Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.7.2014   #901
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by bejvalo View Post
a tomuhle ja treba nerozumim. chapu kdyby sis chtel delat reklamu na svoje webovky nebo na svoje forum, ale tohle tristi komunitu jeste vic. dva lidi jezdi tam a tri tam. neni lepsi to spojit? klidne to nazvu ceskej server, dostanes pristup na FTP a vzdalenou plochu jestli ti jde o to "neco delat". ale takhle pretahovat lidi se me zda zbytecny. nemyslim to zle, nechci nejak provarovat nase stranky, ale delame to zadarmo, urcite jste si vsimli, ze tam neni ani jedna reklama a pro me bude za dostiucineni kdyz tam bude particka dobrych lidi, ktery spojuje jedna vasen. chci dobrou komunitu a vecne plnej server a TS. viz. http://www.dcs-uvp.cz/ - troufam si rict, ze tato komunita je unikat. rad bych aby to bylo i s assettem. LFS je taky pro me legenda, ale nejak to ztraci smysl, kdyz je to uplne mrtvy. prosim neberte to zle, jen spis k zamysleni. verim, ze nam jde o stejnou vec

na druhou stranu kdyz se to nepodari svet se nezbori, ja budu mit vic casu a vy o jednoho membera vic
Jsi mohl misto toho rantu o tristeni komunity aspon podekovat za ten config At si kazdej jezdi kde chce, aspon maji lidi na vyber. Ten muj server neni ciste pro ceskou komunitu, je mi fuk kdo na nem jezdi. Jsem ho mozna nemel pojmenovavat "Ceskej", ale nic lepsiho me nenapadlo
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2014   #902
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Jsi mohl misto toho rantu o tristeni komunity aspon podekovat za ten config At si kazdej jezdi kde chce, aspon maji lidi na vyber. Ten muj server neni ciste pro ceskou komunitu, je mi fuk kdo na nem jezdi. Jsem ho mozna nemel pojmenovavat "Ceskej", ale nic lepsiho me nenapadlo
Na ten uvz server som este nenatrafil ani raz, zato na Ceskom serveri som si paradne zajazdil s F458 S3 na Imole uz niekolko krat, sice ziaden z pretekarov nebol SK ani CZ, ale vobec to nevadilo
Logical +1
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2014   #903
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Trosku vas tu podpichnem som zvedavy na reakcie
"Jenze LFS je mrtvy a AC se sotva narodilo"
"LFS je taky pro me legenda, ale nejak to ztraci smysl, kdyz je to uplne mrtvy."
a ine podobne blablalabla stale dookola.
Vskutku sa bavim na tychto hlaskach ohladom LFS tak ma zujima podla coho usudzujete ze LFS je mrtve a ine....
Pokial to ako tak sledujem tak ak niekto pride s napadom "nejakeho preteku"
tak skoro vzdy je plny server. Je toho vela a ludia nemaju cas tak sa od toho upustilo/sta.
Podla toho je LFS mrtve ? Kazdy den je v premere od 300 do 800+ uzivanetlo NonStop online.
Aha takze preto je lfs mrtve ?
Hlasky ako "nic sa v lfs nedeje vsetko je mrtve, lfs iba upada" taketo slova iba odradzaju inych a vytvaraju zacarovany kruh jedna baba povedala.....
A v tomto sa iba utvrdzujem ze LFS je super simulatr ktory oddeluje zrno od pliev.
Ak niekto nema cas a ma toho vela a raz za mesiac ci raz za pol roka si pride zahrat LFS a nevie poriadne ktora bije alebo pride z nejakeho "simulatora" kde si to sinie plna v kazdej zakrute a netusi co je to ovladanie auta a jazda bez bugov a zrazu sa cuduje preci mi to v LFS nejde achhh to bude urcite preto lebo je to ....... hra ved v tamtej hre som bol dobry ale tu to akosi neviem - tak to asi preto LFS upada nie preto lebo LFS je zle, ale ..... nemehla .
Ak niekto nevie kde hladat ligy v lfs tak mu poradim staci iba jedno kliknut si na LFS forum odsek Leagues & Events. Neustale nieco prebieha od Formul po male auta az po GT auta, funn preteky, iba tak preteky, endurance, simulacie realnych pretkov atd atd.
Akurat prebieha a zacinaju GTi trophy, CityLiga, Live For Speed Grand Prix, GT1 Challenge a ine ktore ani nesleduje.
Komu by sa to zdalo nudne tak pripominam ze team Genuine Racing (genR) kde finisuje GTi trophy dava na dvoch serveroch po 30 jazdov aj live prenos na youtube + kometar a 22.8 zacina GT1 genR Challenge az do novembra na 7 mapach.
Takze asi tak je LFS mrtve a nic sa tam nedeje a upada a upada.
Asi to tu nepatri do tejto casti o AC ale tu vas je ako hadov, takze co uz svet je gulaty...a to co vyzera ako koniec, moze byt iba za?iatok.

