Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.3.2009   #1
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default Retro Races

Již delší dobu ve mne d?íme tahle myšlenka a když nyní Ondrejko p?estal organizovat mimoligové závody, tak jsem si ?ekl pro? jí nevynést na sv?tlo!
Jedná se o nezávazné závody p?esn? dle propozic úpln? první ligy, která se v ?echách jela. To znamená vozy XFG a XRG, 15 minut kvalifikace, 4 kola sprint a cca hodinový závod se startovním roštem v opa?ném po?adí, než v jakém jezdci dokon?ili sprint. Prvních 5 závodních ve?er? se pojede na stejných tratích jako kdysi liga. Za?átek kvalifikace vždy ve 20:00. Více informací, v?etn? termín? závod?, se do?tete ve standardních propozicích. Závody se pojedou na ACTUAL LINUX Serverech, heslo bude zve?ej?ováno zde v tomto postu.

Standardní propozice
Pravidla závodu - doporu?uji p?e?íst, bude vyžadováno jejich striktní dodržování!
CHAT v pr?b?hu závodního ve?era (resp. v pr?b?hu kvalifikace a závod? (kvalifikace za?íná objevením se v garáži a kon?í dojetím posledního jezdce, závod za?íná objevením se na startu a kon?í projetím cíle posledním jezdcem)) bude trestán varováním za každý napsaný ?ádek (tj. 3 ?ádky, ban a další závod nejedete).

Ud?lená varování:
mello - za op?tovné p?ipojování na server, by? jen do spec - prost? vypisování hlášek, dá se p?irovnat k rušení ala CHAT...
vitr - zp?sobená vážná nehoda n?kolika jezdc? vlastní jezdeckou chybou, 10kolo dlouhého závodu, následky
[d9] - ne?isté p?edjetí v 51. kole, takto ne(gif, 1,3MB)
imitator - zp?sobení nehody ve sprintu jezdci vitr, zp?sobení nehody v 1. kole longu jezdc?m Gotha a Peppo - ve všech p?ípadech dle m? špatný odhad délky kapoty XRG
Branislav - zp?sobení nehody n?kolika jezdc?... pic
mato85 - chat v pr?b?hu závodu
tonyg - chat v pr?b?hu závodu
Mr.Iceman - chat v pr?b?hu závodu
Eisman - chat v pr?b?hu závodu
[TV]cz - chat v pr?b?hu závodu
zipper (cze) - chat v pr?b?hu závodu
miloscz - chat v pr?b?hu závodu
mysho - chat v pr?b?hu závodu + zp?sobená vážná nehoda n?kolika jezdc? v 2. kole závodu
p?ípadné další varování po dalším prozkoumání záznam?...

Server> Actual Linux Server # 1
heslo> bahynko


Startovní listina pro 6. závod 24.5. Blackwood RallyX s RB4 - (13/32) P?ihlášky ZDE
--------------------------------------------------------------------------------
01. RB4 BranislavS
02. RB4 Kurt_Kombajn
03. RB4 rEyco
04. RB4 Jakub_mt
05. RB4 Fast Jarda
06. RB4 Petr046
07. RB4 GothaR_SVK
08. RB4 Pedro_CZ
09. RB4 GeppertR
10. RB4 BraveCrow (SVK)
11. RB4 TonyG
12. RB4 Flame CZE
13. RB4 Ghost_CZ
14. RB4 Substance242
15. RB4 pagotamd
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci, tj. pokud bude ve 20:00 na jednom ze server? volno, kdo ho d?ív zabere, je jeho...
------------------------------------------------------------------------------------------

pro otev?ení další divize 50 jezdc? celkem

p?ípadné rozd?lení na servery bude p?l na p?l, lichý ?lov?k v 1. div, p?ímé rozd?lení bude probíhat losem, zve?ejn?no bude hodinu p?ed závodem spolu se serverem a heslem zde...

