Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.9.2005   #1
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Nikdo až na admina + dva jezdce do div3 nenastoupil takže my máme hotovo :deadnana:
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #2
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

takze take par radek z tohoto napinaveho klani - jakozto cerstvy tatinek, kteremu se minuly tyden narodila dcerka, jsem byl docela ko, takze jsem chtel zavod uplne vynechat. Nicmene Chaos mi ukecal, at adminuju aspon do zacatku dlouheho, coz se mi zdalo, ze bych mohl prezit. Prihlasil jsem se tedy na server a cekal, az se mi objevi ve vypise dalsi hraci. Bohuzel jsem zjistil, ze tato zavodni draha je prilis mimo civilizaci a silnicari se znacenim prijezdove cesty neodvedli dobrou praci, protoze na drahu trefili jen dva jezdci, svacinarka, 5 mechaniku, 12 divaku platicich, 3 neplatici za plotem a 3 decka, co kousek za startovni carou skakala na asfaltu panaka. Decka jsme presvedcili, ze na panaku v boxech se bude lepe skakat, takze draha byla za chvili volna, ovsem stale nikdo neprijizdel i prez rozdelanou vatru uprostred okruhu a polevani vodou, coz vytvarelo takovy sloup dymu, ze o vesnici dal zacalo prset. Zavodnici si tedy zatim ve volnem tempu zahrali pneumatiky a stale se cekalo. A cekalo. A cekalo. A porad cekalo. No nebudu to protahovat - nikdo neprijel, my obtahli za startovni carou ogumovaneho panaka a zaskakali si. Na zaver jsme si dali se svacinarkou pokra, pomohli ji zaparkovat jeji tri nove nabyte vozy do boxu a v trenyrkach sli k nejblizsi komunikaci stopovat.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jj, vrely dik vsem co se neomluvili...
od pristi ligy bude muset kazdej potvrdit hodinu pred zavodem ze jede, jinak se neobjevi na seznamu rozdeleni do divizi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #4
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

No Tairo, aspon gratulace k otcovstvi. :love: :ghug: :coup: :clap:

Doufam, ze ste to oslavili. :baloons:

Jen tak dal
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #5
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
takze take par radek z tohoto napinaveho klani - jakozto cerstvy tatinek, kteremu se minuly tyden narodila dcerka, jsem byl docela ko, takze jsem chtel zavod uplne vynechat. Nicmene Chaos mi ukecal, at adminuju aspon do zacatku dlouheho, coz se mi zdalo, ze bych mohl prezit. Prihlasil jsem se tedy na server a cekal, az se mi objevi ve vypise dalsi hraci. Bohuzel jsem zjistil, ze tato zavodni draha je prilis mimo civilizaci a silnicari se znacenim prijezdove cesty neodvedli dobrou praci, protoze na drahu trefili jen dva jezdci, svacinarka, 5 mechaniku, 12 divaku platicich, 3 neplatici za plotem a 3 decka, co kousek za startovni carou skakala na asfaltu panaka. Decka jsme presvedcili, ze na panaku v boxech se bude lepe skakat, takze draha byla za chvili volna, ovsem stale nikdo neprijizdel i prez rozdelanou vatru uprostred okruhu a polevani vodou, coz vytvarelo takovy sloup dymu, ze o vesnici dal zacalo prset. Zavodnici si tedy zatim ve volnem tempu zahrali pneumatiky a stale se cekalo. A cekalo. A cekalo. A porad cekalo. No nebudu to protahovat - nikdo neprijel, my obtahli za startovni carou ogumovaneho panaka a zaskakali si. Na zaver jsme si dali se svacinarkou pokra, pomohli ji zaparkovat jeji tri nove nabyte vozy do boxu a v trenyrkach sli k nejblizsi komunikaci stopovat.
Takze nejdrive gratuluji k narozeni dcerky.

