Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.7.2006   #81
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

tak dneska jsem ujel cca 140km a potkal takovych asi 5-6 policejnich hlidek co vybirali.... taky pekny
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #82
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
zkouseli jsme u Opel Astra rok vyroby tusim 2002 - radar byl nastaven hlasit od 110km/h a jeli jsme dle tachometru 130km/h a namereno bylo 115km/h. ale asi je to individalni zalezitost.
a pokutu jste platili?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #83
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
a pokutu jste platili?
si blazen ne spadam uplne do jine kazenske pravomoci
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #84
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Neda mi to a i kdyz uz bylo skoro vsechno napsany, zopakuju to, hlavne z pohledu ridice nakladaku. Ten zakon vazne neni dokonalej, pac je jasny, ze body by se mely brat jen za hruby nebo opakovany poruseni a ohrozeni. Jeden si rekne, ze treba za spatny parkovani sebrat body je kravina, ale kdyz pak ma clovek klickovat s nakladakem mezi autama, ktery stoji ruzne po silnici, tak i tenhle zdanlive nesmyslnej bod ma smysl. Na druhou stranu jsem zaroven sam proti sobe, protoze kdyz nekde hledam nejakou firmu, ktera treba neni ani oznacena, tak s nakladakem nejsem tak obratnej, abych se otocil kde me napadne a tak radsi zastavim i na zakazu nebo na autobusovej zastavce a jdu se nekam zeptat, abych se vyhnul problemum, ktery by nastaly, kdybych zajel nekam, kde bych musel hledat misto na otaceni.
Dodrzovani rychlosti by melo byt samozrejmosti, ale jsem jeden z tech, kteri volaj po tom, aby zmizely vsechny nesmyslne umisteny znacky, aby omezeni platilo jen na nezbytne nutnym useku atd.
Osobne mam nejvetsi problem asi v tom, ze nakladaky smeji jezdit 80, ale omezovac maj vscehny na 90 a taky se tak vsude jezdi. Pokud pojedu kdekoliv na dalnici 80 a bude tam zrovna zakaz predjizdeni, za chvili me nekdo vytahne ven a natluce mi A to nemluvim o tom, ze pokud muzu denne ridit 9 hodin, je rozdil, jestli pojedu 90 nebo 80.
Dalsim problemem je pro me patecni zakaz jizdy nakladaku. To je napresdrzku.
Ale abych za sklem cokoliv vozil a schvalne v obci porusoval padesatku, to zas ne ;-)

Ono je to stejne zas a jen o lidech, kteri nas budou pokutovat. Zalezi, jestli narazime na rozumnyho normalniho vyrovnanyho nebo na zakomplexovanyho karieristu...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #85
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
Myslis jako body za rychlou jizdu ? :-) chudak Jet ten by hned prisel o licenci .
Quote:
Originally Posted by Felix
5 dni by delal mrtvyho brouka a museli by mu ji vratit
no tak treba soucasne s ubiranim bodu tnapr. za chat nebo jine prestupky, po uznani protestu, davat body a dle toho pak treba distanc na jednu ligu Ovsem aby pak komisari nezacali brat uplatky
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #86
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

k tomu promerovani, u me nove skody 100 do 40 km/h rucicka lita jak blazen nahoru a dolu takze se neda ani nahodou poznat kolik to je a az dal zacina neco ukazovat, ale i tak podle toho specialniho sirokouhleho tachometru poznat kolik clovek jede je celkem haluze, nicmene i kdybych to poznal, drzim rychlost podle okolnosti a podle toho jak hodne blikaj protijedouci ridici, tzn ze na 1km dlouhy 4 proudy silnici kde je za celou dobu jedna odbocka k 10ti garazim a k pumpe a kde se v UL meri nejvic (jak logicke) tech 50 vetsinou nedrzim, ke vsemu kdyz je to na jednu stranu z kopce..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #87
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

