Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.3.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 1. ve?er - d2

Pište
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 28.3.2010 at 21:39.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #2
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

tak jako až na to že sem si vzal v prvnim závod? tak skv?lej set, že mi v 10. kole prdla LP a pak už mi to jen klouzalo sem spokojenej:-)...aspo? s tim druhym závodem
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: tak v p?lce jsem si st?elil nej kolo a tak tak mi to vydrželo až do konce

r1: start-cíl

r2: start z 10 místa byl zajimavej, nejv?tší starosti mi d?lal Petr Prokop (Petr.Tuner myslim), kterej jel stejny tempo, jako já, jenže m? se poda?ilo prokousat p?es Faraona myslim a mu ne, takže jsem se odtrhl, pak jsem p?edjížd?l, co to šlo, až sem narazil na Kocúra poprvé jsem ho vybrzdil na konci jakési rovinky, jenže jsem ve 14 kole ud?lal chybu a vylet?l mimo tra? a Bra?o byl op?t první, tak jsem v posledních dvou kolech potáhl co to šlo, až se mi ho poda?ilo za prvním mezi?asem p?edjet a díky ztrát? p?ítlaku v následující zatá?ce jsem si vytvo?il náskok, s kterym jsem to dotáhl až do cíle << dík za souboje, Ma?ka

jinak gratz všem, co dojeli
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #4
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Arrow

Q: na poslední pokus sem se dostal na 8. místo <- pro m? v kvali velký zklamání

R1: po t1 10. místo, v 10. kole 3. zatá?ka p?ed cílem (taková ta nejpomalejší) brzda brzda a BUM levá p?ední bouchla ...no a dál už nebudu mluvit...v cíly na 21. míst?

R2: start 21. místo, u prvního mezi?asu jsem to tak tak vykli?koval mezi 2 nebo 3 autama který lítaly sem a tam , pak se mi celkem da?ilo a p?edjížd?l sem až na 11 místo, snažil sem se dojet 10. ale nemilou chybou sem za?al hodinovat...pak už sem jel na 13. míst? když v tom závodník p?ede mnou vyjel z trati (já sice upln? ve stejnou chvíli na stejnym míst? taky, ale ne tolik) a tak sem ho p?edjel...mohlo to bejt 13. nebo 14. kolo ???...v cíly nakonec 12. pozice a s 2. závodem spokojenost

Jinak pohodový závody :-)
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #5
tbarth
Newbie
 
Join Date: 22.4.2008
Posts: 8
Default

Q. - 4. nejrychlejší ?as v kvalifikaci m? celkem p?ekvapil, ostatnim se asi nepoda?ilo dost zah?át gumy, nebo cht?li a? je to zajímav?jší.

R1 - celkem fajn jízda, 7. místo. Na sv?j první ligový závod v život? to nebylo tak špatné, kdybych nepodcenil ztrátu p?ítlaku v posledních esí?kách, mohl jsem udržet i to páté místo, ale co už....

R2 - po prohození start. roštu op?t start ze 4. místa, tentokrát p?išla chyba už v prvním kole, kdy jsem op?t jenom sledoval, jak mi m?j FOX mí?í do pr.., totiž rovn? místo doprava. Omlouvám se všem za pon?kud agresivní za?azení do závodní lajny, ale myslím že to bylo mnohem lepší, než kdybych v té rychlé pasáži zpomalil. Po celý zbytek závodu jsem se držel na osmém míst?, a až po chyb? p?ede mnou jedoucího vozu jsem se dostal na 7. místo.

Celkov? jsem spokojený, snad jsem nikomu moc nep?ekážel, a nasbíral jsem cenné ligové zkušenosti.
tbarth is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #6
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Q: Od toho jsem si nic nesliboval a taky to tak dopadlo

R1: Start dobry, jenže v první zatá?ce absolutn? nepochopitelný bug. (nebyl to lag) Hra m? prost? hodila p?edek auta do boku (podívejte se na replay je to fakt zajímavý ) Takže z posledního místa jsem se prokousal až na 9té. Bylo tam pár krizovek, ale dobrý

R2: Start z druheho míst,a v šikan? mimo tra? a bum... vyjedu na rovinku, rozto?í se tam asi 3 jezdci bum bum, a pomalu do boxu a konec.

