Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.1.2008   #101
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by karlovarak View Post
Tak za?ínám být naštvaný , dva dny licence n?kde visí (na Actual-Linux).
Smutné je ,že po telefonu m? to n?jaký paná?ek dvakrát potvrdil a normáln? se na to vysral .
Na ICQ nereagují , skyp nefunguje a už se tam nem?žu ani dovolat - fakt bezva .
Takový p?ístup se m? v?bec nelíbí !!!
Mrzí m? , že první m?j p?ísp?vek je hned negativní , ale jinak to bohužel nejde .
Pokud chceš, aby tv?j p?ísp?vek m?l n?jakou vypovídací hodnotu, tak zkus být konkrétn?jší: co p?esn? jsi objednal, jaký zp?sob doru?ení, kdy jsi platil a jak, co p?esn? ti "paná?ek" potvrdil atd.

Last edited by Chaos; 4.1.2008 at 12:01.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #102
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by karlovarak View Post
Tak za?ínám být naštvaný , dva dny licence n?kde visí (na Actual-Linux).
Smutné je ,že po telefonu m? to n?jaký paná?ek dvakrát potvrdil a normáln? se na to vysral .
Na ICQ nereagují , skyp nefunguje a už se tam nem?žu ani dovolat - fakt bezva .
Takový p?ístup se m? v?bec nelíbí !!!
Mrzí m? , že první m?j p?ísp?vek je hned negativní , ale jinak to bohužel nejde .
Vážený pane,
"paná?ek" na telefonu jsem byl já. Nejprve fakta:

objednavka z 1.1.2008
penize pripsane na nas ucet: 3.1.2008
Licence se odesila 4.1.2008


Nebudu sem ani prepisovat, co jste mi psal hezkeho na icq. S tim, ze se nemuzete dovolat, nekoresponduje to, ze vcera jsme spolu po telefonu hovorili, dnes jste mluvil rano s kolegou a pred chvili pote, co jsem dorazil od zakazniku na firmu i se mnou. Polozeni telefonu bez rozlouceni ani nekomentuji.
Vic psat nebudu, obrazek si predpokladam udela kazdy sam.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #103
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pevne verim, ze se pan Bittner chytne za nos a omluvi se jak zde, tak na RBR foru.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #104
karlovarak
Newbie

 
Join Date: 4.1.2008
Posts: 3
Default

Nechci se omlouvat -byl jsem naštvaný .
Asi by byl i n?kdo jiný také naštvaný pokud by m?l n?co slíbeno a nedostal to .
Jedinné za co bych se m?l omluvit je , že jsem n?koho nazval paná?kem , ale to nepovažuji ani za nadávku a ani za urážku .
Ale pokud to n?komu ud?lá dob?e -tak se omlouvám , ale to samé bych ?ekal za nespln?ní p?íslibu doru?ení licence .

Dále bych cht?l ale na druhou stranu pod?kovat za doru?ení licence operativním zp?sobem po další komunikaci .
karlovarak is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #105
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

no to je teda sila... nevim jak vam, pane karlovaraku, ale me prijde odeslani licence den po zaplaceni, jako celkem promptni vyrizeni. nevidim absolutne zadny duvod, proc by jste mel byt nastavany...
jet is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #106
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

to Karlovarak: Nevidím na p?ístupu poskytovatele licence rovn?ž nic špatného. Omlouva na truc v tvém podání se mi jako omluva skute?n? nejeví. Hlavn? v souvislosti s tím co jsi psal na fóru na rbr.onlineracing.cz. . Bohužel jak T? znám z výše zmi?ovaného fóra, budou si muset uživatelé LFS zvyknout .
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #107
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Asi tak doruceni do 24 hodin od prijeti platby, parada to se jen tak nevidi.

Nevim co ti bylo pri objednavce receno ale to ze mas licenci doma za 2 dny je super driv bys cekal mesic a nikdo by se stebou nebavil.

Btw: co ten panacek psal na RBR?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #108
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Taky by me to zajimalo. Hledam jsem a nemohl jsem najit
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #109
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Cituji karlovaraka

Vyzkoušel jsme obojí , hafo ?asu jsem jezdil rFactor . Je lepší co se týká mód? , ale reálnost dostává t?žce naprdel .Takže já jsem si vybral LFS by? je tam menší výb?r , ale p?iblížení realit? super i v Demu .
Jen bohužel dojem kazí distribu?ní firma Actual Linux svým p?ístupem k zákazník?m .

