Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.10.2010   #21
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

No za to p?ejetí žlutý ?áry v Q se omlouvám,taky jsem si to neuv?domil.Myslím si,že jsem tím ale nikoho neohrozil a uhnul jsem v?as,abych nep?ekážel ostatním jezdc?m.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 25.10.2010   #22
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Thumbs down Jedna velká katastrofa

Dneska jsem si moc nezajezdil. Internet neposlouchal a jestli to tak bude pokra?ovat, tak uvažuju o odhlášení z cupu. Nechcu zbyte?n? kazit ostatním závody. Jenom doufám, že za dnešek na m? nebudou n?jaky protesty. Jeden by se dal ?ekat od Redline Kinga, kteryho jsem ur?it? podle vašich replay? sundal (nevím ?í by to byla vina, kdyby mi šel internet - ?adši p?edpokládám, že moje), ale v mém záznamu a v p?ímém p?enosu jsem m?l v tu chvíli všude samý lag, takže jsem vlastn? nikoho kolem sebe nevid?l. Kdyby teda náhodou ten protest p?išel, tak mám d?kaz. I p?esto se musím Kingovi omluvit, protože m?j internet mu pokazil 2. závod

EDIT: Tak vidím, že protest byl už poslanej.
__________________
Ag Jirka Cz
Asphalt Guys Cz
www.asphaltguys.cz

Last edited by Jirka24; 25.10.2010 at 01:11. Reason: Reakce
Jirka24 is offline  
Old 25.10.2010   #23
Michalxo
Newbie

 
Michalxo's Avatar
 
Join Date: 4.8.2008
Location: Michalovce / Brno
Posts: 27
Default

Trosku mimo temu, kolko vas startovalo? Da sa este obcas pripojit? Ci ste stale plny? :-)
Michalxo is offline  
Old 25.10.2010   #24
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Jeste k trestum:
Redline King - nikde jsem nevydel v pravidlech nic o tom, ze by se z boxu vyjizdelo zadem.

Zaznam chatu pred druhym zavodem mam. Spocitam kolikrat jsem napsal TICHO a pokud to bude vice jak 3x bude trest.

No a k zavdu se vyzbleptnu nejak vecer . Ale omluva Klouczkovi prdem. Dlouho jsem vahal jestli ubrat na cilovce na modrou, nebo az na dalnici, az jsem zapomenul na sikanu a musel brzdit, jinak bych tam lital od svodidla ke svodidlu. (rozhodne jsem te nechtel poustet v sikane... ale az za ni, na rovince, nebo dat delsi oblouk vnejskem v ni) Takze omluva.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 25.10.2010   #25
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Sonyk:

Moje zjišt?ní za p?ejížd?ní žlutý (Možná jsem jendana p?ehlédl)

0:20 - KxR Rodo
0:27 - KxR Hafík
0:30 - Honza NB
0:36 - Jigr
0:42 - K?emílekCz
10:41 - Redline King
11:30 - KxR Rodo
12:28 - Jigr
15:14 - WT-00Ja
16:17 - KxR Hafík
25:02 - KxR Hafík
26:14 - KxR Rodo
No s timhle bych si zas tak jistej nebyl, musim kounkout na replay ale nerek bych ze sem zrovna nejak predjizdel pod zlutou, a v case 0:20 cili hned po startu nevim nevim, tam to nahodi zlutou hned a ani nemusi bejt kalamita, navic kdyz nas jede 10 vedle sebe tak se to tezko uhlida, no musim na to doma kouknout, ale opravdu si nejsem vedom ze bych nekoho predjizdel kvuli tomu ze pribrzdil pod zlutou
Rodo is offline  
Old 25.10.2010   #26
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
No s timhle bych si zas tak jistej nebyl, musim kounkout na replay ale nerek bych ze sem zrovna nejak predjizdel pod zlutou, a v case 0:20 cili hned po startu nevim nevim, tam to nahodi zlutou hned a ani nemusi bejt kalamita, navic kdyz nas jede 10 vedle sebe tak se to tezko uhlida, no musim na to doma kouknout, ale opravdu si nejsem vedom ze bych nekoho predjizdel kvuli tomu ze pribrzdil pod zlutou
Jestli to dobre chapu, tak se nejedna o predjizdeni pod zlutou vlajkou, ale prejeti zlute cary pri vyjezdu z boxu.
HonzaNB is offline  
Old 25.10.2010   #27
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Moje zjišt?ní za p?ejížd?ní žlutý (Možná jsem jendana p?ehlédl)
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline  
Old 25.10.2010   #28
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Docela to nakonec vyšlo, na mé pom?ry 8 místo, co víc si m?že ?idi? mých kvalit p?át (s tím v?trem jsem se nedokázal poprat)

R1 : Op?t pomalu do T1, tam ztrácím vždy tak 2-3 pozice. Usadil jsem se za V?trem a snažil se dotírat. Nakonec ztráta p?ítlaku v T1 ( a šup rovn? do zdi, abych ho nesundal)a Vítr ujel a p?edjel ješt? Jarda. Toho jsem nakonec dal, tak dojezd 10 místo. Ale p?kn? jsem si zajezdil za V?trem pár kol, nenechal mi ani cm prostoru na p?edjetí.

