Potom som chcel este dobehnut dalsieho jazdca, co sa mi podarilo v 19-tom kole.
Od zaciatku 20-teho kola som zacal tlacit a dobiezat, co sa mi vyplatilo a na rovinke som Nimru predbehol. Miesto som uzdrzal aj v nasledujucej sikane a poslednej zakrute, takze som mohol dost spokojne do ciela na 9-tom mieste.
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP

Last edited by atomic_8; 28.1.2008 at 23:11.
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pro me dobry zavody i bezproblemovy adminovani. Souboje velmi ferovy, aspon ty, ve kterych jsem se ucastnil. 17. kolo 2. zavodu jedem 3 vedle sebe na rovince, kdyby nekdo naahodou delal videjo z div 3 .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #3
MalTake
Newbie

 
Join Date: 26.1.2008
Posts: 16
Default

hodte sem pls n?kdo replay z prvního závodu 3. divize THX
MalTake is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #4
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

velmi strucne:
q:1 vydarene kolo a odpojeny
1p: po par kolach odpojeny
2p: po par kolach kontant, poskodene auto-ledvaj to islo, po 16 kole-75% som sa odpojil nech tam zbytocne nezavadzam.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #5
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Nejdriv ze vseho diky za cisty zavody a fer souboje. Ve srovnani s minulymi ligami a s ohledem na prvni podnik opravdu super. Alespon co se tyce zavodniho pole kolem me. Technika (pripojeni) taky nezklamala, takze dalsi duvod k radosti. A co se zavodu tyce:

Quali: spis sem se snazil trenovat na superpole a 7. misto na nej stacilo... A v superpoli opet 7. misto...

1. race: na startu, vzhledem k mysi s klavesnici, hrozna hrabacka, ale nejak se to rozjelo.. Jinak i co se tyce prvniho kola, tak se obeslo bez stouchancu. Na rovince se mi potom podarilo vytvorit si odstup od jezce za mnou a tak sem si mohl bez stresu krouzit na ctvrtem miste a mym souperem byli spis gumy... Az ke konci zavodu jsem dojel Novase, ale predjizdeni uz se nekonalo, takze nakonec treti misto (diky lagu..)

2. race: Na startu opet hrabe a znovu ctvrty?/treti? misto, ovsem tentokrat s Novasem v zadech. Po par kolech vystridal Novase Duuku, kteryho sem za sebou drzel az do chvile, kdy sem se jal predjizdet Sonyka. Z toho se vyklubal najezd do sikany ve trech, z cehoz jsem vysel jako prostredni. A nez sem setras Sonyka (de fakto sem ho nesetras do konce zavodu ), Duuku uz byl v nedohlednu. Takze nakonec treti misto a velka spokojenost i vzhledem k tomu, ze sem se do divize dostal jako posledni...

Takze este jednou dik za pekny lfs vecer..
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

quali:
to jsem necekal! prvni misto

superpole:
to jsem cekal jeste min :-D zajel jsem stejny cas s dosud vedoucim Pavlem Zrníkem, a tu jsme mozna objevili nedostatek v pravidlech - budto jsem to nekde prehledl, nebo tam neni napsano jak postupovat v pripade shodneho casu v superpoli... nicmene pan Zrnik me dzentlmensky pustil pri stavbe rostu pred sebe, pricemz vzal v uvahu moje lepsi umisteni v kvalifikaci - DEKUJI!!!

1. zavod:
myslim ze velice vydareny!! jsem si vedom jednoho jedineho pripadu, ktery me ponekud uvedl do rozpaku - na konci 4. kola jsem ne uplne dobre zvladl sikanu a vyjel na jejim konci mimo, pricemz doslo ke kontaktu s Duuku a jeho to poslalo ven... nejsem si jisty jestli jsem se trochu neprovinil, ale rekl bych ze ne, kvalifikoval bych to jako bezni zavodni incident... jestli jo, tak se omlouvam...

