Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.4.2011   #1
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Zdravím mám tu ?ešení koupit licenci od spole?nosti ANTIK stojí (cca 730K?) podle kurzu Eura.(když budete platit p?evodem licence(voucher kod),vám p?íde na e-mail do (cca 2dn?) záleží jak rychle bude p?evod (k? trvat..)Mám ov??eno že licence od Antiku dostanete (cca do 3dn? když jsou na sklad?).A když nemají budou vás ihned..kontaktovat.(ov??eno)
Zde je odkaz: Koupit licenci
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já bych ?ekl zkusit se domluvit s Tairem, jestli se mu poda?í dovolat a po dohod? to stáhnout ze stránek, protože to takhle je už dlouhodob? a ni?emu to nepomáhá.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #3
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

hezky, nové p?ísp?vky a já už se lekl, že si tu píšu sám se sebou
moc si vážím všeho napsaného co tu nov? vidím, ale to jak píše administrátor, že je to pouze " distributor " tak to m? jako koncového objednavatele v?bec nezajímá p?eci, já spoléhám na to, že pokud je to tu doporu?ováno, respektive je to doporu?ováno všude že pro ?R je distributor Actual a ten nefunguje podle mého a reakcí dalších tak pak je tu n?co špatn?. absolutn? mi ned?lá problém ?ekat t?eba 3 týdny pokud mi n?kdo od nich odepíše, že se ?eká na licence ale to se nestalo, telefony mrtvé nebo nezvedaj ani pevná linka ani mobil, e-maily nereagují, Tairo nereaguje, czechLFS.net nereaguje, ICQ kontakt nereaguje - co si má ?lov?k o tom pomyslet ?
Jestli mohu za sebe tak ur?it? prodejce Actual bych z F.A.Q. stáhnul a nechal bych to pres lfs.net official a? si každý poradí jak chce. A nebo to tam n?kdo p?ipište, že je to p?es Actual zdlouhavé a? si lidi rad?ji objednávají jinak. Myslím, že už jsem tu toho napsal až až a že to asi sta?í. Jen chci timhle upozornit pro nov? nakupující a? nedopadnou jako já.

To FLAME: s tim crackem to byla tak trochu recese
To Petr.tuner.cz : moc díky za radu jestli ješt? bude síla a peníze se mi vrátí, tak bych tu možnost ur?it? zkusil využít.

Last edited by vladagt; 9.4.2011 at 19:28.
vladagt is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by vladagt View Post
hezky, nové p?ísp?vky a já už se lekl, že si tu píšu sám se sebou
moc si vážím všeho napsaného co tu nov? vidím, ale to jak píše administrátor, že je to pouze " distributor " tak to m? jako koncového objednavatele v?bec nezajímá p?eci, já spoléhám na to, že pokud je to tu doporu?ováno, respektive je to doporu?ováno všude že pro ?R je distributor Actual a ten nefunguje podle mého a reakcí dalších tak pak je tu n?co špatn?. absolutn? mi ned?lá problém ?ekat t?eba 3 týdny pokud mi n?kdo od nich odepíše, že se ?eká na licence ale to se nestalo, telefony mrtvé nebo nezvedaj ani pevná linka ani mobil, e-maily nereagují, Tairo nereaguje, czechLFS.net nereaguje, ICQ kontakt nereaguje - co si má ?lov?k o tom pomyslet ?
Jestli mohu za sebe tak ur?it? prodejce Actual bych z F.A.Q. stáhnul a nechal bych to pres lfs.net official a? si každý poradí jak chce. A nebo to tam n?kdo p?ipište, že je to p?es Actual zdlouhavé a? si lidi rad?ji objednávají jinak. Myslím, že už jsem tu toho napsal až až a že to asi sta?í. Jen chci timhle upozornit pro nov? nakupující a? nedopadnou jako já.

To FLAME: s tim crackem to byla tak trochu recese
To Petr.tuner.cz : moc díky za radu jestli ješt? bude síla a peníze se mi vrátí, tak bych tu možnost ur?it? zkusil využít.
zkusim kontaktovat Taira, mam na nej jeste jine telefony nez jsou uvedeny a navedu ho sem, jelikoz to nikdo jinej nevyresi...
muj nazor na vec je, ze jestli mu to akorat pridelava praci a starosti, tak at se na to vykasle... za to co dela, vdek jen vyjimecne, zisk temer nula, jen problemy...
p.s. email czechLFS.net chodi me a mozna donovi, navic na tuto emailovku momentalne lezu jen narazove, jelikoz starani se o toto je u me na vedlejsi koleji, pac neni snadny se tomu venovat pri 12+ hod v praci + dojizdeni...
a czechLFS.net jsou da se rict vsichni zdejsi admini, mnozi moderatori a dalsi clenove komunity, takze bych rek, ze czechLFS.net docela reaguje a veci se nejlepe resi pres forum..
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #5
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Psal jsem Tairovi hned 21.1. jak se tu ten thread objevil. Psal, že LFS devs na to rozesílání docela kašlou a má dost fofr v práci, takže ?asto p?ehlédne mail atd. Myslel jsem, že se sem vyjád?í sám a že to s tím p?ehlédnutím/nekomunikováním je spíš výjimka, no vypadá to, že se p?ípady množí Za t?chto okolností by se na to m?l vykašlat, protože to neprospívá ani jemu/Actualu ani lidem, co cht?jí hrát a kdyby v?d?li, jaký je stav, sehnali by si n?koho s kreditkou a už by to dávno m?li.

2vladagt: doporu?ováno to tu je proto, že d?íve prodej p?es Actual fungoval naprosto spolehliv? a tím, že Tairo zatím jasn? ne?ekl, že s prodejem kon?í, nikdo to asi necht?l sám odmáznout "za n?j".
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2011   #6
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

Tak jak jsem ocekaval penizky uz vratit nepujdou mi oznamila banka tak budu doufat ze to snad nekdy pošlou tu licenci
vladagt is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2011   #7
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

Tak jsem dnes ješt? zkusil zaslat smsku na mobilní ?íslo Acualu a hle, odpov?? : nejpozd?ji dnes nebo zítra odešleme nevy?ízené licence díky všem za podporu. už se t?ším až si budu moc s vámi zadriftovat on-line.
vladagt is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.