Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

View Poll Results: Byl by zájem ?
ano 22 53.66%
ne 19 46.34%
Voters: 41. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.2.2007   #41
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Co se tyce drift skoly, vsichni jsme S2, takze at se mi tuner ozve na icq a udelam mu privatni hodiny...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline  
Old 24.2.2007   #42
tuner.bryan
Newbie
 
Join Date: 16.2.2007
Posts: 64
Default

1, Cht?l bych se zeptat jestli p?i DRIFTU n?kdo používáte spojku.
N?kde jsem slyšel, že je to docela nutné pro dlouhý a p?kný drift (v LFS).

2,Dá se profesionáln? driftovat s myší?
Dík za odpov??
tuner.bryan is offline  
Old 24.2.2007   #43
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by tuner.bryan View Post
1, Cht?l bych se zeptat jestli p?i DRIFTU n?kdo používáte spojku.
N?kde jsem slyšel, že je to docela nutné pro dlouhý a p?kný drift (v LFS).

2,Dá se profesionáln? driftovat s myší?
Dík za odpov??
lepsi thread je skola driftu, nicmene ti odpovim....

1. nekdo spojku pouziva, ale mylsim si ze to je zbytecny, sam ji nepouzivam a ze bych pekny a dlouhy drifty nedaval to se rict neda

2. Nevim jestli profesionalne, ale da, jenze bez toho skvelyho pocitu z "reality"...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline  
Old 24.2.2007   #44
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Já sice n?jak extra p?kný drifty nedávám, ale clutch kick ob?as použiju, ale jde to i bez n?j
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline  
Old 25.2.2007   #45
tuner.bryan
Newbie
 
Join Date: 16.2.2007
Posts: 64
Default

OK. Dík za odpov??.
tuner.bryan is offline  
Old 6.5.2007   #46
Koni
Newbie
 
Join Date: 11.2.2007
Posts: 3
Default

Zdravím, lidi?ky, chci se zeptat jak je to s LFS Lapper. Jako kdybych to tu našel tak se neptám ale angláncky neumim, takže se toho moc nedozvim, když jsou všude odkazy na cizí fora. Mám ho staženej ale nevim nic co s tim dál , jak se to ovládá ve h?e a jak to do ní v?bec dostat, když jsem to jen "p?ihodil" do složky ke h?e tak nic. Tak kdyby byl n?kdo tak hodnej a ochotnej to trošku uvést na pravou míru.

A ešt? se chci zeptat na takovou obecnou v?c, p?išlo mi že tu netolerujete lidi co jezd?j s jinak otev?enou hrou než legáln? i když jim to pochopiteln? nejde on-line, je to tak?
Koni is offline  
Old 6.5.2007   #47
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Koni View Post
Zdravím, lidi?ky, chci se zeptat jak je to s LFS Lapper. Jako kdybych to tu našel tak se neptám ale angláncky neumim, takže se toho moc nedozvim, když jsou všude odkazy na cizí fora. Mám ho staženej ale nevim nic co s tim dál , jak se to ovládá ve h?e a jak to do ní v?bec dostat, když jsem to jen "p?ihodil" do složky ke h?e tak nic. Tak kdyby byl n?kdo tak hodnej a ochotnej to trošku uvést na pravou míru.
lfslapper je samostatny externi program, ktery s lfs serverem komunikuje pres insim, takze nestaci ho nahrat do slozky lfs. Musi se nastavit na serveru patricny insim port a k tomu stejny port v lfslapperu. Takto se uz da lapper rozebehnout, aby alespon meril casy a pocital body. Jinak pokud je treba pouzivat jeste nejake scripty pro server, tak je treba pouzit insim gateway.

Quote:
Originally Posted by Koni View Post
A ešt? se chci zeptat na takovou obecnou v?c, p?išlo mi že tu netolerujete lidi co jezd?j s jinak otev?enou hrou než legáln? i když jim to pochopiteln? nejde on-line, je to tak?
Jdi se zeptat na policii, jestli nevadi, ze jezdis bez ridicaku v kradenem aute.

