Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.10.2009   #1
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default Antik GT cup - Tlacovka - 2. kolo

Race 1: Zly sen sa premenil na skutocnost.Pred pretekmi som si specialne nacvicoval start a dufal som, ze ak budem na prvom medzicase pred ghostom, uz to nejak udrzim, kedze predbiehat je tu takmer nemozne. Samozrejme som to uplne posral, ghost si ma v prvej zakrute vychutnal, v druhej zakrute som nedobrzdil trosku do ghosta tukol, mna otocilo, co sposobilo nemale problemy celemu rutiacemu sa polu zavodnikov. Aby toho nebolo dost tak po druhom medzicase sa mi este podarilo niekoho otocit, sorry. Nervy v kybli, radsej som po pockani kym sa vsetci rozbehnu zostal este zo 10 sekund stat na mieste, ukludnil sa a pretrapil pretekom az do konca, v ciely 5 miesto.

Race 2: Pravy opak toho utrpenia, co som zazil v prvom preteku. Perfektny start nejakym zazrakom z 5 na 1 miesto a potom uz len jazda bez chybycky a budovanie naskoku. 2 kolo pred koncom prislo SC, som si myslel, ze ma porazi, nastastie to uz robo nepustil a doslo sa za SC az do ciela. Konecne to prislo, moje uplne prve vitazstvo v lfs.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 11.10.2009 at 23:41.
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Za?ínám pomalu nabírat dojem, že ?ím víc trénuju, tím víc se závody se*ou.

Race 1: N?kdo m? sundal v T2, propad na konec a stíhací jízda. V cíli 2. z GT2.

Race 2: Pochopiteln? m? zase n?kdo sundal v T2. Propad na konec. 4. kolo - omluva Rykovi, seklo se mi LFS a moje auto bylo neovladatelné, ale snad OK. Do konce jen trápení a poslední (4.) z GT2.

soud_svk: Ty.... (Domyslete si) Nejd?ív se nau? jezdit a pak n?co jezdi! Jenom kazíš závody lidem, co se poctiv? p?ipravujou!!
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2009   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Celková situace p?ed závodem - na kvali nebyl ?as, v pátek jsem do toho šel skoro bez p?ípravy. Ale když jsem pak vid?l jen minmální odstup od Pútnika, tak jsem si sm?le ?ekl, že to na 1. ?adu bude sta?it - a dle o?ekávání sta?ilo. Sice jsem m?l ješt? do konce n?jaký ?as, ale už jsem se vid?l úpln? n?kde jinde, takže jsem šel.

R1: Pútnik hned v T1 osudov? zachyboval a tohle se nepromíjí. Škoda jen pak té kolize... Dál už to bylo celkem klidné, až na pár p?edjížd?ní o kolo. Škoda kontaktu s n?kým z gt2 - podle zbarvení auta z OMR? Je to možné, jezdí to n?kdo? Sorry, myslel jsem, že mi d?láš místo na vnit?ku, jenže tys m? to pak zav?el. Když jsem vid?l jak se na m? tla?íš, za?al jsem troubit, ale bylo už pozd?... Njn, vravo neni vid?t zrcátko. Mrzí m? to oto?ení, ale s p?esahem p?l auta jsi vjel do mého p?edku, to nemohlo dopadnout jinak. Pak na tra? vyjel SC, což by nebyl problém, jenže pravidla jsem ?etl víc jak p?ed 14-ti dny a nebyl jsme si jist, jak se chovat p?i zajížd?ní SC. Vybavoval jsem si, že po vyjetí SC okamžit? p?erušit souboje, nikoho nep?edjížd?t a pomalu se za?adit. Jenže jak to bylo dál, už jsem nev?d?l. Po hlášce SC do box? jsem se tedy zachoval jako v reálu, po výjezdu z poslední zatá?ky jsem na to šlápnul. Jenže pak se objevilo "green flag"... Sice jsem na další rovince zpomalil a po?kal na Noella, abych to aspo? trochu napravil, ale co s tim... Dál už to pak bylo v pohod?. Takže s otazníkem 1.