Po dlouhý dob? návrat k LFS, a na to že jsem vlastn? skoro v?bec netrénoval naprostá spokojenost. P?íšt? musím víc natrénovat aby tam bylo víc jistoty
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #7
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
R1: Start dobry, jenže v první zatá?ce absolutn? nepochopitelný bug. (nebyl to lag) Hra m? prost? hodila p?edek auta do boku (podívejte se na replay je to fakt zajímavý )
LOL tak to se LFS hodn? nepovedlo
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?ed závodem byly menší problémy se serverem, docela nám to lagovalo a já propotil tr?iko, aby nám to vydrželo, ale jak odstartovala Q, tak vše se hodilo do normálu a nikoho to až do konce závodu nekoplo, takže paráda:-)

Adminovalo se mi moc hezky, všichni byly ukázn?ní, žádný zbyte?ný chat, ne jako na 2. závod? ALTP, díky Babymu softu to šlo vše jedna radost, takže si to klidn? rád zase zopakuju

M?j výkon

Q: Moje 1. kola dneska... Na poslední ostrý kolo jsem vzal R1, jedu jedu k cílový lajn? a najednou konec Q... kolik chyb?lo, 2, 3 vte?iny abych to stihl?... až n?kde 21. .....


Race 1: Už si moc nepamatuju co se d?lo... vím že jsem zeza?átku an 2. mezi?ase prasácky zav?el, a do konce to šlo... za incidenty se omlouvám... V cíli 13.

Race 2: Vypadalo to, že to bude dobrý, start se povedl a já jezdil 9., ovšem ve 2. kole jsem v levé zatá?ce po výjezdu ze šikany do kopce v 1. úseku ztratil trochu p?ítlak a hodiny... šel jsem nap?í? a modlil se, a? to sjede do trávy, bohužel to tam z?stalo stát a schytal to dost oškliv? Peppo (Myslím) Za to se omlouvám.... do konce závodu jsem ni?il jen sám sebe a s n??ím co moc nep?ipomínalo formuli jsem dojel 16.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #9
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak ja sem celkem spokojen, na to ze sem stale LFS Lama tak o nedopadlo nejhur.

Qvalda : nemoh sem chytit tempi?ko, tak sem tam hodil 11. flek aspon,

R1: po startu a prvni sikane 8. misto pak po 2 odpadlicich 6 flek, tam sem chvili krouzil ale pak hodiny, a zase 8.flek, ten az dokonce

R2: start ze 3., behem par sikan 1. , tak sem krouzil par kol nez se priblizil Gepy a Laco bo co a uz sem se snazil jenom vydrzet, bohuzel sem podcenil predposledni zatacku kde se pode me dostal jeste jeden zavodnik, konecny 4. misto.

Na muj prvni zavod ligy, natoz jeste s Fox, docela dobry. Priste uz du ale na bednu
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #10
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Q: poda?ilo se mi jen jedno ostry kolo a bylo to na 7míst?, pro m? osobn? sklamání po první HL v divizi.

R1: po startu jsem m?l strach že n?koho ?uknu tak jsem jel opatrn? ale v pravé zatá?ce zviklej za 3pod plnym plynem mi to ujelo. cca 14místo. A aby toho nebylo málo dotahoval jsem desátého a n?kdo okolo zp?t m? nepustil a já zkon?il na tráv?. Kone?né 12místo (d?s)

R2: pár chybek jsem ud?lal ale celkem mi to jelo, jednu chvíli i nejdrychlejsi kolo. poslední 3kola jsem jel na krev, nem?l jsem to d?lat propadl jsem se na 13místo

osobn? jsem sklamanej, ?ekal jsem od sebe víc ale po dvoulete pauze se nedalo nic d?lat, ani new volant nepomohl
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #11
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Q: tak v poho, nejprv na R2, ale pak na poslední dv? t?i kola jsem dal R1 a zajel lepší ?as, sice ne o moc, ale po?ád lepší než nic

R1: tak zpo?átku nervozita, ale pak to po startu ze m? spadlo a jel jsem si svoje, pak ale n?kdy po p?lce jsem ud?lal v p?edposlední vrace?ce hodiny, takže pohoda byla ta tam, a p?ed koncem jsem v tom samým míst? ud?lal ty samý hodiny. holt trochu víc plynu než je zdrávo. na jednu stranu zklamání, ale na druhou stranu prvních 60 bod? v této lize fakt parádní pot?šení

R2: tak hned v prvním kole po vjezdu na rovinku sme se srazili s Ros?ou Exnerem st?etli p?edníma kolama v plný rychlosti poté co Ros?a vyjel z trati na trávu a uklouz mu zadek a nesta?ili sme se vyhnout. trochu jsem cítil že auto neni úpln? ve stoprocentní kondici, ale odnesly to trochu pravý kola a pak taky ?umák, když sem se rozto?il a dal to do svodidel a pak n?jakou 1080° piruetu. Pak když m? Jarda Dohnalík cht?l pustit ve p?edposledním vracáku, tak jsem op?t ud?lal hodiny.

