Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.6.2007   #261
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

tak jsem se registroval a pod?kovalo mi to za registraci, tak to snad bude ok:-))), a ješt? pro Michala_X(CZ)- ta 55 je moje , ty chlape jeden, už asi 2 roky:-))
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #262
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
jeste jedna otazka.... Jak je to s chatem? Mam na mysli co vse se muze...

Pokud tohle admin nezmeni tak to plati ne ?

CHAT !!!
  • v pr?b?hu volného tréninku libovolné, závodnici m?zou používat blokovaní zpráv
  • 5 min p?ed za?átkem quali musíte blokovaní zpráv vypnout
  • od za?átku quali je zakázáno mluvit (psát)!
  • admin píše žlutou barvou a použivání teto barvy je pro ostatní závodníky b?hem ve?era zakázáno
  • b?hem p?estávky po quali se smí psát oznámení o odchodu na záchod a jiná d?ležitá sd?lení adminovi
  • po dojezdu závodu je zákaz komunikace dokud nedojede do cíle i ten poslední z posledních!
  • kdo za?ne psát, bude napomenut a když nep?estane, má distanc na 1 závod
  • pokud bude na serveru návšt?vník a opustí spectate nebo za?ne mluvit, dostane ban a distanc na 1 závod
viz:http://www.czechlfs.net/liga/?mid=804
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #263
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

a sakra...sry za zbytecnej post...tohle jsem prehledl
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #264
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

jedna nesm?lá otáze?ka:v pravidlech není nic o vlajkách, modrá je každému jasná, a co žlutá??? bude platit zákaz p?edjížd?ní p?i žluté vlajce?? protože jak mám zkušenosti, tak to se moc nedodržuje:-)
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #265
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default kolega

?au, vcelku m? štve, že všichni jezdíte v týmech a t?ch osamocených je v seznamu p?ihlášených jen poskromnu. Jsem sice nová?ek a zatím jezdím nic moc ?asy, ale baví m? to a doufám, že se budu i zlepšovat. Tak nenajde se tu n?kdo, kdo se mnou bude chtít do týmu? Jestli jsem to pochopil správn?, bude se každý bodovat samostatn? a týmy pak i skupinov?, takže i pokud by do toho se mnou šel n?kdo lepší, nem?žu mu to pokazit.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #266
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
?au, vcelku m? štve, že všichni jezdíte v týmech a t?ch osamocených je v seznamu p?ihlášených jen poskromnu. Jsem sice nová?ek a zatím jezdím nic moc ?asy, ale baví m? to a doufám, že se budu i zlepšovat. Tak nenajde se tu n?kdo, kdo se mnou bude chtít do týmu?
Opravdu t? nemusí štvát, že nejsi v týmu. Rad?ji jezdit sólo, než se mermomocí cpát do n?jakého týmu, p?ípadn? pro ty ú?ely zakládat stále nové. Být v týmu není o tom, že je to IN, ale o spolupráci, p?átelství a legraci.. Neboj, nabídky p?íjdou samy

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Jestli jsem to pochopil správn?, bude se každý bodovat samostatn? a týmy pak i skupinov?, takže i pokud by do toho se mnou šel n?kdo lepší, nem?žu mu to pokazit.
Za tým mohou jet max. 2 piloti, takže se týmy rozd?lují do podtým? a takovéto podtýmy budou taktéž bodovány "v pohár? konstruktér?", takže pokazit bys to n?komu mohl .. :-)
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #267
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Opravdu t? nemusí štvát, že nejsi v týmu. Rad?ji jezdit sólo, než se mermomocí cpát do n?jakého týmu, p?ípadn? pro ty ú?ely zakládat stále nové. Být v týmu není o tom, že je to IN, ale o spolupráci, p?átelství a legraci.. Neboj, nabídky p?íjdou samy
O to mi práv? jde - o spolupráci, legraci a t?eba šasem i to p?átelství. Marn? hledám v okolí n?koho, koho LFS bere tak jako m?. Kolegové pa?í o 106 demo, ale je jim líto pustit ka?ku za licenci.

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Za tým mohou jet max. 2 piloti, takže se týmy rozd?lují do podtým? a takovéto podtýmy budou taktéž bodovány "v pohár? konstruktér?", takže pokazit bys to n?komu mohl .. :-)
M?žu a nem?žu. Pokud pojede ten doty?ný sám a vyjede body, bude mít jen ty svoje. Já mu m?žu jen n?jaké p?inést (pokud teda n?jakej ten bod ud?lám ) ale p?ece mu za m? nikdo body neode?te, nebo jo?
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #268
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
M?žu a nem?žu. Pokud pojede ten doty?ný sám a vyjede body, bude mít jen ty svoje. Já mu m?žu jen n?jaké p?inést (pokud teda n?jakej ten bod ud?lám ) ale p?ece mu za m? nikdo body neode?te, nebo jo?

