Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.3.2011   #201
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default Stream

Nejakou dobu jsem sledoval prenos na streamu a mel bych poznamku ke zvuku. Obcas bylo spatne slyset komentatory, protoze zvuk hry a hlaseni TS byly prilis hlasite. Takze by bylo dobre ztlumit tyto zvuky.

Jinak dobra prace
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #202
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Nejakou dobu jsem sledoval prenos na streamu a mel bych poznamku ke zvuku. Obcas bylo spatne slyset komentatory, protoze zvuk hry a hlaseni TS byly prilis hlasite. Takze by bylo dobre ztlumit tyto zvuky.

Jinak dobra prace
Jj, p?íšt? si dám aspo? hodinu p?ed závodem na nalad?ní, v?era to bylo až 10 minut p?ed kvaldou a i kousek z ní.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #203
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Red face

Ahoj, nem?že n?kdo n?kam nauploudovat MPR záznam celého závodu, jak m? to spaadlo v 4:25 závod?, tak mám jen tu poslední hodinu a p?l a nevím co se tam d?lo, jsou tam n?jaké stížnosti na m?
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2011   #204
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Ahoj, nem?že n?kdo n?kam nauploudovat MPR záznam celého závodu, jak m? to spaadlo v 4:25 závod?, tak mám jen tu poslední hodinu a p?l a nevím co se tam d?lo, jsou tam n?jaké stížnosti na m?
http://leteckaposta.cz/681795045
masterful is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2011   #205
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Skúšal som zo zdrojáku stránky zisti? link na stiahnutie video súboru z ktorého ide stream, ale nepodarilo sa mi to, myslel som že to bude nie?o ako http://www.livestream.com/filestore/...6ad29ba6_1.flv, ale ni? nezaberá.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2011   #206
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default Záznam a protesty

Díky za záznam ... kone?n? se také mohu vyjád?it k n?kterým situacím .... jak se v takových situacích d?lá a je to dobrým zvykem … a hlavn? až te? jsem se dostal k záznamu …

Ad 47 kolo – m? svítila hlavn? modrá vlajka :/, navíc ostatní jeli a nestáli, já byl ve své ideální stop? a do nikoho jsem nevrazil a nikoho ve své stop? neohrozil … Doporu?uji se podívat na záznam z mého pohledu:

Aktuáln? v 13:51 jej studujeme:


1, svítí mi modrá vlajka - po?ád!
2, soust?edím se na boj s CZC FXR ...
3, ... jedu 175km/h a hledám místo naprovo vedle CZC a dostanu se až na trávu p?lkou auta... ostatní situaci vidí já po?ád nemohu!
4, až do této situace mám celou v?c schovanou za zdí mimo to, co mohu vid?t!!!
5, Do situace p?ijížd?m už vedle CZC ... na trati už ale žádné nebezpe?í není a je volno! zpomaluji asi na 125km - p?edemnou je ale volno a ?istá tra?, p?idávám do další zatá?ky na most a vyhýbám se dv?ma aut?m v pravo, které kloužou z mého pohledu mimo ...
6, k?ižuje p?edem? to ?erné FXR (nejnebezpe?n?jší situace z mého pohledu), to je jediné atuo, které jsem v potížích vid?l - co jsem jediné vid?l z mého pohledu mimo tra?
7, jedu za ním na most?, žádné nebezpe?í na trati ...
8, v další zatá?ce jej p?edjíždím, když vyjíždí z ideální stopy ...

to je celé ....


podle m? b?žný závodní incident, který nelze postihovat, nebo? nebyl zap?í?in?n z mé strany a já jen m?l št?stí, že jsem se vyhnul. Každopádn? stejn? jsem tím houby získal, byl jsem v té dob? o 2 kola … ale jestli vám to ud?lá radost - kdybych vid?l nap?í? trati auto, a tedy nebezpe?í ne?eknu, já v ten moment bojoval o pozici a v ten moment vid?l jen ?erné auto, jak jede ka?írkem, ale jelo a nikomu nep?ekáželo, až ze záznamu vidím, co se tam stalo. Nicmén? nikoho jsem neohrozil a situaci jsem nezp?sobil …

