Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.9.2007   #1
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default Race 07

SimBin vypustil do sveta multiplayer demo nového racingu RACE 07. Zmera? sily na dvoch tratiach (Anderstorp, Brands Hatch) si môže naraz až 24 hrá?ov. Na výber sú dve autá BMW E90 a Seat Leon a k dispozícii sú aj žihadlá z kategórie Formula 3000.

http://www.race-game.org/race07/download/demo.htm
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #2
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

des a hruza
Instalace trva 10 minut, pricemz je poteba instalovat nejaky steam, na ktery je treba se i registrovat.
Pote se x minut onen steam updatuje, stahuje dalsi veci a znova taha cosi k race07.
V menu se mi nepodarilo nastavit razeni na radici pace od DFP - priradit slo zdy jen bud gear up nebo down, oboji zaroven ne.
Vyzkousel jsem vsechny auta a obe trate, vyhled z auta mi prijde dost divny a celkove mi chybi pocit, ze to auto ridim (no proste klasika isi/simbin).
Kdyz jsem toho mel dost, odinstaloval jsem steam a pote samotnou hru - a chybi mi 1GB...kam se podelo?
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Už je to n?jaká doba, co vyšlo neoficiální demo. Byl tam tedy jenom Brands Hatch a ces?áky, stejn? jako v RACE loni. A abych se p?iznal, asi bych mezi t?mi dv?ma hrami nepoznal rozdíl.

Na jednu v?c jsem ale celkem zv?davý, a to konkrétn? na pohled p?ímo od ?idi?e, tzn. skrz helmu. Na screenech to vypadalo moc dob?e a osobn? bych n?co takového uvítal i u LFS.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #4
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Itar: Já jsem taky zv?dav i když se nejedná o nic nového - pohled skrz helmu byl už v GP4 z roku 2002.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #5
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

jak rika don, zadnej pocit z auta, poloarkadova fyzika, nuda...
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #6
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Jestli je tohle simulator, tak to maji chlapci z wtcc dost lehkou praci. Nuda, instalace debilni, jediny co se mi na tom libilo je prijemne vypadajici menu.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #7
Swiro
Newbie
 
Swiro's Avatar
 
Join Date: 14.8.2007
Location: Namestovo
Posts: 28
Default

aj tak je najlepsi sim. LFS vsak?
Swiro is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #8
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Swiro View Post
aj tak je najlepsi sim. LFS vsak?
[OT]nemuzes prosim te vynechat zbytecne posty, ktere nemaji zadnou informacni hodnotu a nesdeluji nic k tematu, pripadne pri psani vice postu pod sebou pouzit tlacitko EDIT a napsat to do jednoho. diky za pochopeni. [/OT]

nejdriv jsem nemohl prijit na to kde vypnout vsechny ty helpy, nasel jsem to az v menu pri zavode, bez nich mi to ale stale prijde, skoro jak na kolejich, zadek u bmw jde utrhnout jen v zatacce pres nakej hup, se zablokovanejma a zatocenejma kolama to brzdi porad skoro stejne a jedina reakce od auta na zablokovany kola a na smyk uplne stejna je nahle zmeknuti FF
jinak menu se mi taky libilo
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #9
Fuzzy
Newbie
 
Fuzzy's Avatar
 
Join Date: 29.6.2007
Posts: 32
Default

muj FFB dostal z ty hry epileptickej zachvat... jinak se to snad ani nazvat neda... vam fungoval normalne?
Fuzzy is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #10
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Fuzzy View Post
muj FFB dostal z ty hry epileptickej zachvat... jinak se to snad ani nazvat neda... vam fungoval normalne?
to zalezi jak se vezme "normalne", odezva od kol uplne blba, ale nedelalo to asi nic co by nemelo, tzn ze asi ok. (DFP)
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #11
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Nevím, jestli to je tím, že jsem od race nic ne?ekal, ale hra m? docela p?íjemn? p?ekvapila. Te? nemluvím o cestovních vozech, které jsou k nerozeznání od "staré verze".

Jízda s formulí je už úpln? o n??em jiném. Její chování se mi více mén? líbilo, odezva FF bylo po nastavení (Je tam celkem dost parametr? a chce si to s tím trošku vyhrát) uspokojivé a pocit rychlosti a jízdy samotné je tam taktéž. Jako hodn? povedenou bych ozna?il zejména práci grafik?, protože n?které detaily (op?t u F3000) se mi opravdu líbili.

Suma sumárum, hra se mi celkem zamlouvá, ješt? vyzkouším multiplayer a z n?j budu uvažovat o p?ípadné koupi.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #12
RzA
Newbie

 
RzA's Avatar
 
Join Date: 23.3.2007
Posts: 14
Default

Poradí mi prosím n?kdo jak to nainstalovat do toho stemu thx
__________________
brm brm

RzA is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2007   #13
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

recenzia
http://www.sector.sk/recenzia/27444/race_07.htm
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2007   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Tak na hodnocení se s panem recenzentem asi neshodneme. Paradoxn? bych snížil celkové hodnocení a p?itom odd?lal minimáln? mínus 'málo zm?n'.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2007   #15
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

ot: itare, ja sem myslel, ze se ti arkady v posledni dobe libi <-klik
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2007   #16
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
ot: itare, ja sem myslel, ze se ti arkady v posledni dobe libi <-klik
Jsi s t?ma narážkama na ISI a všemu jim podobný jak malej.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2007   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tak me to nejde nainstalovat hazi to chybu http://www.sonyk.ic.cz/chyba.jpg

zkusim to sosnout znova ale neverim tomu ze je to tim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2007   #18
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak jsem to taky testnul, demo mi nešlo, takže plnou. Je pot?eba vypnout všechny helpy, HUD, nastavit si FF a seda?ku (na m? je moc vzadu), trochu poladit set a není to nijak tragický. Jasn?, engine je ISI a z toho vychází ur?itý chování auta, ale p?ijde mi, že zde to je celkem použiteln? nastavitelný. BMW jen tak urvat nejde, WTCC auta trochu zklamání. Ale t?eba takovej Radical není špatný auto.. co jsem se bavil s lidma co mají track ir, tak ten helmet view spolu s tím prej v?bec není špatný (já si to snad postavím, jen co n?kdo do?eší ty ir diody ). Caterhamy jsou celkem taky dobrý, ten 320hp se dá sotva udržet na silnici, takže moc gripu je asi nedostatek jen n?kterých aut. Hrát to nebudu, protože z t?ch pro m? nejpodstatn?jších hledisek (a to fyziky, FF odezvy, reakcí na zm?ny v setupu a pocitu z jízdy) to není upln? to co vyhledávám, ale na druhou stranu je tam hromada p?kných drobností, který LFS nemá a asi jen tak mít nebude. Akorát mi trochu uniká, pro? tu není pitboard, který byl v GTR2 super, zase jedna hra co m? štve (jako LFS ), že se nedá orientovat v závod? bez HUDu. Menu p?kný, potvrzuju, p?ehledn?jší než GTR2, akorát n?který volby tak zajímav? rozstrkaný, docela se mi líbí i ISI ?ešení okolo setup?, v LFS v nich mám bordel a nedaj se k nim psát poznámky.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2007   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

me se to libi sice to rozchodim jen na notasu ale dobre lepsi gtr2 no. smykem mi to de furt nevim ze vam ne :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2008   #20
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

RACE 07 - recenze ?eské verze
http://games.tiscali.cz/reviews/race07cz/index.asp
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.