Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.5.2011   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 5. závod

Tak piste sem.
--------------------------

Odeslo stare CRT, tak jsem vystavel z benicek po "spanelskych" okurkach nejakou stavbu nad volantem a na to posadil noutas. Mam 6.5 dioptrie a 15" noutas LCD... Proste nevidim do zatcaek, nevidim kolem sebe.. tak jsem se prestal trapit a zajel k mechanikum.

Tesim se pristi tyden na WE. Uz by mela byt 24" doma. Tak to si vas snad i prohlednu do detajlu )

Baby.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Super závod,hlavn? konec mezi Petrem a Rodem o 3. místo,projetí cílem naprosto stejn?,Flame m?l hodn? našlápnuto na vít?zství,ale nevyšlo to.
Stream b?žel naprosto bez problém?.Pokusím se ješt? dnes hodit sem odkaz na stažení streamu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 29.5.2011 at 22:58.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: na 6 místo asi, ale pak sem šel do pozorování a asi za p?t minut mi Klapkala ?ikal, že se to asi nesmí... takže p?edposlední

r: start upln? z konce super, dv? kola závod?ní, pak kroužení, pak ješt? n?jaky p?edjížd?ní s Lubikem, Mufistem a ták a v cíli 5., prima závod, tohle kyoto je super
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Lepší kolo asi nešlo, spokojenost.

R: Pole position je tady k ni?emu, za 1) je na špatnej stran?, za 2) je to daleko k zatá?ce. P?edjel m? Flame, ale povedlo se mi ho do T1 dostat zpátky za sebe. Následn? jsem si myslel že nejedu v?bec zle, ale toho Flama jsem prost? nemohl set?ást. V tom jsem za?al tušit n?jakou boudu. I když jsem m?l ideální výjezd na ovál, stejn? m? dojížd?l až m? p?edjel. Prost? mu to jelo víc. V p?lce pak zajel do boxu, ?ímž potvrdil co jsem o?ekával. Ale t?ch prvních pár kol jsem fakt nev?d?l. Klou?ek za mnou se držel tak n?jak v mírn? rostoucím odstupu, takže jsem se pak soust?edil hlavn? na to neud?lat zbyte?nou chybu. Pit jsem si tak n?jak schoval na konec, byl jsem rozjetej a necht?l jsem zchladit gumy. Kolem 50. minuty jsem ale zjistil že gumy jsou po?ád super a bál jsem se zbyte?n?. Takže jsem zajel do boxu a pak se soust?edil trefit rychlé kolo, což vyšlo ideáln?. Spokojenost, zajistil jsem si celkové prventsví nezávisle na výsledku posledního závodu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: FFFUUU

Race: FFFFFFFFUUUUUUUU


Statistiky
Q
Race
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #6
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

k zavodu napisu zitra, ale dnes jen pro PORADATELE - 3. Misto bych rekl Petr, ja 4., usoudil jsem dle cilove fotografie , ale nevim jestli v tom nehrajou roli pingy a replay, tak na to pls taky nekdo kouknete a zkuste usoudit
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #7
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
k zavodu napisu zitra, ale dnes jen pro PORADATELE - 3. Misto bych rekl Petr, ja 4., usoudil jsem dle cilove fotografie , ale nevim jestli v tom nehrajou roli pingy a replay, tak na to pls taky nekdo kouknete a zkuste usoudit
?as jste m?li naprosto stejný,já bych to vid?l že nastejno
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #9
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Q: spokojenost

Race: FFFFFFFFUUUUUUUU


Ve zkratce... V 7. kole jsem p?edjel Ghosta, potom jsem mu trochu poodjížd?l, ale totáln? jsem dojebal pitstop tim, že jsem do pitlane zabrzdil až moc, blokly se mi kola a narazil jsem bokem do zdi... pak ?asy na kolo asi o 2 s pomalejší, tak jsem to šel opravit. Ke konci mi rupla pravá p?ední kv?li opot?ebení gum od toho poškození a další pit, na konci p?edposlední.