Ad 125kolo – Objížd?l jsem pomalu jedoucí auto, což se dle pravidel smí!
Safety Car byl t?i ?tvrt? kola p?ed námi a já musel dohán?t kolové ztráty a daný ?lov?k s tím jel, jako s hnojem z mého pohledu jel pomalu bez zjevné p?í?iny, protože p?ed ním bylo daleko volno - Bylo to pomalu jedoucí auto, které jsem považoval asi tedy za poškozené a to se p?edjížd?t m?že! Nikoho jsem v ten moment neohrozil, jízda za SC to v žádném p?ípad? nemohla být – SC byl 5km daleko p?ed námi!!! Prost? jsem objel pomalé auto, které pravd?podobn? sm??ovalo do box? na opravu … nebo si neumím vysv?tlit, pro? s volnou tratí a tak velkou ztrátou jelo tak pomalu …

Ad. Errebo vs J.S – Kontakt p?iznávám, ale vid?l jsem ho až v záznamu, jinak jsem si jej nevšiml stal se v mém slepém úhlu a byl velmi malý a za to se ale omlouvám snažil jsem se jen vrátit na svou pozici – celá situace vznikla už d?íve -e on m? totiž zcela v?dom? p?edjel pod žlutou ve vlá?ku za SC o pár zatá?ek d?íve a já se jen vracel na svou pozici p?ed n?j, kdy jsem se o to snažil na n?kolika místech … v?nujte p?i vyšet?ování pozornost situaci na vjezdu na cílovou rovinku o pár zatá?ek d?íve. Myslím, že tato situace už stejn? nic ne?ešila.

D?kuji jinak za p?kný závod, ale p?íšt? bych rád trochu více závod?ní a mén? nudného kroužení s p?l kilometrovými odstupy a piknikování p?i žlutých vlajkách na trati bez zjevného nebezpe?í na ní – i z mé strany, tím myslím to mé piknikování na st?eše - stejn? nechápu jak jsem se tam dostal, v život? se mi to na tom míst? nestalo

Rád bych také pro p?íšt? v?d?l, jak se mám chovat pod tou modrou vlajkou vím že mám poušt?t - poušt?l jsem rychlejšího Radka - ale když jsem jinak rychlejší nebo stejn? rychlý? D?kuji za n?jaký návod ... rád bych tím p?edešl k n?jakým situacícm, co se d?li v tomto závod? ... ono se nejede dob?e když nevíte co máte d?lat ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 28.3.2011 at 13:57.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2011   #207
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post

Rád bych také pro p?íšt? v?d?l, jak se mám chovat pod tou modrou vlajkou vím že mám poušt?t - poušt?l jsem rychlejšího Radka - ale když jsem jinak rychlejší nebo stejn? rychlý? D?kuji za n?jaký návod ... rád bych tím p?edešl k n?jakým situacícm, co se d?li v tomto závod? ... ono se nejede dob?e když nevíte co máte d?lat ...
chcel som ti v pravidlach najst nejaky odstavec o tom, ale vidim, ze v pravidlach nie je najmensia zmienka o modrej vlajke...tak sa hlboko ospravedlnujem za to, ze som ocakaval, ze ma pustis
nabuduce si budem musiet lepsie precitat pravidla a automaticky sa nespoliehat, ze tam nieco bude (no nic to nemeni na fakte, ze som prekvapeny, ze sa tam nic o tom nespomina)
no som presvedceny, ze modra vlajka znamena, ze sa k tebe blizi rychlejsi jazdec a neznamena, ze ho pustas az ked je dostatocne blizko na utok, ale aj skor, aby si ho nebrzdil a mas ho pustat bez boja bezpecne a na bezpecnom mieste
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2011   #208
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Hanz:

