Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.7.2005   #1
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

kvalifikace:
tu jsem jel na jistotu byl z toho muj prumerny cas a úate misto na startu .
Sprint:
do sprintu sem startoval z pateho mista , jenze jezdec predemnou Los mej maly lag a zatimco sem brzdil abych ho netrefil dostal sem od nekoho ranu ze zadu , takze hned sem byl z pateho patnacty. nekolik jezdcu predmnou nasteti odpadlo takze sem si dokrouzil pro 10 misto.
hlavni zavod : zase start z 5 mista jenze moje strategie obout R4 a jet na jednu zastavku se ukazala jako velky omyl zacal sem po startu ztracet a jen stezi se mi darilo drzet jezdce za sebou jako byl Miondir ci Los , tolik mi dychali za krk ze vzdy nasledovala moje chyba a jejich uspesne predjeti , zhruba ve tretine zavodu sem se rozhodl jet do pitu a vymenit pneu R4 za R3 . ukazalo se ze to byl vyborny tah a hned se moje casy o nekolik vterin zlepsily, postupne jak jezdci delali chyby sem se prokousaval az na 4 misto. Po druhe zastavce sem zacal stahovat jezdce Magorika , jenze kdyz sem se na neho dotah tak sem se ho chtel toluik drzet ze jsem pridal moc plynu v te posledni zatacce pred cilovkou a sel sem do hodin , nastesti sem si svou pozici udrzel a potom uz sem jel pouze na udrzbu pneu .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2005   #2
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Qali: zvoral jsem- 2. misto

Sprint: celkem bez problemu stat i prubeh (jeste jsem nekoumal repaly), prvni misto

Endu: hned ve druhym kole jsem byl neplanovane v boxech, pac jsem mel bouracku, ale behem par kol jsem se dostal na 4. misto. Po pul hodine pohodovy jizdy (setril jsem R2) jsem dostal smyk a zaseknul se na mezi, odku jsem se nemoh vyhrabat ani po stisku SPACE. Kolik je, sakra, na trati mist, odkud se nevyhrabe ani 4-kola?????

Pripominky: kdo vi, ze ma slabej pocitac, mel by stejne jako Ravenak v 1. divizi, statovat z boxu a ne se chlubit tim, ze ma 4 FPS a 5 FPS a 9 FPS... Je mi jasny, ze ne kazdej ma prachy na slusnej pocitac, ale proc by to mel kazit ostatnim?

Behem qali a razeni a jinych organizacnich veci by mel kecat jen moderator. A kdyz nekdo, kdo na server nepatri, tam vleze a zacne kecat, nema se rozcilovat,kdyz ho ostatni utisi. Jmenovat nebudu, snad se to priste nebude opakovat.
Uznavam, ze z prutahu a nepovedenych startu jsem byli vsichni unaveni a podrazedni...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2005   #3
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

muj HW to dost tezko rozdejchava ve 20 lidech, takze se na to asi vyprdnu dokud nesezenu neco lepsiho, bo dneska jsem zjistil. ze je to fakt utrpeni.
quali- prvni kolo jsem chtel nejakou jistotu, povedlo se tusim 6. misto, v druhym kole hodiny...
sprint- nez sem se rozjel ze startu tak se vsichni prohnali a pet kol bylo malo na dohaneni, skoncil jsem asi 4. od konce, ty 3 asi byly mimo trat nebo nevim
long race- zase kolem me skoro vsichni prosvisteli, trochu se to rozhejbalo tak na 10-15 fps ale porad se to dost trhalo hlavne kdyz sem nekoho dojel. tusim asi v 5. kole sem musel do boxu po mae kolizi a objevil jsem pekny bug. snizil sem tankovani paliva ale na min nez bylo v nadrzi a po oprave jsem tam stal asi minutu pri napisu refueling a nemoh sem odjet, nakoecn jsem musel zvysit pres tu hladinu co jsem mel ono to dotanklo a jel sem. po dalsich cca 10 kolech sem jel do boxu vymenit gumy ale nemel sem to moc zmakly a mel sem nastaveno meneni pri 90% opotrebeni, takze mi to vymenilo jednu cehoz jsem si nevsiml a vyrazil zpet na trat. asi po dvou kolech mi zacly ty gumy praskat , takze znova do boxu a pak uz jsem dojel do konce 20 kol na jednech r3 bez problemu. behem zavodu vypadlo par lidi tak uz se mi to ke konci zaclo i mistama hejbat

00Ja> jo to me nenapadlo, priste to asi bude lepsi to tak udelat jestli vubec s timhle jeste pojedu. i kdyz sice odjizdim ze startu pomalu mam pocit ze vetsinou to stejne kazi jini, kteri se hrnou do prvni zatacky bez brzdeni...
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

V kvalifikaci, sprintu i zavode jsem jel dle svych moznosti a taky podle toho dopadl. Splnil jsem si cil nezpusobit kolizi a nedojet posledni, takze jsem s vykonem spokojen :-).