Výsledky p?edchozího ve?era na LFSWorldu:
Server #1, sprint
Server #1, long

Replaye:
Race01, Server #1: pack
Race02, Server #1: pack
Race03, Server #1: pack
Race04, Server #1: pack
Race05, Server #1: pack
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 24.5.2009 at 17:41.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
EDIT: Nevidim šotolinu
nevidis spravne, jelikoz prvni liga se jela jen na asfaltu... az dojedem tehle prvnich 5 zavodu, tak mozna nejaky rallycross dame, ale tam me stve, ze je xfg o hodne rychlejsi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Mimochodem: Ve st. propozicich je datum 20.4., coz vychazi na pondeli, pritom zbyle zavody jsou v nedeli. Je to preklep (misto 26.4. - zavody po 14 dnech) anebo vyjimka ucinena zamerne?
vyjimka ucinena zamerne kvuli konfliktu v kalendari...
Quote:
Originally Posted by jet View Post
vsak mame hendykepy a restriktory
tak jestli pojedes, tak mas do 6. zavodu cas zjistit, na kolik je nastavit trat vyber
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 4.3.2009 at 20:36.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Když se koukneš na WR, tak je XFG o n?co lepší, ale znám lidi, co jsou lepší s XRG než s XFG a ?as maj lepší než t?eba já na BL2 (když jsem ješt? demoval) je to o vkusu, p?i závodech na tehdejšim CTRA Race 1 byla p?lka pole XRG a bylo to krásn? vyrovnaný, je to podle m? o vkusu jezdce, samej p?ípad je FXR vs XRR a FZR, a takhle m?žem pokra?ovat ješt? zítra
tohle prave neni o tom, jestli je ten nebo ten lepsi s tim kterym autem... je to jen o tom, kolik je dosazitelnej cas s jakym autem... myslim ze se najde dost lidi, kteri at se budou snazit sebevic, tak s XRG proste nezajedou lepsi cas nez s XFG, protoze to auto je proste rychlejsi... je jasny, ze nelze vyvozovat jaky auto je kde pro koho lepsi jen dle WR, ale kdyz uz je rozdil kolem 1s, tak se to uz dooost projevi...
a o vyrovnanosti GTR tridy do kratkych zavodu snad ani nemuze byt rec, kdyz je rozdil ve WR na nekterych delsich tratich i 2-3s ... jedine misto kde se da +- mluvit o vyrovnanosti jsou endurance zavody...
Quote:
Originally Posted by mello View Post
Jo a jede se na celkove poradi, nebo nevadi kdyz neodjedu vsechny zavody? Hold pracuju i v nedeli
cituji z clanku a z 1. postu "nezávazné závody" ... navic se bude prihlasovat na kazdy zavod zvlast...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 4.3.2009 at 23:12.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

No jsem taky docela prekvapen ze to byl takovej fofr

Jinak vidim tam dost lidi co neznam a nevim jak jezdi. Durazne varuju, ze budu tvrde vyzadovat dodrzovani pravidel zavodu, s hlavnim durazem na nehody v 1. zatacce!

Uvedomte si prosim, ze v dlouhem zavode, ti pred vama jsou ve vetsine pripadu pomalejsi nez vy a ze mate temer HODINU cas, na to je dojet a predjet. Takze prvni kolo prosim HODNE v klidu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2009   #6
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
No jsem taky docela prekvapen ze to byl takovej fofr

Jinak vidim tam dost lidi co neznam a nevim jak jezdi. Durazne varuju, ze budu tvrde vyzadovat dodrzovani pravidel zavodu, s hlavnim durazem na nehody v 1. zatacce!