To jsem zkrátka já, šance veliká, ale výsledek stojí za víte co
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2011   #10
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up Myslím, že môže by?

Mal som natrénované tri komplet preteky, ?iže vedel som že môj stop bude len formálny, ale že ho spravím už v prvom kole som sa zbabelo rozhodol až na za?iatku preteku. Prvú polovicu som bol sám, ale celú druhú som robil zozadu spolo?nos? pre "nula nula já", ?o bolo super, ale nerozhádzal ho ani môj PB na za?iatku posledného kola, škoda. :-) Pekný moment bol ešte Flejm vyletiaci z boxov tesne predo m?a, ale na neho som nemal. Takže jazdil som si svoje a sledoval ako postupne stúpam bez toho že by som niekoho predbehol, ale poh?ad na fas?áky kde som z tých najpomalších hovorí že som asi nie?o spravil dobre. ;-) Z mojej strany spokojnos?, nespravil som žiadnu chybu, takže paráda.

Stats online (web onedlho prestane fungova?):
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_qual.html
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_race.html

Stats na siahnutie:
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...-KY2-stats.zip

Replay Q aj R (14 MB):
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...-5-KY2-mpr.zip

Edit: Ten budúci týžde? bude pre m?a ?ažký, robím sobota-nede?a dos? ?ažkú túru "Kysucké Himaláje" a budem hotový, ale skúsim to.

Update: V mojich štatistikách majú 3. a 4. rovnaký ?as, Jardo v tvojich sa tam nie?o pokazilo - len FYI.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 30.5.2011 at 00:10.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #11
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Slíbený záznam z Livestream ke stažení: http://czshare.com/1765237/x83K/Egt_Fzr_kyoto_nat.mp4
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #12
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Juchú, díky, už to ?ahám, pozriem si rozprávku pred spaním. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #13
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Bral jsem jako trenink na zavod, ale ze si debil natankuju rovnou jako na zavod jsem v planu nemel. Navic jsem asi od 4tyho kola mel neco s autem a na brzdach tahalo do prava jako krava. Skoda, ale o moc vepredu bych stejne nebyl

R: Start byl dobrej. Povelo se mi hned na zacatku predjet Redlina. Pak jsem jen krouzil a kdyz jsem nekoho dotah, tak zajel do pitu . Gepymu trvalo celkem dlouho nez me dotah a kdyz, tak jsem ho nechal jet s tim, ze se budu snazit ho uviset a nokoho jeste dotahnem. Libilo se mi, ze zajel se mnou do boxu, ale kokot na vyjezdu misto abych vypnul omezovac jsem jen zablikal a doslo mi to asi po 2s. A tou dobou byl Gepy v hajzlu. Pak krouzeni az do 50te minuty, kdy jsem si uvedomil, ze tim odpocinkovym tempem ktery pojedu me dojede jeste Flame. Tka jsme se zase trochu soustredil a najednou koukam, FLame v hajzlu.
Sesty misto pekny, ale v podstate mi spadlo do klinana lepsi nez devaty to dnes nebylo. Tesim se na WH
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #14
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
na vyjezdu misto abych vypnul omezovac jsem jen zablikal a doslo mi to asi po 2s. A tou dobou byl Gepy v hajzlu.
a já si ?ikal, pro? si tam tolik ztratil a s tím pitem to bylo taky dobry... "zabojuju s ješt? Mufem... on jede do pit... tak já jedu taky" a na poslední chvíli prásk ho tam na ru?ku
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #15
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
a já si ?ikal, pro? si tam tolik ztratil a s tím pitem to bylo taky dobry... "zabojuju s ješt? Mufem... on jede do pit... tak já jedu taky" a na poslední chvíli prásk ho tam na ru?ku
Jsem si to myslel, ze ses rozmyslel celkem pozde a ze si to udelal schvlane, aby sis zabojoval. Najezd moc peknej. Skoda ze jsem tam udelal mezi nama tu mezeru. Mozna bych te uvisel dele, ale stejne jsem nakonec na tebe nemel. Auto se ke konci chovalo nejak divne
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #16
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Smile

