Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.3.2013   #61
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Cagaš, no zas tak nepluhoval jsem to
Nebylo kam, spíš jsem jezdil po boku s auty když to šlo protože p?edjet p?ímo se moc nedalo. Snad jsem moc aut nepotrkal, jezdil jsem hodn? t?sn? to jest pravda, až mi to bylo na škodu. Rozdíl v rychlostech v zatá?kách byl moc velký. Odstup bych si nechal jenže za mnou ghost mi dýchá na kufr tak není kam a h??e se mi p?edjížd?lo.

Souboje ok, n?které byli t?sné, pamatuji si jen jeden, asi jsem nebyl vid?n ale skon?ilo to ok. Moje zadní toe jen lehounce poškozené z bo?ního kontaktu na brzdách.
Ješt? jsem se na replaye nedíval, ale je možný, že jsem se s tím taky nepáral, nejel jsem dneska zrovna u?ebnicov? (viz protest) a ur?it? jsem m?l v n?kterých situacích ubrat, proto mi možná p?išly souboje s tebou jako s pluhem, i když tam po?ád bylo pár š?ouchanc? zezadu, který se mi moc nelíbily. Ale ?ešit to nebudu, nic vážnýho z toho z mýho pohledu nevzniklo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #62
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Q: 10. místo, spokojenost, ?ekal jsem to horší

S: nepovedlo se mi na startu za?adit, takže hned propad asi o 4 pozice. Pak jsem se dostal vedle T. Vály, kterého to za?alo vynášet a abych zabránil kontaktu, vzal sem to na trávu. To m? zpomalilo, na tra? jsem se sice vrátil opatrn?, ale v následující zatá?ce jsem asi za?al zatá?et trochu d?íve (mezitím m? dojelo zezadu díky zpomalení n?kolik aut), kontakt s L. Dvo?ákem, který následn? vzal Chaose. Sorry kluci! Pak už jsem to dokroužil na jednom z posledních míst s blbým pocitem ze zp?sobené nehody

L: z 22. pozice se mi povedlo dostat b?hem prvního kola na 15. a docela dlouho se tam držet, pak mi Popelka pomohla na 21, znovu jsem to stáhl n?kam na 16 a pak jsem se docela hodn? kol honil s Chaosem a nakonec i s L. Dvo?ákem, tj. tyto 2 mi to p?isoudilo i do R2. Jak jsem byl ze sprintu totáln? rozlad?ný, tak jsem si long nakonec užil, protože bylo po?ád s kým bojovat. Ješt? jednou díky Ghostovi za set.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #63
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Ješt? jsem se na replaye nedíval, ale je možný, že jsem se s tím taky nepáral, nejel jsem dneska zrovna u?ebnicov? (viz protest) a ur?it? jsem m?l v n?kterých situacích ubrat, proto mi možná p?išly souboje s tebou jako s pluhem, i když tam po?ád bylo pár š?ouchanc? zezadu, který se mi moc nelíbily. Ale ?ešit to nebudu, nic vážnýho z toho z mýho pohledu nevzniklo.
Snad nic hroznýho, když to jsou souboje 3 aut a více m? je t?žko jen malinko ubrat, mohu se také rozto?it (diferenciál 52% coast, na FE25 60nm preload apod. auto mám vcelku živé a plynem musím opatrn?). Když to jde tak uberu i když mám výjezd lepší prost? nemám kam jet. Po?ítám s tím že když n?koho naberu a oto?ím, poškodím tak že budu trestán. Rád bych se t?m ?ukanc?m vyhnul na výjezdech zatá?ek ale moc to nejde, musel bych zpomalit více už na vjezdu a mít v?tší odstup pro m?j plný plyn ven. To se ale špatn? odhaduje jak auto p?edemnou pojede rychle když se probíjím tak velkým davem, n?kdo jede rychle a moje tempo je ok nikdy jedu moc rychle a dojedu n?koho v zatá?ce. Poté když už to je 1 an 1 tak se snažím jet slušn? a nechávat místo a nezavírat to. Nepo?ítat s tím že auto za mnou zpomalí, snažím se tak také vyhnout kolizím. Samoz?ejm? když je tvrdá obrana musí pak být i tvrdý útok.

Protesty jsem moc ne?etl, jen hledal jestli tam nejsem.
V tom velkém d?ní když to je na plechy nemusím post?ehnout že bo?ní kontakt mohl zp?sobit kolizi jiných aut.