Docela me mrzi pristup tech kteri nemeli ani 2 minuty na to napsat omluvny mail . Ale ted uz se neda nic delat , zbytecne tim Chaosovi pridelavaji praci pro pristi cup. kdyby se to bejvalo vedelo driv v div2 bylo jeste par mist a myslim ze byste se tam neztratili. alespon po tom co jsem predvedl ja :-)

P.S. ale kdyz uz nic alepson jsi k tomu napsal krasny a vtipny komentar , docela sem se u nej pobavil :up:
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jo tairo taky gratuluju a kdyz mi peet.cz rek do sluchatek ze to rozpustily byl sem zklaman sam sebe sem ocekaval v div tri ale nakonec byla dve!rad ybch jel s vama!

btwriste bych toho kdo neposle hotlap vubec nepostial a kluci mohly jet v div dve jeste tam misto bylo
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #7
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
jj, vrely dik vsem co se neomluvili...
od pristi ligy bude muset kazdej potvrdit hodinu pred zavodem ze jede, jinak se neobjevi na seznamu rozdeleni do divizi...
Sem rad zazavody ale treba hodin pred zavodem nejsem doma !treba dneska sem prijel v osm z prace a to sem si jeste bral nahradni volno!takze envim jak bych to zvlad ale s moji ucasti muzes pocitat kdyz ne vis ze sem se ti omlouval predem ze pojedu treba jen sprint nebo vubec
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #8
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Tairo dalsi tatik :baloons: Taky gratulace k narozeni dcerky, ja jsem si to uzival pred 7. mesici
Peet is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
Quote:
Originally Posted by Chaos
jj, vrely dik vsem co se neomluvili...
od pristi ligy bude muset kazdej potvrdit hodinu pred zavodem ze jede, jinak se neobjevi na seznamu rozdeleni do divizi...
Sem rad zazavody ale treba hodin pred zavodem nejsem doma !treba dneska sem prijel v osm z prace a to sem si jeste bral nahradni volno!takze envim jak bych to zvlad ale s moji ucasti muzes pocitat kdyz ne vis ze sem se ti omlouval predem ze pojedu treba jen sprint nebo vubec
zatim neni nic dano... hodinu pred zavodem se otevre moznost potvrzovani a zavrel bych ji tak 15 min pred startem quali...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #10
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
jj, vrely dik vsem co se neomluvili...
od pristi ligy bude muset kazdej potvrdit hodinu pred zavodem ze jede, jinak se neobjevi na seznamu rozdeleni do divizi...
Jeste jednou se omlouvam i tady, ale to, ze nestihnu zavod, jsem se dozvedel opravdu dost pozde a i kdyz jsem se omluvil pres SMS, tak to bylo dost pozde. Mrzi me, ze i kvuli mne jste si nezazavodili
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #11
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Peet
Tairo dalsi tatik :baloons: Taky gratulace k narozeni dcerky, ja jsem si to uzival pred 7. mesici
tak take dodatecne gratulace Ono to na prvni pohled vypada, ze lfs jezdi sami pubertaci a pritom to tu je samej starej fotr
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #12
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

jo jo to sedi :doc:
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #13
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jet is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #14
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Tairo taky gratuluju , ja si to uzival pred ctyrmi roky , ted uz mi do toho keca
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #15
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

S tema starejma fotrama opatrne
Ja se omlouval, uz sice nevim kde presne, ale vim, ze jsem nekde psal, ze budu mit po mosteckych zavodech tahacu a octavii dost pakarnu a tu mam jeste ted... :craz: :bang:
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #16
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
S tema starejma fotrama opatrne
Ja se omlouval, uz sice nevim kde presne, ale vim, ze jsem nekde psal, ze budu mit po mosteckych zavodech tahacu a octavii dost pakarnu a tu mam jeste ted... :craz: :bang:
nikde si nic nepsal, rek si mi to osobne taky si na tom rozdeleni nebyl...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #17
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Tairo taky se pripojuji s gratulaci kdy jsem si to uzival ja, to jsi uz ani nepamatuji
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #18
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by xedox
...kdy jsem si to uzival ja, to jsi uz ani nepamatuji
To spousta z nás ješt? nebyla na sv?t?, ta?ko...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #19
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Quote:
Originally Posted by xedox
...kdy jsem si to uzival ja, to jsi uz ani nepamatuji
To spousta z nás ješt? nebyla na sv?t?, ta?ko...

........hele..ti taky nerikam cucaku...nerikej me tatko jo.....
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.