Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.10.2009   #1
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default Tiskovka EGT WTCC 2009 2. závod

sem pište své dojmy, radosti a omluvy z Aston North rev
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #2
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

hmmmmm tak kdyz uz jsem jezdil v druhem zavode v devatem kole na krasnem 7. miste, tak me padnul net
Keen is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #3
foldus
Newbie
 
Join Date: 5.9.2008
Posts: 29
Default

Me pro zmenu vypadla elektrika . Musim donutit domaciho at posili jistice .
foldus is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #4
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

kvalda - 6. miesto...nedarilo sa mi ale keby som mal aj lepsie tak nic to nezmeni
1. zavod: po par kolach som isiel na 7. miesto ked ma predbehol teedee a potom uz sa nic nemenilo...stale som si drzal skupinku aut pred sebou na asi dve sekundy a zo zaciatku na mna zefram trochu utocil no potom asi prehrial gumy a utiekol som mu
2. zavod...hned na starte ma predbehol d9 takze aspon to som mal za sebou...po par kolach som sa prepadol na siedme miesto...jazdil som nie zrovna najlepsie ale polma predo mnou za druhym medzicasom tukol niekoho a to ho spomalilo...predbehol som polmu ale ked sme isli v tiahlej zakrute bok po boku tak to nepochopitelne stocil do mna...uplne ma rozhodilo dostal som smyk a skoncil v trave...10. miesto...po chvile deviate ale len kvoli tomu ze keed padol zo serveru....prestalo sa mi darit lebo som bol nahnevany ako mam pokazeny zavod...dobehol ma francek chvilu dobiedzal a potom som urobil nepochopitelnu chybu a tak ma predbehol...po tej havarii som mal prehriate zadne a nejako ich neslo schladit a tak som casto dostaval smyky na vyjazdoch a tym hrozne stracal a tak som dojazdil na 10. mieste s cim som maximalne nespokojny...

ospravedlnit sa mozem za tukanec akurat teedeemu v druhom zavode tretie kolo po prvom medzicase ale spomalil som a nechal som ta dopredbiehat teedee, takze mam ciste svedomie
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #5
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...predbehol som polmu ale ked sme isli v tiahlej zakrute bok po boku tak to nepochopitelne stocil do mna...
máš pravdu , špatn? jsem odhadl kde vedle m? jedeš, omlouvám se
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #6
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Ospravedlnujem sa Vitr-ovi, za vacsi tukanec v 2. zavode v 1. ostrom kole (som rad ze som to vobec ustal, pretoze ma nejaky chytrak rozhojdal).
Francek is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #7
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

KVALI. Super,lepsi to uz byt nemohlo.
RACE1. V zavadecim kole to prislo,obrovsky lag v zatacce,jen sem sundal nohu z plynu a razem jsem ve zdi,snazim se rychle prodrat na puvodni pozici,ale marne.Tak jsem myslim vystartoval na krasnem 15 nebo 16miste apak me to stejne koplo v poslednim kole,myslim z 12mista.V tom rozcarovani ani poradne nevim na jakych mistech jsem se pohyboval

RACE2.Start z posledni pozice,co vic si pratPrvnich 6 kol bylo hodne tezkych,protoze dostat se pred pomalejsi jezdce byl tezky orisek.Sem tam jsem jel dost tvrde,ale nic strasneho,nikdo neskoncil mimo trat,akorat Vitrovi se musim omluvit v te vracecce pred cilem za tukanec,ale to jsem pockal.Tak nakonec 12 misto,skoda,ze se to nejelo na vice kol,uz jsme se s Teedeem dotahovali na dalsi pocetnou skupinu.