"on jede do pit... tak já jedu taky" a na poslední chvíli prásk ho tam na ru?ku"

Keby niekto chcel tak ?as 28:50, to ubrzdenie bolo len tak tak. :-)

"na vyjezdu misto abych vypnul omezovac jsem jen zablikal"

Toto som si tiež musel pozrie?, slušný fór. :-D :-D
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #17
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak, záznam pozretý, normálne že divácky prí?ažlivý pretek si myslím, zaujímavé veci tam boli. Potešilo plné 16:9, vložené reklamy OK :-), prepínanie kamier OK, hlasitosti OK, trochu to trhalo ale to by asi muselo by? PC za iné peniaze aby všetko stíhalo. A potom ešte opakované spomalené zábery hne? po?as preteku, rozhovory, a iné srandy na ktoré treba sto ?udí a milión pe?azí. :-)

- P@cho sa ?íta "Pacho", ako "Pacho, hybský zbojník" :-)
- vždy sa pobavím na hláškach typu "_dokonca_ aj Substance ho predbehol" ;-)
- hrá?i, bacha na v tejto lige zakázané svietenie :-)
- jo a nie je niekde v pravidlách, že do boxov sa má vchádza? viac ako v skuto?nosti, ?iže ís? uli?kou a _zabo?i?_ do niektorého?

Takže vlastne už môžeme gratulova? Ghostovi, ako vy najlepší ovládate FZR je trošku mimo môjho chápania, good job.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #18
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak taky par slibenych slov

Diky paradnimu pocasi prd natrenovano, nastesti "good samaritan" Redline mi poslal pred Q set kterej sem jen upravil na brzdach a jelo se s tim fajn. Za to diky, Bohuzel jsem si den pred zavodem
na hasicskejch vylomeninach zablokoval zada a s chuzi jak kdybych hledal 2 Kc se mi moc dobre nejelo, od 40. minuty jsem myslel ze s prominutim chcipnu.Nechcip sem

Q: ze zacatku trapeni, pote vyslo 1 kolo na 3.misto, tak sem to parknul a nechal odpocivat zada a cekat co se stane, nakonec 5.misto spokojenost

R: start za ctverici alienu probehl v pohode a prvni kola vypadaly ze by sme se mohli s Radkem trochu pohonit, bohuzel pak sme meli kolizi a Radek odstoupil. Zacalo osamocene krouzeni a udrzovani Petra v
dostatecne vzdalenosti za mnou. Pak prisel pit, tankovani a po navratu a pitu Petra jsem byl najednou az za nim cca 3 sekundy. Pak zacal poradnej boj, zkousel sem tahat co to slo a 2 kola pred cilem jsem na nem
byl prilepen, a pak zaclo drama , v poslednim kole bok po boku dojezd do cile , stejne misto, stejnej cas, sem zvedav jak organizatori rozhodnou , jinak zajmavej zavod
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #19
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

M?j první závod s FZR.
V?bec to s tím neumím, bobka?ím v zatá?kách. Chce to jezdit a jezdit.

Nebylo to zase tak až moc hrozný, jen mi p?ekvapil takový propad po pitu. Ted jsem koukl na statistiky a koukám, že se m?lo netankovat a nem?nit pneu. No jo no, neznalost moje blbost. Takže propad z 9 až dozadu.
V život? jsem se tolik nenad?el.
Aspo? jsem dojel a to byl cíl.

Ghostovi moc moc d?kuji za cenné rady do závodního života s FZR.

Last edited by Petersbond; 30.5.2011 at 08:26.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #20
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Vyfotit auta na startu, to umi kazdej .. :P ))

PS: Ale jinak super dojezd.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.