Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.1.2008   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Týmová bitva LX6 @ FE Black rev - tiskovka

Kvalda uspech co vic si prat kdyz kvalda byl prvni poradnej trenink.

Prvni sprint super jen me mrzi ta nehoda s Jirkou.svs.

Vetsinu nasich souperu jsem mel za sebou takze ok

2. sprint dobry ale v najedz do psoledniho kola hodiny piruteka a wood a megin me daly byla chyba moc ale hlavne ze sem kluky nesejmul.

Long, start dobrej pak sem pustil nekoho a pri vyjezdu z mostu - trava- hodiny a zed me vratila na trat kdyz pojizdel Krpas. on na strese ja mimo trat za plotem. Tohle me moc mrzi mohly to byt pekne zavody, hlavne kvuli Krpasovi me to mrzi.

Docela se mi to auto zalibylo ale na ty lidi s tykadlama nemam a nepobiram je :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #2
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Vzhledem k tomu, že mám 38,2st a celou cestu jsem si p?idržoval kapesník u nosu, jsem nadmíru spokojen, že jsem to nikde nerozv?sil (aspo? ne moc). Za p?ípadné ?ukance se omlouvám.
M?l jsem n?kolik p?kných souboj?, bohužel si to n?jak nevybavuju, snad jen Sir, Jimik, Eraser.. Snad jsem na nikoho nezapom?l, díky za n?.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Moje pocity jsou kladné, ale mohlo to být lepší.

Kvali: Zajel jsem jedno ok kolo a pak m? pneumatiky v šikan? na green pasáži poslaly n?kam do vesmíru. Ale našt?stí to jedno kolo sta?ilo, 1.

Sprint1: Start jsem m?l ok, ale pak jsem v prvním (nebo druhém?) kole ud?lal chybu v šikan? na green pasáži a toho využil Jet, jedoucí za mnou. Jeli jsme pak za sebou až do 5. kola, kdy ud?lal chybu on a já si vzal svou první pozici zp?t. Takže 1, moc hezký poježd?ní?ko.

Splrint2: V?bec nevim co se událo, jen to, že jsem se n?jak dostal dop?edu, pak zase dozadu, až jsem byl najednou kone?n? natrvalo vp?edu a v p?knym tempu. Dál už to byl hotlap (a velká spokojenost s dosaženým ?asem, prvn? pod 2:48).

Long: V?bec nevim op?t co se d?lo, ale n?jak jsem se dostal v 2 kolech na 2. místo za Felixe. Stahoval jsem ho kolem p?l vte?iny na splitu a vypadalo to, že ho rychle doženu. Jenže pak jsem to s rychlostí p?ehnal a vzal "ze? ná?k?". Auto na kaši, hlavn? pravá zadní ?ást dostala na frak. Vyrobil jsem si p?kný pozitivní odklony a celkov? pochroumal po?ádn? zav?šení. Dalo se s tim jet, ale bylo to hrozn? pomalý... Zkusil jsem to ale dotáhnout do 7. kola, což vyšlo. Sice m? dojel Kid, ale v??il jsem si že ho po pitu zase p?edjedu. V boxu mi bylo spraveno zav?šení, jenže jak jsem jel skoro p?l závodu na tom "k?ápu", zvykl jsem si a pak se s opraveným nemohl srovnat až do konce závodu. Škoda, m?l jsem to p?kn? rozjetý...

Ale i tak, jsem spokojen. Díky za závody a gratulace všem co dojeli.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #4
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

na zaciatok treba pripomenut to, co som spominal uz pred zavodom - pred par dnami ma postihla neznama choroba (bolest hlavy, apatia, nechutenstvo, trpnutie koncatin, nenormalny smad) , takze som sa mal co premahat vobec sadnut za volant


qual - nevyuzite sance, 4., skoda, na to 2. miesto by to slo

race1 - prenasledovanie Felixa, robil nejake chyby, ale na predbehnutie to nebolo. moja vacsia chyba prisla zrovna pred dlhou rovinkou, takze sance na 3. miesto sa vytratili... v ciely 4.

race2 - divocina... ako prve ma znechutil Felixov manever v T1 - kym ja som sa vliekol za celym polom, on to trhol cez travu a veselo sa snazil zaradit predomna, co sa mu aj podarilo, no v nasledujucich zatackach som mu vliezol do stopy. Pri vyjazde do mna niekto tukol a ja som tukol do Felixa, ktory asi vyletel. Suboje s Pablom, kde som sa nakoniec na 3. miesto dostal, ale sposob predbehnutia sa mi nezdal velmi fair, tak som mu v T3 uvolnil stopu a zaradil sa za neho. Nakoniec 4.

long1 - nemam velmi chut sa rozpisovat... este vacsia divocina, smola , 2 zbytocne zastavky , smola a trochu hotlapenia. Nakoniec na moje prekvapenie 7., s cim som ratal len v idealnom pripade... no nastatie sa mi tych 30 sekund na Miriho podarilo stiahnut za 5 kol.

ospravedlnujem sa za stylistiku, uz padam do postele
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Kvali: 5.