taky k tomu promerovani: kamosovy to delaly blby gumy, nechapu to, ale platil pokutu, pritom mel na tachometru normalni povolenou rychlost, rikal, ze to bud sjetejma pneu, nebo uplne nejakejma, ktery tam nemaj byt, fakt uz nevim, jen si pamatuju, ze to bylo gumama
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #88
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler
taky k tomu promerovani: kamosovy to delaly blby gumy, nechapu to, ale platil pokutu, pritom mel na tachometru normalni povolenou rychlost, rikal, ze to bud sjetejma pneu, nebo uplne nejakejma, ktery tam nemaj byt, fakt uz nevim, jen si pamatuju, ze to bylo gumama
Že by tuzer s hustokolama o 5 palc? v?tšíma, než doporu?uje výrobce?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #89
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Že by tuzer s hustokolama o 5 palc? v?tšíma, než doporu?uje výrobce?
NE ! ma nejakyho renaulta, v zakladu......tuzing je hustovec
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #90
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

asi takhle.. pokud tam má stejná kola a výrobcem ur?ený typ pneumatik, nem?že mu tachometr ukazova víc, než jede.. pokud má v dokladech 13 a narval tam 15 kola, je logické, že mu pak ukazuje tachometr naprosté nesmysly (teda za p?edpokladu, že velková velikost kola se zv?tšila...)
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #91
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
asi takhle.. pokud tam má stejná kola a výrobcem ur?ený typ pneumatik, nem?že mu tachometr ukazova víc, než jede.. pokud má v dokladech 13 a narval tam 15 kola, je logické, že mu pak ukazuje tachometr naprosté nesmysly (teda za p?edpokladu, že velková velikost kola se zv?tšila...)
Ja uz nevim, je to dlouho, bylo to asi jen o 15 km/h ci co, uz ani nevim, co tam mel za velikost kol,...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #92
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

heh:-) mate tam veselo dufam ze nasi ****i nepridu zachvilu z cimsi podobnym

j amam paradoxne zo slov policajtami dobru skusenost. raz som vybral jedno skupinove svetlo na daewe predomnou rchlost zrazky asi tak 5 kmh prisli policajti zhodnotili " povedaliz e otcove ? bude mat radost :-) ) zkonstatovalize poistovna ma do stvrtej na co cakame nech uz tam utekame :-) " dokonca pomne nechceli ani vodicak ani pokutu sadli do auta a zdrhali k realnej nehode

k rychlosti je sranda na fotrovej 120 tke ( uz ma 28 rokov vola sa Barborka :-) )nam jednu dobu prestal fungovat tahometer a tak ho foter rozobal a opravil nasiel chybu opravil za pomoci suciastok z avie vraj, odvtedy ukazoval tachac ciste bludy :-)
60 kmh v reale mozno na tachaci zhruba 90 ukazovalo a dalej to tak nepriamo rastlo . takze raz som to z kamosmi jak sa hovori ohulil :-) bohvie kolko to tocilo kedze otackomer to nema ale sranda bola ze nebolo pocut co sa rozpravaju vzadu :-)) a rucicka sa takmer dotkal kolika pri 20 tke ( mozno sme sli aj 130 :-))) chvilu dole kopcom :-) ) predsa len 4 osoby

a k zmyselnosti nezmyselnosti znacenia, jazdim doosprostenia kosice presov a mame tam taku na konci dialnice zakrutu klopenu do prava do kopca a pred nou je 60 tka znacka

celu dialnicu idem 110 a aj tuto zakrutu tam proste drzim 110 a ked to tak drzim tak a z hore ta felca na tej 5 tke drzi 110 ( akruazt ze na zkarute je 60 potom je tam chvilu 80 potom je tam chvilu cesta prvej triedy potom je zase 100 trovy usek o hovne kde boh vie kolko je to povolene asi 90 pritom je to siroka total prehladna cesta a do kopca ktomu este , nastastie som tam este nikoho nikdy nestretol a dufamze ani nestretnem

v kosiciach nam postavili megalomansky most kde je tak debilne riesena krizovatka ze to az boli auta prichadzaju z v buducnosti cesty prvej triedy do krizovatky len osemdesiat tooal neprehladna situacia a auta z cesty z mesta co by mala byt asi logicky hlavna cesta im davaju prednost . hlavne je ze tzv prd vidiet a vzime ked husto snezi a cloek ma zasrate okna snehom vidiet doslova ***** aspon priblble zrkadlo keby tam niekde zavesili, hadam to za par rokov dostavaju pripadne sa caka asi na nejaku tragediu kym sa to zacne riesit