Uvedomte si prosim, ze v dlouhem zavode, ti pred vama jsou ve vetsine pripadu pomalejsi nez vy a ze mate temer HODINU cas, na to je dojet a predjet. Takze prvni kolo prosim HODNE v klidu...
Podobne u m?a v Mixed Cupe. Tiež tam sú tváre, ktoré nepoznám, no uvidíme... Inak ja sa radšej odpracem niekde nabok nech sa poobíjajú a potom ke? mám vo?nú cestu tak v k?ude pokra?ujem. Ako si povedal, ?asu dos?. Takže davovej psychóze sa snažím vyhýba?.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2009   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Pozeram ,ze bude viacero divizii
neviem preco ale normalne sa tesim na tu konkurenciu
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Koukam skoro plno:-) Budou když tak divize?
no tot otazka... puvodne jsem si rikal ze bude jen jedna divize, jelikoz s tim neni prace... ale kdyz vidim ten zajem, tak uvidim... pokud se prihlasi vic jak 20 lidi nad 32 (tj. v tento moment jeste 14 dalsich), tak asi jo...
server snad nebude problem, na admina bych asi nekoho ukecal, akorat nevim jak s rozrazovanim... asi losovani... nebo chcete hotlapy?
Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Ja bych se potom p?ihlásil na druhej závod.
Nechceš Chaos ud?lat shootout?
jak myslis shootout?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Chaos ,co tak z toho spravit neaku miniligu (alebo pod-ligu alebo nieco podobneho)? Vidis ,ze zaujem oto by bol.
To, ze bude zajem jsem cekal, ale udelat z toho neco vic nez nezavazne zavody... Asi takhle: Ja jsem toto vyhlasil, jelikoz si chci zajezdit a ne zas mit plnou hlavu organizacnich zalezitosti velkyho podniku... Kdyz by se toho nekdo chopil, nemam nic proti a rad se zucastnim jako radovej jezdec...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
nahod na vecer dva servry kdo prijde prijde , az bude jeden plnej tak se bude list na druhej no
no je fakt ze toto by bylo nejpohodlnejsi, ale d1 by tim padem byla na 99% plna, ve vyhode by byli ti, kdo chodi domu driv / maj cas zevlit na serveru... rozdeleni losovanim pul na pul mi prijde ferovejsi...
btw. hlasi se nekdo dobrovolne jako admin d2?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #10
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak jednoduse nastavit server na min lidi.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #11
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by strelec View Post
Aha ,no p?ece strelec.
no to nemuze nikdo vedet, ze to mas stejny jako nick na foru zejo... proto jsem napsal, at se kazdej nahlasi LFSnickem a autem...
Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Pokud se bude vybírat losem (tj i div.2 bude mix rychlejších a pomalejších), tak si to klidn? vezmu na starost.
ano, bude to tak, diky ti
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 7.3.2009 at 00:56.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
hele to je pravda. S tim adminem ti dam kdyz tak vedet. mrknu jak budu stihat
thx, dalsi admini se vzdy hodi
Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
tak ucinte gentlemanskou dohodu, ze nejrychlejsi v cili z obou skupin pojedou dalsi tyden v jedne skupine a pomalejsi v druhe
zajimavej napad, ale myslim ze to nema cenu resit... stejnak to jsou nezavazny zavody a aspon i ti pomalejsi budou mit prilezitost si zajezdit s tema rychlejsima a par zatacek okoukat kudy/jak se spravne jezdi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #13
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
a aspon i ti pomalejsi budou mit prilezitost si zajezdit s tema rychlejsima a par zatacek okoukat kudy/jak se spravne jezdi...
Hele ja takhle casto koukam... a muzu koukat jak chci a stejne to vetsinou nechapu jak je mozny, ze to nekdo zvladne rychleji, kdyz ja jedu uz na hranici svych moznosti

Prikladem je BL2. Ten jezdim uz od verze 0,1L, jeste pred rokem a neco jsem byl demar, takze jsem jezdil jen tuhle trat porad dokola. Rallycross me uchvatil a asfalt jsem vubec nejedil. Takze tu trat jezdim kazdy kolo s XFG za ty roky chirurgicky presne stejne a presto jsou ufoni kteri to davaji napr. o 1 sec rychleji... a muzu koukat jak chci... stejne mam z toho jen otevrene usta
mello is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Hele ja takhle casto koukam... a muzu koukat jak chci a stejne to vetsinou nechapu jak je mozny, ze to nekdo zvladne rychleji, kdyz ja jedu uz na hranici svych moznosti