Poznamky: Rozdeleni do divizi, bylo dost nestastny, kdo prehlidl "Chaos : 4 div je bug... jsou jen 3 po 20 lidech... odpocitejte si to..." v shoutboxu, tak byl zmaten. Takze napr. Devil007 mel jet v divizi 1 (urcite by to rad vymenil :-)) nebo Tairo s nami divizi 2. Rozdeleni do divizi by mozna stalo za diskuzi, protoze nekteri vykukove podle me neuploadujou svoje nejlepsi kolo, aby nebyli ve vyssi divizi...

K zavodu, mam vytku k 00Ja. V kazdym startu, ktery jsme zkouseli a i ve startu na dlouhej zavod jsi (nesmyslne) jeste na rovince predjel tak 10 lidi a pak (necekane :-/ ) prizivils kolizi v prvni zatacce. Podivej se na replay. Chce to vydrzet s emocema aspon 1 kolo.....

Jinak organizace byla ok, byl to prvni zavod :-). Pro nektery zavodniky mel ale server dost lagy (z myho pohledu nejvic lagoval Miondir). V zavode samotnym se to ale nijak vyznamne neprojevilo.

Vsem diky za supr zavody.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #5
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kada: mrknu na replay, pokud to tak je, omlouvam se a rozhodne se z toho poucim. Dik.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

00Ja: :up:
Kada is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #7
Pulec
Newbie

 
Pulec's Avatar
 
Join Date: 27.7.2004
Posts: 23
Default

Nejdriv sem se modlil abych mel na pondeli vecer slusne pingy coz se me nastesti vyplatilo ale bylo mi to stejne k nicemu.

Qualifikace: cekal jsem az na pride rada, kdyz mela prijit vypadl me monitor kteryho sem musel poplacat vselijakym zpusobem aby naskocil, kdyz naskcoil mel uz sem bejt apson minutu na trati, prvni kolo sem zajel pomalu hnusne, druhy vypadlo lepe aspon na prumernou pozici, moje stupndi wifi se ale ukazalo a tak asi v polovine slusneho kola kick ze servru. nekdo to za mnou jeste pokazil (i kdyz pak nejak zazracne spatny vysledek zmizel, nebudu jmenovat), takze sem startoval nak z posledni pozice u
sprintu: moje pingy byli sice slusne ale net proste start nak nezvladnul (pri S2 lita siti i 5kb/s grrr na coz je moje wifi slabe, u S1 nadhera) a tak pri startu se najednou na 1s obevilo auto predemnou a hned predemnou coz ale stacilo aby mi to rozdrtilo predek, zajel sem tedy do pitu, predposledni pozici sem uhajil.
dlouhyzavod: startovat sem mel puvodne z tretiho mista, ale killmanovy vypli proud tak sel dozadu, takze druhe misto, prvni start se me jakz takz podaril, jenze nevim kde byla presne chyba myslim ze magoricek udelal hodiny v zatacce pred mostem a vsichni ho asi dotykove pozdravili jen ja byl vepredejc, takze restart vystartoval sem rychle na 1.misto prvni zatacku sem projizdel tak opatrne az me to stalo cely zavod, nekdo za mnou byl rychlejsi a drcnul do me, nevim jestli LAG nebo ne, ale bylo by to stejne jedno pac bych se propadnul, kdyz sem se dotocil na posledni misto tak mi zase vypadlo wifi a uz sem se prisel jen kouknout na konec.

vsechno svadim na net, ale samozrejme vic jak polovina chyb patri me, nevenoval sem teto (podle me priserne)trati moc a tak to pak taky vypadalo, jestli sem nekomu zpusobil problemu hitnutim nebo nejak jinak tak se mu timto zpusobem omlouvam
Pulec is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #8
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
... Rozdeleni do divizi by mozna stalo za diskuzi, protoze nekteri vykukove podle me neuploadujou svoje nejlepsi kolo, aby nebyli ve vyssi divizi...
jestli tim myslis treba me, tak ti muzu rict, ze lepsi HL sem vazne nemoh zajet a kdybych ho zajel, tak ho uploaduju, abych moh jet div1

Jinak hodnoceni zavodu:

KVAL: podelal jsem obe ostry kola, kdyz sem se v kazdym projel po najezdu na obrubak projel po 2 a pak mimo trat. skoncil sem myslim nakonec 12.