R2: No v??il jsem si op?t na 1-1, ale hned v T1 bylo utrum. Potkal jsem se s n?kým z Insert?, který o?ivodn? uhýbal p?ed n?kým vlevo. S tim nešlo nic d?lat, sorry - i když nemyslim, že by to byla moje chyba (a tvoje taky ne, závodní incident). Takže propad na chvost až za GT2. V ten okamžik, co jsem vid?l odstupy, jsem odhadoval, že dojedu tak na 4. nebo 5. míst?. Postupn? jsem šel dop?edu, souboje mi soupe?i pom?rn? zjednodušili. Masterfull ud?lal chybu v T1, Megin pokazil výjezd na cílovku a Noell jako p?es kopírák od Megina. V tom se ale na trati objevil SC a já vytušil ješt? šanci. V dojezdovém kole za SC jsem zah?íval gumy co to šlo, aby se mi za SC co nejmí? ochladily. Jenže pak jsem zjistil, že je 34. kolo a že z toho nic nebude, poslední GT2 se do formace dostávala dost pomalu. Takže nakonec dojezd za SC na 2. míst?, což bylo vzhledem k situaci úpln? super a jsem maximáln? spokojen. Pútnik ten dojezd za SC taky ne?ešil, šel taky jako já v 1. závod? na plný plyn, i když nebyla zelená vlajka a byl p?ikázán pomalý dojezd. No uvidíme...

Záv?rem - nejhorší a nejnudn?jší auto je za námi, hurá na XRR. Na tyhle závody se t?šim zatracen? dost, XR a FZ jsou moje...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #4
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Race 1 : neaka haluz sa tam odohrala ,ale nakoniec z GT2 prvy
Race 2 : strata koncentracie ,moja chyba ,mal som si zobrat prasky ,,,neako som prekuril set ,cize ma to spomalilo o sekundu na kolo (mozno menej) pri vracaku nedobrzdenie ,strata ,predbehol ma turbo ,chvilu sme si pozavodili a potom sa mi set odvdacil pomalsimi a pomalsimi casmi ,nakoniec 2. Cize mam dejavu z prveho kola ,kde prvy race 1 a druhy race 2.

Konecne XRR ,uz sa tesim ako maly
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #5
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

kolik dojelo lidi v tomhle závod??

zitra posilam volant na reklamaci tak snad ho poslou opravenej do dalsiho zavodu ...



ghost_cz ... myslim, že zahrivání gum je zakázáno v propozicich ... (jak jsi dokazal neupecet gumy? ja kdyz jsem trenoval pres tyden tak jsem mel porad do 140 stupnu ... R4)
vsn is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #6
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

No v?erajší GT2 cup stal za ho.....V prvom race ma niekto z GT1 atakoval a uz som nemal chut pokracovat dalej.Druhy race som ani nesiel a rozmyslam za sa na to vybodnem.Mala ucast,arogancia GT1 jazdcov,a spojenie tried na jeden server je hlupost.GT1 neberu ohlad a predbiehaju aj v neprehladnych miestach kde by si normalne asi ani nepredbiehal.Myslim že organizatory by to mali zhodnotit dve triedy na servery, su to len problemy,alebo urobit len jednu triedu.
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #7
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default M?sto

M?sto mám rád, je pravda že pot?ebuje víc než 100% soust?ed?ní ale výsledek chutná oto více. Kvalifikace se mi docela povedla, p?esto jsem tam vid?l ješt? rezervy. Pot?eboval bych seskládat jen ty nejlepší sektory dohromady aby to dalo ješt? lepší startovní pozici. V prvním závod? jsem p?i startu moc soust?edil na to abych nikoho nesejmul a najednou jsem se ocitl maximáln? na vn?jšku a m?l plné ruce práce to u?ídit. pak jen soust?ed?ní a maximální koncentrace. Priorita byla to nenabourat!!! To se povedlo a i když v posledních asi 5ti kolech jsem se jen bránil tak jsem rád za 4. místo. V druhém závod? m? mrzí že nejsou pravidla trochu více konkrétní a realiti?t?jší p?i letmém startu. Startovní pole by m?lo na cílovou rovinku najížd?t maximální povolenou rychostí (90km/h) není li stanoveno jinak ?editelem závodu a po zajetí SC do box? se akceleruje na znamení zeleného sv?tla, ale závodit, to znamená p?edjížd?t se smí až po protnutí startovní /cílové ?áry. A to bylo to co m? na za?átku druhého závodu zbrzilo, p?ipadal jsem si v jednu chvíli jako když mi dojde na strtu benzín :-). No co jelo se a já se o5 maximáln? sou st?edil a 5. místo v cíli a to jen díky SC. Jinak SC nem?že zajet do box? na konci posledního kola, závod se musí pod nebli za SC dojet.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #8
Miloscz
Newbie

 
Miloscz's Avatar
 
Join Date: 15.5.2008
Location: Pelh?imov
Posts: 37
Default

Musím ?íci, že tentokrát se hodn? zlepšila ohleduplnost závodník? t?ídy GT2.
R1. V T2 jsem se p?imotal do hromadný štouchanice a drobet si pochroumal káru, risknul jsem to dojet bez pitu a podle toho taky dopadnul vísledek.
R2. Jako p?es kopírák R1. s tím rozdílem , že v T1 m? poslal do svodidel R. Kopp, no a poškozený záv?s zadního kola, a znova bez pitu a musím ?íci , že m? spasil dojezd za SC.