2. zavod:
no, to uz zdaleka tak ruzove nebylo vyskytl se zde jeden ponekud agresivni a dost netrpelivy jezdec - Petr Suchánek. Jestli si chlapce myslis, ze troubenim si vydobyvas nejake pravo prednosti v jizde, tak to se pletes! a to co jsi predvedl na konci 16. kola, to je prasarna! takze cekej protest... nejvic me stve, ze jsem se nechal timhle incidentem dost rozhodit, takze to pak se mnou slo z kopce... ztracel jsem jednu pozici za druhou.. utechou byl zaverecny souboj s Davidem Brumlou a chvili i Kadou (jsem jeden z tech 3 co byli v 17. kole na rovince vedle sebe (kdyby snad nekdo chtel delat to video ).
Novas is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #7
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Volný trénink: Super druhý kolo a hned PB a první flek.

Kvali:

Na trati jako první jedu co to de , ale nejde a první kolo nic moc.Jedu druhý, mezi?asy super, ale nájezd na cíl nezvládam = st?echa, kola a upe?ený gumy, naštestí žadný poškození , zkouším to dál, ale nejde to. Musím do box?, do konce 3. minuty. Najíždím p?ed poslední kolo a 5. místo = super.

Superpole: nikdy sem na n?m nezískal a ani dnes lama celý kolo a 9.místo

1. zavod

Dobrej start pohoda , pak m? Kurt, kerej si m? z?ejm? nevšim, vedle sebe, málem poslal do svodidel, ale ustáli jsme to.O chvilku pozd?ji Simi na štorc v zatá?ce za cilem a už nešlo nic, stoupnul jsem na brzdu, stojim pár ran zezadu, pokra?uju dál s mírn? porušeným ?ízením, tahlo do prava. Dojíždím na 4. míst? jedoucího T. Wodeckeho a ten m? pro technické problémy pouští. Smekám p?ed ním, pa? když jsem byl od n?j 2s dal mi to nav?domí výstražnejma a když jsem ho doklep na kufr zablikal a pustil m?.

Cil 4. místo pohoda

2. zavod:
Start super dal jsem n?koho z SDI v šikan?, pokra?uju za T.Wodeckym, jedem tak stejn?. Ujíždím SDi. 10. kolo - úto?ím na Wodeckeho, ale kolidujem menší smyk a SDi nás p?edjíždí.Dva se perou t?etí vyhrává.Dojíždí m? Muzzy a Dukku.

Muzzy i Dukku si m? mažou na chleba. V 12. kole v šikan? p?ed cílem, Dukku se št?stím:-)

4 nebo 5 kol nádherný souboje s Muzzym, fakt super, po dlouhé deb?, bohužel pneu nevydržely a nedokázal jsem ho p?edjet. Op?t 4. místo.

Super zavody, admin taky dobrý, pohoda lepší než minule.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 29.1.2008 at 10:27.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #8
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

kvali: 3. místo

superpole: 10. místo (ani jsem nic jiného ne?ekal, je to tak vždy)

1. závod:
V?bec se mi neda?ilo, o?ukával jsem si soupe?e (doslova) a tímto se jim omlouvám, snad to nebylo nad rámec b?žných kontakt?.