Sprint: po nekolika strkanicich hned na startu sem se dostal az na seste misto. po prvnim kole jsem byl nakonec 5. Ve 3.kole sem sem polibil svodidla a ztratil kontakt s mysim, za kterym jsem do te doby jezdil. Jeste ve 4. kole jsem ale mysiho dojel a predjel. Byl jsem v tu dobu na 4. miste, coz bylo po startu ze 13. pozice celkem prekvapeni. V 5. kole jsem vsak jeste dojel devila po jeho hodinach. Dalsi hodiny devil dostal ve svem uz celkem ponicenem aute v prostredi casti trati a ja sem mel jeste co delat, abych do nej nenarazil. Sprint jsem dojel prekvapive 3.

Long: na dlouhy zavod jsem zvolil pouze 1 zastavku v boxech a pred zavodem sem se modlil , aby mi moje R2 vydrzely 31 minut . Nikam sem se po startu moc necpal. Nakonec jsem se stejne pridal do kolize, kdyz pres silnici stalo par aut, ale vse se podle me obeslo bez vetsiho poskozeni vsech. Cely zavod sem jel na jistotu, aby mi vydrzely pneu. Nakonec vydrzely dyl nez sem cekal a ve 24. kole sem zajel do boxu vymenit 1.sadu R2 za druhou. I po moji 1. zastavce jsem zustal v cele a tak uz jsem jen postupne ukrajoval minuty minuty do konce zavodu. V posledni zatacce jsem jeste drcnul do agarashe, kterymu se jeste jednou omlouvam, ale co sem pochopil, tak nemel benzin a doplazil se do cile silou setrvacnosti

Celkovy shrnuti: pro me SUPER zavody :up:

EDIT: tady jsou vysledky DIV2 (krome kval, tam vzdycky zapomenu replay)
SIR is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #9
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

jinak k tem startum , je to bida kdyz se trikrat opakuje start do dlouhyho zavodu , proste chtelo by to rict ze zadny opakovani a nebo max. jednou pokud to odnese vetsina stratovniho pole ,protoze pak si tam kazdy muze delat co chce .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #10
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

OFICIÁLNÍ OMLUVA

Tímto bych cht?l omluvit svojí v?erejší neú?ast v závod? ALSC. Kv?li nep?ízni po?así pár hodin p?ed startem závodu mi vypadlo p?ipojení a k náprav? došlo teprve dnes dopoledne (12. 7.). Omlouvám se tedy, že jsem zabral místo v divizi 2 n?komu jinému. :worry:

Jinak k tomu výpadku - kousek od našeho paneláku praštil blesk (celkem hust?) a vzhledem k tomu, že jsem m?l zapnutýho kompu, tak se to neobešlo bez následk?. :bang: P?vodn? jsem si myslel, že chyba je na stran? poskytovatele, ale až dnes dopoledne jsem zjistil, že úder blesku pravd?podobn? poupravil ?innost mojí sí?ovky (samoz?ejm? k horšímu). Tvá?í se, že funguje, ale není tomu tak, takže musím mastit koupit novou. No jo, za blbost se holt platí...

A na záv?r - gratuluji všem, kte?í se v?era více ?i mén? úsp?šn? poprali s nástrahami FernBay Gold Rev, zejména pak vít?z?m jednotlivých divizí.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #11
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