R2 : Op?t propad po T1. Ve druhém kole jsem to byl já, kdo oto?il V?tra. Moc se omlouvám (celý závod jsem jel s pocitem, že jsem ti to zkazil hned na za?átku). Po shlédnutí replaye jsem vid?l, že jsem t? opravdu sundal, ale je tam vid?t, že jsem brzdil dost a dost a nebýt Jardy, který m? zezadu nabral, tak bych t? (asi) neoto?il. P?esto se ješt? jednou omlouvám. Nakonec stíhací jízda za Zdenkem a spol. Ale d?lal jsem chyby a když už jsem se dotáhl, tak jsem nev?d?l, kde a jak p?edjet. Tak jediné, co se povedlo, byl 2 nejlepší ?as v posledním kole.

Last edited by Petersbond; 25.10.2010 at 10:55.
Petersbond is offline  
Old 25.10.2010   #29
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

JÁ jsem zase nepost?ehl 00já dnes na to znova kouknu a rovnou rozhodnu a? víte na ?em jste
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 25.10.2010   #30
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
No s timhle bych si zas tak jistej nebyl, musim kounkout na replay ale nerek bych ze sem zrovna nejak predjizdel pod zlutou, a v case 0:20 cili hned po startu nevim nevim, tam to nahodi zlutou hned a ani nemusi bejt kalamita, navic kdyz nas jede 10 vedle sebe tak se to tezko uhlida, no musim na to doma kouknout, ale opravdu si nejsem vedom ze bych nekoho predjizdel kvuli tomu ze pribrzdil pod zlutou
Nejde o predjizdeni pod zlutou, ale predjizdeni zlute na vyjezdu z boxu.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 25.10.2010   #31
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

jaj uz to vidim , omlouvam se mel sem jeste zalepeny oci, prave sem si rikal ze o tom vubec nevim
Rodo is offline  
Old 25.10.2010   #32
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
I tak bych ja, byt jim, asi tay ubral plyn. Jak byste se zachovali vy? Nechci nejakou omluvu pro sebe, jen me zajima vas nazor na "opatrny chovani" po startu.
Juknu vecer na replay. Ja tam dorazil, az kdyz uz jste tam koukali na sebe v nezavodnich pozicich. Ale pokud jste tam byli 3. Tak ten co byl uprostred a cpal se, by prisel o hlavu Alespon tak jsem strasil jezdce v FOX cup v divizi 3. Proste 2 se tam vejdou stezi... a maji plne ruce prace a ten rreti uz je pako Ale nevidel jsem replay... vice vecer.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 25.10.2010   #33
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

3x sláva, po m?síci p?estalo upc stávkovat a tak jsem mohl vyrazit na tra?.

Q: Spokojenost s 10. místem.

R1: V T1 jsme si zahrali s Agentem a Zdenkem na karambol a následoval propad do t?etí desítky. Pak stíha?ka až za Gepase na 13. místo, ale v T1 m? Zdenek oto?il a poslal do zdi, takže propad op?t až na 20. místo, kde jsem to ješt? neúsp?šn? zkoušel na Pumu.

R2: Vcelku se mi da?ilo se prokousávat dop?edu, ale ztratil jsem n?jaké pozice v chumlu v poslední zatá?ce, kde byl n?kdo na st?eše. Takže op?t prokousávat se dop?edu, chvíli hotlapení abych dojel Jardu, po pár kolech sem se p?ed n?j dostal a ujel mu.

Souboje jsem si opravdu užíval, už dlouho jsem se u lfs takhle nebavil.
TeeDee is offline  
Old 25.10.2010   #34
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by TeeDee View Post
ztratil jsem n?jaké pozice v chumlu v poslední zatá?ce, kde byl n?kdo na st?eše. Takže op?t prokousávat se dop?edu
Jo na tomto som na teba získal, trošku také nekorektné ale pod žltými som nepredbehol... ale iné sa chcem spýta? - v piatom kole si bol na štart/cie? rovinke za mnou a púš?al si plyn, pre?o si ma neskúsil dosta? už tam, bál si sa že by som ?a v tej ?avoto?ivej zavrel, ?i som taký ne?itate?ný? :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 25.10.2010   #35
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Kvalifikace mi n?jak nesedla. Nevím, jestli to bylo v?trem ale 1:05,_ by zajet ur?it? šlo.

R1: N?kolik zkušebních start?, který prob?hly v pohod?. Naopak p?i ostrým startu jsme byli dlouzí s Lubíkem v T1 a využil toho Masterful, kterého jsem p?edjel hned za další rovinkou. Lubík m? zbyte?n? pustil v poslední zatá?ce a já už jel celkem v klidu do cíle. Jenže když jsem dohnal skupinku o kolo za?aly se dít v?ci. Všichni poušt?li v pohod? jen Baby asi trochu zazmatkoval a já to v tu chvíli ne?ekal, že zpomalí v rychlé zatá?ce, neubrzdil jsem to a rána do jeho zadku v lagu, dve salta, na kola, couva?ka a jelo se dál. Super št?stí.

