Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.4.2011   #281
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
EQ Worry na n?jakym systému pozic, hlášení špatného sm?ru atd. pracuje jako p?ídavek do Airia, no, uvidíme
JJ vim, mluvil jsem s nim o tom.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2011   #282
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak som kone?ne trochu potrénoval (layout NDR ako "Návrat Do Reality"?), ke?že som nechcel by? sám tak som si prizval AI, asi takto vyzerali po hodine:

http://www.dropbox.com/gallery/26457935/1/LFS?h=6c80d7

Inak tá ?avoto?ivá na ovál je mrcha zradná, ešte uvidíme aké bude v 京都市 (Kjóto) po?asie...
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2011   #283
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Zdravím, je mi líto, ale musím hlavn? z ?asových d?vod? od?íci svou další ú?ast v tomto šampionátu. Myslel jsem, že to p?jde, ale nep?jde.

Nemohu jet Sobotní závod hlavn? z ?asových d?vod?, neb musím za?ídit spousta v?cí a v pond?lí ráno odlétám na delší dobu pry?. Co se týká posledního závodu, koná se krátce po mém návratu, což bude pro m? dost hektická doba, protože budu mít hodn? práce, takže bohužel nepojedu asi ani ten.

Do šampionátu jsme se p?ihlašoval v dob?, kdy jsem nev?d?l o tom, že pojedu pry?, takže pardon.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2011   #284
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 18.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Zdravím, je mi líto, ale musím hlavn? z ?asových d?vod? od?íci svou další ú?ast v tomto šampionátu. Myslel jsem, že to p?jde, ale nep?jde.

Nemohu jet Sobotní závod hlavn? z ?asových d?vod?, neb musím za?ídit spousta v?cí a v pond?lí ráno odlétám na delší dobu pry?. Co se týká posledního závodu, koná se krátce po mém návratu, což bude pro m? dost hektická doba, protože budu mít hodn? práce, takže bohužel nepojedu asi ani ten.

Do šampionátu jsme se p?ihlašoval v dob?, kdy jsem nev?d?l o tom, že pojedu pry?, takže pardon.
wildstyle is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2011   #285
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by wildstyle View Post
Yes, yes, annoying TDI FXR not go. You'll have a good position to D is a shame because the KY would win FXR TDI might have

I saw some opportunity to travel the U.S. for 3 weeks and it was impossible to say no. So sorry
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2011   #286
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

To je skoro také dobré ako "He goes to KY3_BoothyChicane_NDR.lyt" :-) Inak pre istotu som porovnal (porovnaním súborov) layout z ostatného mailu a ten pôvodný a sú úplne rovnaké - nie že by nemali by?, len ak by to niekomu tiež napadlo porovnáva?.

Inak Hanz dúfam že napriek tým protestom a tak to ešte s LFS skúsiš, ber to ako také privítanie a už bude iba dobre. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2011   #287
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 18.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Yes, yes, annoying TDI FXR not go. You'll have a good position to D is a shame because the KY would win FXR TDI might have

I saw some opportunity to travel the U.S. for 3 weeks and it was impossible to say no. So sorry
Since I don't understand your language, I'm using Google Translate but it's horrible at translating from czech which makes it hard for me to understand what you're writing. I thought you were confirming your attendance, sorry.

I'd do the same, if somebody offered me a three week trip to U.S. Have a good one over there.
wildstyle is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2011   #288
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 18.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
To je skoro také dobré ako "He goes to KY3_BoothyChicane_NDR.lyt" :-) Inak pre istotu som porovnal (porovnaním súborov) layout z ostatného mailu a ten pôvodný a sú úplne rovnaké - nie že by nemali by?, len ak by to niekomu tiež napadlo porovnáva?.

Inak Hanz dúfam že napriek tým protestom a tak to ešte s LFS skúsiš, ber to ako také privítanie a už bude iba dobre. :-)
Again - Google Translate isn't translating your post properly. But as far as I can understand, you're writing something about me and the layouts.

Please write it in english.
wildstyle is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2011   #289
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

No no, it was in Slovak language for Hanz, everything's fine.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2011   #290
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Inak Hanz dúfam že napriek tým protestom a tak to ešte s LFS skúsiš, ber to ako také privítanie a už bude iba dobre. :-)
Up?ímn?, když m? n?kdo úmysln? vystr?í z trat? v NFS, tak to beru, vím že se to d?lá ale u LFS jsem to ne?ekal. Takže ano, musím ?íci, že m? to trochu vzalo chu? do dalšího ježd?ní. Nad LFS nelámu h?l, normáln? bych jel, ale dostal jsem nabídku, která se neodmítá, takže bohužel se nemohu z??astnit.

Jinak mi takhle dlouhé závody vyhovují, jen mi trochu p?ijde ten šampionát nevyrovnaný podmínkama. Na té minulé trati jsem s FXR nejezdil zrovna pomalu, ale když jsem si pak vzal FZR, byl jsem v pohod? o 0,5 sekudny rychlejší a to s tím autem nemám moc najeto a moc mi nevyhovuje. Prost? mi to p?ijde jako šampionát, který má zcela jasn? rozdílné dv? t?ídy aut, ale kupodivu závodí proti sob?. Taky by to cht?lo trochu více aut, soud? podle po?tu míst na stratovní listin? jsme ?ekal bohatší ú?ast .

Doufám že budu mít brzy zase trochu ?asu jezdit. ?lov?k se u toho odreaguje, 6 hodin p?kn? v pohod? jede kolo za kolem
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2011   #291
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Zítra je ode m? stream nejistej, asi budu v Brn? a nevím, kdy se vrátím. Jestli to rozjedu, tak nejspíš ne v?as.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #292
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Zítra je ode m? stream nejistej, asi budu v Brn? a nevím, kdy se vrátím. Jestli to rozjedu, tak nejspíš ne v?as.
Ale to je škodááááááá
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #293
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

"Každý závod se jede za po?así, které se ur?uje dle aktuálního po?así (viz http://www.accuweather.com) a nastaví se na daném okruhu vždy v 12:00 v den závodu."

WindsW 15 km/h

-> Mali sme ma? slabý vietor, nešetrite nás!
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #294
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak z d?vodu nepritomnosti zadneho admina, budem muset termin presunout, omlouvame se ale nejak to ted vubec nevyslo.


We are sorry, but we have to take another term of race, all admins are out
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #295
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Great news... totally works for me
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #296
AlHorak
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 2
Default

Sakra takovejch organizatoru a fakt ani jeden nema cas ? Hmm :/
AlHorak is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #297
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

To akože si robíte *****?
Presuvam terminy, neberiem pracu a teraz to to?
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #298
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Achjo... Kdyby jste to v?d?li d?ív, tak se toho ujmu a rád pom?žu... No co, nevadí....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #299
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 18.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

What? I don't understand.
wildstyle is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2011   #300
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Achjo... Kdyby jste to v?d?li d?ív, tak se toho ujmu a rád pom?žu... No co, nevadí....
v?era a dnes jsem ti volal a neberes mi telefon. Cht?l jsem t? o to poprosit
masterful is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.