Je to pluh, nic jiného ani nemohu když jsem na startu p?ed ghostem, bavorákem, lalou, bu? pojedu a budu se cpát já nebo to budou d?lat oni a já budu za nimi. Moc toho na výb?r není a takto mám alespo? malou šanci kousek poodjet než mne pozd?ji dojedou.

Snad z mé strany ok, kdyžtak mi napište já se kouknu na replay a? vidím.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 18.3.2013 at 01:51.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #64
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Uploadnul by n?kdo ty replaye?
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #65
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default Jarda

Já jsem zvyklej jí jezdit více ze zhora,abych se dostal až za lom na spodním okraji,jasný že se hádat nechci,ale jen jsem nepochopil ten manévr,vysv?tleno,pochopeno,konec
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #66
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Opet v prvni rade diky Ghostovi za set Odjel jsem na nem Q, S i L ... bez jakychkoliv uprav a stejne byl konkurenceschopnej.

Q: Celkem brzo jsem trefil PB ... 3. misto

S: Start chvilema natesno. Tady se da hned draftovat, takze se snadno nekdo vytahne do T1 a taky ze se hned Jacky dopredu procpal. Podle prujezdu nekterch zatacek mu to nesedelo nejlip, ale ani tak jsem si nedokazal pozici vzit zpet.

L: Nejdriv jsem to vzal rozvazne a snazil se nikam moc necpat s tim, ze pockam, jak se pole potrha. No akorat jsem ztracel. Tak jsem zmenil taktiku na: jdu do toho srdcem a ne hlavou. Jenze to na KY taky znamena ztracet, ztracet, ztracet a zase ztracet. Kdyz jsem se pustil do souboje, nekdo uz vzadu vzdycky cekal a objel nas oba diky lepsi stope. Souboje byly prakticky porad a snad uplne se vsema Za to jsem rad.
Na druhou stranu se nemuzu zbavit dojmu, ze to mohl byt lepsi vysledek. Sam ovsem nevim proc. Dojel jsem na 5. miste. Realisticky jsem mel na 4. flek za Ghostem a zbytkem mpower. Takze tam je jen jedna pozice rozdil.
Holt jsem si predstavoval, jak budu mit brzo cistou trat a bojovat budu sam se sebou. Misto toho jsem zapasil o kazdy cm trati s nekolika dalsima autama a kazdy jeden vyhrany souboj byl jen zacatek dalsich dvou.

Kdybych mel vypichnout nejvyraznejsi moment, tak auto na boku v jedne z nejtezsich zatacek. Ono samo o sobe problem nebylo, pac uz z dalky bylo videt, ze je tesne mimo trat. Jenze nekdo kousicek prede mnou se v ty zatacce cert vi proc roztocil. Tim zabral nejmin 2 stopy a jeste klouzal dovnitrku. Minul jsem ho snad o milimetry
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #67
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Replaye:
Kvali
Sprint
Long
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 18.3.2013 at 14:32.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #68
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Jedou Vam ty zaznamy?pri spusteni ve her mi to hodi hlasku nelze nacist.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #69
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Q: když sem vyjížd?l z depa, rychle sem sko?il do Win? vypnout icq, a když sem sko?il do hry, tak sem m?l rozkalibrovanej volant a ješt? p?ejel ?áru, tak sem musel zastavit, porovnat a jet dál, dal sem asi dv? ostré, pak ?ekal, až vychladnou gumy a v dalším kole mi došla š?áva, tak n?kde za 20. pozicí

Sprint: docela to šlo, bohužel sem pak žduchl do Tomáše od Ag a dostal sem hodiny, oba dva jsme dost ztratili (pardón), v cíli asi 21.

Long: start zep?edu, strach jak svi?a, jak za?ali dojížd?t rychlejší, tak trochu nejistota, když m? dojel Kid, nemohl sem udržet auto v rovné stop?, trochu zpomalil, on se p?iblížil a pomocí lagu jsme byli odst?eleni pry? odsebe, tak Kid ztratil asi 5 pozic (op?t pardon) a já dojížd?l na asi 12. pozici, pokud si dob?e pamatuju
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #70
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
Pokud m?žu n?co ?íct..
Byl jsem na skypu s Jardou a Flamem.. Jarda se rozhod že se na to vykašle, tak jsem nabídl že to za n?j dojedu. Chápal by jsem DQ pokud:
  • by jsem zásadn? ovlivnil závod
  • by jsem n?koho sundal
  • n?jakým jiným sp?sobem porušil pravidla

Dostat vylou?ení ze závodu + zákaz startu za neporušení pravidel je pro m? docela nep?im??ený trest. Ale co zmohu, Kid je admin, a má skušenosti z mezinárodních lig, kde by nap?íklad pan Palmer ud?lal to samé.

