Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.7.2005   #1
rallik
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Posts: 23
Default

pora?te co d?lat když p?ipojim volat tak se hra sekne!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :irk: :irk: :irk:
rallik is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2005   #2
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

hm, takle ti tezko poradime, kdyz k tomu nenapises zadny podrobnosti - co je to za volant, jaky mas windows, a tak dale...
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2005   #3
rallik
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
hm, takle ti tezko poradime, kdyz k tomu nenapises zadny podrobnosti - co je to za volant, jaky mas windows, a tak dale...
Volant Genius speed wheel 3 a windows xp u jinejch her to ne?elá a když hraju lfs bez volantu to taky ned?lá pls. pora?te!!!§ :?: :?: :?: :?:
rallik is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2005   #4
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

a je ten volant na usb, nebo gameport?
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2005   #5
rallik
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
a je ten volant na usb, nebo gameport?
USB!!! :?: :?: :?:
rallik is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2005   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Nerozumim tomu, co to je "Hra se sekne". Znamena to, ze celej pocitac "vytuhne" a jedina pomoc je reset? Zkousel jsi opravdu i jinou hru, ktera vyuziva vsech vlastnosti volantu? (nevim, jestli Tvuj volant ma force feedback, jestli jo, zkousel jsi jinou hru s FF?). Mas nainstalovanej Service Pack 2? Jestli jo, zkus v biosu zakazat/povolit USB 2.0
Kada is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #7
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by rallik
pora?te co d?lat když p?ipojim volat tak se hra sekne!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :irk: :irk: :irk:
pripojujes volant pred spustenim hry?? :cycl:
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #8
rallik
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Quote:
Originally Posted by rallik
pora?te co d?lat když p?ipojim volat tak se hra sekne!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :irk: :irk: :irk:
pripojujes volant pred spustenim hry?? :cycl:
ANO!!!! :?:
rallik is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #9
rallik
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Nerozumim tomu, co to je "Hra se sekne". Znamena to, ze celej pocitac "vytuhne" a jedina pomoc je reset? Zkousel jsi opravdu i jinou hru, ktera vyuziva vsech vlastnosti volantu? (nevim, jestli Tvuj volant ma force feedback, jestli jo, zkousel jsi jinou hru s FF?). Mas nainstalovanej Service Pack 2? Jestli jo, zkus v biosu zakazat/povolit USB 2.0
6e se hra seká!!T?eba jedu a najednou se a t?eba t?i vte?iny a dál a zvona!!!!!Jinou hru jsem zkoušel
podivám se na ten pack 2!!! :?:
rallik is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

zkus nastavit minimum sleep na nejakou vyssi hodnotu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2005   #11
mikelsoncz
Newbie
 
Join Date: 24.8.2005
Posts: 2
Default

Ahoj,

mám ten samý problém, jen s tím rozdílem, že nedojde jen k výpadku (3-8 sec), ale n?kdy i k nutnosti power off. Nevím co stím, d?lá mi to jen LFS a pokud nebudu mít jistotu, že mi to nebude d?lat plná hra, tak do toho nejdu. Restart jednou za 1-2 hodiny v dob? závodu m? nebaví. U jinejch simulátor? mi to ned?lá ani mi nepadají jiný hry.

Poda?ilo se ti to vyladit?

Co to má být ten minimum sleep? Hledal jsem ve všech položkách LFS a nic jsem nenašel.

Mám XPSP2, 1 GB Ram, 6600 GT, P4 2,4, volant MS FF Sidewinder.

A taky m? štve, že s touhle sestavou s nejnov?jšíma ovlada?ema mám na 800*600 st?ední detaily a mám 25 - 30 Fps. ?ím to m?že být (nap?. Battlefield 2 úpln? v pohod?)?

Díky za odpov??
mikelsoncz is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2005   #12
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by mikelsoncz
Ahoj,

mám ten samý problém, jen s tím rozdílem, že nedojde jen k výpadku (3-8 sec), ale n?kdy i k nutnosti power off. Nevím co stím, d?lá mi to jen LFS a pokud nebudu mít jistotu, že mi to nebude d?lat plná hra, tak do toho nejdu. Restart jednou za 1-2 hodiny v dob? závodu m? nebaví. U jinejch simulátor? mi to ned?lá ani mi nepadají jiný hry.

Poda?ilo se ti to vyladit?

Co to má být ten minimum sleep? Hledal jsem ve všech položkách LFS a nic jsem nenašel.

Mám XPSP2, 1 GB Ram, 6600 GT, P4 2,4, volant MS FF Sidewinder.

A taky m? štve, že s touhle sestavou s nejnov?jšíma ovlada?ema mám na 800*600 st?ední detaily a mám 25 - 30 Fps. ?ím to m?že být (nap?. Battlefield 2 úpln? v pohod?)?

Díky za odpov??
neco mas spatne, s touhle sestavou musis mit fps o hodne vys. Co ovladace grafarny, nebezi te na pozadi milion rezidentu, nemas zavirovano, blbe nastaveny bios? Muze to delat hrozne moc veci.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2005   #13
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2mikelsoncz: pokud nemyslis fps na startu 20ti lidi tak to je opravdu neco spatne, mam mnohem horsi sestevu a fps vic, 1280 na plny detaily.
To sekani po hodine by mohlo byt prehratim, nemas pretaktly procesor nebo grafiku? Mas poradny chladice? Me to delalo na pretakly grafice, vratil jsem z5 a uz 1/2roku no problem.

EDIT: aha, ted koukam ze uz to prehrivani resite v jinym threadu
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.