R1: Po startu se prede me za mostem tlacil Pablo. Zadupnul jsem pozde brzdy a namiril jsem si to rovno do svodidel. Modlil jsem se, aby me nekoply do nebe.... koply. Dikybohu na kola. Jel jsem s tou kraksnou do boxu, jenze s rozmlacenym tlumicem to moc nebrzdi, takze dalsi svodidla a krasny polet zakonceny narazem hlavy o asfalt. Uz bych tam zustal, ale Woodbine rekl ne a duraznou ranou me hodil zpatky na vsechny 4. (sry, mel jsem hodit spec)
Pak jsem s nim dal pekny zavod vraku az do boxu. Tam jsem ho porazil a zacal stihat ostatni. Do cile jsem dojel 13.

R2: Start dobry, po prvnim kole jsem byl osmy. Pak jsem dojel skupinu 7 lidi prede mnou, na kterou musel byt dobry pohled, protoze nas vsech 8 bylo namackanych v jeden moment ve 2,6s. Ve druhym kole jsem to zkusil na Krpase, ale malem jsem vyletel. Vyslo to az ve tretim kole pri najezdu na Green. Na konci kole jsem dal po chybe i Sira. Pak jsem zacal stihat Jimika, coz se povedlo a v poslednim kole jsem ho v druhe sikane na brzdy predjel. 5.

R3: Po startu bylo docela rusno, ale problemum jsem se vyhnul. Po prvnim kole jsem byl uz treti, coz vydrzelo skoro celou pulku zavodu az do boxu, az na drobny souboj s Ghostem, kdy mi ale bylo jasne, ze to ma rozbite, prece nepojede tak schvalne pomalu. Po boxech uz nebylo co resit. Sice se na me diky krasimu pitu dojel Pablo, ale tomu jsem ujel a dokrouzil jsem si pro bednu. Nebyt dobre volby komba, tak jsem asi usnul. Poslednich 5 kol byla krize, jednou me z premysleni vytrhla situace, kdy jsem uz uz pomalu sel na strechu, ale nastesti...

Celkove az na prvni zavod spokojenost.

Btw. NRG, za ten vas vyber komba buh zabije kotatko.

Edit: 1500 postu \o/
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 8.1.2008 at 10:16.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2008   #6
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Moc som sa zucastnit nechcel, este ze ma BIGMAN prehovoril a ja som tak hodinku potrenoval. Bigman vyrobil set s ktorym sa dalo ako tak ist.
Po pripojeni uz do kvalifikacie som zistil ze mam problem s Force Feedbackom - isiel lahko pri dorazoch a tazko v stredovej polohe.

Az po dvoch restartoch som len tak tak stihol start prveho preteku. Tam to uz bolo OK.

Na koniec som bol prekvapeny ako sa mi darilo popretekat s EGT a takmer sa mi podarilo dostat pred Jirka ale nedostal som sa, naopak som ho sepalil. Este ze sa dokazal vyhrabat zo strku v poslednej zakrute posledneho kola. Inak by som ta musel cakat doteraz alebo ist tlacit

Postupne odchadzala sustredenost a v longu to vyvrcholilo zlomenim zavesov a poskodenim tlmicov. Takze 2x PIT + kopec dalsich chyb. No ale aspon som dosiel do ciela a nebol posledny.

Predsa LX6 a FE Black Rev chce viac treningu ako hodinku pred pretekom
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2008   #7
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

No co bych k v?erejšku ?ekl: jsem rád, že jsem se udržel na trati a dojel všechny závody

To Sonyk: co nad?láš, stane se bu? v pohod? Cht?l jsem t? podjet /byl jsi v té ostré levé dlouhej/ ale ?ák jsme se st?etli p?edníma kolama a já to odnesl víc. Pak mi to celé táhlo trochu doleva a tak už jsem na tebe nem?l.

To Megin: myslím, že ti to ust?elilo na tráv? a tím jsi m? sest?elil že jo? Ale následný projev Fair Play z tvé strany byl p?íkladný a hoden velkého závodníka. Díky.

Jinak smekám klobouk p?ed všemi, co dokážou zkrotit tu potvoru jménem LX6, Hoši GRATULUJU !
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2008   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

vidim, ze jsem nebyl sam se zakernou chorobou... narozdil od ostatnich jsem to ale neustal a v prvni polovine longu jsem se poslusne odebral smer wc, takze pro me zavod skonil
jet is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2008   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Nejsem zrovna jezdec krátkých vzdáleností, takže m? ani moc nep?ekvapily výsledky ze sprint?. Zato v posledním závod? jsem si spravil chu? a i p?es hendikep v podob? trojkombinace auto-tra?-levý_ruce jsem to dovez na p?kným 6. fleku, ?ímž jsem asi p?ekvapil nejenom sebe... P?kn? jsem asi potrápil Megina, Jirku.svs a Miriho, prost? bylo to nad o?ekávání gut. To, že jsem p?id?lal pár vrásek ufon?m, kte?í se p?eze m? museli p?ehnat - no, na to už jsou vlastn? za tu dobu asi zvyklí, takže no problemo.


Ale p?íšt? asi nejedu, p?ece jenom formule zrovna nemusím a p?i svých 190 cm se naskládat do toho malinkatýho kajaku... Nechám to radši Sonykovi a ostatním.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.