Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

View Poll Results: Mate radi driftery?
ano 16 23.19%
ne 20 28.99%
jsou mi ukradeny 33 47.83%
Voters: 69. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.9.2007   #101
Nadeo
Newbie

 
Nadeo's Avatar
 
Join Date: 17.2.2007
Posts: 73
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
...
Osvedcilo? A proc tam teda podporujete jeho sireni?
...
nepodporujeme..
__________________
eNETiS Team
Nadeo is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2007   #102
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

necitim ziadnu diskriminaciu slovakov, ani nepocujem (ci nevidim), ze by o tom hovorili...
to ze som dal odkazy do code - nauceny som z inych for a je pravda, ze som si mal najprv znovuobnovit vedomosti z pravidiel fora, ocividne som ich zasadne porusil...
citim tu narazky na drifterov ako celok, nehovorim, ako bolo v prvom prispevku spomenute, ked si niekedy chcem zazavodit, aj mna se.u taki "drifteri", ktori sa nevedia spravat, suhasim aj s tym, ze maju chodit na vyhradene servery, ale to neznamena, ze nerad driftujem, snazim sa driftovat od zaciatku, ako som spoznal LFS, a internet som este nemal, nezavodim kvoli tomu, ze nemam az tolko casu na naucenie trate, zistenie spravnych bodov brzdenia a inych dolezitych bodov...nastavenie setov, drift je pre mna dreagovanie po narocnom dni a nemam chut hodinu sa naplno susterdit na nejake endu, z ktoreho ma potom boli cele telo a som spoteny a pravdupovediac pri drifte sa naozaj zabavam...
necitim ninavist k ludom, ktori tu pisu narazky na drifterov, len si myslim, ze ba mali aj trosku prehodnotit svoje sposoby, ked niekto trosku porusi pravidla a usmernit ho spravnym smerom spravnym sposobom, nezacat hned narazkami, ktore ho mozu odradit od dalsich prispevkov...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2007   #103
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Nadeo View Post
nepodporujeme..
a proc se tam teda mezi sebou normalne domlouvaji jak si ten crack poslou, at si vyzvednou pm apod.?
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2007   #104
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Cim to, ze vsichni slovaci ....
Nech slovaky byt. Krome Ondrejkova neustalyho plagiatorstvi jsem nezaznamenal jedinej problem. A pokud mas ty s nekym problem, tak je to tim ze je to blb a ne tim, ze je slovak. Tohle uz tu nechci nikdy cist. Timto se omlouvam vsem slovakum za Woytu.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2007   #105
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

nechcete se na to uz vys*at ? zbyte?ný hádky,proste nekteri "drifteri" jsou ztracenej pripad a svuj nazor nezmeni. Akorat tu vedete zbytecnou hadku,at si blbnou,at si driftují,at nadavaji ale ne tady !
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2007   #106
Nadeo
Newbie

 
Nadeo's Avatar
 
Join Date: 17.2.2007
Posts: 73
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
a proc se tam teda mezi sebou normalne domlouvaji jak si ten crack poslou, at si vyzvednou pm apod.?
to je ich vec ... nemozme im vtom zabranit... ale na forum je zakazane davat hociaky odkaz na crack. a ajtak to uz bolo davno
__________________
eNETiS Team

Last edited by Nadeo; 14.9.2007 at 20:03.
Nadeo is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2007   #107
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman View Post
nechcete se na to uz vys*at ? zbyte?ný hádky,proste nekteri "drifteri" jsou ztracenej pripad a svuj nazor nezmeni. Akorat tu vedete zbytecnou hadku,at si blbnou,at si driftují,at nadavaji ale ne tady !
Ano mas pravdu, proto byl tenhle thread davno zamcenej.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2007   #108
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Nech slovaky byt. Krome Ondrejkova neustalyho plagiatorstvi jsem nezaznamenal jedinej problem. A pokud mas ty s nekym problem, tak je to tim ze je to blb a ne tim, ze je slovak. Tohle uz tu nechci nikdy cist. Timto se omlouvam vsem slovakum za Woytu.
Ja nemam problem s tim, ze nekdo patri k nejakemu narodu. To pak muzem mluvit i o diskriminaci na serverech kde je povolena jen AJ jinak kick, pricemz spousta lidi se tu uci NJ a jinej zpusob domluvi nez CJ neni mozny.