Baby--Jak by se to resilo,kdyz ne zrovna svoji vinou skoncim v zahrivacim kole mimo trat?Muzu se vratit z5?Nebo nee?
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #8
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Jarda(CZ) View Post
máš pravdu , špatn? jsem odhadl kde vedle m? jedeš, omlouvám se
pocas zavodu som bol taky nasraty ze protest podam ale nebudem traposit...stava sa to a mohlo sa to stat aj mne...to ze si urobil chybu si uvedomujes...to som rad...to mi staci

stejne to bolo take trosku zavinenie aj lfs lebo nebol to nejaky razantny tuk aby ma tak odhodilo no tie kontakty v lfs su zial take nejake prehnane vzdy
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
KVALI. Super,lepsi to uz byt nemohlo.
RACE1. V zavadecim kole to prislo,obrovsky lag v zatacce,jen sem sundal nohu z plynu a razem jsem ve zdi,snazim se rychle prodrat na puvodni pozici,ale marne.Tak jsem myslim vystartoval na krasnem 15 nebo 16miste apak me to stejne koplo v poslednim kole,myslim z 12mista.V tom rozcarovani ani poradne nevim na jakych mistech jsem se pohyboval

RACE2.Start z posledni pozice,co vic si pratPrvnich 6 kol bylo hodne tezkych,protoze dostat se pred pomalejsi jezdce byl tezky orisek.Sem tam jsem jel dost tvrde,ale nic strasneho,nikdo neskoncil mimo trat,akorat Vitrovi se musim omluvit v te vracecce pred cilem za tukanec,ale to jsem pockal.Tak nakonec 12 misto,skoda,ze se to nejelo na vice kol,uz jsme se s Teedeem dotahovali na dalsi pocetnou skupinu.


Baby--Jak by se to resilo,kdyz ne zrovna svoji vinou skoncim v zahrivacim kole mimo trat?Muzu se vratit z5?Nebo nee?
nemuzes,at za to
muzes ty nebo ne.dle pravidel se musis zaradit na konec pole. pak podat protes na toho kdo te vyndal.mluvim tedy o startu za sc,u pevnyho se zaradis na konec a pak projedes na svoje misto.

pak poprosim egt o replaye na ftp.

a dnes budou snad stats z prvniho vecera
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #10
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Sonyk- Ok,tak protest muzu podat tak akorat na spravce site
Ale stejne me to vykoplo v poslednim kole,ale presto se teda musim
omluvit tem ktere jsem predjel.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #11
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: Za?lo to moc p?kn?, po výjezdu z garáže jsem zastavil, protože po pit lane jel zrovna Baby. Mechanici nelenili a využili toho k tomu, aby mi dolili dalších 11 % paliva, takže jsem za?al kvaltu t?žší než závod :-) Takže jsem se pak hlavn? snažil spálit benzín a odleh?it auto. Nakonec jsem ani nezkoušel kvalifika?ní set a ud?lal jen jednu zastávku, takže myslím 8. místo nebylo žádným velkým p?ekvapením. Na tak dlouhé trati by asi bylo také lepší, kdyby kvalda byla 45 minut a ne 30, když jen zavád?cí kolo sežere 2,5 minuty.

Race 1: P?i zavád?cím kole p?ede mnou zmizel xtz a já se jen bál, kde se objeví... neobjevil. V polovin? závodu jsem dotáhnul skupinku p?ede mnou, ale nev?d?l jsem moc kudy a semtam ud?lal n?jakou chybu, která m? stala ?as. Lala chyboval v druhé zatá?ce a D9 kv?li n?mu musel ubrat a tak jsem se p?ed n?j posunul. Nakonec myslím 5. místo.