Ad 47. kolo.
N?jak mi není jasné, jak m?žeš tvrdit, že bylo vše v po?ádku. V tom míst? byla vyvešená žlutá vlajka a je to vid?t i v replay. Propálil jsi to tam na plný koule a m?žeš hovo?it o št?stí, že jsi nikoho nevzal s sebou ven. Jak k tomu má t?eba p?ijít p. Vovesný, cht?l jsi tím snad ?íct, že on si nenašel stopu pro to, aby ty spomalující auta p?edjel?.... Pokud je na trati vyv?šena žlutá vlajka, tak v daném úseku trat? je zakázáno p?edjížd?t, navíc, když sám tvrdíš, že jsi byl o 2 kola spátky a navíc ješt? po restartu závodu.

Ad 125. kolo
Po dobu SC je zakázáno p?edjížd?ní na všech úsecích trati, krom t?ch aut, která jsou poškozená, resp. se ú?astnili nehody, díky kterým je SC na trati. p. Machala jel normální klidové tempo, t?eba šet?il pneumatiky, šet?il palivo, co ty víš?... Ale podle mého nejel tak pomalu, aby bylo nutné p?edjížd?t. Navíc, pokud si dob?e vzpomínám, tak bílá vlajka na trati nebyla, takže ani nem?l d?vod. P?i rychlosti SC 150 Km/h se ta stráta dá bezpr?blém? sundat celkem rychle a ani se nemusíš hnát za každou desetinou.

Nechme ale rozhodnout sportovní komisa?e.

Ad Modrá - Asi do pravidel n?co o modré nechám doplnit, to jsem s tebou za jedno.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #209
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
....

Promi?, ale m?l by si brát taky trochu ohled na situaci, co jsem mohl vid?t a trochu schvívavosti prosím, jel jsem tohle poprvé - Také se na to koukni na záznamu znovu z mého pohledu, a také si prosím uv?dom, co jsem já skute?n? v té situaci mohl vid?t a d?lat - co jsem vid?l já a jak jsem mohl za t?ch n?kolika málo sekund reagovat:

1, jedeme po restartu na plný kotel, soust?edím se na boj s CZC FXR nic jiného m? v té chvíli nezajímalo a díval jsem se jen napravo od n?j do místa, kam se chci nacpat v zatá?ce … nevím, jestli n?co svítilo nebo ne, koukal jsem v tu chvíli jen na modrý zadek auta p?ed sebou!
2, dostávám se vedle n?j, jedu na plný plyn 170, v tu chvíli zaregistruji teprve n?jaké srocení nalevo od n?j …
3, Problikne mi žlutá vlajka, kterou teprve zaregistruji, ale hned tam sko?í zase modrá, já p?ed sebou žádný problém nevidím a za celou dobu jsem nemohl vid?t, co tu situaci zp?sobilo, navíc mi stále svítí modrá vlajka … to už jsem ale p?ed CZC a p?ede mnou je v podstat? volná tra? …
4, svítí mi jen modrá vlajka, … v tu chvíli jsem už lehce zpomalil jedu n?co p?es 120 a koukám rychle kolem, co se to sakra d?je … nic nebezpe?ného nevidím
5, dostávám se už ale zárove? vedle dalšího auta (FZR) (je nalevo ode m?), žádná vlajka krom? modré nesvítí a v dáli vidím jen ?erné FXR, jak jede v ka?írku bezpe?n? od všech ostatních, všichni ostatní kolem pokra?ují v jízd?. Vybírám si tedy bezpe?nou stopu v ideální stop? a jedu dál v bezpe?né vzdálenosti od všech ostatních.
6, K?ižuje m? ?erné FXR na vjezdu na most, nejnebezpe?n?jší situace co jsem zaregistroval, p?ibrzdím abych do n?j nenarazil, po?ád svítí modrá vlajka, ?adím se za n?j …
7, jedeme normáln? dál, p?edjíždím ?erné FXR v další zatá?ce …