Jinak zdravím ?eskou komunitu po dlouhé dob?
Myslím že tato liga je ur?ena pouze pro 2 jezdce za tým na 2 autech, jezdci se o auto nest?ídají jelikož je zde hodnocení jednotlivc? né pouze tým?.
Pokud by to bylo auto týmové a né osobní tak se klidn? st?ídat dá a výsledky to nijak nem?ní.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Mam dojem, ze jsem to videl z prvni ruky, jestli se nepletu.
(druha leva v National casti trati)

Ten obrubnik je vyhlasenej
Za zadnou cenu nesmis za nej. Ani jedinym kolem. Vubec proste. Tam uz se rozsekalo hodne lidi. Pro priste si pamatuj, ze tam NIKDY nesekat
Kouše v?tšina obrubník?, zejména ty v KY2 ale obecn? všechny na KY3. Je retardér a za ním je propad, né p?ímo tráva ale skok dol? a tento skok s tou LX4 p?kne zamává když si za n?j zasekneš kolo. Je tam i jeden zrádný který není vid?t na KY2. V textu?e je jen takový hrbe?ek a to? vše. Ustát se dají všechny, s myší tedy, ale je to po?ádný zásek, opravdu jak když ti n?kdo podrží kolo v zatá?ce.

T?chto propad? a zásek? za hranu zatá?ky se využívá v rally. I když v LFS není snad kde na t?ch rallycross tratích. Ale v RBR je to b?žné.

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
S myší jsem m?l namysli to rozhlížení,to že ty jsi takhle navyklej jezdit tu zatá?ku neznamená že smeteš každýho,kdo ti tam p?ekáží,protest nemá cenu,Kid už trest dal a souhlasím.Pokud vím,v propozicích je psáno,p?íchod na server nejpozd?ji v 18.50,já už bych vás potom do závodu nepustil.
Osobn? už jsem si zvykl a prost? n?komu to ?asov? nevychází a nebo jezdí i jiné ligy. P?ijde mi lepší mít více aut i když startují nakonci protože nestihnuli kvalifikaci.

To Ú?ko na KY2 je asi nejlepší nast?elovat a jezdit pozd?jší apex pod plným plynem ven. Tedy když vám dob?e zatá?í setup a dá se s ním nast?elovat.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Opet v prvni rade diky Ghostovi za set Odjel jsem na nem Q, S i L ... bez jakychkoliv uprav a stejne byl konkurenceschopnej.
Zrádce!

bavorák byl spokojen s mým patvor výtvorem já nakonec také

Quote:
Q: Celkem brzo jsem trefil PB ... 3. misto
Njn žral jsem prach. Ale pod ty 4.00 jsme to dostal by? to byla jen 1 setina!
Bylo opravdu srandovní, naza?átku výsledk? kvalifikace 3.xx a potom skok až 5.xx.

Quote:
S: Start chvilema natesno. Tady se da hned draftovat, takze se snadno nekdo vytahne do T1 a taky ze se hned Jacky dopredu procpal. Podle prujezdu nekterch zatacek mu to nesedelo nejlip, ale ani tak jsem si nedokazal pozici vzit zpet.
Já jsem zkoušel zm?ny pro endu
Na poslední chvíli, no risk ale doladil jsem to tak na endu. Moc vysoké tlaky pneumatik a p?ílišná nedotá?ivost se všemi t?mi zm?nami. Tak jsem musel bránit co šlo.

Quote:
Kdyz jsem se pustil do souboje, nekdo uz vzadu vzdycky cekal a objel nas oba diky lepsi stope.
Klasika
Stejný problém u m? i u bavoráka.