.... heh
__________________


Last edited by devdem_kk; 4.1.2008 at 17:21.
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #110
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

To je vsechno? Moc se mi to nezda ze to vice nerozebral Pripadne posli link na diskuzi pls
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #111
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
To je vsechno? Moc se mi to nezda ze to vice nerozebral Pripadne posli link na diskuzi pls
http://rbr.onlineracing.cz/forum/vie...=asc&start=615
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #112
karlovarak
Newbie

 
Join Date: 4.1.2008
Posts: 3
Default

dovolím si napsat pr?b?h z mého pohledu :
volal jsem zda prob?hla má platba v po?ádku . To my bylo potvrzeno ,že vše je v po?ádku a peníze jsou p?ipsané na ú?et .
Dále jsem dostal informaci ,že b?hem krátké doby obdržím e-mailem licenci. To už bohužel ale neprob?hlo a tak jsem volal znovu krátce p?ed koncem pracovní doby a byl jsme ubezpe?en ,že licenci obdržím do p?lhodiny - tak se bohužel nestalo .
V té dob? už bylo po pracovní dob? a tak nebylo kam zavolat a zeptat se co se stalo - m?l jsme obavy zda nebyla moje licence odeslána n?kam jinam , m?l jsme pouze jistotu ,že není ve spamu nebo tak jelikož jsem e-mail kontoroloval p?ímo na serveru .
Samoz?ejm? a celkem logicky si myslím jsem byl zklamán a naštván .
Pro to druhý den dopo (tedy dnes ) jsem se za?al shán?t znovu a byl to za?arovaný kruh - není , p?ijde , dostanete a nakonec jsme se ani nedovolal .
Na to konto jsem napsal sv?j p?ísp?vek . Po té se m? poda?ilo kontaktovat Taira , op?t m? ubezpe?il že e-mail dostanu - a zese nic . Tak jsem napsal na icq a dostal odpov?d - máme uzáv?rku nestíháme (vyjád?ení bylo delší - vytáhnul jsme jen d?ležitou info ).
Kdybych tuto informaci obdržel hned tak si neplácám játra a holt si po?kám ,ale to nikdo ne?ek ani nenapsal .
karlovarak is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #113
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ty asi nepracujes vid? Tobe se nikdy nestalo ze bylo neco dulezitejsiho a zapomel jsi poslat mail. Licence ti dosla do 2 dnu. Tak nevim co si stezujes. Bez Actualu by jsi musel objednavat primo z UK a to by ti trvalo mnohem dele a stalo vic starosti. Proto jsem si pred rokem radeji objednal (a draz) pres liveforspeed.cz Na Licenci jsem cekal 14 dni. Kdo z nas dvou by mel byt nasranej? Bud vubec rad ze tu Actual je.
A podle toho co a jak pises te mam chut rovnou poslat tam kam slunce nesviti. Zkus se nad sebou zamyslet.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #114
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Aneb nedockavost svine
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #115
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Na druhou stranu ja bych byl asi taky netrpelivy kdy mi prijde mail s voucherem a kdyby to AL dal vedet hned ze se to zdrzi tak bych byl asi klidnejsi. Ale kazdopadne to neomlouvam karlovarakovo chovani na foru.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #116
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by karlovarak View Post
Tak za?ínám být naštvaný , dva dny licence n?kde visí (na Actual-Linux).
Smutné je ,že po telefonu m? to n?jaký paná?ek dvakrát potvrdil a normáln? se na to vysral .
Na ICQ nereagují , skyp nefunguje a už se tam nem?žu ani dovolat - fakt bezva .
Takový p?ístup se m? v?bec nelíbí !!!
Mrzí m? , že první m?j p?ísp?vek je hned negativní , ale jinak to bohužel nejde .
a to mas na dobirku nebo pres ucet? ja si to dal na dobirku 17. prosince a doslo mi to asz nekdy po Vanocich
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2008   #117
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
...Bez Actualu by jsi musel objednavat primo z UK a to by ti trvalo mnohem dele a stalo vic starosti...
Po zaplaceni kartou do 15min v mailu...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2008   #118
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Já t?eba platil na pobo?ce e banky ,nechal jsem si poslat vše mailem(tedy voucher code a fakturu.Platil jsem ráno,asi v osum? už nevím,a když jsem p?ijel o pul t?etí domu,?ekal m? mail od Taira a dle ?asu došel asi po hodin?... .Já si na Aktual Linux nemužu st?žovat...diky všem za to,co tu pro nás d?lají.Platit v zahrani?í se taky rozmohlo,ale n?kdo z nás nemuže,n?kdo nechce...Je fajn,že to de i doma...
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2008   #119
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

karlovarak: ses hnup. Jestli se chces zachovat aspon trochu jako chlap, ocisti jmeno Actual Linuxu na zminovanem foru.To, ze tady nadavas, dela obrazek jen o tobe, ale ze ocernujes neci jmeno, to je podly.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.