Race 2: Op?t menší trable v zavád?cím kole, když D9 jedoucí p?ede mnou hodn? zpomalil, najel na trávu, dostal šmejra a nap?í? silnici to poslal do m?. Trochu mi pošteloval PZ zav?šení, ale nic zásadního. Po startu byla trochu tla?enice v T1, ale poda?ilo se mi udržet pozici. Pak jsem dotáhnul Bavoráka, kterého jsem horko t?žko p?edjel na výkon za prvním splitem. Šel jsem trošku pozd?ji na brzdy, ale jelikož jsem najížd?l zatá?ku víc zevnit?, tak m? trochu vynesla a došlo k menšímu kontaktu, ale oba jsme pokra?ovali dál, takže pohoda. Pak jsem za?al úto?it na Zeframa jedoucího na druhém míst?, ale ud?lal jsem chybu p?i brzdách u stadionu a p?ehnal se pode mnou Radek. Chybku jsem vytvo?il i za druhým splitem a tak po m? šel i Klouczech. V táhlé levé p?ed vracákem, m? to trochu vynášelo, tak šel po m?. Trochu p?ekvapiv? pode m? šel ješt? Polma, takže jsme do pracáku najížd?li ve t?ech vedle sebe. Z toho jsem vyšel nejh?? já a propadnul se rázem na šestou p?í?ku. P?ed Polmu jsem se ješt? dostal, i když m? v p?edposlední zatá?ce hodn? zav?el. Pak jsem se dotáhnul na dvojici z inferna, kte?í mezitím p?elítli b?hem dvou zatá?ek p?es Zeframa a m? se poda?ilo to samé o pár zatá?ek dál. Posledních p?t kol byly asi to nejlepší, co jsem v lfs zatím zažil. Chvíli jsem úto?il na druhé místo a další zatá?ku jsem byl už na ?tvrtém. V p?edposlední zatá?ce jsem probrzdil p?edky a narval se na vnit?ek, i když jsem to zrovna nem?l v úmyslu. Odneslo to pár plech?, ale jelo se dál. Nakonec solidní 4. místo. Díky ob?ma kluk?m z inferna za skv?lé souboje.

Kdybych m?l lepší set (a šikovn?jší ruce), tak se dalo p?edvést více, ale ?asu na trénování je te? dost málo. Další závod budu absentovat, jelikož budu ve Státech a tam se asi k lfs nedostanu.

Last edited by TeeDee; 12.10.2009 at 11:28.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
Baby--Jak by se to resilo,kdyz ne zrovna svoji vinou skoncim v zahrivacim kole mimo trat?Muzu se vratit z5?Nebo nee?
No selhala technika ... takze restar zavodu davame jedine pokud se semele vice lidi najendou, z jakehokoliv duvodu. (viz BW). Takze lag u tebe, a zniceni tebe sama = problem na uate v zavadecim kole ... pekne na konec
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Vcera jsem absolvoval dukladny vyplach mozku v podobe celodenniho skoleni, takze jsem uz pak vecer nebyl schopen poradneho soustredeni a jezdil jsem dost nekonzistentne

Q: Umisteni ocekavane (5. flek); cas mohl byt lepsi, ale i s PB bych si polepsil leda o jednu pricku.

R1: Prvni 3/4 zavodu byly nudne. Jen jeden souboj se tam rysoval, ale D9 ho vzdal jeste driv, nez vlastne zacal, a pustil mne. Pak sice jeste parkrat dotiral, ale zadne vaznejsi ohrozeni me pozice to neznamenalo. Zato posledni 3 kola jsem si uzival souboju az az. Jarda Polma totiz prepalil predni pneu a vyrazne zpomalil. I tak me ale dokazal udrzet za zady. V cili z toho byla dobra 4. pozice.

R2: Peklo. Uz v zavadecim kole mi LFS spadlo na listu a nez jsem se prepnul zpet, mel jsem po kontaktu se zdi mirne hnutou geometrii. Bude fer, kdyz se taky naprasim, ze jsem se zaradil hned na svoje misto, i kdyz to znamenalo jen predjet jedno auto. Nesoustredenost a pridana vaha zpusobily, ze jsem se hodne trapil. Behem prvniho ostreho kola jsem se propadl az na 8. pricku a cestou jsem kvuli prilis agresivni jizde nesetrne omlatil nekolik aut. Musim se proto omluvit jmenovite TeeDeemu, Radkovi, Klouczechovi a taky Jardu Polmu jsem potloukl. Potom se situace na chvili uklidnila, nez na me zacal utocit Gepas. Mel jsem sakra co delat, abych ho udrzel za sebou a to dost dlouho. V jednu chvili, po puli zavodu, vznikla trochu neprehledna situace, kdyz se jen nekolik sekund po sobe postouchalo vicero zavodniku kousek prede mnou. Vyhnout se jeste slo, ale par aut tam i pod zlutou vlajkou vletelo celkem rychle a ja pak ani poradne nevedel, s kym zavodim a kdo se do zavodu vraci. No promichalo se pritom nejak poradi a vznikla zas jina skupinka bojujicich. Nekolik souboju jsem svedl opet s Gepasem, pak Franckem, Zeframem a i bavorak do toho promlouval. Diky lepsimu vyjezdu z posledni zatacky jsem nakonec presprintoval Zaframa a dokoncil na 8. pozici jen par setinek pred nim.