Spis jsem se snazil ukazat na podobny problem jako se zde resi. Jestli to vyznelo moc blbe tak se omlouvam. Proti slovakum nic nemam. Zalezi na koho se narazi.
To same lze rici i o drifterech.
Znam par dobrejch slovaku osobne ale na internetu jsem potkal jen ty co delaj bordel a vecne rvou o tom jak je mi cesi diskriminujeme.

To co bylo v editu vychazi historie a chovani narodu. Na kazdem narodu se da najit neco. Priznejte se kdo by sel bojovat za nasi vlast. Tim myslim doopravdy. Moc lidi to nebude. Tohle je nas dlouhodobej problem. Dalsi vec ktera urcuje chovani narodu je, ze vzdy alespon jeden soused je nepritel. vetsinou ale vsichi.
Osobne mam dobre zkusenosti s nemci a polaky. Se slovaky jen par. Rakusaka jsem jeste nepotkal, ale podle toho co ukazujou v TV mi prijdou ze poradne nevedi co chteji. Nelibi se jim Temelin, pozvanku aby si ho zkontrolovali odmitnou ale elektrinu od nas kupujou. Ale cokoladu maj dobrou.
Vse vychazi ze ziskanych informaci a zkusenosti.
Slovaci se zase nemaji moc radi s madarama jestli se nepletu.

Drifteri, raceri, cruiseri se daji take prirovnat k narodum. Raceri a cruiseri nemaj radi driftery. Cruiseri jeste moc nemusej racery na svych serverech. Potkat v protismeru rozbesnene FXR moc nepotesi. Touhle diskuzi nic nevyresime. Ten kdo dela bordel ho bude delat porad.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2007   #109
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
....Proti slovakum nic nemam

....ale na internetu jsem potkal jen ty co delaj bordel a vecne rvou o tom jak je mi cesi diskriminujeme. ....Osobne mam dobre zkusenosti s nemci a polaky. Se slovaky jen par...
Vubec se v tobe nevyznam, pripominas mi Liánu Janá?kovou.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2007   #110
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
pripominas mi Liánu Janá?kovou.
Neznam.
Se slovaky nazivo moc zkusenosti nemam pokud pominu spoluzaka. Z internetu jsem az asi do minuleho roku mel dobre zkusenosti. Nejakou dobu jsem i moderoval na slovenskem diskuznim foru o PC. Vedel jsem o nejakem problemu s CZ forem ale moc jsem se nedozvedel. Pozdeji jsem se dostal nabidku moderovat u nas. Tady jsem se dozvedel par veci o slovenskem foru a jeho vedeni. Co moderuju na ceskem foru, tak jsem na hodneho slovaka nenarazil. A jejich chovani rozhodne slusne neni. Coz muzu dokumentovat.
Davam jim sanci ale me zkusenosti s predstaviteli tohoto naroda jsou prevazne spatne.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2007   #111
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Obecne si myslim, ze tento thread je jeden velky omyl... Nema smysl davat do jednoho pytle ani driftery, ani narodnosti, ani rasy, ani nic jineho. To plodi jen zlo a vzdycky bude. Svet je jeden obrovsky organizovany chaos a kazdy clovek i tvor na zemi je jedinecny.
Nemam potrebu se vyjadrovat k tomu jak mam ci nemam rad driftery. Jsou urcite drifteri dobri a jsou urcite drifteri spatni. Stejne tak jako u vsech ostatnich "socialnich" skupin. Mam jen potrebu vyjadrit se k nenavisti jaka se tu prezentuje. At uz jde o driftery, slovaky atd...

Woytovi bych chtel rict, ze si o nem myslim, ze je to myslici clovek, ale necekal jsem od nej takoveto nazory na slovaky. Slovaci jsou fajn, samozrejme jsou mezi nima i Ti horsi stejne tak jako mezi cechama, nebo kymkoliv jinym. Vzdyt jsme jeden narod meli bychom drzet pohromade a ne se stvat proti sobe.