Last edited by Piroman; 26.7.2014 at 00:45.
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2014   #904
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

P?itom sta?ilo tenkrát málo a otev?ít "platformu" modder?m a mohlo být vše jinak.

Mrtvé se asi myslelo, že ustrnul vývoj na tak dlouho, že to i spoustu skalních fand? znechutilo a lidé odcházejí k jiným simulátor?m v mnohem v?tší mí?e, než p?icházejí k LFS => umírání.

LFS jezdí také spousta lidí proto, že jsou zvyklí na jeho fyzikální model, mají naježd?no neskute?n? km, nasetupováno atd, plus ten bonus, že jednorázob? jen LFS za 24 liber, nechce po PC v podstat? žádný výkon a jako bonus zabírá 1/80, takže je tu i stránka ekonomická.

Ale o tom, že je s LFS zábava atd, o tom bych nepolemizoval, jen mu prost? vyschl pramen. Dlouho, na moc dlouho, bohužel.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2014   #905
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Presne tak - LFS je mrtve co do vyvoje. Radeji to pripomenu:
"... VW Scirocco vydame na Vanoce 2008 a s nim novou fyziku pneu ..."

Padlo tu nekolikrat srovnani s iRacingem a jeho pristup k fanouskum, uziv. podpore atp. Kde mohlo LFS byt, kdyby ho devs otevreli komunite. Kolik sikovnych nadsencu by se naslo, co JEN za slovo uznani naprogramujou spickovou funkcionalitu navazanou na holej fyzikalni model. Nejakej iR nebo AC by treba vubec nevznikly, protoze by byla podnikatelska sebevrazda zkusit mu udelat konkurenceschopnej sim.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2014   #906
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

LFS je hlavne bez buduceho potencialu. Zaspali dobu a ten naskok uz nedozenu.
Jedine co sa v LFS planuje je nova fyzika pneumatik, ale oproti planu v AC (ktory je navyse realny) chyba:
- dynamicky povrch trate
- zmeny pocasia
- zmeny dennej doby
- MODY
- laserom skenovane trate
- kvalitne spracovane licencovane auta
- grafika sucasnej generacie

Je to skoda, ale LFS devs zaostali vo filozofii, dnes je tu doba modov, ludia vidia, ze je mozne mat v jednom simulatore siroku skalu aut a to LFS neponuka. A na AC je krasne vidiet ako sa chlapci z Kunos Simulazioni poucili. Zmenili znacku, rozbehli vyborny marketing a ziskali si vela ludi, ktori by sa k hardcore simulatoru inak nedostali. A tento marketing stale trva, postupne vydavanie obsahu udrzuje zaujem a vsetci vidime, ze to funguje.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2014   #907
petrcz94
Newbie

 
petrcz94's Avatar
 
Join Date: 19.8.2010
Posts: 39
Default

vytvoril jsem na fb skupinu pokud už náká je tak se p?edem omlouvám https://www.facebook.com/groups/322917421210063/
petrcz94 is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2014   #908
Suke
Newbie

 
Join Date: 29.6.2014
Posts: 27
Default

Zdravím, mám jeden blbý dotaz, n?jak nem?žu p?ijít na to jak se projevuje ve Feedbacku volantu Damper nastavení. Nevím pro? v?tšina lidí doporu?uje nastavení na 0. Rozdíl, když ho zapnu a vypnu moc nedokážu poznat.
A pro? se nastavuje na nízkou hodnotu, po p?ípadn? na nulu ?
Díky kluci :-)

Last edited by Suke; 31.7.2014 at 16:09.
Suke is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2014   #909
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Damper by m?lo být vyhlazování efekt?.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2014   #910
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

PIBOSO na EU Ceskej server

__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2014   #911
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Angry

Prave som dojazdil Multiplayer pretek na Mugello s BMW Z4 GT3. Poviem vam ze som AC vypol s takou zlostou a nechutou... Nechapem, ako mozu Kunos robit simulator, a neimplementovat VLAJKY!!!! Pocas pretekov sa vymeni 10 jazdcov a pridu na ich flek novi. Zapoja sa do preteku v polovicke, a bojuju na KRV. V 10/12 kole som tak prisiel o druhe miesto ked si ma "podal" nejaky divebomber o 5 kol pozadu. Ani modre ani zlte, hotova anarchia.