Po?ád nevím, v ?em, je tedy ten problém který máte a že jsem n?co zanedbal - situaci jsem nezp?sobil - vyhnul jsem se bezpe?n? nebezpe?í, do nikoho jsem nevrazil, jen jsem ignoroval modrou vlajku … to p?iznávám. Ze záznamu vím, že se tam tedy st?etla dv? (t?i?) auta, ale já jsem v žádném okamžiku ten st?et nemohl vid?t ani zp?sobit! Záznam to jasn? dokazuje. V moment? kdy jsem se p?i?ítil do situace a za?al se starat, co se d?je, jsem už byl p?ed CZC FXR, žlutá vlajka mi nesvítila - nebo jsem ji neregistroval v ten moment – svítila mi modrá, tu si pamatují a z mého pohled byla volná tra? … ov?? si to na záznamu a uv?dom si, co jsem v t?ch sekundách mohl d?lat. Takže promi?, mohu skute?n? tvrdit, že bylo z mé strany vše v po?ádku (mimo té ignorace neustále svítící modré), protože z mého pohledu, z toho, co jsem v t?ch 5s mohl vid?t, to tak v po?ádku bylo … lituji, tohle jsem vid?l v ten okamžik já, záznam to dokazuje a hlavn? ber ohled na to, že jsem jel poprvé a že jsem v t?ch n?kolika sekundách se soust?edil na závod?ní ...


Ad 125 kolo: bílá vlajka? To tam taky je? Já tu hru hraji krátce, byl to m?j první takovýhle závod s licencí, nic podobného jsem tam nikdy nevid?l a to jsem rozbitá auta vid?l. Podle m? jel hodn? pomalu a já pot?eboval dohán?t 2 kola, SC byl 1km za námi (poušt?l nás) a tedy 5,6km p?ed námi, nebyl žádný d?vod jet pomalu, a pokud si myslíš, že se to dá stáhnout tak snadno, tak bych ti doporu?oval, si to vyzkoušet …. Vím, o ?em mluvím, stahoval jsem dv? kola a byla to sakra fuška! Já nebojoval o desetiny sekundy, já bojoval o minuty!!! A sorry, ale když n?kdo daleko p?ed a daleko za SC jede pomalu bez zjevného d?vodu, nem?žu v?d?t, že jen šet?í gumy a že to nemá rozmlácený a jede do box?, navíc já byl mimo systém po restartu, o bílé vlajce nevím, že n?co takovéhle ho v této h?e v?bec existuje. Z mého pohledu v té chvíli s tím jel jak s hnojem proto, že se šoural do box? opravovat … Promi? ale v tomto p?ípad? nevidím v?bec žádný problém, regulérn? jsem p?edjel pomalu jedoucí auto na trati, bez zjevné p?í?iny a bez nebezpe?í ...

Ad bavorák: Modrá vlajka vím co v závod? znamená , motosport sleduji i jezdím skoro 20 let! ale v tomhle závod? jsem m?l modrou vlajku, protože jsem se restartoval b?hem závodu ... takže vážn? sorry nebyla to stadardní situace, uvidíme jestli tam n?co bude dopln?no, i když si myslím, že by to ?ešil jen ten fungující systém a bylo by jasno - každopádn? rychlejší jezdce jsem poušt?l a výzvy po?adatel? jsem uposlechl i když jsem se trochu divil, což souviselo s tím, že jsem byl mimo systém a nem?l jsem o ni?em kolem sebe p?ehled
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 29.3.2011 at 00:23.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #210
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
[font=Calibri][size=3]Promi?, ale m?l by ...
Koukal jsem na protest a musim s tebou souhlasit. Nevim jak dlouho jezdis LFS, ale problem je v LFS a vypisu RCM zprav. RCM zprava je takova ta velka pres celou obrazovku. Maji tam chybu a posledni zprava prebije predchozi. Coz v tvem pripade znamena, ze jsi mel permanentne modrou. Pak zacal zluty usek. Problikla ti zluta a v dobe predjeti zase byla na chilku modra. Po predjeti ti naskocila zase zluta a ta tam vydrzela dalsi 2 predjeti. Takze .. nevim jak dopadne protest, ale bohuzel s chybou v LFS se clovek musi szit a uvedomit si to, ze tam ta chyba je.

