Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.3.2008   #301
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Super clanek, dela to LFS dobrou reklamu. A navic jsme asi udelali radost Mirzzovi.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #302
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

koupeno, precteno, pekne Je videt, ze to redaktora skutecne zaujalo.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #303
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

Je to spisane pekne, ak by som LFS nepoznal, urcite by som sa on zacal zaujimat.
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #304
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jj, musim potvrdit, clanek paradni, mile me prekvapila zminka o 301 coz jsem necekal
jen dve drobnosti> Hotlapy se neposilaj v obrazove podobe a nikde jsem nezahlid link na czechlfs.net, coz je skoda, ale kdo bude LFS v CR hledat, tak si nas najde ...

Miri, obrovske DIKY za napad a realizaci!!!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 17.3.2008 at 11:22.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #305
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Miri móóóc p?kný, povedlo se Ti to.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #306
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

pridavam sa, velmi dobra praca !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #307
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

presne tak je to paradni reklama...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #308
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Tak jsem vydrzel, pdf nestahnul a pockal na casopis Vyborna prace, skvela reklama na LFS a nasi komorni komunitu. Pridavam se k velkemu diky Mirimu za jeho snahu, ktera se vyplatila po vsech strankach, doslova dvoustrankach

Casopisy sem koupil 2, jeden do trezoru a druhy okopiruju a vyvesim ve skole...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #309
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Vim, ze pochval na Miriho adresu uz bylo hodne, ale jiste ne dost => diky Miri, fakt super prace.
Nadherne napsany. Pro cloveka, ktery LFS nezna je to impuls ke stazeni dema. Pro demare zacatecniky to je zase impuls si koupit licenci. Myslim, ze se redaktor (Miri????) presne trefil do cilove skupiny.

Ted trochu kritiky. Sice se tim nic nezmeni, ale zkusim se o to s vami podelit.
1) To s ovladacimi prvky jako mys a joystick bych moc nezminoval a spise bych napsal, ze tvurce doporucuje volant, ale hra nabizi i podporu pro mys, klavesnici i joystick.
2) To, ze se auta nepodobaji zadnemu seriove vyrabenemu auto je lez. Zni to trochu tvrde, ale je to pravda. Napr.: UF, LX4, RAC; Zde bych asi vypichnul, ze auta se parametrama schoduji s realnymi auty.
3) Pouze kosmeticka uprava: Model poskozeni v LFS je, ale neni dokonaly a chtel by vyplepsit...neco v tom smyslu.
4) Posledni malickost, pro me docela podstatna. "...Tak takovy clovek v LFS obvykle v prvni zatacce zjisti, ze fyzikalni zakony tady funguji jinak....." bych zmenil na "Takovy clovek v LFS obvykle v prvni zatacce zjisti, ze fyzikalni zakony tady opravdu funguji!

Jsem si vedom, ze jsem tady mezi vami novy a k tomu jenom demar, takze moje pravomoce na kritiku jsou hodne omezene, ale jsem puntickar a kdyz se mi neco nezda, tak se to snazim dotahnout do dokonalosti.

Jeste jeden compliment Mirimu

PS to all: Snazil bych se vsude všt?povat lidem do hlavy, ze LFS neni hra, ale SIMULATOR!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 17.3.2008 at 17:32.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #310
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

to Spangler: myslim ze to pdf se melo objevit az ve ctvrtek nebo pozdeji. U me ve skole jsou kopie snad vsude, kde muzou byt!!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #311
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Jelikoz clanek psal redaktor, jimz Miri neni, asi by takove drobnosti sly opravit jen tezce, precijen v pondeli vecer dostal redaktor informace a za tyden uz byl casopis venku...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #312
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

