Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.1.2011   #2681
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

To m? taky napadlo, nevim jestli se n?jak m?nila trasa cest, ale vubec mi ta ?ást nikam nepasuje, jedin? na vrace?ku po "dálnici" ale ta je zrcadlov?
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2011   #2682
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Je to tra?, kterou potom zavrhli, to? vše.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2011   #2683
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

http://www.lfsforum.net/showthread.p...72#post1541272

Quote:
10th January 2011, 09:47

OK, thanks for the comments.

I think that nearly all possible points have been made now (from the community's side).

I'm sure it would have been different if we had known in advance how long this development stage would take, I guess we could have tried to plan other releases in the meantime. But it has always seemed like I was near to finishing the tyre physics, so no change of plan was required.

Remember it was the Scirocco that showed up the issues in the tyre physics (there were already known tyre physics issues but we couldn't get the Scirocco to drive as safely as a real one does while restricting ourselves to a realistic setup). So, releasing the Scirocco has been out of the question until the tyre physics system is quite close to reality.

Releasing Rockingham has also been out of the question. We want to release a real track when the behaviour of the cars is right (not perfect, just close enough so the bumps feel right and the lap times are just like real ones).

Who knows, if I had known in advance that the tyre model would take so long, maybe Eric would have thought that he should focus on some S1 / S2 content updates. With the benefit of hindsight, it's easy to pick holes in what we have done and point out the mistakes we have made. But as I said, we always thought that in a few weeks or a couple of months, the new tyres would be ready to roll.

But the carcass simulation, which I had to look into because the tread simulation model clearly ignored too much of how a tyre actually behaves, took me in a whole new direction for a good part of last year. A long time of studying and finding out a lot more about tyres than I knew before, and had never thought I'd need to know. It made my head spin quite often, I'm not an eighteen year old on a university course. I couldn't even read this stuff for full eight hour days, had to take it a bit easy at times.

But still I usually thought I was near the end. So that is probably the reason for our dreadful "strategy" and lack of communication. It wasn't a strategy at all, and I didn't want to communicate until I got solid results.

I am fully aware that this post isn't going to convince many people. But I thought I'd write it anyway, to help you see slightly more from my point of view.

I will unsubscribe from this thread now, which I followed up to this point. But it's a bit too distracting to receive the email notifications and too tempting to come in here and read the latest posts, which takes me away from research and development.
zajimave citanie, konecne si priznal, ze spravil chybu
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2011   #2684
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Pro m? rozhodn? smutné ?tení protože mezi ?ádky jde ?íst to co jsem si myslel, že vývoj LFS už je delší dobu bohužel jen "one man show".....
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 16.1.2011   #2685
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Pro m? rozhodn? smutné ?tení protože mezi ?ádky jde ?íst to co jsem si myslel, že vývoj LFS už je delší dobu bohužel jen "one man show".....
co se vlastniho programu tyka, tak je to tak uz od uplnyho zacatku...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2011   #2686
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak tu je další patch... na 6 let starou verzi S1.

Pár nadšenc? se rozhodlo oprášit verzi S1H, ta ale nešla odemnkout.. s tímhle to už jde a tak m? napadlo, jestli by zárove? n?kdo necht?l taky trochu zavzpomínat.

http://www.lfsforum.net/showthread.p...52#post1548052
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2011   #2687
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

no hezky, toz jako zavzpominam rad, ale proboha proc se jebe s takovyma vecma..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2011   #2688
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
no hezky, toz jako zavzpominam rad, ale proboha proc se jebe s takovyma vecma..
Podle m? p?epsal IP, povolil to na master serveru a vym?nil connect fci, mohla to být práce na pár minut. Když se podíváš, kolik lidí/vláken na oficiálním fóru to ?ešilo, tak zájem asi byl. Sám jsem asi p?ed 2 m?síci dával W7 a docela m? mrzelo, že jsem o S1 p?išel a nejde už odemknout, tzn. koupil jsem to, ale vlastn? to nejde hrát a to ani offline (krom? demo obsahu). S pár lidma jsme to i po vydání S2 ob?as hráli (dokud to šlo) jen tak ze srandy, docela dobrá simulace kluzké vozovky

@Kid: závod bych dal, ale te? tu týden nebudu, p?íští víkend ideáln?.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2011   #2689
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tak tu je další patch... na 6 let starou verzi S1.

Pár nadšenc? se rozhodlo oprášit verzi S1H, ta ale nešla odemnkout.. s tímhle to už jde a tak m? napadlo, jestli by zárove? n?kdo necht?l taky trochu zavzpomínat.

http://www.lfsforum.net/showthread.p...52#post1548052
ja tie doby nepamatam (a vlastne ani neviem aky patch bol ked som ja zacal hrat) ale tiez som dneska pozeral na fore ze ci scawen nema nove prispevky...dokonca aj "novu" verziu lfs vydal...len nie tu spravnu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2690
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tak on dokonce na to založil speciální thread

Old S1 revitalised
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2691
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default Panebože

Za tohle by ho m?li na fóru zlyn?ovat, a né mu za to d?kovat. K ?emu je proboha 5 let starý patch, když už pomalu 3 roky ?ekáme na n?co nového? Možná že mu to trvalo 10 minut, ale podává to obraz o tom jak vypadá vývoj fyziky.

