Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.11.2008   #1
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default Týmová bitva UFR@BL1 - tiskovka

kvalifikace: fiasko
sprint1: fiasko
sprint2: fiasko
hlavni zavod: fiasko roku
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2008   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Predem dik za umozneni startu.

Dneska sem mel v praci pecka den a domu si prines sesitej palec na pravy ruce. 3 stehy v brisku v poslednim clanku. Docela pecka no ale kdyz je nekdo sikovenj tak to jinak nejde

Trenink: za dnes po praci s bolavou rukou, ale trat i auto znam z altp tusim 5 nebo 6.

Takze jen si vzpomenout

Kvalifikace:

Vzhledem ke konkurenci sem vic cekat nemohl 15. misto dobry kdyby pb bycl bych 10.

1. sprint : Tesil sem se na souboje se sirem ale hobon me poslal mimo trat do hodin v prvnim kole a uz sem toho moc nestah. 13. misto zklamani

2. sprint

parada souboje. proste tohle auto je pecka, v cili 10. pohoda

Long:

Vzhledem k tomu ze nejedu na body a boli ruka sem sel na konec pole. Staart pohoda pak sem nejak predjel 5 aut ale kontakt s bohemianem me zase vratil zpatky. Bohemina: se stane no

Pak me v T1 otocil Marek a bylo po nadejich. Marek zaslouzi cenu fair play za to jak pockal. Pak osamocena jizda za markem. Ale videl se ze stahuju agarashe. mina a kurta i sem je doejl. Ag s Minem meli nehodu a guma co od nich odlitla me otocila a do svodidel. vycouval sem a predjel aga a mina. Jneze ztrata velika. Pit ok ale po nem uz me to tak neslo. Pak to vykoplo Faraona me to laglo a v sikane bouda. ale uz me hrozne bolela ruka. takze to i prislo vhod

vsem co jsem nejak uskodil se omlouvam ale nejsem si niceho vedom. mozna Loukotu sem tam trosku nabral za rovinkou ve sprintu.

Takze sry a dik za pekny zavody
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2008   #3
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

kvalifikace: prvni rada pro KXR
sprint1: double pro KXR
sprint2: nic dramatického, pro me asi maimum 3 misto po startovani zezadu. Jinak pekny zavod
hlavni zavod: start dobry, T1 dobry, skiana za T1 katastorfa. Lehce jsme se tam sjeli ja, SDI a SIR jen co jsme ukocirovali nase mensi kontakty a znacne nas zpomalily tak jsem se vydal nalevo na stranu, ale tamtudy se prohnal Poly a otocil me, pak uz jsem schytal jeste jednu ranu ani nevim od koho. Citim se nevinen Pozdeji jsem vyjel mimo trat na 2 kolech a pri navratu jsem prasacky srazil sonyka. Potom jsem se posouval dopredu, zacal jsem bojovat s nekmy z SDI kdyz jsem neodhadl na brzdy stoupani na cilovku v sikane. Dost jsem ho rozhodil, ale pak uz jsem brzdil co to slo a snazil se dal to nezkazit, ale bylo to jeste horsi, protoze jsme se tak postavili do cesty reycovi a ten nemel asi navyber. Naraz a pak uz to bylo jen o stesti kdo jak dopadne. Vinen v plnem rozsahu. Do cile byl jeste kus a ke konci se mi auto spatne ovladalo, coz pomohlo certum 4 misto, ale nemam z toho dobry pocit.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2008   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Tady jsem zajel prakticky první ostrý kola. Pomalu jsem se rozjel a nakonec jsem se kvalifikoval asi 7.

S1: Vytáhl jsem se na 5. místo za Attiho a Reyca, ale vyhnal jsem se do trávy, smyk a propad na konec. Do cíle jsem to stihl dotáhnout na 10. místo.