vyslovene ked stamad idem si to 2 x rozmyslim pretoze sa moze stat ze ked davam prednost co musim dat ma zozadu zostreli nejaky kamionista dodavkar (nedavno na mna jeden trubil ale musel pockat bohuzial z felce bolo vidiet rit a nenecham sa zabit tatrou iducou 80 ) pretoze on sedi vyssie vidi do tej zakruty ovela lepsiee a chyta ho sa tam narvat medzi par aut

no skoda reci. pokutu som platil len raz mestkym 5 minut za 300 sk som ich este podpichol ze dufam ze to pojde na rampu na parkovisko , ze inac by som sa im tam nenasral . v provincnom meste presov parkovisko mimo, stoja tam dokopy 3 auta a to ze je to parkovisko naznacuje len to ze je tam automat, ianc asfalt od marie terezie o nejakych p miestach ani zmienky ked tamclovek leze tak dava pozor aby nahodou neurval vyfuk
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar

Last edited by magorik; 5.7.2006 at 13:14.
magorik is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #93
Ronon
Member

 
Ronon's Avatar
 
Join Date: 29.12.2005
Posts: 160
Default

Aj moj dedko mal barborku a predal ju ci ju nemate vy ale to asi ne
Ronon is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #94
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Wolf.sk
Aj moj dedko mal barborku a predal ju ci ju nemate vy ale to asi ne
barborku mali mnohi
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #95
Ronon
Member

 
Ronon's Avatar
 
Join Date: 29.12.2005
Posts: 160
Default

Ale kto vie kde teraz vacsina kusov je najskor na srotovisku na casti alebo v riukach zberatelov a milovnikov starych aut a to mi pripomina ze tu nedaleko majitel jedneho pneuservisu tiez jednu ma ale ma aj nakeho dodga ci co
Ronon is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #96
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

na sa barborka este obcas pracuje

napr minule zvladla vyniest 600 kilo cementu a 2 osoby do kavecan :-)
aj ked bola sranda ked som znou siel , volant siel neskutocne tazko, o brzde bez posilovaca a radeni ani nehovorim , des a hruza , felca je proti tomu formula :-))
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2006   #97
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

http://www.rfilmy.info/index.php?t=1&content=silnic
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2006   #98
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

dneska jsem m??il to prom??ování rychlosti p?es gps:
na tachometru -> reálná rychlost
50 -> 43,4
60 -> 54,5
80 -> 71,8
90 -> 80,4
když se spo?ítaj pom?ry, vycházej 1.1 až 1.12, akorát první m??ení 1.15, ale v tý malý rychlosti se ud?lá v?tší chyba, takže v pr?m?ru bych ?ekl, že tachometr ukažuje o 11% víc než je skute?nost (mitsubishi galant)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2006   #99
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
dneska jsem m??il to prom??ování rychlosti p?es gps:
na tachometru -> reálná rychlost
50 -> 43,4
60 -> 54,5
80 -> 71,8
90 -> 80,4
když se spo?ítaj pom?ry, vycházej 1.1 až 1.12, akorát první m??ení 1.15, ale v tý malý rychlosti se ud?lá v?tší chyba, takže v pr?m?ru bych ?ekl, že tachometr ukažuje o 11% víc než je skute?nost (mitsubishi galant)

Asi záleží na stá?í vozidla a na kvalit? zpracování tachometru, dneska jsme to taky m??ili na Mercedesu R 320 (2006) a ukazovalo to naprosto p?esn?.

EDIT: Jestli to auto n?kdo nezná tak info tady nebo tu
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 10.7.2006 at 14:36.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2006   #100
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

M?žu potvrdit: Škoda Octavia II 1.9. TDi PD + GPS Adapt Nemerix 300 + PDA Acer n50, navigace Tom Tom. Tachometr kecá:
50 tach = 45 GPS
60 = 55
80 = 74
90 = 84
100 = 94
atd.
Víc jsem radši nezkoušel ;-)
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.