Shrnutí? P?evládá spokojenost ze zisku 60 bodík? nad t?ma chybama.

Díky za parádní závody.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #12
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

ze vubec pojedu ligu jsem se rozhodl par dni pred zacatkem, casu malo, trenink nula, tak rok jsem zas nejezdil vubec a jakekoli formulky nikdy nebyly me oblibene, dorazil to vikend, kdy jsem chtel aspon trochu potrenovat, ale misto toho jsem rozdychaval patecni a sobotni flamy..

v nedeli pred zavodem jsem poprve ozkousel race set a natankovane auto na vic nez jedno kolo a svete div se, po cca padesati kolech hotlapeni to nebyla zadna slava..

kvalifikace: zvolil jsem strategii na hotlap setu, jedno ostre kolo a prezout, prece se musi jedno rychle povest.. prvni se zas tak moc nepovedlo, nezoufal jsem vymenil gumy, vyrazil a za T1 si se zdechajicim motorem vzpomnel, ze jsem asi do sve strategie zapomnel zahrnout tankovani.. takze predposledni 21.flek

R1: tak hlavne v klidku, sjet se s autem, neohrozit ostatni, ono to prijde.. jak jsem nebyl zvyklej na race, tak to bylo nehorazne mnozstvi chyb, asi dvakrat hodiny ve vracaku, spatne se mi hraly gumy a furt jsem nekde plapolal jak bambus.. ke konci uz jsem pocitoval, ze to zacina pomalu jit, ale uz bylo pozde a chybam jsem se stejne nevyhnul, takze jsem se doplacal na nejake 15. misto, zrejme diky jeste vetsim chybam souperu

R2: opet hlavne na jistotu, takze v T1 jsem dostal kleste a obou stran mi nekdo obrousil napisy na gumach, tak jsem ubral a nechal se predjet, casu dost.. zatimco se trochu roztahovalo pole, udelal jsem par chybek, ale uz ne tak velkych a prede mnou vznikl nekolikavterinovy prostor a nikdo na me zrovna netlacil.. idealni okamzik, prostoru hafo, zadny ruchy okolo, slapnul jsem na to a soustredil se poradne jen na jizdu, konecne to zaclo jit a dostal jsem se do tempa, kdy sem jezdil kola s relativne malym odstupem a zrychloval a dohanel Zdenka Chynovskeho, toho jsem nakonec dojel a povesil se za nej. naznacoval jsem a strkal jsem to tam kde to slo, abych ho znervoznel a natlacil k chybe a pri tom jsem si na najezdu na rovinku vzpomnel, ze nekdo zminoval ztratu pritlaku, tak jsem se skocil podepsat na zed, ale nastesti jen lehounce, takze jsem oprasil gumy a stihal znova, v dalsim kole uz jsem byl zas za nim a na konci rovinky jsem byl na dotek, tesne pred zatackou jsem se zalekl dalsi ztraty pritlaku a pribrzdil, coz me trochu rozhazelo a neprojel jsem to moc idealne, znova jsem na to slapnul a ted uz jsem vedel, kde je moje chvile, pohlidal jsem si vyjezd na rovinku, abych byl tak akorat a dostal se vcas do pytle a ve 2/3 jsem se krasne vyvezl a prefrcel pres Zdenka, pak zas par kol krouzeni a zacal jsem dojizdet dalsi skupinku, nicmene uz bylo trochu pozde na plana hrdinstvi. 8.misto a celkem spokojenost, ze jsem se konecne rozjel a chytil tempo, i kdyz tam rezervy jeste byly velke, ale bez treninku bohuzel nevymazatelne, snad priste

no a taky se mi to zda trochu moc dlouhy
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #13
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak som si pokusne na chví?u pustil replay vášho prvého preteku, a pozeral som ho celý. :-)

Skúšam "TV Director", a normálne som pri tom zabúdal že to nie je priamy prenos, paráda. Režisér si vä?šinou všímal situáciu okolo Leoša Exnera, teda vy traja ste mi dali zabra?, hlavne posledné tri kolá, perfektné. Rád som tiež videl skin Players (Robert Skvor), mal som rád ten tím v CART ešte ke? tam bol Greg a neskôr samozrejme Tracy. Tomáš Vála a Branislav Goga, dos? dobre ste zvládli to posledné kolo, ja by som to ur?ite rozflákal v takej situácii.