S2: Tady jsem se z 10. místa musel probíjet. Už ani nevím, co a kdy se d?lo, protože po pár kolech mi LFS selhalo -> LINK Jediný, co vím jist?, je p?edjetí Faraona v poslední zatá?ce, akorát v ten moment jsem nev?d?l, že je poslední. Ješt? p?edtím p?knej souboj s Attim. Takže 4. Jenom ješt? jednou sorry Markovi, brzdil jsem moc pozd?.

Long: Rychle jsem se dostal na druhý místo za Radka. ?íkal jsem si, že pojedu svoje a nebudu se za ním hnát. Pár chyb tenhle názor jenom podpo?ilo. Kroužil jsem ale i tak celkem v klidu druhej až do cíle. Ke konci se sice dotahovali bohemian s Polym, ale už jsem to udržel (a Poly m? asi nechal )
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2008   #5
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
kvalifikace: fiasko
sprint1: fiasko
sprint2: fiasko
hlavni zavod: fiasko roku
LOL nemám ?as ?íta? tak dlhé a dopodrobna rozpísané reporty, asi si to rozkúskujem na celý týžde?
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2008   #6
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Tak jsem si zase po roce zajel LFS. A musím ?íct, že m? to bavilo. Co se tý?e výsledk?, tak žádnej zázrak. Nikdy bych tomu nev??il, že to o n?jaké h?e ?eknu, ale po tom roce jezdím jak lama. Asi chybí talent a p?edchozí úsp?chy byly t?žce vyd?ené.

Kid: V poho. Sem tam se v zápalu boje stane. To že m? to hodilo na boudu byla sm?la.

Sonyk: Tady jsem to pro zm?nu zdrbal já, mrzí m? to.

Výsledek: ješt? nevím p?esn?, ale asi za?nu zase jezdit. Aspo? týmovou bitvu a uvidíme .
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2008   #7
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvali: 9. miesto - spokojnost (a to to mohlo byt aj lepsie)

Sprint1: Po starte, v sikane som sa stukol s Polym, nadisiel si si viacej ako som cakal a ja uz som mal trocha presah z prava a nestihol som vcas zabrzdit.. nastasite to dopadlo relativne pre oboch dobre - myslim teba. Povazoval som to za race incident takze som necakal. Islo my to celkom dobre a postupne som sa rozbehol. Snazil som sa ist na istotu ale posledne kola sa to zmenilo. Bohuzial. Mal som velke oci pri suboji M3R a Agarasha. To vyuzil Poly a ja som to pototo neskor v poslednom kole, nepouceny koliziou s Agarashom v sikane pred tym. Moja hlupost.

Sprint2: spytoval som si svedomie v depe

Long: V priebehu preteku som zviedol par subojov, co je hlavne - nespravil som ziadne chyby a tym padom dosiel do ciela na vybornom 5. mieste. Svoju zasluhu mal na tom aj start z druheho radu. Trocha som odcinil ten zbabraby 1.sprint.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2008   #8
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Doplatil jsem na mizernou pripravu. Navic jsem jeste tesne pred zavodem vytvarel jakysi race set spojenim WR setu a Kidova setu.

Q: Bylo to docela vyrovnany, ale 8. misto me nepotesilo.

S1: Podle prvniho postu by tohle melo byt (fiasko+1) to cele umocneno na druhou, protoze KxR meli double.
Megin: spis moje chyba. Zbytecne jsem si tam pribrzdil. Nastesti to dopadlo dobre.

S2: start -> cil 1.

Long: Dravgunov: Byl tam docela zmatek. Ubral jsem plyn a snazil jsem se vejit na vnitrek, ale uz to bohuzel nevyslo. Takze jeste jednou sorry.
Propad az na konec, ale paradne jsem si zazavodil. Konecne jsem se trochu rozjezdil a postupne se dostaval dopredu. Nakonec z toho bylo 3. misto.
Kid: Mohl jsem zkusit zautocit, ale co bych z toho mel? Jeste by se neco stalo a predjel by nas Bohemian.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2008   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Este dodam ze ja ani Bigman sme vlastne nemali ist. Boli sme nahradnici namiesto RoBa, ktory sa na poslednu chvilu nemohol zucastnist.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.