SIR: nic se nedeje jen mi trochu zatrnulo, ze bych nedojel. Benzin mi dosel v poslednim kole pri vyjezdu z mostu na kopec. Mel jsem rychlost tak 140 km/h. do posledni zatacky jsem najizdel tak 60, ale jak si me drcnul tak jsem ztratil rychlost tak na 30 az 40, takze jsem se docela leknul, ze se do cile nedohrabu. Ve chvili kdy mi dosel benzin bych nejradsi vyskocil z auta a urazil vsechny pritlacny prvky, pac to fakt dost brzdilo :P
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #12
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Takze jsem skouknul replaye vsech nasich startu (hledal jsem jen sve chyby, abych vedel, co jsem udelal spatne):
5 kol
-1. start: tady jsem asi nikde nepochybil, karambol byl nekde vzadu
-2. start: vrazil jsem pri startu do Peeta, ktery nezvladl rozjezd, ale rek bych, ze to nebyla moje chyba, protoze z horniho pohledu je videt, ze jsme byli skoro vedle sebe a on jel primo do moji stopy
1 hodina:
- 1.start: tady jsem nic nezavinil, jen jsem se vyhybal Santovi, ktery se roztocil dle replaye sam (asi si slpanul na brzdu, nevim)
-2. start: pri rozjezdu jsem skrtnul Sira, za cez se omlouvam. Bylo to zpusobeno tim, ze se mi obcas stane, ze to na startu vypada, ze auto prede mnou stoji a pak se najednou objevi v dalce prede mnou, takze start jedu naplno a pocitam temer vzdy s tim, ze jde o "lag". Ale beru, samozrejme, vinu na sebe, nemelo by se to stavat. Nastesti to nezpusobilo zadny karambol.
Dal se pri tomto pokusu stretli Peet a Mio.
Koukal jsem pozorne, jestli jsem pri predjizdeni Kady o nej nezavadil, ale rek bych, ze ne. Dal se uz z my strany nic nedelo.
- 3. start: v zatacce jsem nedobrzdil Lose. Typicka zacatecnicka chyba, stydim se a pochopitelne i omlouvam. Nastesti to opet nebyla takova velka rana, ktera by rozpoutala karambol nebo zpusobila ztratu pozice trefenyho.
- 4. start: jeste pred zatackou se za mnou stretli Mysi s Agarashem a priblizne ve stejny moment prede mnou Los se Snata_Cruzem. Ja jsem trochu prehnal brzdy, dostal se na travu a tim nemel auto pod kontrolou a tudiz nemel sanci zabranit stretu s auty, ktera se prede mnou tocila. Do toho tam prilitli Mysi s Agarashem, proste karambol. Otazkou je, jestli bych se vyhnul, kdybych jel po asfaltu, ale asi bych stejen schytal zezadu. Ale i tak opet uznavam svou chybu, nejel jsem do prvni zatacky dostatecne opatrne.
Z vyse uvedenyho usuzuju, ze jsem mel (az na posledni pokus) auto dostatecne pod kontrolou a nic moc vaznyho (opet az na posledni start) jsem nezpusobil, ale zaroven doufam, ze priste udrzim na uzde touhu byt vepredu. O emoce, jak psal Kada, ani neslo, kupodivu jsem uz nebyl nervozni.

Za vyse zminene chyby se jeste jednou souhrne omlouvam a fakt slibuju, ze budu priste opatrnejsi. Zaroven ale doufam, ze budou opatrnejsi i ti za mnou

Kadovi jeste jednou dik za podnet k zamysleni- myslim to vazne .
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #13
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

[quote=00Ja]Takze jsem skouknul replaye vsech nasich startu (hledal jsem jen sve chyby, abych vedel, co jsem udelal spatne):
5 kol
-1. start: tady jsem asi nikde nepochybil, karambol byl nekde vzadu
-2. start: vrazil jsem pri startu do Peeta, ktery nezvladl rozjezd, ale rek bych, ze to nebyla moje chyba, protoze z horniho pohledu je videt, ze jsme byli skoro vedle sebe a on jel primo do moji stopy


Samozrejme to byla moje chyba, byl jsem trochu dost rozladenej ze zbytecnyho restartu do kratkeho zavodu, a nedokazal jsem se znovu soustredit na start.
Peet is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #14
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Taky jeste dodatecne gratuluji vitezi zavodu a vsem kteri se snazili jet fair play :hshake: Tesim se na dalsi zavody.

Peet is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #15
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

00Ja: Ja to totiz v zavode videl (pri kazdym z tech 4 startu) vzdycky takhle: Green lights, vsichni se rozjizdi a po cca 1 sec zezadu Ty jako raketa predjizdis minimalne 8 lidi (vzhledem ke startovnimu poradi, ja 8 od konce, Ty na konci). Nebyl jsi sam, ale mas peknej skin, tak jsem si Te vzdycky zapamatoval :-). Souhlasim s Tebou, ze jsi ty kolize nezavinil (vsak jsem psal, ze jen "prizivil"). Jak by to dopadlo, kdybys nepredjizdel muzem spekulovat, ale podle myho to neni podstatny. Ty kolize nebyly Tebou zavineny, dal bych se v tom asi nerypal :-). Kazdopadne moc si cenim toho, zes to dokazal takhle zhodnotit kay:

V tech karambolech asi hraly dost vliv dve veci. Zminovany lagy a u nekoho nizky fps. Proto neslo pocitat s tim, ze auta souperu jsou vzdycky tam, kde se zobrazily...
Kada is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #16
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ja to taky nebral tak, ze mi vycitas, ze bych neco zavinil, dokonce ani ja jsem nechtel nikomu vycitat, ze by neco zavinil. Jen jsem to bral jako dobrej podnet k zamysleni se a zlepseni se. Zkratka jako konstruktivni kritiku.