2. závod:
To už bylo mnohem lepší, perfektn? jsem si zazávodil, dovoluji si tvrdit že nejvíc a nejlépe po celou dobu mého ježd?ní LFS - pánové díky!!!
musím se mrknout na replay abych identifikoval kdo všechno za to m?že, ale minimáln? Kada a Novas (byl jsem ten t?etí na rovince v17. kole (kdyby snad n?kdo cht?l d?lat to video ).
Nicmén? poda?il se mi i minimáln? jedno zlý, zlý, nep?kná v?c. A to že jsem ze za?átku závodu n?koho vyš?ouchnul z trat? na za?átku šikany po mojí chyb? (nevím koho a v kterém kole, musím kouknout na replay), díval jsem se do zrcátek kdo by to mohl být, že bych po?kal, ale bylo tam trochu nep?ehledno, jel jsem dál ... pardon
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
superpole:
to jsem cekal jeste min :-D zajel jsem stejny cas s dosud vedoucim Pavlem Zrníkem, a tu jsme mozna objevili nedostatek v pravidlech - budto jsem to nekde prehledl, nebo tam neni napsano jak postupovat v pripade shodneho casu v superpoli... nicmene pan Zrnik me dzentlmensky pustil pri stavbe rostu pred sebe, pricemz vzal v uvahu moje lepsi umisteni v kvalifikaci - DEKUJI!!!
Postup je jasnej, poradi je v LFS dany a tim padem i postaveni na rostu... Aneb kdo ten cas zajede driv, je vpredu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #10
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Postup je jasnej, poradi je v LFS dany a tim padem i postaveni na rostu... Aneb kdo ten cas zajede driv, je vpredu...
Je to OT, ale neda mi to. Jak se takovahle situace resi v realu? Stalo se vubec nekdy, ze by meli dva jezdci ze superpole stejny cas?

-nerejpu, jen sem zvedavej..
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #11
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

V superpoli d?ív? to znamená že pokud jsem v kvalifikaci lepší, jsem v nevýhod?, protože startuji do superpole pozd?ji, hm ... no tak jo, ale nic moc
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Muzzy View Post
Je to OT, ale neda mi to. Jak se takovahle situace resi v realu? Stalo se vubec nekdy, ze by meli dva jezdci ze superpole stejny cas?

-nerejpu, jen sem zvedavej..
nevim jak by se to resilo... v realu se to pokud vim nestalo, pac casomira je na 0.xxx a zajet na stejnou tisicinu je skoro nemozny...

Quote:
Originally Posted by Drtikol View Post
V superpoli d?ív? to znamená že pokud jsem v kvalifikaci lepší, jsem v nevýhod?, protože startuji do superpole pozd?ji, hm ... no tak jo, ale nic moc
hmm, to je vlastne fakt... proberem s ostatnima zda to od pristiho zavodu nezmenime...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #13
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Super pole se to nestalo v reálu nikdy, ale d?ív?jších dobách m?li v F1 dokonce 3 jezdci na tisícinu stejný ?as. Frentzen, Schumacher, Villenevue v posledním závod?, bohužel už si nevzpomenu v jaké sezon?. Bylo to ve Špan?lsku, pokud vím.
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #14
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Postup je jasnej, poradi je v LFS dany a tim padem i postaveni na rostu... Aneb kdo ten cas zajede driv, je vpredu...
jj, presne tak jsem to videl taky a proto jsem ani neprotestoval... na zacatek jsem sel az po tom, co mi to Faraon nabidl...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #15
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Kvalifikace:
Nedarilo se...Nejak jsem se nemohl dostat do tempa a delal jsem zbytecne chyby.Az v poslednim kole jsem udelal nejmene chyb a 7 flek to jistil...

Super pole:
Tentokrat pravy opak kvaldy.Pomalu zadna vetsi chyba,to kolo jsem si zajel v pohode a nakonec PB a 1 flek spolecne s Novakem

Race 1.
Po dohode s Novakem jsem startoval z 2.pozice.Admin me sice postavil na rost jako prvniho,ale me to pripadalo nefer vuci Novakovy,ktery mel lepsi kvalifikacni umisteni(v super poli jsme meli stejny cas).
Po startu jsem brazdil 2 - 3 pricku,kdyz ve 3 kole prisla technicka zavada (kick) a tim pro me zavod skoncil.Holt smula......