Jo takhle to myslíš.. Ty ty svoje body taky p?ineseš sob?. A spole?n? p?ipíšete body pro tým, proto se musíte snažit oba dva. Žádné body se za nezú?astn?ného kolegu neode?ítají :-)
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #269
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Jarda(CZ) View Post
jedna nesm?lá otáze?ka:v pravidlech není nic o vlajkách, modrá je každému jasná, a co žlutá??? bude platit zákaz p?edjížd?ní p?i žluté vlajce?? protože jak mám zkušenosti, tak to se moc nedodržuje:-)
To by me taky zajimalo. Ono zluta vlajka v LFS je takova pochybna - obcas se zobrazi moc pozde a obcas se zobrazi jen na chvilku a na SO se mi pravidelne stava, ze to indikuje zlutou vlajkou auto za barierou zajizdejici do boxu. Takze hlidat to pres InSim a davat penalizace pres InSim asi nebude to prave a jinak se to proste neda uhlidat. Max pres protesty po zavode. Navic o tom neni v standardnich propozicich ani v pravidlech zavodu zadna zminka, pokud vim.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #270
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Navíc bodování je ud?lané tak, že dostane každý n?co až na posledního ?loví?ka v poslední divizi v prvním závod? takže pokud nap? první závod pojede 100 lidí a pak už nikdy více než 80 ve všech divizích, tak pokud budeš úpln? ten nejposledn?jší tak si odneseš t?eba 20bod? za závod... navíc nejde o body jako takové... už jsem vylé?enej a vím, že na n?které "zdejší" ufony prost? nemám a jen tak mít nebudu, takže jde o to dojet a pobavit se ( pokud možno nebýt poslední :-), hlavn? né poslední v týmu a už v?bec né za NEXTem )
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #271
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
takže jde o to dojet a pobavit se ( pokud možno nebýt poslední :-), hlavn? né poslední v týmu a už v?bec né za NEXTem )
kazdy mame sve tajne cile typu: Musim byt rychlejsi nez ten a ten
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #272
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

tak tak moje cile sou porazit EGT a CHS ale u lukiho budu muset udelat vyjimku no
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #273
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
?au, vcelku m? štve, že všichni jezdíte v týmech a t?ch osamocených je v seznamu p?ihlášených jen poskromnu. Jsem sice nová?ek a zatím jezdím nic moc ?asy, ale baví m? to a doufám, že se budu i zlepšovat. Tak nenajde se tu n?kdo, kdo se mnou bude chtít do týmu? Jestli jsem to pochopil správn?, bude se každý bodovat samostatn? a týmy pak i skupinov?, takže i pokud by do toho se mnou šel n?kdo lepší, nem?žu mu to pokazit.
napis nekomu kdo jede sam a udelejte jen jako team treba prokopbuben racing na tento cup body se budou scitat vam dvou neni treba zakladat team ale udelat fiktivni kdyz chcete bojovat o body do teamu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #274
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Jo takhle to myslíš.. Ty ty svoje body taky p?ineseš sob?. A spole?n? p?ipíšete body pro tým, proto se musíte snažit oba dva. Žádné body se za nezú?astn?ného kolegu neode?ítají :-)
Práv?, takže i t?eba pomalejší kolega v týmu je lepší než žádný kolega!

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
napis nekomu kdo jede sam a udelejte jen jako team treba prokopbuben racing na tento cup body se budou scitat vam dvou neni treba zakladat team ale udelat fiktivni kdyz chcete bojovat o body do teamu
Tak jsem to myslel, p?ece se nedám s n?kým dohromady za 2dny - prost? mi jde o to, z??astnit se i týmového bodování.

Last edited by ToFire; 2.6.2007 at 19:03.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #275
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
tyyyyyyy vado 93 jezdcu :-)
[OT] No to je fakt prispevek (a je toho vic, ne jen tady), clovek aby tu pak hledal nejakou informaci k lize. Uz mi dochazi proc mas tolik prispevku

Skoda ze to tu nechodi jako na jinych forech kde se podobny prispevky mazou a zustavaj jen prispevky opravdu k tematu. [/OT]
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #276
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by duuku View Post
[OT] No to je fakt prispevek (a je toho vic, ne jen tady), clovek aby tu pak hledal nejakou informaci k lize. Uz mi dochazi proc mas tolik prispevku

Skoda ze to tu nechodi jako na jinych forech kde se podobny prispevky mazou a zustavaj jen prispevky opravdu k tematu. [/OT]

+1
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #277
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by duuku View Post
[OT]Skoda ze to tu nechodi jako na jinych forech kde se podobny prispevky mazou a zustavaj jen prispevky opravdu k tematu. [/OT]
Kdyz na tomhle foru jsou neschopny moderatori
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #278
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
+1
pro duuku a tohle je dalsi a je jich tu mraky.jestli ti neco na me vadi tak mas smulu.kdyz tak do pm

edit: btw stejne si myslim ze vse dulezite bude v threadu INFO jako vzdy
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 2.6.2007 at 21:41.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #279
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default cawa

caues lidi, tak ja se taky prihlasil myslimže v?ééra, ja newim jestli to neni pozd? teda, bo se v tom n?jak neorientuju, je v tom pro m? zmatek kde sou napsany ty jezdci p?ihlášený atd.. ja vyplnil ten formula? aležadnej majl nep?išel,,fakt newim,,, ,,a pro?ítat to tady to je fakt vopruz se n?kam dopídit, to mám lepší v?ci na práci ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #280
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pracovni verze prihlasenych
ale myslim ze to neni primo propojeny, takze az te pridaj, tak se tam objevis...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.