Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.1.2006   #161
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

kdybych si mohl vybrat, tak vezmu NEvytun?nej naftovej kombík co baští veselých "p?t na stole v ?eských" a budu se smát cenám ropy. lepit na auto tescokit je nesmysl. ješt? jsem nevid?l, že by mrkátka zrychlovala jízdu a k?ídlo o velikosti ploutve plejtváka obrovského m?lo zásadní vliv na chování t?icet let staré rachony. prost? a jednoduše. máš prachy? kup si porše. Nemáš na to? tak jezdi v tom co máš a nehraj si na borce okresu. v?tšina tuning d?tí je maximáln? k smíchu. mít nálepku na ví?ku od nádrže, tak se zast?elím dobrovoln? sám o dalších "tuctovejch v?cech" ani nemluvim. :sofa:
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #162
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

myslim, ze tuning aut je konicek jako kazdej jinej...
kazdej nechce met auto stejny s dalsim 1M lidi, tak si to auto necim "upravi"...
de o to, ze nekdo pro to ten cit ma a nekdo ne. pak z toho casto vypadnou nejaky hruzy, ktery sou uz vzhledem na silnici nebezpecny...
ten, kdo auto pouziva jen jako priblizovadlo, tak je jasny, ze mu je salam, ze ma auto stejny jako kazdej druhej (skodovky) a nekdo se chce treba "jen tak projet" pro radost a ten si auto upravi jak se mu libi.
tim vubec neobhajuju golfisty s radlicou misto narazniku a fajou na zadnim skle a s pojizdou diskotekou v aute...(kdyz to bude met atest, tak at si da na strechu treba vanocni stromecek)
kdyby vsechny auta byly takovy jak vyjedou z fabriky, tak by to na silnici byla nuda... (no, na nasich silnicich se nenudim nikdy)
takle se aspon zasmeju nebo zapremyslim jak si s tim pohral...
how...
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #163
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Peet.cz : amen
jenze lidi jsou netolerantni a zatimco do svyho konicku jsou ochotny vrazit deseti-statisice a pripadaj si normalni, kdyz ma nekdo konicek jiny tak je hned asi imbecil
samozrejme nemluvim o upravach, ktery zhorsuji parametry auta nebo ohrozuji ostatni
nevim co komu vadi, kdyz si nekdo nalepi vicko nadrze - podle me to jsou zrovna tak vyhozeny penize, jako jsou pro moji babicku vyhozeny penize za pocitac, volant a inet (jeste ze netusi kolik to vsechno stoji ), ale kdyz se mu to libi - je to jeho auto a jeho penize, tak to neresim
p.s.: ja mam auto presne ve stavu v jakym jsem ho koupil, tj. naprosta seriovka, aby si nekdo nemyslel, ze tady obhajuju sam sebe
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #164
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

pablo&pet.cz> myslim ze vetsine tady nejde o to jestli je to hezky/vkusny/zpraseny/nevzhledny, tady jde o to ze nektery ty husty upravy primo ohrozujou ostatni ucastniky provozu, viz kridlo nebo cerny folie na sklech a svetlech, nebo vselijaky ledky, obzvlast modry za celnim sklem. moc jsem toho zatim nenajezdil ale uz se mi jeden takovej tuzer vecer povesil za ***** a pri prvnim pohledu do zrcatka jsem myslel ze je to sanitka nebo co.. no mel jsem chut mu je vyrvat a prosvitit mu analni otvor.

btw muj jedninej budouci tuning bude ze asi vvyhodim zadni sedacky z auta.... protoze budou asi shnily
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #165
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by jet
pablo&pet.cz> myslim ze vetsine tady nejde o to jestli je to hezky/vkusny/zpraseny/nevzhledny, tady jde o to ze nektery ty husty upravy primo ohrozujou ostatni ucastniky provozu, viz kridlo nebo cerny folie na sklech a svetlech, nebo vselijaky ledky, obzvlast modry za celnim sklem. moc jsem toho zatim nenajezdil ale uz se mi jeden takovej tuzer vecer povesil za ***** a pri prvnim pohledu do zrcatka jsem myslel ze je to sanitka nebo co.. no mel jsem chut mu je vyrvat a prosvitit mu analni otvor.

btw muj jedninej budouci tuning bude ze asi vvyhodim zadni sedacky z auta.... protoze budou asi shnily
pochlub se ?ím jezdíš
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #166
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

