Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.12.2005   #1
HAMBURGER
Newbie
 
Join Date: 13.12.2005
Posts: 7
Default

jsem uplnej zacetecnik v lfs ale docela se me darilo i na mym joystiku"pouzivam jen analog rizeni"ale tlacikovy plyn a brzda se neda prekousnout,,proste se to neda ,tak spesl koukam co koupit za volant do 1000,- je to asi nesmysl ale moc utracet nechci nejsem narocnej ale aby nebyli problemy s kalibraci apd. diky za radu
HAMBURGER is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

do 1000,- nic slusnyho nesezenes, "nejlepsi" reseni by bylo asi koupit wingmana ff, ten se prodava za nakejch 1600,- nebo tak...
jet is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #3
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by HAMBURGER
jsem uplnej zacetecnik v lfs ale docela se me darilo i na mym joystiku"pouzivam jen analog rizeni"ale tlacikovy plyn a brzda se neda prekousnout,,proste se to neda ,tak spesl koukam co koupit za volant do 1000,- je to asi nesmysl ale moc utracet nechci nejsem narocnej ale aby nebyli problemy s kalibraci apd. diky za radu
tak kdyz prihodis jeste 1700 tak ziskas volant Logitech Driving Force Pro ktery je velmi spolehlivy, oblibeny(vetsinou), a jednoduchy na nastaveni a vydrzi ti hooooooooodne dlouho kdyz se k tomu budes chovat slusne a jeme a ne jako par nejmenovanych lidi kteri ho treba vyhrali v lize
EDIT: jet me predjede vsude
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #4
HAMBURGER
Newbie
 
Join Date: 13.12.2005
Posts: 7
Default

v mym oblibeny schopu"obednam pres nett ale vyzvednu primo na prodejne"je wingman ff momentalne nedostupny ale maj driving force pro wheel za 2650,-to je dost penizek ale asi bude dobrej ze?
HAMBURGER is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #5
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

DFP tady pouziva hodne lidi, dneska se za tyhle penize nic lepsiho koupit neda. Sice Logitech nema uplne nejlip delany pedaly, ale i presto je to asi to nejlepsi co si muzes koupit. Jeste asi pred 2 mesicema stal okolo 3500, takze tech 2650 je relativne velmi levny. Jestli chces jezdit trochu vic, urcite ty investice nebudes litovat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #6
HAMBURGER
Newbie
 
Join Date: 13.12.2005
Posts: 7
Default

jj,,jediny co me zarazi ze nejsou zadny informace k volantu
---LOGITECH DRIVING FORCE PRO WHEEL---takze vlastne nevim co obednavam ,,jestli tam jsou pedaly apd..koukal jsem do jinych schopu a maj ho skladem ale ani radka o tlacitkach, usb ,win ,,,
HAMBURGER is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #7
HAMBURGER
Newbie
 
Join Date: 13.12.2005
Posts: 7
Default

ale stejne jsem ho obednal maj ho na sklade,,,neni u nej zadnej popis tak kdyby neco tak ho vratim
HAMBURGER is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #8
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Par informaci o DFP: http://www.mprinda.com/dfp
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #9
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

No, s dual force pro jsem nehrál, ale kdybych m?l srovnávat wingman ff gp a momo racing, tak volím jednozna?n? wingman
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Par informaci o DFP: http://www.mprinda.com/dfp
tady mas informaci ze se z toho :drugged:
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #11
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
No, s dual force pro jsem nehrál, ale kdybych m?l srovnávat wingman ff gp a momo racing, tak volím jednozna?n? wingman
Proc?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #12
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

jj ja by som tiez volil wingman ff gp, neviem preco mozno zato ze nemam MOMO, ale myslim ze sa tak nekazia pedale.

Edit: Ja wingman mam
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #13
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

ja bych volil MOMO ... u wingmana se ti stejne driv nebo pozdeji neco posere a zazitek z jizdy je lepsi s Momem
Felix is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #14
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

ted sem objednal DFP tak doufam ze to jezula bude stihat dorucit... :bow:
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #15
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
ja bych volil MOMO ... u wingmana se ti stejne driv nebo pozdeji neco posere a zazitek z jizdy je lepsi s Momem
No to uvidime ci sa mi na nom nieco dosere.....
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #16
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Podle me je DFP a Momo celkove tak trochu jina liga nez Wingman, tim jina myslim vyssi.

Momo cerveny - super, kuze, kovovy streva.. ale na druhou stranu nema optiku na zataceni, nektery auta se s tim hrozne spatne ridily a postupne mi to zataceni odeslo uplne, blbe resena kabelaz - ale na pohled byl asi nejluxusnejsi, i kdyz me treba konkretne jeden sef na kuzi drel do palce - stejne uz se neda koupit
Momo cerny - chteli mi ho dat v ramci reklamace, odmitl jsem, plastova osa a par dalsich drobnosti co by mi vadily
DFP - mam ted, moznosti nastaveni volantu + presny snimani polohy + hromada tlacitek (a jeste mi chybi ) + uchyceni a vzhled = naprosta spokojenost

sice pedaly pry casto zlobi (me ani ve starym ani v novym), ale zase tam je obyc. potak co staci prostriknout a je to OK.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #17
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

No moze byt ze su vyssi, ale aj cenovo vyssi a ja nemam zatial nic co by mi vadilo na mojom wingmane ff gp, cize nemam co riesit.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #18
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Asi to sem nepat?í, ale nedá mi to, abych se nezeptal. V sou?asný dob? jsem vlastníkem WingMana FF GP a p?i pokusech zkrotit auta jako je LX, FZ... (prost? all rwd) jsem vždycky ztroskotal na tom, že auto na rovince neskute?n? plavalo. Tak nevím, jestli je to v?lema a nep?esností volantu nebo špatným setem nebo je chyba v samotných autech. Poslední možnost bych vylou?il soud? podle toho, že s tím n?kte?í "ufoni" dokážou jezdit p?kný ?asy. Setkal se n?kdo s podobným problémem? Píšu to sem proto, že uvažuju o koupi DFP, ale nejsem si jistej, jestli práv? ve volantu je zakopanej pes.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #19
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

to vypada na chybu v externim ovladaci (rukou a nohou), ja s wingmanem jezdil s fzr, rac, fz5 bez vetsich problemu..
jet is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2005   #20
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by jet
to vypada na chybu v externim ovladaci (rukou a nohou), ja s wingmanem jezdil s fzr, rac, fz5 bez vetsich problemu..
Toho jsem se bál.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.