_________________
KilleRaceTeam
Miloscz is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #9
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by vsn View Post
kolik dojelo lidi v tomhle závod??

zitra posilam volant na reklamaci tak snad ho poslou opravenej do dalsiho zavodu ...



ghost_cz ... myslim, že zahrivání gum je zakázáno v propozicich ... (jak jsi dokazal neupecet gumy? ja kdyz jsem trenoval pres tyden tak jsem mel porad do 140 stupnu ... R4)
Ucast je poslabsia, do prveho preteku startovalo 19 ludi a doslo 13.

Pokial nechces upiec predne pneu, treba bud zmenit jazdny styl(lahko sa hovori, tazsie sa vykona) alebo upravit setup. Okrem klasiky(odklony a tlak v pneu), je dobre to upravit do vacsej pretacavosti + velmi ucinne je odomknut predny diferak.

Quote:
Originally Posted by Peppo View Post
No v?erajší GT2 cup stal za ho.....V prvom race ma niekto z GT1 atakoval a uz som nemal chut pokracovat dalej.Druhy race som ani nesiel a rozmyslam za sa na to vybodnem.Mala ucast,arogancia GT1 jazdcov,a spojenie tried na jeden server je hlupost.GT1 neberu ohlad a predbiehaju aj v neprehladnych miestach kde by si normalne asi ani nepredbiehal.Myslim že organizatory by to mali zhodnotit dve triedy na servery, su to len problemy,alebo urobit len jednu triedu.
Som sa vcerajsieho zavodu trosku obaval, no nakoniec to bola paradicka a koexistencia jazdcov GT1 a GT2 na servery priam ukazkova. Ja osobne som nezaznamenal jediny problem. Ak mas pocit, ze ta niektory jazdci GT1 pri predbiehani o kolo ohrozovali, je tu moznost poslat protest a situacie budu posudene.


Este k Safety Car, myslim, ze v propoziciach je to napisane jasne - zavod sa zacina vyvesenim zelenej vlajky a od toho momentu sa moze bojovat o pozicie. Neodpoveda to realu, ale pravidla su stanovene jednoznacne.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #10
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by vsn View Post
ghost_cz ... myslim, že zahrivání gum je zakázáno v propozicich ... (jak jsi dokazal neupecet gumy? ja kdyz jsem trenoval pres tyden tak jsem mel porad do 140 stupnu ... R4)
A neni tam napsáno za safety carem? Tam je to jasný, protože zkušenost jasn? ukázala, že v kli?kujícím hadu za SC se vždycky najde n?kdo, kdo ud?lá hromadný crash. Ale když jsem sám, za mnou nikdo a SC minutu p?ede mnou... No každopádn? je mi to jedno, jestli bude n?jaká penalizace nebo ne, s XRR to naženu zas zpátky.

Jo a k tomu setu - no v podstat? m? osobn? se zdá nemožný R4 p?eh?át (resp. m? d?lá spíš problém je ob?as v?bec oh?át na 115), ješt? tak 2h p?ed závodem jsem cht?l jet na R3/R2. Ale pak jsem zjistil, že podhušt?ná R4 je lepší, protože nemusim brát ohled na teplotu a jen 35 kol to rvát co to jde. No je to o stylu... S R3/R2 setem by to bylo v záv?ru mnohem rychlejší, ale zase prost?ední ?ást by byla pomalejší. No každopádn? jsem rád, že už je FXR za náma, nemam ho rád.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #11
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Ješt? takový návrh k SC.

Konec 2. závodu bylo SC na trati a já jako GT2 jsem byl za vedoucím Pútnikem 2. v tom hadu a a sledoval jsem nervózního Ghosta.... Myslím, že by nebylo od v?ci aut?m GT2 umožnit p?edjetí SC do doby, než se celé pole sjede do toho balíku (Pop?ípad? i jezdc?m GT1 o kolo z5). Kdyby se to stalo uprost?ed závodu, tak já s GT2 bych t?ch 10 GT1 celkem dost brzdil a bylo by to velice nebezpe?né......

