Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.2.2008   #1
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default Round 2 - Tiskovka divize 2

Kvalda - citil som sa ako naspeedovana vevericka. Prekonal som svoj hotlap cas o pol sekundy z coho vyplynulo 1.miesto.

Superpole - nervy, nervy a este raz nervy. Po prvej sikane som preglgal srdce lebo mi chcelo vyskocit z krku. Inak cas priemerny. Vtipne je ze prvych 5 aut sa vmestilo do 2 stotin sekundy. Nakoniec 6.miesto.

1. race - start bezproblemovy, drzal som si svoj cas a miesto. Potom odpojilo R.Fila potom som sa dostal tesne za M.Kuceru. Prisiel vyjazd na cielovu rovinku velmi som to sekol cez obrubnik a bum strecha

2.race - dopadol nad moje ocakavania. Start z predposledneho miesta takze velka tlacenica. Postupne som sa prebiehal az som si uz velmi veril. Prisla chyba predbehlo ma 5 jazdcov a zas znova predbiehat. Nakoniec 9. miesto z coho vyplyva velka spokojnost.

Celkovo - boli to moj vacsi zavod po velmi dlhej dobe bez kvalitneho internetu. Vrasky mi narobil setup, ktory som do poslednych chvil nemal overeny ale nakoniec to dopadlo celkom fajn. Inak zavody boli ciste, nemal som snad ziadny vacsi kontakt s niekym. Velka spokojnost po takom case
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #2
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Tentokrát výrazn? lepší, než minule. Možná to bylo tím, že jsem byl na za?átku pole a tam to bylo ?isté.

Quali - nic moc mi to nešlo, o to v?tší p?ekvapení bylo, že to nešlo nikomu a nakonec 5. místo

Superpole - pokazil jsem poslední sektor, nevadí, dojel jsem až 4., první t?i však m?li shodný ?as a já byl horší jen o 1 setinu, stejn? jako ješt? jeden jezdec. P?kné

Race 1 - klidný start, jezdci p?ede mnou vícemén? sami d?lali chyby. Asi v pátém kole jsem dojížd?l vedoucího alerta a ?íkal jsem si, který hovado ignoruje modrou vlajku. P?edtím m?l alert totiž náskok a dojížd?li jsme Thorra Ale po kole mi došlo, že takovej ignorant to není a že je vlastn? p?ede mnou Trocha chyb, pneu v?eli od 7. kola, nakonec fajn 3. místo.

Race 2 - plno chyb jsem d?lal, nejv?tší volovina bylo poslední kolo, kdy jsem v nájezdu do poslední technické pasáže pod mostem brzdil až moc a vn?jší stopou jsem byl p?edjet. Co už, 6. místo taky není k zahození
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #3
M.Pavlik
Newbie

 
M.Pavlik's Avatar
 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 25
Unhappy

No nic moc.

Quali: druhe miesto. fajn pocit

Superpole: Desinka jak vysita, asi 3 chyby v tom kole..

Race1: Pomerne dobre, isiel som na dojazd, urobil par chyb, v desiatom kole som mal gumy uz spalene, tak som sa nejak doklzal do ciela tusim 11.

Race2: To uz bolo horsie. Po prvom zavode som riskol tlak v gumach 300kpa a tak to aj dopadlo, auto skakalo ako koza, smykalo sa. Po jednom takom smyku so sa na zadnej rovinke odrazil od zvodidiel a trafil ine auto (sorry), neviem koho. Pockal som to auto a so zlomenym zavesenim dokrivkal do ciela na 18. mieste..
M.Pavlik is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #4
Diablo
Newbie

 
Join Date: 12.2.2006
Location: Slovakia;Dubnica nad Váhom
Posts: 54
Default

Kvalda: spokojnost 8. miesto

Superpole: spokojnost posun o jedno miesto a tak som vyrazil do prveho zavodu z o 7.miesta

RACE1: start dobry posun o nejake miesto dopredu ale vo 4tom kole mi padol cely internet(damn!) a bolo po iluziach

RACE2: start z psoledneho miesta (23.) a posun o 11.miest ako minule na BL takze viacmenej spokojnost, a hoci sa vsetci ktory jazdili v druhej div. medzi poslednymi stazovali na prisli vela crashov ja som mal vsetko v ramic pravidiel si mysli makurat co osm ja mozno zavinil zbytocny dotyk, ale nato su protesty . Celkovo to nebol zly zavod a jedinym problemom bol moj internet. Nabuduce hadam bude lepsie. Thx 4race
Diablo is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #5
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Kvali: Hruza, byly to me prvni km dnesniho dne. Cely den v praci nebyl cas se rozjezdit a tak 15. misto

Race1: Celkem rychle jsem se probojoval kupredu, nekomu spadnul net, nekdo hodil boudu, dostal jsem se az na 6. misto a v poslednim kole jsem na cilove rovince predjel jeste Ondrejka, ktery dojizdel setrvacnosti, protoze mu dosel benzin - 5. pozice

Race2: Start z druheho mista, v planu bylo co nejdrive predjet Ondrejka, to se taky povedlo. Snazil jsem se ujizdet, ale pneumatiky se dost zahrivaly a soupere jsem mel za naraznikem. Probehlo par souboju a byl jsem opet druhy. Ke konci me jeste predjel Lala. V cily tedy 3. misto.