Kazdy muze mit spatne zkusenosti s cimkoliv\kymkoliv ale to nedava nikomu pravo celou skupinu do ktere dotycny patri odsuzovat na zaklade techto zkusenosti. Ano kazdy muze mit nazor (kazdy ho ma) ale ventilovat ho na verejnem foru uz je trochu jina vec....

Takze calm down vsichni jsme lidi a vsichni mame nejaky vztah k LFS tak proc se stvat sami proti sobe?

Samozrejme odsuzuju jakykolv nefer chovani na trati at uz se jedna o driftery, racery, politiky, romy, madary, martany, zvirata, blondyny, telesne podtizene, ........ Resil bych to ale individualnim pristupem k temto lidem a ne generalizovanim....

PEACE
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2007   #112
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
..
+1
nema cenu tady resit jestli sou drifteri dobry nebo spatny ... akorad tady vznikne flame ... osobne taky obcas driftuju stejne jako obcas zajedu nejakou tu cistou stopu a nemama problem ani s jednim .... snad sem este nezazil ze by me nekdo prudil a kdyz uz nekdo prudil stylem hele bez si bokovat nekam jinam tak nedelam zadny tlaky a proste du na nejakej jinej server .... takze proste kdyz to zhrneme sou drifteri normalni lidi ktery taky respektujou ty ostatni a sou i ty horsi stejne jako je to u zavodniku ... taky se nejde idiot kterej radsi pojede do T1 na plnej plyn po startu a nejak se prokouse dopredu a je mu jedno kolik lidi s sebou vezme a sou zavodnici ktery radsi brzdi este o 5m driv aby meli jistotu ze to dobre dopadne
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #113
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

proc z toho hned dela kazdy drifter nejakou formu rasismu? Drifteri nikomu nevadi, pokud nedelaji bordel na race serverech. Kdyby jsme tu byli vsichni drift-rasisti, tak asi nevzniknou servery jako ACTUAL LINUX S2 Drift a jeho obdoba v demu. Bohuzel realita je takova, ze velke mnozstvi drifteru se chodi "predvadet" na race servery a jsou hrozne udiveni, ze z toho ostatni nejsou nadseni a nechvali jim jejich jizdu dverma napred. Aby take ano, kdyz takovy drifter jen prekazi na trati, v horsim pripade nekoho v zatacce sejme.

Zkuste si to prevest na realny svet, mozna vam docvakne:
a) drifteri driftujou na svych soukromych pozemcich, pripadne na pronajatych pozemcich pro drift akce a zavodnici jezdi na okruzich

b) drifteri se prihlasi na okruhove zavody cestovnich vozu treba v Moste, nebo v Brne a behem zavodu zacnou driftovat na trati, delat kour na miste, nebo se tocit uprostred drahy kolem predniho kola

pri ktere variante se vsichni rozejdou pokojne domu a pri ktere pujdou drifteri domu s vyfukem z vlastniho vozu omotanym kolem krku?

Muj soukromy nazor: az budu chtit jezdit dverma napred, tak si poridim tohle, to je k tomu urceny a nebudu jezdit normalnim autem jako bych si zapomnel precist navod.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #114
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

být vámi DR1FT3R7 ,tak radsi ani na tohle forum nepisu,vubec se nedivim,ze vas moc lidi nema rado,furt se zbytecne rozcilujete a kdyz si nekdo z raceru udela srandu,tak mate hned kecy...
ceskym drifterum taky trochu prispivam,ale snazim se na sebe nepoutat pozornost,nejaky reci sem si take vyslechl,ale spis to byla legrace na muj ucet ted to neresim.
Naucte se zavodit,at se aspon chytate ostatnim a prestanete mit neprijemnosti
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #115
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Az na tu posledni vetu souhlas s Killmanem. Zavodit nutne nemusite, jenom nebudte takovy citlivky
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #116
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default


tou posledni vetou jsem myslel,ze by u ostatnich meli vetsi respekt,nez jako jen bordelari a bokari
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #117
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

killman ma pravdu
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2007   #118
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
killman ma pravdu
killman ma vzdycky pravdu
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2007   #119
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.