V n?kterých sériích se to takhle d?lá, ale je to jen návrh.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #12
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Masato View Post
Musím ?íci, že tentokrát se hodn? zlepšila ohleduplnost závodník? t?ídy GT2.
Jelikoz sem to vcera hodne predcasne vzdal a videl sem na vlastni oci jen uplne prvni zavod pred dvema tydny doufam ze se zlepsila i ohleduplnost nekterych z GT1. Sice pekny ze tu pises jen o GT2, ale to co sem predtim videl jak se GT1 snazi za kazdou cenu dostat dopredu taky neni OK chudak s GT2 co treba nema dost najezdino spis udela chybu kdyz se na nej bude tlacit az moc (specilane na trati jako je SO kde se musi jezdec porad na 100% soustredit) . Proste che to ohleduplnost z obou stran, ne jen z GT2.

Za vcerejsek se omlouvam, uz ani nevim co se poradne stalo, ale mel sem kontakt myslim ze to byl Turbo a nasledoval konec, byl sem po karambolu nastvanej, do dalsiho zavodu skoro 3/4 hodiny a nemel sem nejak naladu cekat Priste uz XRR a normalni trat uz se tesim
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

R1: V prvom kole som bol asi az prilis opatrny pri Putnikovej zltej faze a predbehol ma Kopp. Snazil som sa ho drzat a zaroven ist opatrno co sa ako tak darilo, ale po prvych predbiehaniach okolo sa rozostup zacal zvacsovat. Ale takmer v celom preteku jazdil vlacik Kopp-Plsko-Vovesny v nie az takom velkom zavese za Silhankom. Az po SC som si oddychol od Masterfula ktori ziskal spolocnost Putnika

R2: Start som mal velmi dobry ale nie jeden z najlepsich kazdopadne som nesposobil ani neutrpel ziadny stuchanec a tak som sa cisto posunul na 4 miesto. Po chybe veresa som sa s Koppom posunul na 2. rest 3 . miesto za putnika a tento krat som zaujal agresivnejsiu strategiu v prenasledovani Koppa. To ale nebola stastna volba lebo o moc rychlejsi som nebol a zacal som robit chyby a poskodzovat si auto. Stratil som a ked ma dobehol Ghost tak to uz bolo len otazkou casu kedy ma dostane. (ten cas bol dost kratky ) Ku koncu este na mna poriadne tlacil Masterfull, ale vyjazd SC nas subol prerusil a kedze ja som mohol len stratit tak som bol aj rad

K tomu SC a ucasti - Putnik to tu popisal dobre ja len suhlasim. Navrh Fast Jardy k SC - a to aj za SC sa zoradit sa podla tried je podla mna spravny, aj v IGTC pati pravidlo, ze ti co su o kolo spat medzi prvymi, tak ziskaju kolo k dobru a mozu ist dopredu... este uvidime, poradime sa a pred dalsim pretekom pripadnu zmenu (doplnenie vcas oznamime)

Inak co sa tyka toho raketoveho startu podaktorych za SC pri starte 2. preteku- to radsej nebudem komentovat, a pri sledovani replayu si zalepim obe oci

Co sa tyka tek kolizie v 1. preteku v GT2 medzi kucerom a Urbanom tak co som zbezne pozrel na zazname, tak to vyzeralo okrem kontaktu i na dajaky mini lag. Dotknutie tam bolo, ale vzapati ste sa rozleteli a uz to islo do zakazanej zony.

A ten dojazd za SC - aj vo formule som to videl tak ze SC posledne kolo zajde do bozov a pole uz len prejde cez cielovu rovinku.

Zaznamy + statitiky uploadnem dnes vecer, najneskor zajtra (utorok) rano.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #14
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Kratky komentar k pretekom, moj vykon kometovat nebudem, nie je velmi co komentovat, bola to bieda...

Chcem sa ale vyjadrit k podla mna vybornemu napadu ohladne zaradenia SC do pretekov, je to opat o nieco blizsie k realite a podla mna aj k zabavnosti a napatiu pri pretekoch... Bohuzial nie kazdy si asi precital propozicie tak ako bolo treba a nechoval sa podla pravidiel, tyka sa to aj mna... Kazdopadne ak si po par pretekoch na SC zvykneme a budeme dodrziavat pravidla a v pripade nehody a nemoznosti porkacovat dalej sa auto len tak nevypari ale pocka na SC a necha sa odpratat, bude to velke plus... nejake to doladenie v pravidlach moze len pomoc, aj spomine pustenie prekarov GT2, ktori su o kolo...

Tesim sa do skoreho videnia v antik cupe s dufam a trosku lepsou ucastou, lebo bez vacsieho poctu jazdcov na trati to nie je ono...
Ryko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.