Jako raketa prej Jel jsem naplno, jsou to zavody, no Mel jsem totiz hrozne kratky prvni dva kvalty, specialne prizpusobeny na rychlej rozjezd, protoze pri krouzeni mi stacily 3-6.
Co me ale napadlo je to, ze tim, ze jsem tak rychle vyrazil, jsem sam proti sobe. Mne ani tak nejde o umisteni, ale o souboje a zazavodeni si a tim, ze jsem startoval zezadu a prede mnou by meli byt pomalejsi jezdci, jsem se jejich predjetim na startu pripravil prave o ty souboje, na ktery jsem se tesil...
Doufam, ze priste na tohle nezapomenu (pokud bych tedy zase byl pri startu dlouhyho zavodu nahodou nekde vzadu).

Uplne jsem se zapomnel zminit o docela peknym zavodeni s Nezlem, kteryho jsem dojel, ale kterej byl brzdenej jezdcem pred nim (mam pocit, ze za mnou pak taky nekdo byl). Presne z takovych souboju mam desnou radost a to dokonce i kdyz z nej nevyjdu vitezne; staci mi, kdyz do sebe nestouchnem. S Nezlem jsme pak jeli soucasne do boxu a strasne me mrzelo, ze jsem byl driv hotov. Az jsem na nej chtel pockat

Tim chci rict, ze se mi to libilo a ze se tesim na pristi zavod. Jen doufam, ze tentokrat to bude bez prutahu opakavanymi starty. A trochu se bojim, ze zrovna na Aston National budem vsechny s nasima FXR dost brzdit, ale to sem nepatri.

__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #17
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Ja to zacal s tema startama hlane z toho duvodu ze to otravuje 4x restartovat, jak si psal 00Ja tak sem tam mel nejakou tu chybku a strakanici , ale myslim ze jsem nikdy nechtel dat restart , proste sem dal na startu hodiny tak pockam az vsichni projedou a jedu dal . Bohuzel i takovehle kolize k zavodum patri. ta strkanice s losem vznikla pro to ze jsem v te prvni zatacce pribrzdil a los me ze zadu tuknul , bohuzel pro nej udelal hodiny .
Jinak muzes mi prosim poslat ty prvni tri pokazene starty ? hlavka.m@post.cz
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #18
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Odpo z domova, samozrejme, poslu.
ja te taky nezminoval, ze bych chtel nekomu neco vycitat, to se proste stane. A souhlasim s tim, ze kdyz pokazim start, nemelo by prvni, co hledam, byt "SHIFT + R". Souhlasim s tebou s tm, ze pockam, az ostatni odjedou a pak se vydam napravit to, co jsem zpackal. Pokud jsem to nezpackal ja, vyresi se to po zavode.
V tom poslednim pokusu jsem taky zustal stat na trave dokud vsichni neodjeli, abych mel jistotu, ze pri vraceni na trat nikoho nesejmu.
Jedine, kdy me mrzelo, ze jsme nedali restart, byla asi 30. minuta zavodu, kdyz jsem uviznul na tej mezi. To jste se na me pekne vykaslali, nechapu, ze vam bylo zatezko kvuli tomu restartovat zavod
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #19
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

jj to vlatsne ani nebyla chyba tvoje ale hry jako takove ze si se nemoh vyhrabat a co takhle podat protest u tvurcu hry , ze ti zkazily zavod a mozna ze si kvuli tomuhle zavodu prisel i o celkove prvni misti , chtelo by to adekvatni nahradu :drive:

Jinak ja se nerozciloval kvuli tomu co jsi napsal jen sem to doplnil.
jinak samozrejme ze jsem byl rad ze se ten zavod restartil kdyz sem udelal ty hodiny, ale kdyz by se nedalo jet jinak taky bych to musel odjet
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #20
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

00Ja> Skoda, mohl jsi rict, ja jsem te videl asi 2 kola po sobe jak tam hrabes. Ale v ty rychlosti jsem jen profrnknul. Stacilo by do tebe drbnout. Nejel jsem zadnej zivotni zavod tak by me nakejch 10 sec nezabilo. :munch:
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.