Quote:
Souboje byly prakticky porad a snad uplne se vsema Za to jsem rad.
Na druhou stranu se nemuzu zbavit dojmu, ze to mohl byt lepsi vysledek. Sam ovsem nevim proc. Dojel jsem na 5. miste. Realisticky jsem mel na 4. flek za Ghostem a zbytkem mpower. Takze tam je jen jedna pozice rozdil.
Holt jsem si predstavoval, jak budu mit brzo cistou trat a bojovat budu sam se sebou. Misto toho jsem zapasil o kazdy cm trati s nekolika dalsima autama a kazdy jeden vyhrany souboj byl jen zacatek dalsich dvou.
Ano. A to jsi asi ješt? nebránil útok ze zadu od Ghosta nebo bavoráka.
Bylo to opravdu t?sné, n?které moje manévry jsem si p?ipadal jak v Nascar chumlu! V draftu a cpu se kam to jde. Takhle na t?sno už se dlouho nejezdilo.

Ve sprintu jsme se potrkali, bránil jsem co to šlo, necht?l jsem t? pustit k apexu a držel t? hodn? na vnit?ní. Sorry, koukne se na replay asi jsem to tam zav?el moc.

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Jedou Vam ty zaznamy?pri spusteni ve her mi to hodi hlasku nelze nacist.
M? tohle hlásilo v?era s bavorákovo záznamem protože se ješt? nestáhl ale LFS ho už vid?lo nebo? LFS neumí správn? rozpoznávat p?ípony soubor?. Místo ?tení p?ípony od konce hledá p?íponu od za?átku názvu souboru.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 18.3.2013 at 17:40.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #71
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Q: kontakt s L. Dvo?ákem, který následn? vzal Chaose. Sorry kluci! Pak už jsem to dokroužil na jednom z posledních míst s blbým pocitem ze zp?sobené nehody.

NP...
Musim rict ze si se vracel ohleduplne.Ze zaznamu je videt ze sem mohl tocit taky klidne driv.Mel sem trosku ubrat a mohlo to bejt ok.
Navic sem si to pokazil zbytecnyma hodinama a prisel tim aspon o par bodiku...

JackCY jj dik,sem to ulozil a je to ok.

Last edited by Lubik; 18.3.2013 at 19:46.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #72
tbarth
Newbie
 
Join Date: 22.4.2008
Posts: 8
Default

No, divné mi bylo, že jsem absolutn? do ni?eho nenarazil, jen m? n?co chytlo za pneumatiku, a oto?ilo na míst? do hodin. Snad se mi tu povede p?ipnout fotku, na forum píšu tak n?jak z?ídkakdy.
Attached Images
File Type: jpg krtek.jpg‎ (105.5 KB, 33 views)
tbarth is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #73
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

P?edem musím pod?kovat Ghostovi za skv?lý set. Byl perfektní!

M?j cíl: Dojet v TOP 20 v obou závodech.

Q: Docela to šlo, ale neda?ilo se mi zajet po?ádné kolo.
Start z 24. místa.

S: Start dobrý, ale hned na výjezdu do první rovinky jsem skon?il na tráv? a to m? hodn? zbrzdilo, ale díky boura?ce na rovince jsem se dostal zp?t na pozici. Pak tam byl kontakt s P.Štenglem, ale podle replaye to bylo divoké na brzdy. Moje vina to, si myslím, nebyla. Poté jsem nasadil stíhací tempo. Da?ilo se mi a m?l jsem z toho velmi dobrý pocit. Chvíli jsem si p?ipadal jako Ghost . Dopracoval jsem se pom?rn? rychle na 18. místo a dotahoval se na skupinku T.Barto?, Popelka a další. Už jsem si myslel, že budu startovat zep?edu do longu. Jenže to bych nesm?l v posledním kole ud?lat volovinu a dostat se v rychlé táhlé zatá?ce zadním kolem na trávu ve chvíli, kdy to bylo nejmén? vhodné. Následoval dlouhý slide a projetí všech, které jsem za ty 2 kola p?edjel. Jsem byl naštvaný sám na sebe.
27. místo

