Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.7.2010   #61
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

a neni jedno, kde trénuješ?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #62
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

baby:dik

vecer se sejdem na ts.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #63
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

M?lo by to fungovat, nastavoval jsem to už v?era a heslo to bere.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #64
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Pro ty ukecan?jší - TS3

IP : 81.19.209.204 Port:10002
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #65
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

to okno na pit bude podle casu nebo podle kol (laps) nejak sem zkousel race a celkovej cas me to tam nepise, ale jel sem sam. Pocitam s tim ze zavod se pojede na cca 33 kol?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #66
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja urcite nejdem...som hrozne zniceny
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #67
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Díky všem za ú?ast a díky Gepasovi za super long.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #68
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Takze:

Trenink byl lehce. Gumy neotestovany.

Kvalifikace:

Sel sem do ni s tim nebyt posledni a byt co nejlepsi. Povedlo se PB a tusim 8 nebo 9 flek.

Sprint:

Start se povedl a bojoval sem o 7. misto, jenze v neprehledne situaci to do me nandal Awi. Stane se a byl sem posledni. Aspon sem mel co dohanet. Dojel sem kolegu Pumu a po chvili h opredjel. Pak sem dojel Substanceho ale tam to uz bylo horsi, jel dobre a dobre branil ale dal sem ho po jeho chybach. Trosku sem mu poodjel. po te nehode z prvniho kola jsem ale mel prehrate pneu a nevyhl sem se hodinam takze substance mi to vratil a ja sem byl rad ze sem jel. Kola schladla a sel sem zase po nem. Pomalu sem ho stahoval. Nakonec mi to usnadnil tusim jeho hodinama a v cili tusim 10tej.

Long:

Start na neodzkousenych R2 a stim ze do boxu nejpozdeji. Jeste nez se rozsvitili semafory sem nastavil pity a jelo se. Start OK, predjel sem par APR. Tyhle kluci pro me vzdycky udelaj zavody a bylo tomu i tak. S Jardou Dohnalikem sme krasne bojovali. Predtim nez jel do pitu me predjel jako kdyby mel v aute KERS. Z niceho nic byl zamnou a hned predemnou sem cumel jak vyvorana mys :-D Strategie pozdejsi zastavky se vyplatila a pred jardou sem mel 12kol pred cilem naskok 10s. a darilo se mi ho udrzet. V cili 8 takze parada.

Konecne po dlouhe dobe muzu zavodit. Prechod na W7 pomohl a lfs nepada(tuk tuk na zuby) Takze panove SEM Z5 a du po vas. Btw planuju uz cup na zari a asi pouziju nektere poznatky z dnesniho zavodu.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #69
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default Tiskovka

Q:Omlouvám se za muj neomluvitelný pozdní p?íchod
R1:Tak set by FastJarda.. totální sklamání... podržel jsem za sebou akorát Awiho... který jel 1 pit

R2:Set by Inferno... 2. "zatá?ka" bok po boku se Substancem a m? to vyneslo... substance neuhnul a jel dál po prst?edku silnice a já chytl jeho p?ední kolo zádí vozu... hodiny a Awi m? nabral a st?echa... SPEC

To Substance:Nebylo to tvá vine ale moje si myslím také ne... oba jsme m?li místo ale nemá?kli jsme se na sebe.

Gratulace t?m co dojeli

d?kuji za závod
Puma
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #70
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Fajnovej závod, palec nahoru

Q: ?as podle p?edstav, kolem 9. místa.

Sprint: Celej závod vlá?ek APR, parádní souboj se Zde?kem, za což mu d?kuji. M?l to semnou hodn? t?žké, nakonec ze soucitu jem ho pustil .... asi 10.

Long: P?knej závod.... Hlavn? souboj se Sonykem 1. ?ásti závodu. M?l jsem to neskute?n? utavený, p?esto paráda. Po pitu jsem to drtil co to šlo. Následoval tradi?ní crash s Kidem, díky tomu vnikla ztráta asi 15s, která m? stála op?t souboj se Sonykem. Z pitu by jsme vyjeli blízko u sebe. Ke konci jsem tahal co to šlo, ale Sonykovi jsme se nep?iblížil a nep?iblížil.... 9. místo.

Super závod! A?koliv mi kombo moc nesedlo.

A? tak ?i onak.... Víc takových závod?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #71
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Replays (12 MB):
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...YWJmN2I3&hl=sk

Stats (1 MB, bez záruky):
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...Mjg1N2Fl&hl=sk

Mrzí ma vyradenie americkej ma?kovitej šelmy hne? v T1 druhého preteku... :-( Sorá? Puma. Ešte som si to ale nepozrel, uploadoval som a generoval stats, ale každopádne je to škoda.