V ponuke aut je tolko dobrych a zaujimavych "road cars" ale vsetky servery co vidim jazdia neunavne dookola GT3 alebo GT2 popripade formuly.
Nepoznam vas nazor na vec, ale ja osobne vobec nemam zaujem o slikove auta.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2014   #912
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pri spusteni multiplayeru mas v cervenem okenku, ze jde stale o alfa verzi, takze muzes stale doufat, ze bude lip

Jinak souhlasim, ze tan vyber obsazenych serveru je omezeny, nezbyva nez jit na nejaky na kterem ti vyhovuje kombo a cekat, ze se pridaji dalsi. Doufejme, ze casem se situace vytribi a servery a lide se trochu usadi.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2014   #913
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Ako pise Honza, multiplayer je v Alfa stadiu, treba mu dat cas.

A co sa tyka serverov kde sa jazdia len GT a pod. Tak ja to robim tak, ze si najdem vhodne kombo, ktore je z 99% bez jazdcov a nikto sa tam prakticky neprihlasi, ale akonahle sa tam prihlasim ja, tak uz prazdny nie je a kedze asi kopec ludi filturje prazdne servery, zrazu sa tam to moje kombo ukaze a zacnu sa pripajat ludia. Nie je to tak vzdy, ale relativne to funguje...

Ak chces fajn zavodenie so znamymi ludmi, tak treba skusit uvz pripadne ine ceske servery kde chodia nasinci, zapnut TeamSpeak a jedem...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2014   #914
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

AC nyni spolupracuje s RSR Nurburg. Coz je pujcovna sportovnich/luxusnich aut a zavodni skola se zakladnami na Nurburgringu a Spa. Toto partnerstvi prinese zlepseni jizdniho modelu stavajicich aut. Trate budou upraveny a budou pridany referencni body, ktere se pouzivaji v realu. Nova auta (zatim prozradili Nissan GT-R a Toyotu GT-86). Dalsi velka novinka soon.

Vice cteni v anglictine tu http://www.assettocorsa.net/assetto-...g-rsr-nurburg/

A par screenu z tvorby Alfy 155 https://www.facebook.com/media/set/?...9475869&type=1
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2014   #915
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Tak uz mi len ostava dufat ze Toyota GT-86 bude aj vo verzii Drift (Fredric Aasbo)
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2014   #917
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Uz nech to vydaju, lebo po dnesnej F1 mam hroznu chut na tu trat...sice som nasiel na AC fore nejaku konvertovanu verziu Spa, ale je to z roku 1992, takze je ta trat trosku ina no inak celkom hratelny mod
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.8.2014   #918
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Zdravím pánové, tak jsem se rozhodl, že do toho p?jdu taky, koupil jsem PSC a zjistil, že mi chybí 0,08€ Nemá n?kdo volnou PSC s touhle astronomickou ?ástkou? dík
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2014   #919
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Oficialne potvrzena licence TOYOTA

V budoucnu se muzeme dockat techto aut:
Produkcni
GT-86
SUPRA MK IV
CELICA
AE-86

Zavodni
GT-86 GT4
TS040 HYBRID

https://www.facebook.com/Assetto.Cor...type=1&theater

Chtelo by to spise nove trate.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2014   #920
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ View Post
Chtelo by to spise nove trate.
+ 100000

Zas ked sa na to clovek pozrie z druhej strany, tak kvalitnych moderskych trati bude urcite viac ako kvalitnych moderskych aut, pretoze dostat sa k najpodrobnejsim datam, setupom, vlastnostiam auta je dost narocne (minule som to skusal pre caterham).
Zato trate sa daju urobit dost v pohode velmi kvalitne aj napriek tomu, ze nie su laserovo skenovane - na tom ani az tak nezalezi, hlavne aby boli zaujimave a ani nemusia byt realne... v lfs nas bavili aj vymyslene pomerne dlho
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.