Celkove spokojenost diky vsem za pekny zavod
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #6
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Jelikoz jsem co kazdych par sekund nevidel zadne vozy (lagy),radeji jsem odstoupil,abych to nekazil jak sobe,tak ostatnim..Pokud nevyresim pripojeni,nepojedu uz zadny dalsi zavod
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #7
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Zezacatku mne dost mrzelo, ze jsem se neudrzel v D1, ale pozdejsi vyvoj ve mne vyvolal uplne opacne pocity.

Kvalda: Nic moc vykon, bylo z toho alespon seste misto, takze postup do superpole -> SPOKOJENOST.

Superpole: Opet nic moc vykon, ale k memu uzasu to stacilo na prvni tri mista (rozumej: prvni tri jezdci shodny cas) -> JESTE VETSI SPOKOJENOST

Pri sestavovani rostu bylo trochu dohadu o poradi. Tohle je seda oblast v pravidlech. Do dalsiho zavodu by to chtelo jednoznacne definovat, nicmene v takovemto pripade rozhoduje vule adminova a ten mi urcil prvni flek, tak jsem si nemel na co stezovat (ale jistojiste bych se smiril i s treti pozici).

1. zavod: Nuuudaaa
Jedine, ale zato poradne, vzruso mi pripravil Thor, kdyz v patem kole vyjel z boxu prede mne (o kolo zpet) a tim mne dokonale vyvedl z koncentrace. V tu dobu jsem mel uz slusny naskok. Ne, ze by mi vyslovene prekazel. Bylo mezi nami par desitek metru, ale i tak jsem dost znejistel a vyrobil par zavaznych chyb. V prostrednim sektoru, kde se vic pohyboval mimo trat, nez na ni, jsem radeji vyrazne zpomalil a veskery naskok byl ta tam. Pak se ale odpojil a ja zacal budovat naskok novy, lepsi
Sice jsem vyhral zpusobem start-cil, ale jizda to byla dosti nevyrovnana, plna vice ci mene drobnych chyb. No ale prvni misto je prvni misto, takze jakypak copak -> NEJVETSI SPOKOJENOST

2. zavod: Start ze seste pozice sliboval napinavejsi prubeh a to se take potvrdilo.
Prvni zatacku jsem projel vnejsi stopou a kupodivu rychleji nez Zipper a Duuku prede mnou, takze uz v sikane jsem byl na ctvrte pozici. Zmineny Zipper ovsem tu sikanu proskocil lepe, takze nasledujicich par rychlych zatacek jsme projeli bok po boku. Ja ten souboj ovsem vyhral. Par chvil na to jsem zacal dotirat na Krpase. V kole patem (hadejte kde presne ) jsem doplatil na pneumatiky poskakujici v idealni stope. Vyjel jsem z trati a Zipper se preze mne prehnal jak stado mustangu. Za mostem jsem navic skouzl po vlastni chybe do pisku, cehoz bez milosti vyuzili Duuku a Los, takze jsem byl razem na sedme pozici. O dve kola pozdeji jsem zkusil prekvapit Losa (s velkym "L" ) tim, ze jsem ho podjel v te slepe prave zatacce, ktera vede k mostu. Tezko rict, jestli se lekl a pustil mne, nebo cim to bylo, ale az prekvapive lehce jsem ho tim manevrem predjel. V nasledujicim kole, pri sjizdeni z mostu, jsem neuspesne zautocil na Duuka. Souboj nas zpomalil natolik, ze se na nas hned povesil Zabii, a ja si najednou musel hlidat i zada. V dalsim kole vyrobil Duuku v najezdu na most drobnou chybku, coz vyustilo v predjeti pri sjezdu z mostu, i kdyz jsme to brzdeni oba nezvladli nejlepe a tak tak se jeste vesli na trat. Mezitim to koplo Krpase, a tak jsem se ocitl na bramborove pozici. Kolo dvanacte, opet najezd na most a opet chybka soupere prede mnou znamenaly posun na bronzovou na ukor Zippera (pokolikate uz jsem ho v tom zavode predjel?). Pak nasledovalo pozvolne stahovani Motta. Chvili jsem jezdil za nim a poradne dotirat jsem na nej zacal az v patnactem kole a to jen diky jeho malym chybkam. O kolo pozdeji, v tech rychlych levych za mostem, jsem jel chvili vedle nej (na vnitrku), ale pri brzdeni do prudke prave mel on lepsi stopu, takze z toho predjeti nebylo. Neco podobneho jsme si zopakli hned v dalsim kole a to v useku od vyjezdu z prvni zatacky k sikane, kde mel tentokrate silnejsi nervy. V predposlednim kole se mi ho konecne povedlo predjet. Oba jsme udelali chybu, kde jinde nez v najezdu na most, opreli se trochu o zed, a v pulce mostu uz jsem byl vedle nej. Pri prujezdu nasledujici pravou zatackou jsme si prohodili mista z poheldu vlevo/vpravo a do rychlych levych uz jsem vjizdel na druhe pozici. Do posledniho kola najizdel Ondrejko s naskokem pres 4s, coz uz jsem tedy vazne stahnout nedokazal. I ta stribrna pricka byla vsak paradni -> EXTAZE