Vsichni vime, ze v CR je zvykem vse "upiratit" a i kdyz s tim nesouhlasim, tak to v nekterych pripadech chapu. Napriklad kdyz nekdo potrebuje jednorazove vypracovat neco do skoly v programu, ktery jinak stoji tisice (desitky tisic). Ale za 999,- Kc si myslim, ze s LFS clovek dostane opravdu hodne. Perfektni simulator, skvelou komunitu lidi, vzdy se nekde zavodi (casto i o ceny), takze pokud na to ma clovek cas, tak mu LFS nezahali, atd. Navic telefonickou (icq|jabber|skype) bezplatnou podporu u nas v ACTUAL LINUX. Pokud se porada zavod na legalni S2, nebo v demu, tak bezplatne zapujceni serveru, atd. Takze se nemuzes divit, ze si neprejeme, aby se jezdilo "piratene" LFS, protoze to by taky mohlo znamenat konec vseho vyse jmenovaneho.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline  
Old 6.5.2007   #48
Koni
Newbie
 
Join Date: 11.2.2007
Posts: 3
Default

Díky za odpov?di, s tim Lapperem je to na m? n?jaký složitý (ned?lám tolik do kop? abych to tomudle rozum?l) takže to nechám bejt a budu si driftit dál jen tak pro radost.
Jinak LFS mám v plánu si zaplatit ale hold to neni prioritou a nem?že být. Ale z d?vod? který si popsal chápu že to tu netolerujete ( spíš, snažíte se) .
No jinak ta škola driftu je zajímavej nápad, byl bych docela rád kdyby mi n?kdo dokázal s jistotou ?íct , tak takhle ne a tohle je dobrá cesta. Ale docela se práv? divim, že Spangler do toho chce takhle jít a trávit ?as díváním se na bandu nemožnejch jak to bu? p?eto?ej nebo nedoto?ej.
Koni is offline  
Old 6.5.2007   #49
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Koni View Post
No jinak ta škola driftu je zajímavej nápad, byl bych docela rád kdyby mi n?kdo dokázal s jistotou ?íct , tak takhle ne a tohle je dobrá cesta. Ale docela se práv? divim, že Spangler do toho chce takhle jít a trávit ?as díváním se na bandu nemožnejch jak to bu? p?eto?ej nebo nedoto?ej.
Pokud budes mit zajem, kontaktuj me na icq a muzem se dohodnout...nikdo neni nemoznej...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline  
Old 6.5.2007   #50
Koni
Newbie
 
Join Date: 11.2.2007
Posts: 3
Default

tak sem dneska prošel Spanglerovou školou driftu, jako drifter ze m? samoz?ejm? ešt? neni ale rozhodn? mi to odahlilo moje chyby, které bych si sám neuv?domil, pozorovat jeho opravdu fantastickou jízdu dodá taky mnoho poznatk?. Takže m?žu jeho školení?ko jen doporu?it .

Last edited by Koni; 6.5.2007 at 23:11.
Koni is offline  
Old 9.5.2007   #51
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Drift LFS Bible: http://www.youtube.com/watch?v=AMz6zPavWEU
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline  
Old 10.5.2007   #52
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Nic moc. Pres leto mam v planu udelat vlastni. Kompletne od zacatku. Nechci vykradat drift bible jako on. Navic moc driftit neumi.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline  
Old 10.5.2007   #53
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Nic moc. Pres leto mam v planu udelat vlastni. Kompletne od zacatku. Nechci vykradat drift bible jako on. Navic moc driftit neumi.
heh, bylo to jezdeny na G25 900°, h-shifter and clutch takze podle me umi
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline  
Old 11.5.2007   #54
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

A na tohle jsi prisel kde?
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline  
Old 11.5.2007   #55
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
A na tohle jsi prisel kde?
Sta?í ?íst detaily o videu...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline  
Old 11.5.2007   #56
Nadeo
Newbie

 
Nadeo's Avatar
 
Join Date: 17.2.2007
Posts: 73
Default

smurfen nevie driftovat ? to je snad vtip nie ?
__________________
eNETiS Team
Nadeo is offline  
Old 11.5.2007   #57
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

kdo to je?
Tommy V. is offline  
Old 11.5.2007   #58
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
kdo to je?
dobrá otázka
MCz killman is offline  
Old 11.5.2007   #59
Nadeo
Newbie

 
Nadeo's Avatar
 
Join Date: 17.2.2007
Posts: 73
Default

ten co robil "LFS Drift Bible" omg, pokial ste to nemysleli ironicky
__________________
eNETiS Team
Nadeo is offline  
Old 12.5.2007   #60
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

"Chceme-li definovat rekurzi, musíme nejprve definovat rekurzi."
Kada is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.