L: Vyhlídky nulové, byl jsem rozlad?n z chyby ve sprintu, která m? stála draho. Plán byl takový: držet se rychlých aut a proklouzávat s nimi. Po startu jsem se dopracoval na 18. místo. V??il jsem si na dobrý výsledek. KONE?N?. ?íkal jsem si že to tam musí padnout. Nejel jsem špatn?. Nakonci 1.kola jsem se vezl za L.Dvo?ákem. Nevím pro?, ale na cílovce hodil dvojblinkr a za?al jemn? zpomalovat. ?ek jsem si: Tak asi m? pouští, chce abych dojel líp nebo co já vím?? . Tak jsem ho za?al p?edjížd?t zleva a samoz?ejm? p?i té první jemné zatá?ce p?ed esí?kem za cílovkou..jsem najel na ten obrubník a chytil jsem drift , srovnal ....srovnal na ***** . Skon?il jsem v hodinách, na tráv?. Každopádn? m? to p?ekvapilo a asi i rozhodilo z mé stopy. Ale jsem rád, že jsem ho nevzal sebou. Byli jsme hodn? u sebe. Samozd?ejm? jsem šel dol? tém?? o celý zbytek pole co byl za náma. 18. --> 31. Jsem myslel, že mi prdne cévka . No n?jak jsem to rozdýchal. Pole bylo d?sn? roztrhané takže dohnat n?koho, bylo velmi kouzelné. Ale po?ád tam ta šance byla. Dohrabání se na 26. místo. Setkání s J.Dohnalíkem. 4.kolo. Dotahoval jsem ho, byl jsem zjevn? rychlejší. On tak n?jak vlál po silnici. Dával jsem si na n?ho pozor, jel jsem opatrn?. A pak to p?išlo. P?i posledním a podle m? finálním útoku o p?edjetí m? pinknul a já skon?il ve svodidlech, na tráv? v hodinách...no nem?l jsem slov, pá? jsem nev?d?l co se stalo. Sportovní gesto ud?lal a po?kal a nechal m? p?edjet. Ale dal jsem to do protest? a? to posoudí komisa?i. Docela m? aji mrzí, že to byl zrovna jezdec, který teoreticky nem?l v závod? co d?lat jak tady ?tu. Praxe byla bohužel jiná. 26. --> 29. a totální ztráta kontaktu se zbytkem pole. No n?jak už jsem to potom dokroužil. Ale nadšený jsem z toho absolutn? nebyl. Veškerý trénink v ?udu, použit jen na stíhací jízdu a snižování n??ího náskoku.
25. místo

Celkový pocit ze závod? je zklamání. I sám ze sebe, za to že jsem ud?lal dv? decentní chyby. Chyby, které ale m?ly v?tší následky. ?ízení m? ale moc bavilo. Takže se na to koukám optimisticky a moc se t?ším na další závod!
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #74
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by tbarth View Post
No, divné mi bylo, že jsem absolutn? do ni?eho nenarazil, jen m? n?co chytlo za pneumatiku, a oto?ilo na míst? do hodin. Snad se mi tu povede p?ipnout fotku, na forum píšu tak n?jak z?ídkakdy.
V tom míst? to ten obrubník d?lá, je to asi bug, nejlepší je ho v?bec tak moc nep?ejížd?t.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #75
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA View Post
P?edem musím pod?kovat Ghostovi za skv?lý set. Byl perfektní!

. Nejel jsem špatn?. Nakonci 1.kola jsem se vezl za L.Dvo?ákem. Nevím pro?, ale na cílovce hodil dvojblinkr a za?al jemn? zpomalovat. ?ek jsem si: Tak asi m? pouští, chce abych dojel líp nebo co já vím?? . Tak jsem ho za?al p?edjížd?t zleva a samoz?ejm? p?i té první jemné zatá?ce p?ed esí?kem za cílovkou..jsem najel na ten obrubník a chytil jsem drift , srovnal ....srovnal na ***** . Skon?il jsem v hodinách, na tráv?.
Proc sem daval blinkry to opravdu netusim .Kazdopadne jsem vubec nepoustel plyn.Zkratka jsi me predjel z draftu a najeli sis spatne pres obrubak.nastesti jsme nejeli vedle sebe.
JInak ty obrubaky tady koupu.Hlavne ze to vim a otocim to jak kolega v longu hned v prvnim kole

Last edited by Lubik; 18.3.2013 at 21:59.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #76
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
L: z 22. pozice se mi povedlo dostat b?hem prvního kola na 15. a docela dlouho se tam držet, pak mi Popelka pomohla na 21
Tak to bylo ode m? opravdu špatné pod?kování za to p?enechání poleposition na Fern Bay.
Te? jsem koukala na záznam (bylo to 4.kolo), nadjížd?la jsem si do té proklaté zatá?ky pod mostem a zavadila o Tvé kolo, v?d?la jsem o Tob?, ale neohadla dob?e vzdálenost, mrzí m? to, promi?.
O pár kol pozd?ji jsem v té samé zatá?ce chytla trávu a už jsem byla ve smyku, ?idi? za mnou už nesta?il zareagovat a oto?il m? na bok.
Byla jsem cca 2 metry mimo tra? a tak jsem nepovažovala za nutné dávat hned spectate. Doufala jsem, že p?ijede n?jaký safetycar a oto?í m? na kola, auto nebylo poškozené a mohla bych pokra?ovat. Když se celé kolo nic ned?lo, odpojila jsem se.