Suma sumarum. Na zavod jsem se tesil a souboju bylo pozehnane, ale ne vsechny jsem si uzival, protoze jsem proste nebyl stopro fit. Sam nevim, jestli to bylo mym stavem nebo pridanou vahou, ale v druhem zavode mi auto klouzalo jak na lede i pres to, ze teplota pneu nestoupla pres 70 st. C.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #14
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Baby-Takze priste radeji nez vyslapnout plyn a cekat co se bude dit,tak
radeji dupnu na brzdy at je hromadna kolize a lag restart bude
Ne to je jenom srandaPlne respektuji vase rozhodnuti.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #15
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
Baby-Takze priste radeji nez vyslapnout plyn a cekat co se bude dit,tak
radeji dupnu na brzdy at je hromadna kolize a lag restart bude
Ne to je jenom srandaPlne respektuji vase rozhodnuti.
JJ tak nejak. frcet hlava nehlava a viz vsechny s sebou ...

Ber to sportovne, ja koukal na Bavoraka co se tam tak dlouho storcluje na startu druheho zavodu, pokoukaval po softu, jestli uz je ok, prepinal se na nej a zpet, az jsem zaradi 1 a vyslouzil si S&G
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #16
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
JJ tak nejak. frcet hlava nehlava a viz vsechny s sebou ...

Ber to sportovne, ja koukal na Bavoraka co se tam tak dlouho storcluje na startu druheho zavodu, pokoukaval po softu, jestli uz je ok, prepinal se na nej a zpet, az jsem zaradi 1 a vyslouzil si S&G
A pro? jsi se ne?ídil svoji první v?tou? Po?ádn? na to šlápnout a rozhrnout tam par lidí p?ed sebou?
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #17
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by TeeDee View Post
A pro? jsi se ne?ídil svoji první v?tou? Po?ádn? na to šlápnout a rozhrnout tam par lidí p?ed sebou?
Protoze jsi byl dlaeko
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #18
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Q: nemel jsem nejmensi tuseni, jaky casy jezdi ostatni zavodnici, takze tusim, ze 18. misto v kvali bylo sice zklamanim, ale ne prekvapenim, kdyz jsem nevedel co cekat.

1.z: set se mi proste nepodaril, fungoval jen asi 4 kola a pak byly predky i pri opatrnej jizde upeceny. O soubojich nemelo smysl vubec uvazovat. Sice jsem si myslel na Folduse, ale s tema pneu to neslo.
Omluvit se musim Frenkimu, do kteryho jsem stouchnul. Chtel jsem ho vybrzdit, najel jsem si za nej hodne tesne vpravo, ale on pri brzdeni zatocil lehce doprava a tam uz misto nebylo. Nastesti to ustal a ja se nemusel stydet za to, ze bych nekoho vyradil.
Zavd jsem dojel nekde vzadu.

2.z: zkousel jsem narychlo nejaky upray setu, ale nepomohlo to, takze zas 4 kola jakztakz a pak leodva show s nezatacejicim autem

Priste nesmim set podcenit.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #19
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

ahoj, v tom zahrivacim kole jsem skoncil mimo auto, protoze mi skocily dopredu win update - sorry teedee, ani jsem nevidel, ze jsem nekoho pribral a ani ne to, ze se nemam snazit zaradit se zpatky na svou pozici - kdyz jsme testovali softik, tak to delalo problemy tem, co se na start postavili jinde nez meli.
moje chyba, sonyku jednej.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #20
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

2 D9: V pohod?.

Zajímavé, že na BL v tom zavád?cím kole to zezadu n?kdo poslal do m?. Tady v prvním závod? p?i zavád?cím kole p?ede mnou zmizel xtz a ve druhém jsme si s d9 zahráli na babu... to už nem?že být náhoda
TeeDee is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.