Tim ale nerikam, ze (pokud jsi novacek), tak to musis znat. Proste se poucit pro priste. Na druhou stranu tam zluta byla na ty dlasi dve auta. Jest bych to rad videl z tveho auta. Protoze jsi byl po reconnectu. Nevim presne, jestli pak mas porad modrou od vsech (jsi o x kol pozadu), nebo se ti pak nezobrazi nic. Takze pls zkus dat nekam zaznam (tvuj) Minimalne se poucime o dlasi nedokonalosti LFS Diky.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #211
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Koukám,že se tady p?kn? dohadujete,tak vám p?idám pohled taky ze strany t?ch ostatních,co ujeli 134 kol.
Nevím jak komisa?i rozhodli,ale nap?. m? p?edjet SC nenechali abych mohl dohnat svou ztrátu kol,za druhé Honzu nechali sko?it zp?t do garáže a nechali ho pokra?ovat v závod?,což se dle pravidel nesmí,ale jde pochopit že je škoda rozjetý závod nedokon?it,na druhou stranu havaroval vlastní vinou a nebyl schopen dojet do pitu na opravu,tím si myslím že jsme byli znevýhodn?ni my ostatní.
Jsem rád že jste jej nechali pokra?ovat,ale nem?l by z toho vyt?žit lepší postavení v cíli.
Tak doufám,že komisa?i na to vše vzali ohled a rozhodli správn? :-D
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #212
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Honzu nechali sko?it zp?t do garáže a nechali ho pokra?ovat v závod?,což se dle pravidel nesmí,ale jde pochopit že je škoda rozjetý závod nedokon?it,na druhou stranu havaroval vlastní vinou a nebyl schopen dojet do pitu na opravu,tím si myslím že jsme byli znevýhodn?ni my ostatní.
Nebyl rozbitej, ale pri prevraceni zpet nakola ho to laglo a propad se do zeme , proto jsme mu dali reset ale stalo ho to -2 kola, vim ze s tim SC byli problemy, proto priste zakaz predjizdeni SC pokud ho uz dojel vedouci jezdec. Cili dostanes kolo, mas smulu.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #213
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Nebyl rozbitej, ale pri prevraceni zpet nakola ho to laglo a propad se do zeme , proto jsme mu dali reset ale stalo ho to -2 kola, vim ze s tim SC byli problemy, proto priste zakaz predjizdeni SC pokud ho uz dojel vedouci jezdec. Cili dostanes kolo, mas smulu.
SC bych nechal predjet, pokud vedouci jezdec zajel do boxu a tim padem se za SC objevil jezdec o kolo zpet. Jinak ne
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #214
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Abychom si rozumn?li .... já ne?ekám n?jakou výhodu - navíc jsem žádnou nedostal !!! Dostal jsem jen možnost pokra?ovat s p?íslušnou ztrátou dál .... nic dalšího.

Ano naboural jsem vlastní vinnou pokud to nebyl n?jaký lag, kdy nevím jak se to stalo protože tam kde se to stalo se mi to nikdy nestalo, auto prost? n?jak zakoplo . Ale stalo se. Poškodilo (zni?ilo) m? to p?ední zav?šení na jednom kole, ale nebýt na st?eše, tak bych dojel do box?, pak tam ale bylo pár lag? a neš?astn? to do m? také narval PC p?i vyproš?ování, takže se stalo, že auto prost? nikam nezatá?elo, když se ho kone?n? poda?ilo oto?it.