R2: Cht?l jsem jet opatrn?, nicmén? jsem musel bojovat. S Rodem to bylo plech na plech ale podle m? m? zbyte?n? zavíral a rval ke zdi a lag pak ud?lal svoje. Po pár kolech jsem se dostal na 3. místo p?edjížd?ním na slipstream. Nicam s maserfulem taky nakonec polevili, takže znovu win.

Díky všem za poušt?ní na modrou, ale mohli jste vid?t, že mám celkem náskok a nepoušt?t m? t?eba hned a zpomalit se tak, že ztratíte pozici.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Old 25.10.2010   #36
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post


Sonyk: Projdi si to... to jsem prošel jen tak po závod?. Možná uvidíš, co jsem zase nevid?l já
Fast Jarda is offline  
Old 25.10.2010   #37
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

sonyk: Baby sliboval tresty za nedodržení chatu po R1,vesele se psalo a ani po n?kolika upozorn?ních se stále psalo,co se tý?e chatu mizerná disciplína
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 25.10.2010   #38
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak taky trochu casu na napsani

Q: na ty kila a na tu bidu 6 misto docela fajn ikdyz sem to zajel asi v 3. kole takze to slo urcite zlepsit, ale pak uz nebyl ani prostor na trati

R1: start dobrej a paradni souboje, uz ani nevim s kym vsim ale urcite Mufisto, Lubik atd., peknej tvrdej cistej zavod, konecne sem nekrouzil nekde sam , ke konci trochu vydesil Masterful kdyz v poslednim kole v T1 me zezadu poradne napral ale nastesti sem to nejak ustal, bohuzel to odnes on z 3. mista a s nim i Mufisto ?? ,skoda toho ale stale vedem tak je to dobry , celkove dojezd na 2. miste, spokojenost
Skoda jenom Klouczka ze nedodrzel slib ze nepojede , ne kecam, dobrej zavod

R2: jak uz se u me stava zvykem kdyz startuju v R2 ze 6. dojedu 6. , ale paradni zavod, skoda v posledni zatacce 2. kola kdyz sme se trosku tukli opet s Mufistem ? a byla z toho docela hromada kterou nejhure odnes Vitr (nemel foukat), a zacala stihaci jizda, ovsem diky tomu sem se pak zaradil za Klouczka a kdyz ho v sikane pribrzdil Lala dostal jsem se vedle nej a nastalo neco neuveritelnyho (budu sem muset dat video) cely trictvrte kola sme jeli bok po boku plech na plech vcetne mensiho crashe a opet zarazeni se vedle sebe, to byl proste namrd , tuhla mi krev v zilach, omlouvam se za par stouchancu ale ses ostrilenej zavodnik a musime na tebe bejt tvrdsi, ten crash sem ale nechtel to sem zavrel moc pac sem se bal abych nevzal mantak na venku po tech boulich na silnici za to se omlouvam, ale kdyz se to stalo rikam *****aa ale tak snad pokracuje, a najednou si byl zas vedle me , proste narez, ja na to koukal asi 3×, skoda jen ze byl na vnitrku cili vitezne z toho vysel klouczech, pak stahovani predjizdeni souboje jak slak do posledniho kola s Lalou a Hafikem s ketermy sme si prohazovali pozice
Cil 6.

Opet paradni zavod s vetrem zajmavej, super 1. vysledek v pohode 2. vysledek. celkove 2. misto s Nicamem velice potesujici a prekvapujici

Za to prejeti zlusty v Q se jeste opmlouvam, me to proste vubec nedoslo bal sem se mantaku tak sem hned uhnul no, my bad , uz se to nebude opakovat, doufam ze se to vyresi bez ztraty cenych bodu
Rodo is offline  
Old 25.10.2010   #39
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
R1: Všichni poušt?li v pohod? jen Baby asi trochu zazmatkoval a já to v tu chvíli ne?ekal, že zpomalí v rychlé zatá?ce, neubrzdil jsem to a rána do jeho zadku v lagu, dve salta, na kola, couva?ka a jelo se dál. Super št?stí.
Ja jsem te tam poustet ani nechtel Ale jak jsem koukal do zrcatka, kdy se priblizis... nejak jsem na ni zapomenul a brzdit jsem pak uz musel, jinak bych letel od mantinelu k mantinelu. Takhle jsme pribrzil a vzal jen mantinel vpravo.
Ale jeste jednou sorry ...

Jak radim ostatnim v protestech ... moc hrolivosti je naprd
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 25.10.2010   #40
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
sonyk: Baby sliboval tresty za nedodržení chatu po R1,vesele se psalo a ani po n?kolika upozorn?ních se stále psalo,co se tý?e chatu mizerná disciplína
Budou ale vecer to musim precist. Odpocitam 3 upozorneni na TICHO a ti co keclai dal .. dostanou 10 kg
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.