Quote:
Originally Posted by jet
pablo&pet.cz> myslim ze vetsine tady nejde o to jestli je to hezky/vkusny/zpraseny/nevzhledny, tady jde o to ze nektery ty husty upravy primo ohrozujou ostatni ucastniky provozu, viz kridlo nebo cerny folie na sklech a svetlech, nebo vselijaky ledky, obzvlast modry za celnim sklem. moc jsem toho zatim nenajezdil ale uz se mi jeden takovej tuzer vecer povesil za ***** a pri prvnim pohledu do zrcatka jsem myslel ze je to sanitka nebo co.. no mel jsem chut mu je vyrvat a prosvitit mu analni otvor.

btw muj jedninej budouci tuning bude ze asi vvyhodim zadni sedacky z auta.... protoze budou asi shnily
jo no mozna mas pravdu, ale nejaky reakce se me moc nelibily...
kdyz se nekomu libi alu spoiler ala F&F a ma to atest, at si to tam klidne da... (zrovna tyto spoilery se me zda ze sou zakazny, nevim)
jinak nevim co mas proti modrejm LEDkam, asi nevis ze to pridava 5-7 ps...
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #167
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by jet
tady jde o to ze nektery ty husty upravy primo ohrozujou ostatni ucastniky provozu
myslim ze to jsme oba v prispevku zminili a je uplne jasny ze takovy upravy neschvalujem - ja bych takovy blbecky s ledkama a radlicema nejradsi nakopal taky, ale jak rika peet.cz, kdyz je to normalni doplnek s atestem (pokud to povaha doplnku vyzaduje) a nekomu se to libi..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #168
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Peet.cz
Quote:
Originally Posted by jet
pablo&pet.cz> myslim ze vetsine tady nejde o to jestli je to hezky/vkusny/zpraseny/nevzhledny, tady jde o to ze nektery ty husty upravy primo ohrozujou ostatni ucastniky provozu, viz kridlo nebo cerny folie na sklech a svetlech, nebo vselijaky ledky, obzvlast modry za celnim sklem. moc jsem toho zatim nenajezdil ale uz se mi jeden takovej tuzer vecer povesil za ***** a pri prvnim pohledu do zrcatka jsem myslel ze je to sanitka nebo co.. no mel jsem chut mu je vyrvat a prosvitit mu analni otvor.

btw muj jedninej budouci tuning bude ze asi vvyhodim zadni sedacky z auta.... protoze budou asi shnily
jo no mozna mas pravdu, ale nejaky reakce se me moc nelibily...
kdyz se nekomu libi alu spoiler ala F&F a ma to atest, at si to tam klidne da... (zrovna tyto spoilery se me zda ze sou zakazny, nevim)
jinak nevim co mas proti modrejm LEDkam, asi nevis ze to pridava 5-7 ps...
ty k?ídla stylu FaF atest mit nebudou ,kdyz nekoho prejedes a poleti pres strechu ,tak ho tim kridlem roseknes na 2 pulky ?erný folie na sklech,ty se muzou dat (na zadní okno (kufrový) a zadní bo?ní, na p?edních byt nesmej ale my sme na favoritu meli atest! :vibes: ) Ledky sou blbost ,nemam rad ty ridice ktery si je koupej a daj si je do rohu predniho skla aby svitily ven na protijedouci,nebo ty svitici ostrikovace..
Kola s malym ET jsou taky nebezpecny,kdyz vam koukaj centak ven z lemu. :crazy:
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #169
zero
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Posts: 18
Default

tak tohohle tematu sem si tu este nevsim
letni vuz:



zimni srot:

zero is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #170
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by zero
tak tohohle tematu sem si tu este nevsim
letni vuz:
letni vuz je super . moc chvalim.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2006   #171
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

no mozna me budete pokladat za magora,bo tak neco,ale dle meho je to taky tak trochu o zavisti.nekdo proste ma prachy tak si nakoupi ruzny vecicky na vylepseni sveho milacka.a je pak uz jen otazka vkusu toho dotycnyho jak s tema vecickama nalozi.kazdopadne si myslim,ze pojem TUZING vymyslel nekdo kdo tezce zavidel.v tuningovem prostredi jsem se pohyboval docela dlouho,tudiz mi muj nazor nikdo nevyvrati.sam jsem mel nekolik tuning aut a mezi nima byla i skoda 120,kterou jsem postavil sroubek po sroubku (pokusim se sehnat fotky) a byl jsem hrdej ze ji mam "otunenou".
muj zaver je takovy,ze kazdy ma jiny vkus,jiny konicky apod. ,takze neodsuzujte druhy.tuning zabere mnoho casu stejne jako jezdeni LFS a me docela vadi ze spouste hezkych aut date nalepku tuzing.zamyslete se nad tim,jakou praci to tomu dotycnymu dalo nez svyho milacka doladil k obrazu svemu. B)
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #172
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