Race2.
Start z 19 pozice.Po prvnim kole jsem se vypracoval na 15 misto.
5-7 kolo pozice 12.
V 8 kole jsem na rovince predjel V. Kadlece a dojizdel Jirku Simka.Jirku Simka jsem dojel v 11 kole.Tomuto jezdci patri velky dik,jelikoz kdyz jsem byl za nim v tesnym zavesu,ukazatelem mi dal najevo,kterou stopu pojede a ja ho mohl v klidu predjet.Jeste jednou diky..Takze 10 pozice.
Ve 12 kole mensi kontakt s jezdcem Mimra,ktery jsme nastesti oba ustali,9.pozice.
Ve 13 kole jsem dojizdel trojici J.Hybs,Suchanek a V.Novak.Mezi Suchankem a Novakem probihali tuhe boje,ktere vyustili 2x ve zlutou vlajku a ja si musel davat o to vetsi pozor,abych to pripade dalsi ubrzdil.
V 15 kole jsem predjel Suchanka,ale dostal se prede me jezdec Mimra.Toho jsem ovsem v T4 nasledovne znovu predjel,8 pozice.
V 16 kole jsem se dotahl a nasledovne na rovince predjizdel jezdce V.Novaka.Byl to dost vyrovnany souboj,7.pozice.
No a na 7 pozici jsem i zavod dojel.
Musim uznat,ze tenhle zavod se opravdu vyvedl...

No,nebyt toho kicku v prvnim zavode,byl by to pro me asi nejlepsi zavodni vecer.

Kazdopadne velky dik patri organizatorum,adminovi a hlavne jezdcum perfekni moralku

Naschle u dalsich zavodu...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #16
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

To bylo zase n?co v?era
Q: Rozespalý jsem usedl k PC a bylo to vid?t, totáln? mimo rytmus a kole když sem to cht?l rozseknout se mi p?ipletl n?kdo pod kola a byl konec.
1R: Vzal jsem neozkoušený long set a lítal jsem tam jak nudle v bandasce. Totáln? rozhozenej, až ke konci sem zjistil jak s tim setem jet trošku kloudn?.
2R: To už se da?ilo líp, už sem v?d?l co ?ekat od auta a setupu, pár p?kných souboj?. Sorry Wondreckému za poš?ouchnutí v 19. kole. A díky za p?kný závod a souboje.

PS2Novas: To troubení Suchánka jsem slyšel a i vid?l ten souboj. Ale nevim jestli spíš to troubení nepat?ilo m?, za to docela odvážný str?ení ?umáku do místa v zatá?ce. Sem tam upln? neodhadnul rychlost a vyneslo m? to do Suchánka... za to se i tímto omlouvám. I když je pravda, že troubil s podstatným spožd?ním. A slyšel jsem to jen jednou, nevim jestli to bylo víckrát. V soubojích se mnou, jel ale ?ist?.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm

Last edited by Devilstorm; 29.1.2008 at 19:46.
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #17
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
PS2Novas: To troubení Suchánka jsem slyšel a i vid?l ten souboj. Ale nevim jestli spíš to troubení nepat?ilo m?, za to docela odvážný str?ení ?umáku do místa v zatá?ce. Sem tam upln? neodhadnul rychlost a vyneslo m? to do Suchánka... za to se i tímto omlouvám. I když je pravda, že troubil s podstatným spožd?ním. A slyšel jsem to jen jednou, nevim jestli to bylo víckrát. V soubojích se mnou, jel ale ?ist?.
myslim ze to bylo na me, troubil na me behem zavodu asi 3x... ja jsem pak koukal na replay, a taky mi pripada ze jinak jel dost ciste... tak nevim, jestli ho rozciluju ja osobne, nebo co... mozna je trochu problem me predjet, ale NIKDY nikoho umyslne neblokuju... na druhou stranu to ale ani nedavam zadarmo, coz verim ze muze nekoho rozcilovat... ale preci nemuze nikdo cekat, ze kdyz se za me pririti a zatroubi na me, tak uhnu ze stopy a necham mu pozici...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2008   #18
MalTake
Newbie