Zatím to vypadá ve stylu "Hm, tohle je práce na n?kolik hodin. Rad?ji dod?láme n?jaké mali?kosti, které nikoho nezajímají, ale já budu mít kratší seznam. Bude se mi v n?m líp ?íst".

Vážn? nechápu pro? to po n?m n?kdo cht?l, p?ipadá mi že ?ím v?tší mali?kost tím v?tší prioritu tomu Scawen dává, kam to ten sv?t sp?je.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2692
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Za tohle by ho m?li na fóru zlyn?ovat, a né mu za to d?kovat. K ?emu je proboha 5 let starý patch, když už pomalu 3 roky ?ekáme na n?co nového? Možná že mu to trvalo 10 minut, ale podává to obraz o tom jak vypadá vývoj fyziky.

...
Tvoje p?edstava, že jde pracovat XX hodin denn? m?síce v kuse na n?jakém složitém problému bez toho, aby ?lov?k na chvíli vypnul (film, sport, ?tení fóra, zbastlení n?jaké blbiny) je opravdu naivní. Budeš si to moct vyzkoušet t?eba o sva?áku
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2693
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Napsal jsem snad n?co takového? M? zaráží to, že když už na n??em pracuje tak d?lá toto (5 let starý patch). Chápu že má spoustu jiné práce, v?etn? práce.

Zajímalo by m?, jak jsi p?išel na to co jsi napsal o jakési moji p?edstav?. Které moje vyjád?ení nebo v?ta vyjad?uje to co jsi napsal jako že je moje p?edstava. P?ipomíná mi to takzvané va?ení z vody.

Mimochodem, tebe nepodráždilo (nebrat prosím slovo podráždilo úpln? doslova), že místo aby pracoval na-tom-na-co-všichni-?ekají, vytáhne patch z roku 2005?


Ješt? bych cht?l p?idat pár slov: To jsem jediný komu to vadí?

Last edited by D4NO; 26.1.2011 at 14:52.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2694
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Nedávno som sa nau?il nové sloví?ko - "prokrastinácia" (kontrola pravopisu ho nepozná, anglicky Procrastination). Poznáte to aj sami - mali by ste robi? konkrétnu dôležitú úlohu, ale radšej robíte hoci?o iné, len nie práve tú vec na ktorej záleží a do ktorej sa vám nechce. :-)

Inak z toho updatu bol môj prvý dojem v štýle "upratujeme pred zatvorením krámu", ale sná? sa mýlim.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2695
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Já už jsem se nau?il nic neo?ekávat, bohužel m?j vztah k lfs dosp?l do stavu "je to tak jak to je a jinak to už nebude", takže každá nová v?c pot?ší, ale abych naivn? každý den sledoval fórum a ?ekal jestli už už n?co bude, to je pro m? pasé.

Berte to jako m?j pesimistický p?ístup k v?ci a nesnažte se ho prosím moc kritizovat....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2696
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Nevim proc by nekomu mel vadit patch, ktery si myslim stejne jako Pablo zabral mozna 10min casu a da se povazovat za odfrknuti pri reseni sloziteho fyzikalniho problemu pneumatik...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2697
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Protoze jsem v LFS lehce pres rok, tak mam jeste optimisticky pohled a verim, ze S3 snad nekdy mozna bude

Navic i v soucasne verzi nachazim dost zabavy
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2698
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Je to jako zavzpomínat si na pubertu. ?lov?ku se vybaví spoustu krásných zážitk?, povzdechne si jaký to bylo fajn, spousta zábavy, zajímavých lidí a pak nakonec uzná, že to stejn? bylo v n?kterých ohledech p?kn? na *****.

EDIT: ?lov?k se tu ani nem?že trefn? vyjád?it, to je teda v ****
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2699
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

tady jeste archiv svetovych rekordu>
http://www.lfsworld.net/wr_archive.php

http://www.lfsworld.net/wr_archive.php?v=P-Q tady dokonce mam 2 zaznamy ktere jsem myslel ze zmizly v propadlisti dejin

EDIT> ja myslim, ze hvezdicky jsou dost trefny ;D
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2011   #2700
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Napsal jsem snad n?co takového? M? zaráží to, že když už na n??em pracuje tak d?lá toto (5 let starý patch). Chápu že má spoustu jiné práce, v?etn? práce.

Zajímalo by m?, jak jsi p?išel na to co jsi napsal o jakési moji p?edstav?. Které moje vyjád?ení nebo v?ta vyjad?uje to co jsi napsal jako že je moje p?edstava. P?ipomíná mi to takzvané va?ení z vody.

Mimochodem, tebe nepodráždilo (nebrat prosím slovo podráždilo úpln? doslova), že místo aby pracoval na-tom-na-co-všichni-?ekají, vytáhne patch z roku 2005?
Ano, v podstat? napsal. Nechápeš, že pracovat a pracovat je rozdíl. Ten patch bylo to "zbastlení blbiny". Možná bys byl radši, kdyby tu hodinu, co si pot?eboval odpo?inout od sezení u fyziky, proflákal u televize a my nem?li nic. Takže ne, nepodráždilo. (Což neznamená, že mi je jedno, že už dlouho nic nového nevyšlo, ale "lyn?oval" bych spíš Erica, když už n?koho)
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.