slovo tuzing vymyslel LordMord, pojem tohoto slova definaval D-Fens. komu to neco rika, vi ze ty moc zavidet nepotrebujou...
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #173
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by jet
slovo tuzing vymyslel LordMord, pojem tohoto slova definaval D-Fens. komu to neco rika, vi ze ty moc zavidet nepotrebujou...
to ne,protoze jejich smysleni je hodne pod bodem prumerne inteligence
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #174
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by jet
slovo tuzing vymyslel LordMord, pojem tohoto slova definaval D-Fens. komu to neco rika, vi ze ty moc zavidet nepotrebujou...
to ne,protoze jejich smysleni je hodne pod bodem prumerne inteligence
a neni to obracene? :no:
Commander is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #175
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by jet
slovo tuzing vymyslel LordMord, pojem tohoto slova definaval D-Fens. komu to neco rika, vi ze ty moc zavidet nepotrebujou...
to ne,protoze jejich smysleni je hodne pod bodem prumerne inteligence
a neni to obracene? :no:
nemyslim si.pokud si normalni clovek jako treba ja (doufam ze jsem),precte jejich clanky ci komentare musi konstatovat,ze nejsou moc normalni.a vubec ty dva nema cenu resit,pac sem vubece nepatrej. :no:
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #176
marlin
Regular Member

 
marlin's Avatar
 
Join Date: 1.12.2004
Location: Okrouhlá
Posts: 533
Default

no jako promin, ale votunit nejakou starou plecku, co se hodi jen tak do srotu (myslim Lojza JZD tuning) a pak s tim nekde machrovat, tak to vypovida taky neco o inteligenci majitele.... A mam tim na mysli jenom Votunenou kastli... pojem motor a podvozek jim nic nerika. Nemam nic proti renomovany m firmam, ani kdyz se to povede a vypada to dobre, ale nechci zadny udesny UFA, A kdyz ho vidim jedu hned za nim, a zjistuju co ma atest a co ne... :shh:

Jinka ja sem prohlasil ze svoje auto ani tunit nebudu, za prvne nestoji mi to za to, a za druhe nejsou na to dily. Jediny o cem ted uvazuji je prime sani na kapote, aby vzduch sel rovnou, ale nevim jestli to nahodou neni volovina... to sani co tam mam je fakt na dve veci
__________________
modelky

klik sem
marlin is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #177
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2Peet.cz : amen
jenze lidi jsou netolerantni a zatimco do svyho konicku jsou ochotny vrazit deseti-statisice a pripadaj si normalni, kdyz ma nekdo konicek jiny tak je hned asi imbecil
samozrejme nemluvim o upravach, ktery zhorsuji parametry auta nebo ohrozuji ostatni
nevim co komu vadi, kdyz si nekdo nalepi vicko nadrze - podle me to jsou zrovna tak vyhozeny penize, jako jsou pro moji babicku vyhozeny penize za pocitac, volant a inet (jeste ze netusi kolik to vsechno stoji ), ale kdyz se mu to libi - je to jeho auto a jeho penize, tak to neresim
p.s.: ja mam auto presne ve stavu v jakym jsem ho koupil, tj. naprosta seriovka, aby si nekdo nemyslel, ze tady obhajuju sam sebe
no zrovna nalepenymu vicku nadrze se smeju a smat budu, protoze mi to pripada jako dat si na favorita masku z bmw a myslet si, ze od te doby lidi budou me auto povazovat za bmw. Jinak to radim do uprav, ktere mi na cizim aute nevadi, narozdil od zacernenych svetel, modrych ledek atd. Jen mi to proste prijde smesne a trapne. Asi jako nalepovaci mracitka na svetla (ted jsem doufam pobavil vsechny, kdo byli v moste na predavani cen ALSC
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #178
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jo ty modry ledky za prednim sklem nebo v naraznikach sou desny to sami ty naepky tech vcek to je des!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #179
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Tairo: ale ja nad tim vickem taky kroutim hlavou, ale nejsou to moje penize, moje auto, ten clovek me tim neohrozuje takze to zkratka neresim..
furt se to bere, ze tady kazdej kdo si na auto cokoliv da chce akorat nachrovat - ale co kdyz mu je treba putna co ostatni, on to tam ma protoze se mu to tak libi
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2006   #180
marlin
Regular Member

 
marlin's Avatar
 
Join Date: 1.12.2004
Location: Okrouhlá
Posts: 533
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
furt se to bere, ze tady kazdej kdo si na auto cokoliv da chce akorat nachrovat - ale co kdyz mu je treba putna co ostatni, on to tam ma protoze se mu to tak libi
to plati tak o 60% tuneru... a nektery z nich vazne maji hroznej vkus
__________________
modelky

klik sem
marlin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.