Byly dv? možnosti: konec nebo restart, vzhledem k tomu, že je to hra, bylo nás málo a jezdec vyvázl z nehody bez zran?ní, nebyl d?vod nepokra?ovat. By? tedy se ztrátou 2 kol a bohužel mimo závodní systém serveru (n?co bohužel pak p?idal ješt? i druhý restart - technický výpadek internetu). Problém bylo, že jsem nebyl myslím vyložen? pomalý, takže byl pon?kud problém s dodržováním pravidel modrých vlajek. Další v?c, kterou jsem nem?l možnost ovlivnit, byl následný po?et výjezd? SC a tedy možnost dohnat tu ztrátu!

N?kte?í si zde evidentn? myslí, že to byla sranda dohnat to, ale celkem 3x jsem SC p?edjížd?l a dohán?l skoro 3 kola podle toho jsem jel a byla to zatracená fuška a vyšlo to jen tak tak, ale já nemohl v?d?t, že to vyjde a už v?bec se na to spoléhat!!! A nic na tom nebylo jednoduchého ... maximální rychlost mého auta dosahovala v jednom bod? 225km, v?tšinou jsem ale jel 140-190 a p?i rychlosti SC kolem 120 na 6,6km dlouhém okruhu n?kte?í asi neum?jí po?ítat nebo si nedokáží p?edstavit jaká je to fuška + zastávky v boxech a kolik ?asu to vyžadovalo, který jsem musel nahnat a nikde jsem nem?l jistotu, že ty SC vyjedou a budu mít tu možnost to dohnat!!! Takže nic jsem zadarmo nedostal, naopak jsem m?l o dost napínav?jší a náro?n?jší závod než ostatní, jel jsem poprvé, jel jsem 6 hodin bez p?estávky a zatímco vy jste kli?kovali a d?lali blbiny n?kolikrát za SC, já musel jet na doraz celou dobu a to jsem m?l neustále ve výhledu modrou vlajku a? byl za mnou kdo cht?l pomalý nebo rychlý a nem?l jsem žádné pon?tí o situaci a ?asech jezdc? kolem, protože mi nefungoval ten systém!

A poušt?ní jezdc? o kolo zp?t p?ed SC je zcela normální v?cí, kterou má v pravidlech celá ?ada okruhových motorsport?, je to nejen prosp?šné pro samotné závod?ní (nemluv? o naší situaci, kdy nás jede jen pár), ale hlavn? je to i bezpe?né z hlediska jezdc? na p?edních pozicích - ti tím nejsou nijak poškozeni ani znevýhodn?ni!!! Rychlý jezdec je rychlý jezdec, samoz?ejm? m?že se n?co stát náhodn?, ale náhoda není nehoda! A to všechno k motorsportu pat?í ...

Návrhy o poušt?ní jen jezdce o kolo, který je náhodou p?ed jezdcem který je v po?adí, když za ním jsou 2-3 další jezdci o kolo zp?t p?ed zbytkem pole v po?adí, to znamená ohýbání pravidel a dávání n?komu výhodu, kteoru kritizujete a n?co zadarmo. Není žádný d?vod jezdce o kolo zp?t p?ed SC nepoušt?t. Jezdci vp?edu budou mít volné pole a možnost mezi sebou dál nerušen? závodit pro jezdce o kolo není žádná sranda dohnat ztrátu a žádná výhoda natož jistota jim z toho neplyne. Když se rychlý jezdec dostane do potíží, které zap?í?iní ztrátu kola, bude mít stejnou možnost jej dohnat jako ostatní. Nikdo není znevýhodn?n!