 
Join Date: 26.1.2008
Posts: 16
Default

KONE?N? SE MI DOSTAL DO RUKOU REPLAY Z PRVNÍHO ZÁVODU A TÍMTO CHCI POD?KOVAT !!! J.HYBŠ-ovi který do m? opakovan? najížd?l a neud?lal ústupek ! A D.BRUMLovi,že mi zp?sobil hodiny,a?koliv sem byl v zatá?ce d?íve
a J.HYBŠ m? dorazil a nasadil t?m hodinám korunu !!! SEM KV?LI TOMU ZTRATIL 7 POZIC,které sem musel pracn? dobívat zp?t // prosím TÝM ADMIN?,?i komisa?? aby zkoukli tyto incidenty a n?jak to po?ešili // jinak všem ostatním d?kuji za race ... PS : pro Víta Nováka, když si spálíš gumy a sjede se za tebou chumel,tak neváhej a uhejbej a? nebrzdíš kámo nebo t? p?íšt? n?kdo sest?elí !
MalTake is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2008   #19
MalTake
Newbie

 
Join Date: 26.1.2008
Posts: 16
Default

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
To bylo zase n?co v?era
Q: Rozespalý jsem usedl k PC a bylo to vid?t, totáln? mimo rytmus a kole když sem to cht?l rozseknout se mi p?ipletl n?kdo pod kola a byl konec.
1R: Vzal jsem neozkoušený long set a lítal jsem tam jak nudle v bandasce. Totáln? rozhozenej, až ke konci sem zjistil jak s tim setem jet trošku kloudn?.
2R: To už se da?ilo líp, už sem v?d?l co ?ekat od auta a setupu, pár p?kných souboj?. Sorry Wondreckému za poš?ouchnutí v 19. kole. A díky za p?kný závod a souboje.

PS2Novas: To troubení Suchánka jsem slyšel a i vid?l ten souboj. Ale nevim jestli spíš to troubení nepat?ilo m?, za to docela odvážný str?ení ?umáku do místa v zatá?ce. Sem tam upln? neodhadnul rychlost a vyneslo m? to do Suchánka... za to se i tímto omlouvám. I když je pravda, že troubil s podstatným spožd?ním. A slyšel jsem to jen jednou, nevim jestli to bylo víckrát. V soubojích se mnou, jel ale ?ist?.
jestli si Hybš a myslíš ten š?ouchanec v zatá?ce za boxem,tak to bylo na tebe samoz?ejm?, opožd?n? sem troubil až v kopci,protože sem m?l co d?lat abych to po tý šlup? uko?íroval jo a pro NOVASE aspo? sme to m?li zajímavý byly to opravdu krutý souboje, obzvláš? jak sem t? ob?as hodil do driftu v obouch p?ípadech sem mohl jít p?ed tebe ale v?d?l sem že by to nebylo fér,tak sem t? vždycky pustil,ale jak se za náma sjel chumel tak sem se nas..l už a pošikan? sem tvrd? zaúto?il
MalTake is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2008   #20
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by MalTake View Post
KONE?N? SE MI DOSTAL DO RUKOU REPLAY Z PRVNÍHO ZÁVODU A TÍMTO CHCI POD?KOVAT !!! J.HYBŠ-ovi který do m? opakovan? najížd?l a neud?lal ústupek ! A D.BRUMLovi,že mi zp?sobil hodiny,a?koliv sem byl v zatá?ce d?íve
a J.HYBŠ m? dorazil a nasadil t?m hodinám korunu !!! SEM KV?LI TOMU ZTRATIL 7 POZIC,které sem musel pracn? dobívat zp?t // prosím TÝM ADMIN?,?i komisa?? aby zkoukli tyto incidenty a n?jak to po?ešili // jinak všem ostatním d?kuji za race ... PS : pro Víta Nováka, když si spálíš gumy a sjede se za tebou chumel,tak neváhej a uhejbej a? nebrzdíš kámo nebo t? p?íšt? n?kdo sest?elí !
Chlape od toho su predsa protesty.
A preco by ti mal niekdo uhybat len preto, ze ma spalene pneu a jazdi trochu pomalsie. O tom su zavody, dokazat cisto predbehnut supera, ktory ma plne pravo byt pomalsi a volit si defenzivnu stopu (samo, ze vsetko v ramci fair-play).
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.