Prikladem je BL2. Ten jezdim uz od verze 0,1L, jeste pred rokem a neco jsem byl demar, takze jsem jezdil jen tuhle trat porad dokola. Rallycross me uchvatil a asfalt jsem vubec nejedil. Takze tu trat jezdim kazdy kolo s XFG za ty roky chirurgicky presne stejne a presto jsou ufoni kteri to davaji napr. o 1 sec rychleji... a muzu koukat jak chci... stejne mam z toho jen otevrene usta
pokud mas stejnej setup, tak je finta v lepsi stope a v tom kde brzdi a kde pridavaji... snaz se to napodobit... v 90% je klicem lepsi stopa, proste musis vyuzit celou sirku trate do posledniho centimetru... a kdyz rikam centimetru, fakt myslim centimetru...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 8.3.2009 at 00:40.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #15
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
pokud mas stejnej setup, tak je finta v lepsi stope a v tom kde brzdi a kde pridavaji... snaz se to napodobit... v 90% je klicem lepsi stopa, proste musis vyuzit celou sirku trate do posledniho centimetru... a kdyz rikam centimetru, fakt myslim centimetru...
no za ty roky to mam na BL2 fakt na centimetry presne nacviceny. Ale tak priblizne pred 2 roky jsem svuj cas zlepsil o 20 setin jen diky tomu ze jsem zacal v jedne zatacce otacet volant cca o 5 stupnu mene zjistil jsem, ze jsem zatacel zbytecne moc a tim se zpomaloval
mello is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #16
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
no za ty roky to mam na BL2 fakt na centimetry presne nacviceny. Ale tak priblizne pred 2 roky jsem svuj cas zlepsil o 20 setin jen diky tomu ze jsem zacal v jedne zatacce otacet volant cca o 5 stupnu mene zjistil jsem, ze jsem zatacel zbytecne moc a tim se zpomaloval
tak si zajed kolo v hotlap modu, srovnej v RAF analyzeru s WR a uvidis, ze to mozna nekde mas nacviceny spatne...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #17
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

u pomalejch aut je dulezity kdy zacnes pridavat.. staci slapnout na plyn o desetinku pozdejc a na konci rovinky uz to dela velkou ztratu... takze si hlidej hlavne tohle
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2009   #18
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
kdyz te predjede nekdo o kolo, tak za nim hned bude 2,3 atd a vzdy ti bude svitit modra a podle me uz je takovy zavod na prd, ujedes jednu zatacku, modra, druha zatacka, zase modra...
hlavne modra neznamena ihned se klid z cesty, doporucuju precist tento navod na modrou od Pedropana a nasledne se podle toho chovat... pokud mam modrou a vidim ze jezdec za mnou neni az o tolik rychlejsi (coz s temahle autama bude casto ten pripad), tak mi klidne muze modra svitit kolo nebo dve, nez se dotycny dotahne na mensi vzdalenost a ja ho budu moct v klidu a bez vetsich ztrat pustit na rovince jen letmym sundanim nohy z plynu...
nicmene je fakt ze zavody na obou mestskejch tratich budou v tomto poctu zajimave v prvni lize nas jelo asi 11

p.s. ono to totiz hlavne chce nad jizdou premejslet a ne jet hlava nehlava, plyn na podlaze
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 9.3.2009 at 22:07.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2009   #19
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
hlavne modra neznamena ihned se klid z cesty,
to vim a taky to nedelamm pokud jezdec za mnou neni na par desitek metru odemne, neuhybat ke kraji s nebrzdim
Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
p.s. ono to totiz hlavne chce nad jizdou premejslet a ne jet hlava nehlava, plyn na podlaze
a prave tady se uvidi, kdo premejsli a kdo jezdi hlava nehlava
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2009   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
a prave tady se uvidi, kdo premejsli a kdo jezdi hlava nehlava
no kdo pojede hlava nehlava, jel v tomto podniku naposled
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.