Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.11.2009   #1
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default Tiskovka EGT WTCC 2009 4. závod

sem pište své dojmy, radosti a omluvy z SO chichane route
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by sonyk; 9.11.2009 at 11:07.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kvali 11, prvni race asi 10 a druhy race 2...

v prvnim sem potkal zed a zkurvil si geometrii, tak to pak nejelo, druhy celkem vpohode
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #3
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Dneska dost velky zklamani, zaroven se startem prvniho zavodu mi zacalo zlobit pripojeni- konkretne asi jenom download.
Nejdriv jsem myslel, ze to bylo tim, ze tatka, kterej je na stejneym switchi, zacal stahovat postu, ale kdyz se to samy opakovalo pri druhym zavode, kdy byl druhej pocitac odpojenej, tak to bude asi neco jinyho.
Dal jsem se radsi dobrovolne do SPECTACE, protoze jsem jel tri kola, aniz bych videl nekoho na trati, jen samy LAG a asi 120s, sem tam mi tam probliknul Vitr a Foldus.

Mrzi me to, pac mesto mam rad a taky proto, ze Pedro obetoval dost casu na to, aby mi pripravil set.

Snad to do priste bude OK.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #4
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Thumbs up

Tak dnes jsem ne?ekal, že to pro m? bude tak jednoduché.
Q,R1,R2 první, co víc chtít.
Spousta lidí si st?žovala na špatnej set. Já použil http://www.setupgrid.net/1/setup/endu/get/XRT@SO6 a pohoda.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #5
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tak ja hlavny problem co som mal so setom neboli pneu ktore sa mi nakoniec pozoruhodne podarilo udrzat na dost dobrych teplotach ale co mi robilo problemy bola spojka...oba zavody som dosiel s dost spalenou spojkou ale tak dosiel som a na rychlost jazdy to nemalo vplyv...
setup som si urobil viacmenej sam na podvozku wr setu a myslim ze bol dost dobry kedze som dosiahol casy dost blizke klouczechovym a to s mojim nizsim skillom
Q: ratal som s tym ze do 6 kol budem nuteny ist do boxov a ze to spalim a tak som zobral iba 6% benzinu lenze do boxov som nepotreboval ist a zabudol som ze mam malo benzinu a tak kvali po 6.kolach pre mna skoncila prepol som sa do spectate a uz len cakal ako sa z tretieho miesta prepadam na nejake deviate alebo tak
R1: hned po havarii v T1 som sa dostal na piate miesto a to som si strazil dost dlho...stale som sa drzal franceka pred sebou ale nie a nie ho dobehnut a polmovi za mnou som uspesne usiel takze pre mna zavod bez zaujimavych momentov ale aspon som rad ze som neurobil vacsiu chybu a 5. miesto ma dost potesilo
R2: jazdil som stale za polmom ktory ma aj brzdil ale na predbehnutie som nemal lebo chybu neurobil...raz som to skusil asi v 15.tom kole ale skoncilo to tak ze som prisiel o poziciu lebo predbiehanie nevyslo a predbehol ma teedee...ten urobil na konci 17.teho kola chybu v sikane a ja som toho vyuzil a zobral si naspat svoje piate miesto ale v poslednom kole teedee dosral prvu pasaz..chytil mantinel...vitr ho kvoli tomu velmi jemne tukol zozadu a teedee mierne rozhodeny zabudol brzdit do prvej zakruty a tak ma rozbil co som fakt necakal ... stratil som tym dve pozicie a skoro aj viac a tak som podal protest na teedeeho. sak treba vyuzit aj tuto moznost...je to uz druhykrat co som si nedokazil wtcc zavod sam ale dokaslala mi ho chyba niekoho ineho a vzdy ma to stalo zopar bodov...teedee svoju vinu necitil tak som zvedavy ako to posudi komisia
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #6
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Trpkou prichut pro mne melo mesto.

Q: Az zas v jednom z poslednich moznych pokusu jsem trefil nejaky lepsi cas a byla z toho 7. pozice, s cimz jsem mohl byt mestske trati spokojen.

R1: Disconnect v prvnim ostrem kole K cemu je cloveku veskera priprava, kdyz se takova vec stane v tu skoro nejmin vhodnou dobu.

R2: Start ze zadnich pozic probehl hladce. Dva predohraby jsem presprintoval uz na rovince a par dalsich aut predjel za zatackou pod mostem. Jenze nez jsem se propracoval pres Francka a Folduse (tusim, ze to byli oni), tak mel zbytek pole strasne velky naskok. Az par kol pred koncem jsem dojel Gepase. Pres nej uz jsem se nedostal. Kdyz uz jsem mel na utok, tak si pohlidal stopu, objevila se zluta vlajka nebo lag, takze jsem dojel za nim, na 10. miste.

Takle se v Top5 neudrzim
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #7
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Trpkou prichut pro mne melo mesto.

Takle se v Top5 neudrzim
Už si poslal UPC tu stížnost? Nebo jim sta?í ?íct, že jsi nespokojen, že p?jdeš asi k jinýmu poskytovateli a uvidíš ty V?CI!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #8
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

LALA-nic si z toho nedelej.ja neodstartoval vubec
Natrenovano bylo dost,moc jsem se tesil,asi nikomu nemusim rikat
jak to u nas vypadalo.Uz jsem volal manikovi co to ma
na starost at s tim neco dela,nebot nervy mam jen jedny,tak jsem
zvedav.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2009   #9
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Už si poslal UPC tu stížnost? Nebo jim sta?í ?íct, že jsi nespokojen, že p?jdeš asi k jinýmu poskytovateli a uvidíš ty V?CI!
Uz se na stiznost chystam.
Ono to je vetsinou v pohode. Chvilkovych vypadku mam nekolik za vecer, ale jen vyjimecne me to kopne. Tohle byl ovsem kopanec opravdu v blbou chvili. Byt to o 2 minutky driv, tak se nic nedeje. Ono zavodenim clovek stravi neco pres hodku, ale jednou tolik casu trvaj vsecky nalezitosti okolo (staveni rostu, pauzy, trening atp.), kdy by to moc nevadilo.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.