Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.7.2008   #21
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Úplne prvýkrát Fiat Seicento 1.1 56 Ps, po dvore asi 10 metrov som ho mal potiahnut, rozbehol som sa a bol som taky uneseny, ze som skoro zabudol zatacat volantom. To som mal mozno 12. Neskor uz u nas na samote po ceste asi 2 km bezne spominane Seicento, teraz Berlingo 2.0HDi. Ke? som prvykrat presadol z toho Seicenta do Berlinga (z extremu do extremu) zistil som aky velky rozdiel je riadit benzin a diesel.
Teraz som zvyknuty na diesel, ale ked som opat po par rokoch sadol do benzinu, vytacal som ho ako blazon a kazdy rozbeh na smyku... Darmo, vytratil sa cit z nohy...
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #22
Hegi_sk
Newbie

 
Hegi_sk's Avatar
 
Join Date: 13.5.2008
Posts: 80
Default

prvykrat to bolo asi pred 5 rokmi ked som mal 9... Opel kadet 1.6 myslim... to bolo takych 5 km po lesnej ceste na jednicke skoro sa to uvarilo ..
potom ked som mal 11 tak prislo taktiez berlingo 2.0 HDi.. velmi dobry dieselovy motor ... asi najlepsi co vymysleli .. no a teraz to je citroen C1 .. 68 PS .. dobre sa s nim jazdi ..
Hegi_sk is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #23
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

poprvy si to nepamatuju ale dneska sem uspesne udelal zaverecky na osobak
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #24
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

congrats

len mi v autoskole vadi, ked som musel krcovito zvierat ruky na volant a instruktor ma zdzubaval za kazdu sekundu navyse, ked som mal ruku mimo volantu (rozumej paka)
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #25
Hegi_sk
Newbie

 
Hegi_sk's Avatar
 
Join Date: 13.5.2008
Posts: 80
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
congrats

len mi v autoskole vadi, ked som musel krcovito zvierat ruky na volant a instruktor ma zdzubaval za kazdu sekundu navyse, ked som mal ruku mimo volantu (rozumej paka)
eraserko to aj mne dedo furt hovori ked dlhsie dam ruku na paku a len jednou drzim volant................... a on ked ide ta vacsinou pomaly ani jednou rukou ho nedrzi ..
Hegi_sk is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2008   #26
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
congrats

len mi v autoskole vadi, ked som musel krcovito zvierat ruky na volant a instruktor ma zdzubaval za kazdu sekundu navyse, ked som mal ruku mimo volantu (rozumej paka)
thx
to me to taky porad stvalo
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2008   #27
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

První auto, co jsem ?ídil, bylo bílý fako n?kdy v dob? mých 16 nebo 17, už si to nepamatuju p?esn?. Pak následoval v?tší kalibr ve form? Fordu Transit bez posilova?e, takže jsem nestíhal kroutit volantem sem a tam (jezdil jsem na pom?rn? malým letišti kousek od vsi u babi). Pak to byla tuším felda a pak už ?idi?ák op?t s fakem. D?lal jsem ho v zim? a zrovna byl i sníh, takže celkem sranda. Dote? si pamatuju vyd?šenej výraz u?itele, když jsme sjížd?li zasn?ženej kopec, a jeho naštvání, když mi v zatá?ce zatáh za ru?ku a já mu dal kontra, takže se smyk nekonal... Jinak ?ízení mi šlo od narození, takže nebylo žádný poskakování ani nic podobnýho - aneb, ?lov?k se musí pochválit sám, protože to za n?j nikdo jinej neud?lá.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2008   #28
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Mn? teda v autoškole nadával, když jsem volant držel k?e?ovit?. Naopak m? nutil, abych na n?m m?l ruce úpln? voln?. A stejn? m? to po dvou letech ob?asného ?ízení p?ešlo a už si ho držím po svým
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2008   #29
besanek
Newbie

 
besanek's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Posts: 47
Default

První auto které jsem ?ídil byl ford transit. Na poprvé mi to chcíplo a na podruhé jsem se rozjel sice ne zrovna plynule ale to sem vyladil

Edit: Jen dodám že jsme zrovna m?li zap?aženej p?ív?s
__________________
____________________________________________


Už to supí, už to vrže, vít?zství už je moje.
____________________________________________
http://www.speedtest.net/result/248312816.png
besanek is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2008   #30
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

kvalitni masiny
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.