A komu sa clanok paci, piste do redakcie SM, nech vedia, ze sa clanok pacil, a ze sa im to oplatilo...
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #313
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Díky,perfektní ?lánek,Miri skv?lá "práce".Reklama jak Brno...eee teda Olomouc... .Ten redaktor to za týden dal dohromady docela dob?e,ne.Možná,že tam n?co chyb?lo,jenže furt lepší takto,než nijak.Ješt? jednou velkej dík všem,co na tom maj zásluhu
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #314
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jet is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #315
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Zkus napsat Scawenoj. treba dostanes S3 for free.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #316
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
1) To s ovladacimi prvky jako mys a joystick bych moc nezminoval a spise bych napsal, ze tvurce doporucuje volant, ale hra nabizi i podporu pro mys, klavesnici i joystick.
2) To, ze se auta nepodobaji zadnemu seriove vyrabenemu auto je lez. Zni to trochu tvrde, ale je to pravda. Napr.: UF, LX4, RAC; Zde bych asi vypichnul, ze auta se parametrama schoduji s realnymi auty.
3) Pouze kosmeticka uprava: Model poskozeni v LFS je, ale neni dokonaly a chtel by vyplepsit...neco v tom smyslu.
4) Posledni malickost, pro me docela podstatna. "...Tak takovy clovek v LFS obvykle v prvni zatacce zjisti, ze fyzikalni zakony tady funguji jinak....." bych zmenil na "Takovy clovek v LFS obvykle v prvni zatacce zjisti, ze fyzikalni zakony tady opravdu funguji!
na tohle všechno a ješt? mnohem více jsem upozor?oval p?i autorizaci ?lánku - m?žu doložit kopií obsáhlého mailu z minulé st?edy. V?tšina nesrovnalostí je opravena a n?co tam holt i t?eba z technických d?vod? z?stalo.

Berte pls. v potaz, že 99 procent lidí, co to bude ?íst nepozná, že n?co je trochu jinak. A to jedno procento, z kterého jsem m?l obavy jste Vy - a jedin? Vy to poznáte.

Mne naopak mrzí, že tam není zmínka o LFS world.

Z mého pohledu brilantn? napsaný ?lánek a všechny základní d?ležité informace tam jsou... Taky mne mrzí, že www.czechlfs.net tam není, ale Chaosi, víš z korespondence, že jsem jim to n?kolikrát posílal spolu s ostatními d?ležitými odkazy.

Btw. jak jsem již uvád?lm, je vcelku reálná šance 4 stránkového ?lánku v luxusn?jším ?tvrtletníku Auto TIP Extra, který vydává stejný nakladatel. Ale to je zatím hudba budoucnosti, pon?vadž následující ?íslo je již ve finále.

edit1: s tím scanem jsem to m?l taky v plánu až na p?íští týden, ale te? už to nezachráníme (snad na nás nenab?hne OSA)

edit2: kdo má pot?ebu vyjád?it dík redakci, m?že tak u?init na: svet.motoru@axelspringer.cz
__________________
none

Last edited by Miri; 17.3.2008 at 19:38.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #317
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
Z mého pohledu brilantn? napsaný ?lánek a všechny základní d?ležité informace tam jsou... Taky mne mrzí, že www.czechlfs.net tam není, ale Chaosi, víš z korespondence, že jsem jim to n?kolikrát posílal spolu s ostatními d?ležitými odkazy.

Btw. jak jsem již uvád?lm, je vcelku reálná šance 4 stránkového ?lánku v luxusn?jším ?tvrtletníku Auto TIP Extra, který vydává stejný nakladatel. Ale to je zatím hudba budoucnosti, pon?vadž následující ?íslo je již ve finále.
jj, vim, ale to je asi u novinaru normalni, stejne jsme opravovali clanky co vysly o 301 a taky to ve finale bylo s chybama... jinak ten link je spis kosmeticka vada... kdo je trochu internetove gramotny, tak tu stranku najde... google, seznam, atlas, centrum - vsude je link mezi top10 ne-li 1. at uz se zada "lfs" nebo "live for speed" ...


ad hudba budoucnosti - jen houst
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #318
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Myslím, že v rámci možností (noviná?i) je to ok, sice je tam drobností co by mohly být jinak dost, ale ?lánek je ur?en spíš k "polapení" t?ch co o LFS nikdy neslyšeli a t?m to bude (musí) sta?it
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2008   #319
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Skvela prace Miri! Skoda, ze mi dnes rano cely casak padnul do louze Ted je cely pokrouceny
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2008   #320
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Myslím, že v rámci možností (noviná?i) je to ok, sice je tam drobností co by mohly být jinak dost, ale ?lánek je ur?en spíš k "polapení" t?ch co o LFS nikdy neslyšeli a t?m to bude (musí) sta?it
jj,svata pravda...Musime si uvedomit,ze je to clanek,ne navod

Jinak Miri,super
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7

Last edited by Faraon_cz; 18.3.2008 at 10:45.
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.