Dovetek: Nedavno tu Pedropan rozpoutal diskuzi o predjizdeni. Za cely ten druhy zavod jsem predjel celkem 6x, pritom jsem zaregistroval jen dve neskodna popostrceni. Kdyz se chce, da se predjizdet i bezpecne. Vetsinu casu jsem stravil tesne za zadkem soupere vyckavajic na vhodnou prilezitost k predjeti. Klidne se mrknete na zaznam a berte to jako instruktazni video na tema "Jak nepredjizdet, kdyz na to nemam".
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #8
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
...na ukor Zippera (pokolikate uz jsem ho v tom zavode predjel?)
Jen o jedna víckrát, než já tebe, takže zas tak zlý to nebylo Ale byl jsi jedna z mých no?ních m?r. Hlavn?, když jsem ti v duchu nadával za tu nemávající modrou vlajku, když jsem m?l za to, že jsem dojel lamku o kolo Ale u jezdc? za sebou jsem sledoval zvýšenou frekvenci chyb To m? docela t?šilo, asi m? báli. Já jel prakticky od 7. kola se spálenými pneu, takže jsem byl rád, že se držím tak vysoko.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 13.2.2008   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

1. tesne som sa dostal do 2. divizie
2. v kvali sa mi vobec nedarilo - posledny (ale onic lepsie v pripade podarenejsieho vykonu by to aj tak nebolo)

1. pretek: start z posledneho bol super - ziadny stres. Darilo sa mi jazdit bez velkych chyb - takze som postupoval vpred, urcitu rychlost som mal. 2 kola pred koncom som presvihol brzdny bod a skoro sepalil na konci mosta Maxa a tusim Kdoviho. Nastastie to ak otak ustali. Na zaciatku posledneho kola som sa pokusil ist pred Loukotov srot ale tukol som ho tak som radsej pockal (kedze sa mi to moc fer). Takze v cieli na 15. fleku.

2. pretek: akosi som sa nechal vyprovokovat k rychlej jazde uz od zaciatku, hold stred pola. Dostal som sa az na 12. miesto. Chyba bola ze to bolo nad moje moznosti a uz pred prvou polovicou som spalil pneu. Potom nasledovali moje chyby a smykanie sa so znicenymi pneu. Na viac ako 16. miesto som nemal.

Celkovo hodnotim zavod ako celkom cisty. Nic zvlastne a neferove sa okolo mna nedialo. Cize feeling ohladom ferovosti podobny ako som mal v D3 cez prvy pretek.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2008   #10
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

kvalda: po prvom kole na 1. mieste, ale do konca som sa prepadol na 7. miesto

superpole: vyjazdil som 9. miesto

race1: v priebehu 5. kol som sa prebojoval na 4. miesto za zippera. par kol som za nim jazdil a mozno by som ho aj predbehol, keby mi v 11. kole po zipperovom prejazde sikany neskocila pneumaitika do cesty. hned po tom sa ku mne priblizil Krpas a po par subojoch ma predbehol (pneu som mal po kolizii dost znicene, takze som nemal velke sance odrazat Krpasove utoky). Od 12. kola som jazdil na 5. mieste, ale v poslednom kole na cielovej rovinke doslo palivo a Motto ma predbehol.

race2: start z 1. miesta, v T1 ma zozadu nabral Krpas cim som prisiel o 1. poziciu. nastastie som dokazal Motta predbehnut a dojazdil som na 1. mieste.

Last edited by Ondrejko; 14.2.2008 at 12:03.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.