Já se opravdu nehádám, jen seriózn? diskutuji s pr?kaznými argumenty. N?kte?í se tu zjevn? b?hvípro? cítí poškozeni, ale ?ekn?me si na rovinu, asi nikdo nev??í, že když jsem já dostal možnost pokra?ovat, že by stejnou možnost nedostal kdokoliv jiný. Nic jsem zadarmo nedostal, nevýhoda z restartu a ztráty byla evidentní a na možnost ji dohnat a po?et SC bychom p?ípadn? nikdo nem?li žádný vliv (pokud bychom ten d?vod nezp?sobili, což by ale vedlo jen k další ztrát?).

Takže nalijme si ?istého vína (samoz?ejm? ne p?ed závodem ) - poušt?ní jezdc? o kolo zp?t p?ed SC je z hlediska závod?ní jasný p?ínos, jak pro zážitek ze závodu pro jezdce, tak pro diváky. Dostat se o kolo zp?t m?že kdokoliv, nejen pomalý jezdec tudíž nikdo není znevýhodn?n. Pustit jezdce o kolo zp?t rovn?ž neznevýhod?uje rychlé jezdce v p?edu, který mají dál možnost ujížd?t a bojovat mezi sebou, samoz?ejm? je tu element náhody nebo nehody, ale to k závod?ní pat?í. A já myslím, že chceme závodit a ne jen hloup? kroužit :/ na hloupé kroužení s p?eplacenými pasažery za volantem se m?žeme dívat pravideln? v ned?li - myslím že se to jmenuje F1 - nejrychlejší prachy sv?ta, naposledy tuto ned?li ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 29.3.2011 at 16:07.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #215
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

M? jde jen o to,že ne jen ty,ale i ostatní jezdci byli kolikrát pušt?ni p?ed SC,ale já t?eba ne,v tom vidím tu výhodu,sko?il jsi do garáže,prosím,škoda nedojetého závodu,ale ty jsi tu možnost p?edjet SC dostal a koleg?m to 2x spadlo a už jsme nem?li šanci ztrátu dojet a když byl SC tak nás p?edjet nikdo nenechal, v tom vidím problém,vím že je to bez softu t?žké když se pak neví kdo je jak p?ed kým je,ale v kone?ném výsledku by jsi mohl mít odjetých 135 kol a my jen 134 a to se mi nezdá fér vzhledem k tomu,že ti bylo umožn?no sko?it do garáže a p?edjet SC a dojet tak svou ztrátu a nám ne,a myslím,že kdybych naboural já a t?eba vinou lagu vylet?l mimo tra?,tak mám už prost? sm?lu a pokra?ovat bych nemohl,v tu chvíli bych t?žko dokázal že za to m?že lag a jediným d?vodem pro? nepokra?ovat je ten,že to pravidla neumož?ují,nemám nic proti tomu že ti to umožnili,ale pušt?ní p?ed SC t? dost zvýhodnilo
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #216
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Ohledn? poušt?ní Hanze za SC..

Stala se chyba. Hanz si sám od sebe zeptal, jestli m?že p?edjet (Tady už vidím problém s cahtem) a bylo mu to odsouhlaseno Rodem, který v té dob? jel. Idea byla taková, že se budou poušt?t jen jezdci, o kterých máme p?ehled, kde se opravdu nachází - jezdci kterým to spadlo, tak mají holt sm?lu.

Návrh na celkové výsledky jsem podal po se?tení kol, jak se s tím organizáto?i poprali, to se teprv uvidí. Jde nám všem o spravedlivé závody, tak snad to n?jak dopadne.

Do budoucna, pokud bude tracker a já doufám že ano, tak se p?edjížd?ní SC zatrhne úpln?. Pouze do té míry, že SC p?edjedou ti, co jsou p?ed vedoucím jezdcem, resp. než pole dojede vedoucí závodník.

Byl to dobrý nápad na poušt?ní jezdc? o kolo, ale pokud chceme spravedlivé závody, tak se to musí ?ídit pravidly a né velkkorysostí a následným dohadováním a ?tením nechutn? dlouhých a únavných ?lánk? o tom, kdo m?l výhodu a kdo ne. Sám jsem už zažil n?kolik závod?, že SC vyjel v dob?, kdy mi lídr dával kolo a m?l jsem sm?lu. Takové jsou holt závody.

