Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.12.2009   #41
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

te? už jen po?kat až se posere G25 a p?esv?d?it mamu na G27
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2009   #42
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Mirek CZE View Post
T?i roky máš jeden EX? To na n?m nehraješ ne? Já m?l dva a oba do roka odešli... Na konci prázdnin jsem si koupil MOMO a to zatím drží úpln? v pohod? a že jsem na n?m už pár tisíc km najel...
To by jsi se divil jak je vytizenej, pred rokem jsem mel jeste spoustu casu, takze jsem jezdil tak 4x tydne minimalne a jezdi na nem i bracha, ten kdyz je doma, tak sedi u LFS i 9 hodin denne. Ale po celou tu dobu bylo FF nastaveny vetsinou na max 35%. Asi stesti na dobrej kus...

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jo na FF EX jsem taky za?ínal. Ale volant na LFS to vážn? není. Po?ídil jsem DFGT a jsem mnohem, mnohem rychlejší než s EX. Kup novej!
Neboj, koupil jsem... G27

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post
bohuzel pravda je jinde cena s dani je 349.00 EUR, ale prekvapive free shipping plati i pro CR ....
Neni pravda ze freeshipping plati i pro CR, protoze to zasilaji jen po USA. Takze koupis za 238 USD volant a nechas si ho poslat nekomu v USA. Ten ti to posle US post Express do CR, to mas cca 140 USD postovne, protoze volant vazi 22 liber (muzes i Fedexem rychle za 560 USD). Pak to prijde na celnici, clo se plati od 150 EUR, tedy cca 222 USD. Clo se plati z ceny zbozi a postovneho dohromady. A k tomu ti pripocitaji DPH 19%, ktere se plati z ceny zbozi, postovneho a cla Volant jsi koupil za krasne 4 tis v USA a doma ho mas o 10 dni pozdeji za cenu, za kterou to koupis v czechcomputer
mello is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2009   #43
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Lidi vcera mi prislo G27!!! Je nadhernej, krasnej, uzasnej, skvelej, nejlepsi!

Bohuzel kdyz to videla mama, tak mi ho zabavila, ze mi ho da k Vanocum... Takze jsem ho jen rozbalil, vocuchal, zatocil si, parkrat zaradil a zabalil. Ani jsem nepripojil k PC

Rozdil oproti G25? G27 ve vypnutem stavuje je skoro neslysny a razeni ma o trochu mensi odpor nez u meho Opela Astry, takze s hackovym razenim taky spokojenost... Dokonce v nem mam stejne velkou hlavu radici paky a o kousek radicku vyssi, tak je to jak doma

Uz aby byli Vanoce! Tesim se jak 4-letej kluk, uz si chci zajezdit, navic jsem svuj puvodni volant prodal a nemam na cem jezdit... Uz jen 19 dni!
mello is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2009   #44
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Lidi [b]......
Bohuzel kdyz to videla mama, tak mi ho zabavila, ze mi ho da k Vanocum... Takze jsem ho jen rozbalil, vocuchal, zatocil si, parkrat zaradil a zabalil. Ani jsem nepripojil k PC .....
Za tohle bych jí hned ?ekl ok v?šák na prádlo taky, zatím si to v?šej t?eba na strome?ek
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #45
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Za tohle bych jí hned ?ekl ok v?šák na prádlo taky, zatím si to v?šej t?eba na strome?ek
Njn, sice si pockam jeste 18 dni do Vanoc, ale protoze mi ho zabavila jako darek, tak ho nemusim platit Muj ucet zase pozna co je to mit na sobe penize I kdyz precejenom jsem na nem nakonec neco platil, kopil jsem si za 70 Kc dvoukolikovy kabel k trafu, protoze jsem na nem nemel ceskou zasuvku
mello is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #46
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post
bohuzel pravda je jinde cena s dani je 349.00 EUR, ale prekvapive free shipping plati i pro CR ....
Akcia len US only ,postovne do CR je bezplatne ,,ale ako pozeram ,tak unas sa da dostat G27 za cca 300eur , na pixmanii 314 a vo velkosklade 299
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #47
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Uz jen 9 dni a muzu si zajezdit se svym novym G27!
mello is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #48
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Uz jen 8 dni a muzu si zajezdit se svym novym G27!
mello is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #49
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