TV Director stihol aj prasknuté pneu a rôzne výlety mimo tra?, síce je ten strih taký strojový a zišli by sa aj informácie typu najrýchlejšie kolo / posledné kolo, ale aj tak je to fajn.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2010   #14
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Na závod na AS7r jsem se t?šil, tato tra? se ?adí k mým oblíben?jším. Podle hot lapu to vypadalo, že budu bojovat n?kde okolo 8. místa.

Q: V kvalifikaci jsem se zpo?átku pohyboval v 1/4 startovního pole, na chvilku jsem se usadil na 1. míst? a myslel jsem si, že m?j ?as už nikdo nep?ekoná. V posledních minutách m?j ?as p?ekonali Radovan Geppert a Leoš Exner, což pro m? bylo leh?í zklamání.

R1: Po startu jsem v nájezdu do T1 p?edjel Leoše a dostal se na 2. místo a pomalu jsem mu, a ostatním jezdc?m, za?al ujížd?t. Radovan Geppert zvolil neskute?né tempo, které jsem zkusil akceptovat a jediný co z toho bylo byly moje krizovky, tak jsem ho nechal jet. V 5. kole se na m? za?al dotahovat Pé?a Prokop (tímto ho zdravím) a v 6. kole m? na rovince p?edjel, i když jsem mu to hodn? uleh?il tím, že jsem zapomn?l za?adit 6 a jel jsem tam na 5. Petr mi po p?edjetí ujížd?l, tak jsem si ?ekl, že nebudu riskovat a závod zkusím dokon?it na 3. míst?. V 7. kole se na m? dotáhl Leoš spolu s Tomášem Barton?m. Leoš na m? nep?íjemn? tla?il, ale já jel profesorsky defenzivní jízdu, takže nem?l šanci m? p?edjet. Konec závodu m? uleh?il souboj jezdc? za mnou, takže jsem si dojel do cíle na 3. míst?, což byl pro m? super vstup do ligy.

R2: Do 2. jízdy jsem nastupoval z 8. pozice. V T1 byla kolize, v které jsem vyd?lal pozici a posunul se na 7. místo. Bohužel v zatá?ce po Eau Rouge, byl pomalý Tomáš Barto?, kterého jsem nem?l kudy p?edjet, ale jezdci za mnou už si mohli zvolit stopu a byl jsem rázem na 8. míst?. V zatá?ce po rovince jsem navíc luxusn? ztratil p?ítlak a ud?lal si neplánovaný výlet do ka?írku. Návrat do závodu na 14. míst? a studená sprcha po vyda?eném 1. závod?. Ješt? v 1. kole jsem se po chybách soupe?? dostal na 12. místo. Další 2 místa jsem získal po kolizi Jarda Dohnalíka s Petou Brieškou a jsem rád, že jsem z toho vyšel se zdravou k?ží, protože jsem se musel trefit mezi Jardu a letící monopost. Pokra?oval jsem na 10. míst? a m?l za sebou rychle jedoucího Jirku Schovance. Ve 4. kole jsem šel na 9. místo po chyb? Miroslava Ku?ery. Starosti mi d?lal Jirka, v?d?l jsem, že je rychlejší, dával mi to najevo strkaním formule kam mohl, ale já jel znova defenzivní stopu a na chvilku se Jirky zbavil, když vyjel na trávu. Ke konci 12. kola jsem m?l za sebou v záv?su Jirku. V zatá?kách jsem d?lal, co jsem mohl, ale ve 14. kole m? p?edjel Jirka na dlouhé rovince. V 15. kole jsem se po chyb? Petra Prokopa dostal na 9. místo, které jsem si uhlídal až do konce závodu, když jsem p?edvedl defenzivní jízdu z ?íše sn?. S 9. místem jsem moc spokojený nebyl, ale na druhou stranu jsem byl za n?j rád.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.