Garáž se doufám taky zatrhne úpln?, nebo jako v MoE -1 kolo, takový návrh jsem s K?émou taky probíral, tak uvidíme, jak to dopadne.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2011   #217
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Do budoucna, pokud bude tracker a já doufám že ano, tak se p?edjížd?ní SC zatrhne úpln?. Pouze do té míry, že SC p?edjedou ti, co jsou p?ed vedoucím jezdcem, resp. než pole dojede vedoucí závodník.

Byl to dobrý nápad na poušt?ní jezdc? o kolo, ale pokud chceme spravedlivé závody, tak se to musí ?ídit pravidly a né velkkorysostí a následným dohadováním a ?tením nechutn? dlouhých a únavných ?lánk? o tom, kdo m?l výhodu a kdo ne. Sám jsem už zažil n?kolik závod?, že SC vyjel v dob?, kdy mi lídr dával kolo a m?l jsem sm?lu. Takové jsou holt závody.

Garáž se doufám taky zatrhne úpln?, nebo jako v MoE -1 kolo, takový návrh jsem s K?émou taky probíral, tak uvidíme, jak to dopadne.
Myslim ze rozumne receno... -akorat bych k tomu dodal to co rilal Lala -pokud zajede jezdec na prvni pozici a ocitne se tak v cele vlacku jezdec o kolo jiz predjety, pak by mel SC predjet aby po restartu vedl pole skutecne prvni jezdec.

skok do garaze pokud ano tak s tim -1 kolem dobry napad (koneckoncu kdyz se stane treba vykopnuti tesne za cilovou carou tak se natom da i teoreticky vydelat, pze pak po vyjezdu je auto jako nove a dotankovane treba i rychleji nez standartni zastavkou).

-nechme preni se a nechme tedy organozatorum prostor pro upresneni tech nekolika sedych oblasti, ktere se nam pri prvnim zavodu vyklubali.

Last edited by ZABII; 29.3.2011 at 20:05.
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2011   #218
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jinak jsem velice mile p?ekvapen,že už se trénuje na p?íští závod,i když je až za m?síc.
Radek nám s FXR ud?lil lekci a zajel na nedolad?ném setu 2.50 a my mysleli že to pod 2.52 s FXR nep?jde,tak 2.50 už jsem dal taky s Race setem,no Radek s FZR jezdí 2.48,božeeeeeeeeee,jak to d?lá??? :-D
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2011   #219
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Jinak jsem velice mile p?ekvapen,že už se trénuje na p?íští závod,i když je až za m?síc.
Radek nám s FXR ud?lil lekci a zajel na nedolad?ném setu 2.50 a my mysleli že to pod 2.52 s FXR nep?jde,tak 2.50 už jsem dal taky s Race setem,no Radek s FZR jezdí 2.48,božeeeeeeeeee,jak to d?lá??? :-D
to je trat na ktorej su dlhe rovinky a tam zadokolky oproti fxr hrozne ziskavaju... je pravidlom ze na tratiach tohto typu su fxr o vyse sekundu pomalsie... a na KY3 tomu nebude inak

inak presne suhlasim s tym ako ZABII popisal pustanie jazdcov pred SC...tak to funguje na medzinarodnej scene MoE, GTAL, IGTC etc. a tak je to spravne spravodlive a logicke

EDIT PRE ORGANIZATORA: protesty by som do anglictiny prelozil ako PROTESTS a nie COMPLAINTS ...

a jedna otazka...take veci ako predbiehanie pocas SC alebo predbiehanie pod zltou vlajkou automaticky tresta organizator alebo treba na to podat protest?

Last edited by bavorak; 30.3.2011 at 16:02.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2011   #220
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Olalaaaaa,5. místo,velká spokojenost,i když tomu pomohly tresty,ale i to se po?ítá :-D
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.