My si to umime odecist sami
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #50
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
My si to umime odecist sami
Se tesim jak 4-lety dite, tak mi nekaz radost
mello is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2009   #51
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Tak nejsem exot ze jsem mel lepsi casy na Force 301 nez doma v klidu u pocitace. Je to volantem! Na svem novem G27 delam priblizne o 1-2 sec lepsi casy (zalezi na draze, 2 sec jsou na BL s XFG). Nejluxusnejsi volat jakej jsem kdy mel, Force EX byl fakt hracka pro deti...

Dokonce i ten paskvil Need For Speed Shit to udelalo hratelnej, v ramci mezi... Se starym volantem, kdyz jsem se dostal nad rychlost 150 km/h, tak se auto tak rozkmytalo ze strany na stranu, ze jsem skoncil ve svodidlech. Neslo to udrzet a neslo to hrat. Ted ani necukne, bohuzel to casto necukne i v situacich kdy by melo Nj, needy
mello is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2009   #52
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Já G27 m?l možnost zkusit a myslím, že v pom?ru cena/výkon se ješt? po?ád víc vyplatí G25. Tu mám už n?jakej ten rok taky a zatím nebyl jediný problém. Navíc si myslím že vzhledem k celkové stavb? volantu, použitých materiálech a preciznosti už u G25 cena moc dol? nep?jde.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2009   #53
moosha
Newbie

 
moosha's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Kosice
Posts: 8
Default

Cena G25 moze ist este dole, ale je to velmi nepravdepodobne. Kedze sa uz nevyrabaju, posledna revizia 101 bola dost predrazena (250€) a dalsie sa uz robit nebudu. Jedine ze by bol velky dopyt, ale to velmi pochybujem.
moosha is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2009   #54
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Já G27 m?l možnost zkusit a myslím, že v pom?ru cena/výkon se ješt? po?ád víc vyplatí G25. Tu mám už n?jakej ten rok taky a zatím nebyl jediný problém. Navíc si myslím že vzhledem k celkové stavb? volantu, použitých materiálech a preciznosti už u G25 cena moc dol? nep?jde.
S tim ze je cena velka souhlasim, ale ja jsem chtel vice tlacitek
Materialy jsou dobre, ale preciznost nevim no... Kdyz se na to podivas zblizka, tak je to porad made in China. Kdybych byl vyrobce tak bych to ocenil tak za 3500-4000 tis, kvuli levnejsimu zpracovani.
mello is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2009   #55
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
S tim ze je cena velka souhlasim, ale ja jsem chtel vice tlacitek
Materialy jsou dobre, ale preciznost nevim no... Kdyz se na to podivas zblizka, tak je to porad made in China. Kdybych byl vyrobce tak bych to ocenil tak za 3500-4000 tis, kvuli levnejsimu zpracovani.
No, nevím co byste si tak ješt? p?edstavovali pod pojmem preciznost.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2009   #56
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
No, nevím co byste si tak ješt? p?edstavovali pod pojmem preciznost.
ECCI komplet ?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #57
moosha
Newbie

 
moosha's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Kosice
Posts: 8
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
No, nevím co byste si tak ješt? p?edstavovali pod pojmem preciznost.
Aby moja G25 nebola potihanuta kozenkou, ale kozou .
moosha is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #58
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Vy byste remcali i na tohle http://www.frex.com/gp/ffbwheel/
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #59
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Vy byste remcali i na tohle http://www.frex.com/gp/ffbwheel/
TO uz mozná ne
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2010   #60
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Pánové, povedlo se n?komu u G27 rozchodit ty diody (otá?kom?r) v LFS?
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.