Omlouvám se Chaosovi, že jsem ho tím vylekala a skon?il v písku, na druhou stranu d?kuju za férové souboje ve sprintu.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #77
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Kdybych mel vypichnout nejvyraznejsi moment, tak auto na boku v jedne z nejtezsich zatacek. Ono samo o sobe problem nebylo, pac uz z dalky bylo videt, ze je tesne mimo trat. Jenze nekdo kousicek prede mnou se v ty zatacce cert vi proc roztocil. Tim zabral nejmin 2 stopy a jeste klouzal dovnitrku. Minul jsem ho snad o milimetry
na tom som aj zabudol...to bola aj v mojom podani maximalna tesnotka...som myslel ze mi chyti zadne kolo no na moje pocudovanie sa tak nestalo a ani sme sa nedotkli....pozriem si to este raz v zazname lebo nechapem ako to mohlo vyjst

Edit: Ghost ty si magor s tym protestom sak som ti hovoril ze to nechcem na teba podavat lebo viem ze to nebolo uplne z lahostajnosti/nepozornosti ale velmi nestastny incident za ktory sice mozes no seba nevidim ze by som ho lepsie zvladol

Last edited by bavorak; 18.3.2013 at 22:02.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2013   #78
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Edit: Ghost ty si magor s tym protestom sak som ti hovoril ze to nechcem na teba podavat lebo viem ze to nebolo uplne z lahostajnosti/nepozornosti ale velmi nestastny incident za ktory sice mozes no seba nevidim ze by som ho lepsie zvladol
Podívej se na to takhle - kolize jako ta mezi náma se v protestech b?žn? ?eší a tak?ka vždy je jasný, že ten co kolizi zp?sobil, bude potrestán. Je to kolize jasn? zavin?ná neopatrnou jízdou. Je to sice podaný nestandardn?, ale jako sportovní komisa? bych byl v?l, kdybych to jen tak hodil za hlavu. Prostesty by se podávat m?ly a jsem rád že se podávají, protože to zvyšuje úrove? a umrav?uje lidi. Ten protest se nedá zamítnout (je to jasný). Ber to tak, že se m?j náskok p?ed tebou sníží.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2013   #79
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Podívej se na to takhle - kolize jako ta mezi náma se v protestech b?žn? ?eší a tak?ka vždy je jasný, že ten co kolizi zp?sobil, bude potrestán. Je to kolize jasn? zavin?ná neopatrnou jízdou. Je to sice podaný nestandardn?, ale jako sportovní komisa? bych byl v?l, kdybych to jen tak hodil za hlavu. Prostesty by se podávat m?ly a jsem rád že se podávají, protože to zvyšuje úrove? a umrav?uje lidi. Ten protest se nedá zamítnout (je to jasný). Ber to tak, že se m?j náskok p?ed tebou sníží.
Toto je maximální fair play racing, není co dodat.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2013   #80
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Podívej se na to takhle - kolize jako ta mezi náma se v protestech b?žn? ?eší a tak?ka vždy je jasný, že ten co kolizi zp?sobil, bude potrestán. Je to kolize jasn? zavin?ná neopatrnou jízdou. Je to sice podaný nestandardn?, ale jako sportovní komisa? bych byl v?l, kdybych to jen tak hodil za hlavu. Prostesty by se podávat m?ly a jsem rád že se podávají, protože to zvyšuje úrove? a umrav?uje lidi. Ten protest se nedá zamítnout (je to jasný). Ber to tak, že se m?j náskok p?ed tebou sníží.
Co viac dodat ako RESPEKT...ja by som sa k takemu tahu asi nikdy nedonutil, aj keby som bol presvedceny, ze je to plne moja chyba.
Zas na druhej strane je pravda, ze uz dlhu dobu jaksi zo zasady nepodavam protesty. Neviem preco. Kazdy sme nejaky a myslim, ze ak mi niekto uskodi, tak to nie je naschval, ale skor v zapale boja, i ked je za to plne zodpovedny. Nejako v tom vidim karmu, ze ak ja podam jeden vecer protest, tak dalsi sa mi podari vykuzlit nejaky kiks, za ktory bude podany protest na mna
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.