Celkom som ale prekvapený že som to vôbec odjazdil, po motokárovej 24-hodinovke som nevyspatý a o pol ôsmej som si musel zdriemnu? s nastaveným budíkom na 19:50. Teraz už ale zase skoro neviem ?o píšem. :-)

Vlastne som skon?il rovnako ako môj tím na 24-hodinovke, ?iže posledný. Ale aj to si zaslúži ur?itý druh úcty, ve? "keep going" na beznádejne poslednom mieste si vyžaduje istý druh vnútornej sily, myslím že sa volá "natvrdlos?". ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #72
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Tak já tedy taky dík, vzhledem k tomu, že to byl m?j v?bec první závod tak sem spokojený, že sem neskon?il poslední a dojel sem Nejvíc mi to šlo v kvalifikaci 11/14 potom sprint no hehe, n?jak to nevyšlo a asi poslední 4 kola jsem jel s buchlou pl pneu a omouvám se sonikovi za ten ´tukanec v prvnim kole... A hlavní závod celkem v klidu, jezdil sem sice horší ?asy než když sem si to zkoušel ale nebyl jsem poslední takže spokojen )
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #73
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kvali sem vypustil, necht?l sem být první hned na za?átku

sprint byl pohodovej, nejd?ív p?etahovaná s kolegama ale pak se mi poda?ilo poodjet a pak klidnej dojezd do cíle

long byl opoznání ak?n?jší... ze za?átku sem bojoval s kolegama ale pak se utrhl a snažil se dotáhnou Arowa a Kida, zázra?n? se mi to poda?ilo a v tu chvíli za?ali závody... dostal jsem se nadost?el ke Kidovi, ale je to pane?ku t?žkej profík, minimální chyby a po?ád velmi rychlej, nacož sem nebyl zvyklej a po pár zatá?kách za ním sem to poslal na ze?, po asi šestym dojetí se mi poda?ilo n?jak dostat p?ed n?j a Kid po chvíli dostal smyk a už bylo po závod?, jen kontrola rozestup? a pneumatik...

ale na t?ch pár kol, co jsem se snažil dobýt Kida a na ty následné ?ukance a p?edjížd?cí manévry budu dlouho vzpomínat
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2010   #74
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Sprint:
Nakonec mi to (Substance) usnadnil tusim jeho hodinama a v cili tusim 10tej.
Mne sa akosi podarilo, na rozdiel od tréningových pretekov, prehria? pravú zadnú, takže som to na tom istom mieste dokonca oto?il dvakrát za sebou, do cie?a som potom prišiel s tým ako posledný (pretek skon?il ke? som bol ne?aleko za cie?ovou ?iarou, ?iže všetci už mali veget a ja som mal ešte merané kolo, hehe).

Edit: Ja som vlastne sprint trénoval na 11 kôl a long na 33, ale to ni?. A moja stratégia, a som si naivne myslel že možno na tom získam, bola štart na R2 a ?o najneskorší pit na R1 (pre m?a v kole 23, lebo už som bol lap down). ?akal som že hne? ako sa otvoria boxy sa tam všetci nahrnú lebo ur?ite to zobrali naopak, a veru ani nie, dobre to vidie? v grafe v štatistike. Na štarte by som tlaky a pneu nestihol, takže som ešte po?as jazdy šmátral po papieri kde som si pozna?il o ko?ko to vlastne posunú? a snažil sa ho v tme pre?íta?, celkom sranda. ;-)

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
To Substance:Nebylo to tvá vine ale moje si myslím také ne... oba jsme m?li místo ale nemá?kli jsme se na sebe.
Súhlas, ale je to škoda, mrzí ma to, ke?že si bol zhruba jediný môj súper. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 4.7.2010 at 23:05.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2010   #75
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Súhlas, ale je to škoda, mrzí ma to, ke?že si bol zhruba jediný môj súper. :-)
Aspo? sem si vyskoušel jake to je nedojet 2 závody za 1 výkend (jednou sem nedojel rF a jednou LFS)
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2010   #76
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

som obcas mrkol na lfs remote a teda to ste si pomohli tam zavolat rudyho dost vela ludom sa zavod skratil minimalne o kolo
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2010   #77
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem se dlouho držel na 4. míst?, ale v posledních minutách jsem klesl na kone?nou 7. pozici.

R1: Start se mi v?bec nepovedl a klesl jsem až na 11. místo. Po problémech soupe?? jsem jezdil na 9. míst? za týmovým kolegou Fast Jardou, kterého jsem víc než polovinu závodu nahán?l a zkoušel p?edjet, ale Jarda jel p?íliš dob?e na to, abych ho p?edjel. Nakonec m? pustil úpln? p?ed cílem a já dojel na 8. míst?, se kterým nejsem v?bec spokojený (radši bych dojel 9.).

R2: Start byl lepší, jezdil jsem na 6. míst?. Do zastávky v boxech se mi jelo dob?e, po vým?n? pneu na R2 jsem tam hrozn? klouzal a do cíle jsem dojel na 7. míst?.


Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
som obcas mrkol na lfs remote a teda to ste si pomohli tam zavolat rudyho dost vela ludom sa zavod skratil minimalne o kolo
Náhodou jsem ho solidn? zav?el, když mi dával kolo.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2010   #78
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Rudy p?ekvapil asi všechny, nikde se nehlásil a najednou tam prost? byl.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2010   #79
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Substance- meli sme ve sprintu stejnej trabl s pneu.

jinak ta rozdilnost smesi a ruzne nafoukani je zajimave spestreni.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2010   #80
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tipujem ze na maximalnych tlakoch na R1 sa islo lepsie...
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.